Baldızım önden istedi ben arakdan çaktım

geçen hikayemde götveren baldızımı götten siktiğimi anlatmıştım. Şu anda de baldızımın bana bonus hediyesi olan dostu nihali nasıl siktiğimi izah etmek istiyorum. Bu yaz baldız bize tek gelmedi, gelirken yanında liseden dostu olan nihali de getirdi. Esasen ben baldızın geleceğini duyduğumda çılgın olmuştum, birde dostunu duyunca güzelce coştum. Neyse bunları terminalden aldım ve eve getirdim. Sarılıp öpüşme faslından sonra, ben sezdirmeden nihali taramaya başladım. Nihal, baldızın aksine, küçük memeli, biraz daha zayıf fakat dolgun yuvarlak götlü, saçları sarışına kaçan, kumral bir hatundu.
bana göre, surat güzelliği olarak baldızdan daha güzeldi, fakat baldızım fazla ateşli olduğu maksadıyla tüm bu dezavantajlarını kapatıyordu. Aradan birkaç gün geçti, nihal de meydana çabucak ısındı. Geceleri okey oynayıp, gırgır yaparak geçiriyorduk. Fakat benim aklım baldızdaydı, busefer geldiğinde daha bir fırsatını bulup ta baldızın kalçasını sikememiştim. Bu sefer yattığı odada kimsesiz olmadığı maksadıyla, akşam o uyurken odasına girip onu becermeyi bırak, okşamaya bile cesaret edemiyordum. Fakat gün içerisinde yanlız kaldığımızda, örneğin o mutfakta falan kimsesiz ise, derhal gidip nazikçe kalçalarına dokunup, bazen de avuçluyordum. Baldız ise hem ‘
gerçekleştirme! ’ dercesine kendini kaçırıyor, hemde istiyor gibi naz yapıyordu… bir gece nihale sezdirmeden baldıza, “bu nihali bana ne vakit yalatacaksın baldız? ” diye sordum. Baldız da bana, “saçmalama enişte! Sen ne ereksiyon halindeki bir şeysin yaa? Nihali sen becer diye getirmedim! ” dedi. Galiba kıskandığından böyle dedi gibi geldi bana. Ben de çok üstelemeden kapadım konuyu. Bir haftasonu gece tekrar okey oynuyorduk, oyun akşam yarısını bayağı geçtikten sonra bitti. Ben de uykum geldiği maksadıyla yatmaya gittim. Bizim hanım esasen full bir uykucu olduğu maksadıyla çoktaaan en derin uykulara dalmıştı. Ben de derhal yattım, fakat aklım hep bizimkilerdeydi. Baldızı ve nihali ikisini ani becerdiğimi hayal ederek, karıma sarılıp uyuya kalmışım…
bir mola uyandım, saate baktım 3:30’u gösteriyordu. Hava fazla sıcaktı. Herkes uyumuştu ki asla ışık yanmıyordu. Tuvalete gitmek maksadıyla kalktım. Aslında niyetim belli, baldızı yoklayacam. Sessizce odadan çıktım. Muhalif odada baldızla nihal yatıyorlardı. Havanın sıcaklığından ötürü kapıları açıktı. Geçerken şöyle bir içeri baktım, yataklardan biri bozulmamıştı. Diğerinde kimin yattığını göremiyordum. Hatunlardan biri yoktu. Yavaşça salona ilerledim. Evet salondaki koltukta hatunlardan biri uyuyordu. Sessizce salona girip yakından baktım, bu yatan benim baldızdı. Yavaşça baldızın kalçasını okşadım biraz. Fazla heyecanlanmıştım.
masadan sigarayı alıp, aleni olan balkona çıktım, oturup bir sigara yaktım, içerek heyecanımın geçmesini bekledim. Geçen sene tekrar aynı koltukta baldıza yaptıklarımı hatırladım, yarrağım tekrar beton direk gibi kabarmıştı. Ben o düşüncelere dalmışken, ani balkonun kapısında bir silüet belirdi. Biraz korktum, fakat belli etmedim. Bu benim baldızdı, üstünde askılı bir body ve alttada uzun olmayan bir şort vardı. “naapıyorsun enişte? ” dedi. Ben de adeta asla birşey yokmuş gibi, “terlemişim, hava alıyorum. ” dedim ve elimi baldızın beline doladım, kendime çektim… baldız derhal “yapma enişte! ” dedi. Fakat ben asla istifimi bozmadım.
hatta elimi bacağının arasına sokup, baldırını nazikçe sıktım. Hoşuna gidiyordu zillinin, fakat çekiniyordu, “hadi içeri geçelim enişte, komşulardan bir izleyen olacak! ” dedi. Ben derhal kalktım. Benim yarak kabarık bir şekilde şortumdan belli oluyordu. Baldızın gözleri saf olarak oraya kaydı, “hiç diğer birşey düşünmezmisin sen enişte yaa? ” dedi. Salona girince ben koltuğa oturdum ve baldıza, “hadi otur şuraya da iki dakika oynaşalım! ” dedim. Baldızdan sound çıkmadı, geldi yanıma oturdu. Elimi baldızın göğüslerine attım ve sıkmaya başladım. Bir yandan da boynunu öpüp yalıyordum. Baldız da coşmuştu, biraz elleştikten sonra yere indi ve şortumdan yarağımı çıkardı. Yarağımı okşayarak, “halen hayret ediyorum, bu iri şey benim götüme nasıl girdi? ” dedi. Ben de güldüm doğal. Baldız benim yarağı yavaşça ağzına aldı ve sakso çekmeye başladı.
birkaç dakika sonra güzelce vakumlamaya başladı. Müthiş bir emişi vardı, ben hazdan çılgın olmuştum. Baldızın ağzına patlayacaktım, “geliyorum! Hızlan biraz! ” dedim. Baldız emmeyi hızlandırınca öyle bir boşaldım ki, baldızın ağzı yüzü, burnu gözü döllerle doldu. Yutabildiği kadarını yuttu ve banyoya elini yüzünü yıkamaya gitti. Arka geldiğinde, “yarına kadar sabret, sana bir sürprizim olacak enişte! ” deyip beni gönderdi. Ben mutluluk ve heyecanla yatmaya gittim, fakat sürprizin ne olduğunu düşünmekten iki saat uyuyamadım. Ertesi gün, bütün gün baldızı sıkıştırdım, “ne sürprizi? ” diye. Fakat fahişe baldızım, “olmaz enişte, bu geceyi bekle, gör sürprizi! ” diyerek söylemedi, beni akşam geç vakite kadar kıvrandırdı.
nihayet karım ve nihal yatmaya gidince, salonda ben baldızla başbaşa kalmıştım. Heyecanlanmıştım. Derhal baldıza sarıldım, öpüp okşamaya başladım ve “bu akşam götten vereceksin, sürprizin bu değilmi baldız? ” dedim. Baldız elimden tutup kaldırdı beni ve nihalin yattığı odaya gerçek götürdü. Kapının ağzına varınca, “sürpriz bu! Nihal senindir! ” dedi. Ben hem fazla sevinmiş ve heyecanlanmıştım, hem de full olarak anlamamıştım, “nasıl yani? ” dedim. Baldız kirli kirli sırıtarak, “ablamın ve nihalin çaylarına uyku hapı kattım, senin taktik yani! ” deyince, benim gözler parladı… odaya girdik ve nihalin yattığı yatağın kafasında dikildik. Nihal üzerinde bir gecelikle uyuyordu ve olağan üstü sexy görünüyordu. Yalnızca bakarken yarağım kazık gibi olmuştu.
baldız, “ee hadi, nihali sakso çekmek maksadıyla gebermiyormuydun enişte? Kırmızı sana nihal, sabaha kadar yalayabilirsin! Hatta sikebilirsin de! ” dedi. Ben şokta gibiydim, kendime geldiğimde, “nihale birşey anlattın mı? ” dedim. Baldız da, “hayır, hiçbir şeyden bilgiyi yok! ” dedi. Ben derhal yatağın kenarına oturup, nihalin geceliğini alttan yukarı sıyırdım. Offf ne hoş kalçalardı onlar, bembeyaz, yus yuvarlak, dolgunca! Nihalin etli kalçasını avuçlayıp, göğüslerini ellemeye ve okşamaya başladım. Bu uyku ilacı ne iyi bir şeymiş diye düşünüyordum aynı anda. Nihali iyce ele aldım, yan yatıyordu, sırtüstü döndürdüm. Baldızın da desteğiyle nihalin sütyenini ve külodunu çıkardım. Nihalin bacaklarının arasına kafamı sokup, vajinasını öpüp sakso çekmeye başladım.
mükemmel bir vajinası vardı! Ben nihalin vajinasını yalarken, baldız da yere halıya oturmuş, kendiyle oynuyordu, bir eli vajinasında bir eli göğüslerinde… sonra tekrar baldızın desteğiyle nihali yüzükoyun döndürüp, kalçalarını ayırdım ve kalça deliğini sakso çekip, dillemeye, vakumlamaya başladım. Sonra göbeğinin altına yastığı koyup kalçasını yükselttim. Kalça deliğini ve yarrağımı bolca tükürükle ıslatıp, sikimin kafası nihalin kalçasına yasladım. Sokmak maksadıyla çalışırken, baldız “nihal bakire değil, rahat olabilirsin enişte! ” dedi. Ben bunu duyunca derhal adres değiştirip, yarrağımı nihalin götünden vajinasına kaydırdım. Bir iki zorlamayla vajinasına çakmaya başladım. Nihal öyle bir uyuyordu ki, değil becermek, boğazını kessen uyanmazdı. Nihalin vajinasını epeyce bir siktikten sonra, boşalmadan yarrağımı çektim ve yerdeki baldızın ağzına verdim ve boşaldım. Fakat ne boşalma, tüm iliklerim baldızın ağzına, midesine kaydı sanki…
baldız yarrağımı sakso çekip temizledikten sonra, sırtüstü yatarak bacaklarını ayırdı, “sen de beni boşalt enişte! ” dedi. Derhal baldızın vajinasını sakso çekmeye başladım. Iki dakika sürmedi baldızın inleyerek orgazm olup boşalması. Bu arada yarrağım tekrardan sertleşmişti, hızımı alamamıştım, baldıza, “dön arkanı! ” dedim. Baldız arkasını dönüp, köpekleme pozisyonunu aldı. Derhal yarrağımı tükürükleyip baldızın kalçasına kökleyip, başladım pompalamya. Baldızı inlete inlete, 20 dakikaya yakın kalçasını becerdim ve kalçasına boşaldım.
yarrağımı çıkarmadan baldızı kucakladım ve baldıza sarılarak uzandık halıya. Ben baldızın boynunu, ensesini öperken, baldız da halen burnundan soluk alarak, “götümü sikmeni ve içime boşalmanı özlemişim be enişte! ” diyordu… epey dinlendikten sonra baldıza, “nihalin kalçasını de becermek istiyorum! ” dedim. Baldız da, “nihali istediğin kadar sikebilirsin dedim ya enişte! ” dedi ve yarrağımı emerek tekrardan kaldırdı. Sonra bana muavin olmak maksadıyla nihalin kalçalarını ayırdı. Nihalin kapkara kalça deliği nişan tahtası gibi meydana çıkmıştı.
seks öykü nihalin arkasında pozisyon aldım. Sikimin başını ıslatıp, nihalin kalça deliğine dayamamla, yüklenmem ve başını içeri sokmam bir oldu. Epeyce uğraştıktan sonra nihayet köküne kadar sokabilmiştim. Nihalin götününü de bir 15-20 dakika siktikten sonra, finali tekrar baldızın ağzına boşalarak yaptım. Fazla müthiş bir geceydi! Iyi sikişler. .

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir