Barda ayarladım eve geçtik orda devam ettik

12 ağustos 2015bara eğlenemeye gitmiştim hem kadın ayarlarım eve atarım diye düşüncesi yolds. Com ile esasen amacıma ulaştım o muhteşem dakikalarımı sizlere yazıcam vatan haricinde başımdan geçen maksadıyla burda seks basit oluyor bar da bıraz dans ettikten sonra kızla bakıstık onu ayarladım esasen geldı masama içki muzık felan derken muhabbeti kurduk sonra evde devam edelim mi dedim kabul etti birlikte eve gectik
derhal göguslerini sakso çekme bir yandan da vajinasını oksamaya basladım. Bende yalnızca boxer`ım dısında herseyi çıkardım. Göğüslerinden aşagıya dogra kaymak gibi vajinasına indim. Vajinasını yalarken o kadar çok sound çıkarıyor di müzik açmak zorunda kaldım. Komsular duymasın diye. Sonra benim 19 cm ufaklıgı çıkarıp agzına verdim o kadar hoş yalıyordu ki adeta bu işin okulunu okumuştu.
yaklasık sakso çektikten sonra ağzına bosaldım. Biraz dinlendikten sonra inmiş olan ufaklıgı agzına alıp yeni baştan tas gibi yapmıştı uzun olmayan surede. Ben derhal üzerine ayrılıp vajinasına yavasca girmeye basladım. Girerken asla zorlanmadım. Bana 2 defa birlikte oldum diyordu fakat bu vajina en az 5 kere y… k yemiş kadar genişti.
yaklasık siktikten sonra kadın orgazm olmuştu. Ben ise vajina büyük oldugundan pek çok bir sey anlamamıs ve orgamz olamamıstım. Kadını domaltmaya calıstıgımda daha evvel asla anal seks vermediğini söyledi ve bu benim fazla hoşuma gitti. Derhal girmek maksadıyla arkasındaki yerimi çoktan almıştım bile. Ilk zorladıgımda girmedi. Bende derhal banyodan bir krem alıp arka döndüm ve parmagıma sürüp deliğini yumsatmaya bir taraftanda vajinasını oksamaya basladım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir