Baldızımla Mutfakta Sikiş Hikayemiz

herkese selamlar. Ben edirne’den kamil. 25 yaşındayım ve güncel evliyim. Sizlere baldızımla yaşadığın olağan üstü coşkulu ve olağan üstü haz dolu bir öykümü anlatacağım. Bu kaçamak ateşli herkes yaşayamaz. O yüzden bende başımdan geçen bu hoş hadiseyi sizlerle paylaşmak istedim. Ben edirne merkezde oturuyorum. 4 ay evvel evlendim. Eşimin kadın kardeşi pınar son derece çekici ve hoş olmasına karşın fazla çok sevgili gerçekleştirmez. Fakat meydan kızıdır. Olabildiğince hoş bir manita. 1. 77 boylarında sert bacaklı ve taş gibi de fiziği var. Mola dizi bize gider yetişir. Biraz çok aleni giyindiği maksadıyla de eşim biraz onu dizginler fakat o bildiğini okur. Yalan değil mola dizi o hoş bacakları benim de hoşuma gidiyor ve fantezi dolu şeyler aklıma geliyordu.
bir gün sabah pınar bize kahvaltıya geldi. Tekrar üstünde tek parça uzun olmayan bir giysi vardı. Yaz olduğu maksadıyla aleni giyinmek onun maksadıyla bir tarzdı. O geldiğinde de eşim kahvaltıdan evvel duşa girdi. Biz de pınar’la kahvaltı hazırlarken mola dizi birbirimize sürtüyorduk ve ben ereksiyon olmaya başlamıştım. Yanımda dikelip meslek yaparken bacakları bacaklarıma değiyordu. Ben de bir mola onunla şakalaşıp kolunu okşadım ve yanağını sevdim. O andan sonra pınar bana yakınlaşıp yakışıklı eniştem benim deyip yanağımdan öptü. Sonra ben de onu belinden kavrayıp kendime çektim ve bu öpücük yetmez deyip dudaklarına yapıştım. O sırada abla görür dese de öpüşmeye devam ettik ve ben elimi kıyafetin altına soktum.
öpüşürken vajinasını okşamaya başladım ve sulandığını hissettim. Fakat daha ileriye gidemeyince akşam bizde kal dedim. Gece yattığımızda odanın kapısını aleni bıraktık. Ben yalnızca baksırla yattım. O da akşam azınca odaya geldi. Ablasının uykusunun ağır olduğunu biliyor. Ben yatarken sessizce gelip malafatımı okşamaya başladı. Sonra onu alıp mutfağa götürdüm ve mutfakta sevişmeye başladık. Hoş göğüslerini sakso çekip onu biraz azdırdım. Sonra da biraz daha seviştikten sonra ona sakso çektirdim. Bu işi daha evvel yapmışa benziyor ki fazla iyi yalıyordu. Biraz daha yalattıktan sonra da yere yatırıp üstüne çıktım ve ona anal seks girip pompalamaya başladım. Alırken biraz yavaş dese de pompalamaya başlayınca daha süratli yap diyordu. Biraz böyle becerdim ve deliği açılınca kucağıma alıp pompalamaya devam ettim ve sonra da kalçasına boşaldım. O akşam üç kez karım uyurken mutfakta birlikte olduk. Şu anda ise ne vakit isterse orada beraber olmaya devam ediyoruz.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir