Baldızımın Küçücük Götünü Siktim

merhaba, adım can. 2 senelik evliyim. Henüz nişanlı iken, ben ayda bir haftasonu izmir’e gidip, onlarda kalıyordum. Ozamanlar baldızım da nişanlıydı, fakat bacanak orada kalmıyordu. Akşam olunca ben tek başıma bir odada yatıyordum, nişanlım ve baldız birlikte bir odada yatıyorlardı. Herkes uyuduktan sonra nişanlım benim odama yetişir sevişirdik. Nişanlım, “ben senle evlenince gerdeğe girmek istiyorum! ” derdi ve kesinlikle siktirmezdi, fakat sikişme dışında hertürlü sevişir ve birbirimizi rahatlatırdık.
tekrar böyle bir akşam nişanlımla sevişirken, yazın izmir fazla ateşli olduğu maksadıyla, odanın penceresi aleni bir şekilde sevişiyorduk. Evleri bağımsız ve tek katlı, hoş bir bahçe içindeydi. Nişanlımla sevişmeye başlayalı yaklaşık yarım saat geçmişti, nişanlım beni yatağa yatırmış ve hoş dudaklarıyla beni benden alıyordu resmen. Bir mola ben pencerenin haricinde bir karaltı gördüm. Dikkatlice baktığımda, baldız bizi izliyordu. Bir elinin iki parmığı ağızında vakumluyor, bir eli ufak göğüslerindeydi. Ufak memeleri diyorum, baldızım karımdan yaşı 6-7 yaş büyüktü, fakat memeleri ve kalçası olabildiğince küçüktü.
nişanlımın 15 dakikadır yaladığı yarrağım ay ışığının pencereden içeri vurmasıyla daha bir parlak ve daha iç açıcı duruyordu. Ben baldızın bizi izlediğini görünce nişanlımın ağzını resmen pompalamaya başladım. Baldız da daha fazla çoştu doğal. Derhal nişanlımı alta alıp, baldızı göremeyeceği şekilde yatırıp hazdan sulanan vajinasını sakso çekmeye başladım. Her zamankinden daha hoş ve iştahlı yalıyordum, baldız bizi izliyor diye. Uzun bir yalamadan sonra nişanlımın bacak arasında yerimi aldım ve başladım yarrağımı nişanlımın vajinasına sürtmeye. Siktirmediği maksadıyla hep böyle sürterek tatmin oluyorduk.
herhalde baldızım, benim kardeşinin içine girdiğiğimi zannetti ve ağzındaki eli kayboldu, umarım alt tarafını okşuyordu. Ben de nişanlıma farklı pozisyonlarda sürtmeye devam ettim. Arada bir yarrağımı baldıza gerçek döndürüp, elimle bir iki okşayıp yeni baştan nişanlıma sürtmeye devam ediyordum. En nihayetinde nişanlımı domaltıp, baldızın full göreceği bir pozisyonda nişanlımın beline ve sırtına gerçek oluk oluk boşaldım ve elimle baldıza gitmesini işaret ettim. Baldız başta fazla şaşırdı, benim kendisini gördüğümü bilmiyordu umarım, fakat derhal gitti, sebebi nişanlım 2 dakika sonra yanına yatmaya gidecekti. Ve gitti de.
sabah kalktığımızda herşey normaldi, baldız kahvaltı hazırılıyordu. Ailecek hoş bir kahvaltı yaptık. O gün baldız bana daha fazla alaka gösteriyordu. Kaynanam, baldızım ve nişanlımın ısrarlarıyla o akşam de orada kalmaya karar verdim. Akşama bacanak ta geldi, hoş bir sofra kurup içmeye başladık. Kaynanam içmezdi, yalnızca muhabbete katılıyordu. Saat ilerleyince bacanak gitmek istedi. Ben dış, herkes kalması maksadıyla ısrar etti, fakat o kalmadı ve gitti. Daha sonra muhabbet cinsel içerikli olmaya başladı, alkolün etkisiyle tabi. Kaynanam, “siz kafayı bulmaya başladınız, bu sohbet yeter, ya kapatın ya ben gider yatarım! ” dedi. Ben ve nişanlım, “kapatalım! ” dedik, fakat baldız, “ne var valide ya, can yabancı mı? Senin oğlun sayılır! ” dedi ve cinsellikten konuşmaya devam etti. Kaynanam da kızdı ve gitti yatmaya.
kaynanam gidince, baldız daha rahat konuşmaya başladı ve nihayetinde konuyu insanların evlenmeden nişanlılarıyla ve sevgilileriyle ilişkiye girmesine getirdi ve nişanlıma sordu, “ters bir hadise mı? ” diye. Nişanlım da, “ben karşıyım! ” dedi. Baldız ise, “benim nişanlım benden öyle birşey istese, onu elimden kaçırmamak maksadıyla yaparım! ” dedi. Biz derhal ona döndük. O da, “yoooo yooo, valla eray’la bir şey yapmadık! ” dedi. Biz fazla ısrar ettik, “hadi hadi yeme bizi, yaptın mı? ” diye, fakat baldız yemin ederek yapmadığını söyledi. Sonra da, “asıl siz yapmış olmayın? ” deyince, ben gece gördüklerini anlatacak umdum, fakat anlatmadı. Nişanlım derhal, “sen beni bilirsin abla, ben öyle şeylere karşıyım! ” dedi. Baldız da, “yapsanız ne olacak ki, yakında evleneceksiniz esasen! ” dedi. Sonra da, “sizin konuşacaklarınız bulunmaktadır, ben esasen zararlı oldum, güzelce kafam dönmeye başladı. Bu muhabbetin sonu boka sarmadan gidip yatayım ben! ” dedi ve gitti.
baldız gidince, nişanlım, “ben de fazla kafam güzel, yatmaya gidiyorum! ” dedi. Fakat ben seks yapalım diye ısrar ettim, kıramadı beni ve benim odama gidip başladık sevişmeye. Içkinin de etkisiyle nişanlım, fazla sıcakladığını, pencerden gelen havanın yetmediğini ve sessiz olursam, cereyan yapsın diye odanın kapısını da aleni bırakacağını söyledi. Kabul ettim, kapıyı da açıp sevişmeye devam ettik. Kapı aleni olduğu maksadıyla, baldız bu akşam dışardan değil de kapının önünden bizi gözlemeye başlamıştı bile. Ben ne türlü pozisyon olursa olsun nişanlımın yüzününü kapıya döndürmemem gerekti. Derhal nişanlımı 69 pozisyonuna getirdim ve yalaşmaya başladık. Fazla hoş yalıyordum nişanlımın vajinasını. Baldız beni yalarken görüyor, fakat benim yarrağımı göremiyordu.
ilk kez nişanlımın kalçasını de sakso çekmeye başladım. Fazla haz aldığı belli oluyordu. Arada baldıza bakıyordum, memeleri fora etmiş kendini okşuyordu. Nişanlımı altıma alıp, kulak memelerini emerken, kulağına fısıldayarak götten gerçekleştirmek maksadıyla yalvardım. Nişanlım da, “yalarken fazla güzeldi, tekrar aynı hazzı verirsen kabul! ” dedi. Yarrağımı güzelce tükürükle ıslatıp, nişanlımın bacaklarını omzuma aldım ve götten girmeye başladım. Vajinasına sürterken bu kadar haz almıyordu, inleye inleye, “daha kalın sik götümü! ” diye sayıklıyordu. 15 dakika sürmeden böğüre böğüre boşaldım götünün içine. O sırada baldız kapıdan kayboldu ve herkes yatıp uyudu…
bu olaydan uzun olmayan bir vakit sonra baldız evlendi. Onlardan 1 sene sonra da biz dünya evine girdik. Baldızın bir evladı oldu. Arada bir kocasıyla bize kalmaya gelirler. Onlar geldi mi her akşam içer, kafaları biraz kırar öyle yatarız. Onlar bizdeyken karımı daha kalın siker uçururum. Karım da, “ablamlar buradayken daha iştahlı oluyorsun sen, ne meslek? ” diye sorar hep, ben ise geçiştiririm. Fakat bizim evde karımla sikişirken baldızın bizi izlediğine asla tanık olmadım.
birgün tekrar bize geldiler. O gece tekrar içtik. Kimsesiz bir tuhaflık vardı, baldız az içiyor, fakat sarhoş gibi davranıyordu, bize durmadan kadeh kaldırıyordu. Ben bu vaziyeti farkedince ağırdan içmeye başladım. Içkiler bittiğinde, bacanak ve karım full kelle olmuştu. Herkes odasına çekildi. Ben tekrar karımı altıma aldım ve sertçe pompalamaya başladım. Karım sarhoş haliyle nerdeyse sikişirken altımda uyumak üzereydi. Içine boşalıp vajinasından çıktığımda sızdı kaldı. Birkaç kere dürttüm, “kalk bir duş kırmızı öyle yat! ” diye, fakat horlama sesinden diğer tepki gelmeyince, ben banyoya duş almaya gittim. Bir mola banyonun kapısı hafif aralandı, biri bakıyordu, bu kati baldızımdı. Göreceği şekilde yarrağımı sabunlayıp okşamaya başladım. Fakat baldız umduğum gibi banyoya girmedi, kapıyı kapatıp gitti.
duşumu alıp bornozla banyodan çıktığımda, bizim kullanmadığımız materyalleri koyduğumuz ufak odadan birtakım sesler geldiğini duydum. Başta korktum eve kapkaççı falan girdi diye, fakat odaya gidip baktığımda, baldız yarı soyunmuş halde, önceki kanepeye uzanmış kendini okşuyordu. Beni görünce asla toparlanmadı ve “gelmeyeceksin umdum! ” dedi. Fakat ben derhal üstüne atlamadım. “ne bekliyorsun? ” dedi. “kardeşin uyuyormu bir bakayım! ” dedim. “ben baktım da geldim, uyuyor, gel bundan sonra, seni fazla istiyorum! ” dedi. Zaman kaybetmeden sevişmeye başladık. Baldızın ufak göğüsleri beni hep delirtiyordu esasen. Meme uçları fazla güzeldi, onları doyasıya sakso çektim, vakumladı. Oradan vajinasına indim yavaşça. Vajinası da güzeldi, fakat doğum yaptığı maksadıyla biraz deforme olmuştu. Vajinasıyla birlikte beni hep hasta eden o ufak kalçasını de yalıyordum. Götünün en hoş ve beni mest eden tarafı, iki yanak arası olabildiğince ayrıktı, full götten sikmelikti yani.
69 olduk, şu anda baldız da benim yarrağımı sakso çekiyor, “mmmhhh, yarağını yalamayı fazla hayal ettim! ” diyordu. “zevkini sür ozaman, iyi yala! ” dedim. Ben baldızın kalçasını yalarken birşey dikkatimi çekti, kalça deliği epey genişti. Baldıza, “kaç kere siktirdin götten? ” deyince, baldız, “aslında bekarken götten sikişmeye karşıydım, fakat seni kardeşimi götten becerirken görünce, her akşam kocama yalvardım beni götten sikmesi maksadıyla. Başta istemedi, fakat ben zorla becerttirdim götümü ona. Şu anda her akşam götümü beceriyor, vajinamı ise haftada bir! ” dedi.
baldızı altıma alıp, vajinasına daldırdım yarrağımı. 15 dakika vajinasını siktikten sonra, baldız beni yatırdı ve kalçasına soktu yarrağımı. Asla zorlanmadan alıyordu hepsini. Belli ki götten sikilme delisiydi. Arada bir yarrağımı götünden çıkarıp vajinasına sokuyor, fakat bir iki dakika sonra yeni baştan inleye inleye kalçasına sokuyordu. Vajinasına soktuğu zamanlar vıcık vıcık oluyordu vajinası hep. Umarım 2-3 kez boşalmıştı. Pozisyon değiştirip domalttım ve götten pompalamaya devam ettim. O da boş durmuyor, 3-4 parmağını vajinasına sokuyordu. Ben de bundan sonra boşalmak üzereydim, elini vajinasından çıkarıp, yarrağımı vajinasına sokup pompalamaya başladım. Fazla geçmeden ikimiz de aynı zamanda boşaldık. Sonra baldız banyoya gitti, ben de bornozu giyip karımın yanına gittim, yattım uyudum.
baldız şu anda ikinci çocuğa gebe ve bundan sonra eskisi kadar sık gelmiyor. Fakat gelince de kalçasını siktirmeden gitmiyor !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir