Baldızımı önce tek, sonra karımla birlikte siktim!

selam dostlar. Ben de bu özelimi yazmak, sakinleşmek istiyorum. Ismim tolga, 6 senedir evli ve almanyada, nordrhein-westfalen’de yaşayan bir beyim. Karım ceyda burada almanyada doğup büyüme. Karım 24 yaşında ve fazla sexy bir kız. Ben de 26 yaşındayım, tabi ben de fena sayılmam yani :)) karımla memnun bir birlikteliğimiz var. Seks hayatımız da fazla hoş. Ilk başlarda akşam gündüz demeden yalnızca ve yalnızca sikişir, birbirimizi memnun ederdik. Son anlarda, yatakta karımla sikişirken, farklı farklı seks fantazilerimizortaya çıkmaya başlamıştı. Benim takıntı haline gelen fantazilerimden birisi de, yatakta karımla beraber ikinci bir bayanla seks üstüne kurulmuştu.
karımla sikişirken hep, “karıcığım, şu anda şuanda yanımızda bir kız daha olsaydı ve ben ikinizi de sikseydim, ne hoş olurdu! ” deyip, kendimdem geçerdim. Karım ilk başlarda bu fantazime pek alaka duymuyordu, fakat son anlarda benimsemiş ve “tamam, yapalım bunu, bulalım bir kadın…” der olmuştu. Doğal sikiş bitince, yine doğal hayatımız devam ediyordu. Bu arada karımın ailesi de burada almanyadalar. Baldızım daha evli değil ve ailesi ile asla geçinemez.
tekrar bir gün ben işten gelince, karım, “tolga ne olur kızkardeşimi yanımıza alalım, bak böyle giderse fahişe olacak. Annemle telefonda konuştum, kadının yemediği bok kalmamış! ” deyip ağlamaya başladı. Ben de, “canım kızkardeşin doğal ki gelebilir! Hem sormana bile gerek yok, gidelim getirelim, burda bizimle kalsın! ” dediğimde, karım fazla memnun bir şekilde beni sakso çekerek öpmüştü. Derhal hazırlandık, kaynanamlara gidip, baldızımı yanımıza almaya ikna ettik. Baldızım selda erotik yaşında, sülün gibi bir kadın. O uzunluk, o endam… kocaman göğüsleri dışarı fırlayacak gibi duruyor, dar kot pantolonundan amının izleri belli oluyordu. Yolda baldızım, validesinin onu fazla bunalttığını, dışarı çıkmasına bile lisans vermediğini sölyeyip ağlıyordu.
karım da, “tamam selda, bundan sonra bizimlesin, dışarı da çıkacağız, gezeceğiz de, fakat bize dürüst ol, tamam mı? ” deyip baldızımı rahatlattı ve eve geldik. Karım o akşam benle sikişirken bir diğer iştahlıydı. Doğal, kardeşinin bizde kalmasına lisans verdim ya :)) karımla yatakta sikişirken tekrar fantaziye dalmıştık ve ben tekrar, “şimdi bir kız daha olacaktı ki, ikinizi de becerip döllerimi yalatacaktım…” demeye başlamıştım. Karım da, “ben de ozaman bugün sana kendi fantazimi anlatayım…” diye başladı ve devam etti, “ben de iki erkek, iki yarak istiyorum! Beni götümden ve amımdan aynı zamanda yarrağın istiyorum! ” diye.
bu fantazi bana evvel şaşkınlık, sonra da haz, coşku vermeye başladı. O gün sabaha kadar üç defa becerdim karımı… sabah kalktığımda, baldızım gecelikle odasından ayrılıp, “günaydın enişte! ” deyince, gözlerim fal taşı gibi açılıverdi. O ne bacaklar öyle… sülün gibi karşımda bembeyaz bacaklar ve hoş bir ahu. Gözlerimi alamadım baldızımdan. O gün işyerinde akşama kadar baldızımı düşündüm. Garip bir talep vardı içimde. Işten bir iki saat erken ayrılıp bir an evvel eve gidip, baldızımı görmek maksadıyla can atıyordum. Ve eve geldim. Karım uğraşıyordu ve daha üç saat sonra çıkacaktı işten. Kapıyı fazla yavaş bir şekilde açtım. Baldızım yoktu içerde.
ben de sound çıkartmadan banyoya bakmaya gittim. Baldızım banyodaydı ve evde kimse yok nasılsa diye banyonun kapısını kapatmamıştı. Vajinasını traş ediyordu. O an şaşkınlıkla ve içimi gıcıklayan bir duyguyla derhal mutfağa geçtim. Su vanasını kapatıp, derhal kahvemi ve gazetemi alıp beklemeye başladım. Baldızım söylenerek geldi mutfağa. Mutfakta beni görünce saşırdı. Vajinası kalçası yarı köpüklü bir şekilde ortada, “enişte ?!? Sen ne arıyorsun bu saatte evde! ?! ” diyerek şaşırdı ve baka kaldı. Ben de, “hayırdır, ne oldu? ” diye sordum. Baldızım elindeki havluyla vajinasını kapatarak, “sorma, sular kesildi, duş alıyordum, yarım kaldı! ” deyip derhal banyoya arka döndü. Ben güzelce kudurmuştum bundan sonra, onu sikecektim.
baldızıma, “istersen bir bakayım, belki arıza banyodadır! ” deyip derhal banyoya daldım. Orada jileti görünce, “ooooo, vajinasını mı traş ediyordun güzelim? ” dedim. Baldız utandı ve başıyla yere gerçek bakarak evet anlamında işaret yaptı. Ben de, “garip, fakat iyiki de sular kesilmiş, aksi halde seni nasıl görürdüm bölye… ben bir su vanasına bakayım! ” deyip banyodan çıktım. Bu ona ilk yaklaşmamdı ve olumlu idi. Derhal mutfaktaki vanadan suyu açıp yeni baştan banyoya daldım ve “sular geldi mi, bir baksana selda? ” dedim.
selda suya bakmak maksadıyla eğilirken, yarım köpüklü vajinası anal seks ayna gibi meydana çıkmıştı. Bu arada kalkan yarrağımı saklamam imkansızdı. Baldızım, “evet geldi enişte! ” deyip döndüğünde, gözlerini alamayıp kalkmış yarrağıma bakıyordu. Ben, “hadi sen vajinasını traş etmeye devam et tatlım! ” deyip çıktım. Salonda televizyonu açıp seyretmeye başladım. Fakat kafam hep baldızımdaydı. Tazecik bedeni beni etkilemişti. O tazecik amının suyunu mutlaka sakso çekmek istiyordum… bir zaman sonra baldız banyodaki işini bitirip, üstünde bir bornozla salona geldi. Ona, “eee, nasıl gidiyor bakalım, alıştın mı eve? ” diye sordum.
“evet alıştım, sağol enişte. ” dedi ve yanıma oturdu. Şampuan ve krem kokusunu meydan benim penis sanki kudurmuştu. Gerçekten çoktandır böyle kalkmamıştı sikim. Baldızım da sezdirmeden sikime bakıp, güzelce yanıma yaklaşıyordu. Baldızıma, “gerçekten anlattıkları kadar fazla erkek arkadaşın oldu mu? ” diye sorunca, “yoooo, olmadı! ” diye horror dolu yanıt verdi. Ben de, “korkma, sen yetişkin bir kadın oldun, doğal ki erkek partnerlerin, sevgililerin olacak. Maşallah, baksana her şeyin yerinde! ” deyip saçlarını okşamaya başladım. Kendimi çok tutamadım ve “bak selda canım, sana bir şey söylemek istiyorum, fakat bu bir gizem olarak aramızda yatacak, tamam mı? Seni fazla beğeniyorum, senin maksadıyla erken geldim bu gün eve! ” dedim. O da hafif kızararak, “enişte ben de seni fazla beğeniyorum, fakat ablamla evlisin! ” dedi.
ben de, “düşündüğün şeye bak. Hem bir başkasına vereceğine, bana ver tatlım. Ne de olsa eniştenim senin! ” deyip güzelce yaklaştım. Dudaklarından öpmeye başlayınca titremesini hissettim bir mola. Fakat ben bundan sonra duramıyordum. Ona, “seni şu anda yedi kat göklere çıkaracağım birtanem! ” dedim. O da kendini güzelce bıraktı esasen. Ben, hafiften dudaktan boyundan derken, o arzuladığım nemli ve kaymak gibi amının dudaklarını öpmeye başlamıştım bile. Tertemizdi vajinası. Güncel banyodan çıktığı maksadıyla bedeni daha bir canlı idi. Bundan sonra o da sakinleşmiş ve bana karşılık veriyordu. Bir mola kemerimi açıp derhal benimkini eline aldı.
sonra da sakso çekmeye başladı. Aman tanrım, o da neydi, baldızım yarrağımı öyle hoş yalıyordu ki, adeta dondurma yalar gibiydi. Kati daha evvel penis görmüştü bu zilli. Ona, “daha evvel penis yedin mi asla? ” diye sordum. Başını aşağı sallayıp, “evet aşkım, ben başkalarıyla sikiştim, rahat rahat sik beni, kadın değilim ben! ” deyince, ben dururmuyum, derhal yatırdım ve vajinasına girmeye başladım. Ben soktukça baldızım selda hazdan çılgınlar gibi bağırıyordu. Taze ve dar vajina becermek gerçekten güzeldi, adeta daracık bir kalçalara girer gibi giriyordu vajinasına yarrağım. Vajinasında gidip gelmelerimde onun boşaldığını hissedebiliyordum. Ve nihayetinde ben de gelmek üzereyken sikimi vajinasından çıkarıp ağzına yasladım ve ağzına boşaldım. Selda ereksiyon halindeki bir oruspu gibi hepsini sakso çekip yuttu ve derhal banyoya koştu… o günden sonra fırsat buldukça baldızımı sikiyordum.
doğal karımı da sikiyordum, fakat karımın baldızımı siktiğimden bilgiyi yoktu. Karımı becerirken, tekrar yatakta hep ikinci bir bayanı hayal edip, hem karımı hem kendimi çıldırtıyordum. Tekrar bir akşam karımı becerirken aynı fantazimi anlatmaya ve karımı kendinden geçirmeye başladım, “seni ikinci bir bayanla birlikte becermek istiyorum aşkım. Evvel benim fantazimi gerçekleştirelim, sonra seni ikinci bir erkekle birlikte sikeceğiz! ” diyordum. Karım azmış gibi yarrağımı sakso çekiyor, “ben de istiyorum kocacığım, ne olur yapalım bunu bundan sonra! ” diyordu.
o akşam biz sikişirken bir mola döşek odamızın kapısına gözüm takıldı, key deliğinde devinim eden bir karartı gördüm. Baldızım gizlice bizi izliyordu. Ben de karımı olabildiğince kalın beceriyor, yetenekle bağırmasını ve inlemesini sağlıyordum. Sikiş bitip de tuvalete gitmek maksadıyla odadan çıktığımda, salonda baldızımbüyük bir hışımla vajinasını ovalıyordu. Beni görünce, “enişte ne olur, ben de sikişmek istiyorum, ben de penis istiyorum! ” diye yalvarıyordu bana. Ben de, “benim maksadıyla hava güzel, ablan kabul etse, biliyorsun ben dünden razıyım! ” dedim.
o an aklıma birşey geldi ve “sen yarım saat sonra bir bahane uydur yanımıza gel, bir bakalım neler olacak…” deyip tuvalete gittim. Işim bitince, elimde bir şişe şarapla arka girdim yatakodasına. Karıma derhal bir duble verdim ki, maksadım sarhoş etmekti. Karım geri arkaya yuvarladı şarabı. Ben tabi boş durmuyor, karımı sakso çekip yutuyorum ve hep ikinci kadından, ikinci erkekten bahsediyorum. Karım da, “tamam aşkım, yapalım! ” diye çıldırıyordu. Karım bu arada güzelce çakırkeyif olmuş ve “hadi aşkım, sik beni! Kiminle istiyorsan sik beni! ” demeye başlamıştı. Full yarağımı karımın vajinasına soktum ve pompalamaya başladım ki, o sırada baldızım kapıya vurdu ve “abla, ben korktum, yanınıza gelebilirmiyim? ” diye seslendi.
derhal toparlandık ve yorganı üstümüze çektik. Karım sarhoşluğun verdiği rahatlıkla, “gel canım, fakat şu an üstümüz başımız dağınık…” dedi. Mükemmel, işte benim maksadıyla filim burada başlıyordu. Baldızım sevinçle içeri girdi. Yatağa girer girmez de ablasına sarılıp yanağından öperek teşekkür etti. Karımla sikişimiz yarım kalmıştı ve istekli karım da kendinden geçercesine bana bakıp kıvranıyordu. Ben ikisini seyretmeye dalmışım. Tanrım, ne hoş bir manzaraydı! Karım ve baldızımla aynı yatakta idim. Biraz onları seyrettikten sonra karıma yaklaşarak, “ne hoş, adeta iki karım var yatakta! ” diyerek karımın vajinasını ellemeye başladım. Karımın vajinasını okşadığımı farkeden baldızım da, “abla, ben de sikilmek istiyorum.
ne olur, beni yabancı biri sikeceğine eniştem siksin. Ya değilse valla gidip başkasına siktirecem. Canım penis istiyor! Nolur abla, eniştem ikimizi de siksin, lütfen abla! ” deyince, karım gülerek, “demek öyle ufak fahişe! Yabancı biri sikeceğine, benim kocam sikisin ikimizi, ha? Tamam siksin, fakat sıranı bekle, evvel beni sikecek! ” dedi ve yorganı açtı… sonra da beni üstüne çekerek, “hadi aslanım, şu yarım kalan işimizi bitirelim, sik beni! Bak fantazin gerçekleşti, iki adet kız var yatakta. Hadi, keyfini menfaat! ” dedi.
yarağım esasen asla inmemişti, karımın vajinasına soktum ve yavaş yavaş pompalamaya başladım. Baldız ise asla zaman kaybetmeden geceliğini ve külodunu çıkardı ve kendi vajinasını okşamaya başladı. Ben de elimi baldızın memelerine attım. Odada yalnızca iniltiler vardı, herkes inliyor, haz alıyordu. 10 dakika sürmeden karım boşalmıştı. Şu anda dizi baldızımın o ufak tatlı amındaydı. Karımın üstünden kalkıp, baldızımın bacakları arasına geçtim ve vajinasına kökledim. Ben vajinasına pompaladıkça, baldızım kendinden geçiyor, “ohhhh, sik beni enişte! ” diye çılgın gibi inliyordu… sabaha kadar ikisini de becerdim. Sonra hep beraber uykuya dalmışız. Sabah uyandığımda karımdan korkuyordum. Fakat öyle olmadı. Karım, “aşkım, bundan sonra kardeşim de karın sayılır. Kardeşim kendini yabancı birilerine siktireceğine, onu da sen sik hep, ona da kocalık yap! ” deyip, öperek sarıldı bana. Bunu duyan baldızım, “abla kızmazsan birşey itiraf etmek istiyorum.
+18 öykü sen yokken ben eniştemle sikiştim, esasen benim de kocam olmuştu! ” deyince karım da gülerek, “bunu hissetmediğimi mi sanıyordun, ufak fahişe? ” dedi ve beraber gülüştüler. O günden sonra yatağım şenlenmişti. Bundan sonra, hergün işten erken eve nasıl giderim diye niyetler yapıyor, eve biran evvel varmanın yollarını arıyordum. Eeee, sikilmek dileyen iki adet vajina evde beni bekliyordu nede olsa :)) bu taa ki bir gün karımla ve baldızımla sikişirken, karımın bana, “aşkım, biz de iki erkek aracılığıyla sikilmek istiyoruz! ” demesine kadar devam ettik. Şu anda karımı ve baldızımı bir başkasına siktirmem gerekti. Bu aklıma geldikçe içim bir tuaf oluyor, fakat biryandan da ereksiyon oluyorum. Karımı iki yarakla sikmek… baldızımın o ufak dar vajinasını bir başkasına sunmak…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir