Bakkalcı yaşlı adam kendini bana siktirdi

11 haziran 201521 yaşında toy jigolo olarak takılıyorum normalde yolds. Com büfe ye içki almak maksadıyla girdim kasaya geldim diğer kimse yok arkaya gerçek ilerlediğimde bir oda perde ile kapatılmış büfenin sahibi adam orda bilgisayar basında gay resimlerine bakıyor erkeklere bakıyor neyse seslendim kasaya geldi söz attım dedim fotoğraflar iyimi istersen seni sikerim adam kabul etti perdeli odaya girdik dükkanı kapattı sonra bunu domaltım ıyıce sakso çektim bu azdı yalattıkdan sonra dar deliğinden becerdim bunu
erişkin adama, isterse ona böyle bir şey yaşatabileceğimi, deneyimli olduğumu fakat bunu fiyat karşılığı yaptığımı söyledim. Hüseyin fazla şaşırmıştı. Belli ki böyle bir şey beklemiyordu. Ve nihayetinde erişkin adam düşünüp saklı kalacaksa ve arada bir olursa tamam mesele değil dedi. Fazla heyecanlanmış, elleri titriyordu. Peki nerede yapıcaz dediğimde odanın yanında aşağıya inen merdiven var, orada da küçük bir oda ve döşek var orada dedi ve hızla kapıyı kapatıp bakkal`ın ışıklarını söndürdü. Hüseyinle aşağı kata indik.
olguna adam fazla heyecanlıydı. Küçük, odayı az aydınlatan bir ışık vardı. Üstümdeki montu çıkardım ve soyunmaya başladım. Adam hayranlıkla izliyor, öylece bakıyordu. Yalnızca boxer donumla kaldım ve dizi sende dedim. Erişkin hüseyin üstünü çıkarmaya başladı. Evvel kumaş pantolonunu, ardından üstündeki yeleği. Gömleğin ve çorapların kalsın dedim. Ak geniş bir donu vardı. Hüseyini. Yatağa domalttım ve ak donunu yavaşça sıyırdım.
manzara harikaydı. Az tüylü, bem ak iri etli bir kalçası vardı erişkin adam`ın. Çoğu kadında bile böyle narin ve geniş kalça yoktu. Adamın gömleğini beline sıyırdım ve yüzümü kalçasına yaklaşacak şekilde eğildim. Deliği mis gibiydi. Belli ki temiz bir adamdı. Kalça yanaklarını okşarken adam inliyordu ve kendisini sound çıkarmadan bana teslim etmişti. Kalça deliğine yaklaştım ve deliğini dillemeye başladım.
erişkin adam dayanamıyor, kalçasını kıvırıyordu. Bu sefer gaza gelip deliğini vakumlamaya, içine dilimi sokmaya başladım. Güzelce vakumluyor, kalçasına şaplak atıyor ve dilimi içine sokup çıkarıyordum. Erişkin adam deliriyor, kıvranıyor, sert sesiyle inliyordu. Bacaklarını biraz daha ayırdım ve deliğini güzelce meydana çıkarıp kalça deliğini daha süratli vakumladı. Hüseyin kendinden geçmişti ve bir yandan şahsına 31 çekiyordu.
ayağa kalktım ve hüseyine yatağa oturmasını söyledim. Oturduğunda, hüseyinin yüzü donumda kabarmış direk gibi olan sikimle muhalif karşıya geldi. Hüseyin bir bana bir yarrağıma baktı ve donumu sıyırıp sikimi avuçladı. Yarrağım taş gibi olmuş başı kalınlaşmıştı. 19 cm`lik aletim hüseyinin gözleri önündeydi. Hüseyin hayranlıkla 1-2 saniye baktı ve sikimi bıyıklı dudaklarının arasına alıp vakumlamaya başladı. Erişkin adam müthiş sakso çekip vakumluyor beni delirtiyordu. Yarrağımı boğazına gerçek sokmaya çalışıyor bundan hoşlandığını inleyerek belli ediyordu. Sikimi erişkin adam`ın ağzına hızla sokup çıkarmaya başladım. Ve nihayetinde hüseyine domalmasını söyledim.
erişkin adam yeni baştan önümde domalmış ve bem ak etli kalçası kanak gibi gözümün önünde beklemekteydi. Sikimi güzelce tükürükledim ve hüseyinin kalçasını biraz daha sakso çektim. Yarrağım bundan sonra sikmeye hazırdı. Ayağa kalkıp yerimi aldım ve sikimi erişkin adam`ın deliğine yasladım. Hüseyin evvel yavaş dedi. Tamam diyerek yavaş yavaş hüseyinin kalçasına yarrağım kaymaya başladı.
yarrağım hüseyine girdikçe adam sesini kısarak bağırıyor, yavaş diyor fakat dinlemiyordum. Ve ani yüklenip 19`luk malafatımı erişkin adam`ın götünün dibine geçirdim. Adam kendini öte atacak gibi oldu fakat üzerine eğildim ve erişkin bakkalın yusyuvarlak etli kalçasına sikmeye başladım. Erişkin hüseyin inliyor kıvranıyor yavaş dese de kalçasını havaya dikip daha derine sokmam maksadıyla hareketler yapıyordu. Bu sefer daha da hızlanmaya başladım.
sikimin kalçalara başlangıç sesleri odada yankılanıyordu. Erişkin adama hoşuna gidiyor mu dediğimde evet diyordu. Bak toy bir erkek seni beceriyor nasıl dediğimde, mükemmel sik amcanı diyordu. Bu sözler beni ereksiyon ediyor daha da hızlanıyordum. Hüseyinin kalçasına pompaladıkça, o etli kalçasını siktikçe karşı koyulamaz zevk alıyordum. Erişkin adamı 20 dakika siktikten sonra derhal dön dedim ve götünden çıakrdığım yarrağı adamın ağzına yaslayıp git gel` e başladım

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir