Bakireydim ve hırsızlık amaçlı girmiştim

16 mayıs 2015böyle bir öykü daha evvel duymamıştınız ondan yolds. Com a takip edenleri maksadıyla bir bakireydim diyorum sonra hırsızlık maksadıyla bir yere girmişim gibi hissedin ve orada bir adam geliyor beni becermek istiyor sebebi taze bir vajina vardı bende ondan sikildim işte falan filan sallıyoruz işte.
birinin omzuma dokunusuyla irkildim. Korkuyla baktığımda bahçenin sahibi acco nun kızgınlıkla yüzüme. Baktığını gördüm. Dilim tutulmuştu adeta. Tek sözcük bile edemedim. Demek benim bahçeye dadanan kapkaççı
sensin ha! !! Vay canına hemde gelinlik çağında bir kadın diye söylenirken ben başımı öne eğmiştim. Peki sebep gelip benden istemiyorsun hadi buna da bir demiyorum peki sebep dalları kırıyorsun ha sebep? ? Diye sordu. Ben panik içinde tek sözcük etmiyordum. Ne yapacaksın bu kadar elmayı koynuna doldurmussun diyerek eline koynuma soktu. Elma yerine körpe canlı gögüslerimi oksuyordu. Fakat senin elmaların daha hoş ben bunları yerse olurmu kadın dedi? Ben tekrar sound çıkarmadım. Korkma seni dövmeyeceğim, hatta hergün gelip meyva yemene lisans vereceğim, benim senden isteğim kolay bir sey yalnızca biraz memelerini okşuyacağım ve emeceğim tamam mı? Dedi.
ben ona ne evet nede hayır diyememiştim. O ise hala memelerimi okşamaya devam ediyordu ve bana gel geri tarafa gidelim bizi kapkaççı falan zannederler dedi. Geri tarafta gömleğimin düğmelerini çözmeye başladı bu arada korkma seninde fazla hoşuna gidecek diyordu. Ardından roket gibi duran memelerini ağzına almış öpüp yalarken elleriyle de kalçalarımı okşuyordu. Onun hareketlerinden etkilenmemek olası degildi. Işini bilen bir zamparaydı. Fazla hoşuma gidiyordu. Bu yüzden kıpırdamadan duruyordum. Hele bir mola adamın küçüçük mememi büsbütün ağzına alarak emmesi beni müthiş etkilemişti. Bir erkek aracılığıyla öpülüp okrşanmanın tadına. O vakit varmıştım.
memelerimden hevesini meydan gözünü vajinama dikmişti. Kulağıma ne olur biraz vajinasına sürttüreyim diye yalvarmaya başladı. Sesimi çıkartmamam onun maksadıyla evet anlamına gelmişti. Bu defa eteğimi yukarıya donumu aşağıya sıyırdı. Beni kucağına oturduğnda yarağının sıcaklığını hissettim bir an geçirecek umdum ve korkuyla kalkmak istedim. Korkma sokmayacağım diye sanki yalvarıyordu. Aslında yarağının vajinama değmesi bana da haz vermişti. Bu yüzden ikna oldum. Bu defa elinde tuttugu penisini amımın dudakları arasında aşağı yukarı sürtmaya başladı. O yarağının başını fakat deligimi zorluyordu. Bana tatlı bir coşku yaşatıyordu. O andan sonra içime girmek istesede ona muhalif koyacak durumda değildim. Öylesine etkilenmiştim fakat. O körpe bedenimden aşırı ereksiyon olmuş ve daha çok dayanamayarak boşalmıştı. Nasıl hoşuna gittimi diye sordu. Bende fazla zevkliydi diye karşılık verdim. Bundan sonra çekinmeden gel ve meyva ye dedi. Aradan birkaç gün geçti ve ben meyvamı yesem aksi halde penis mı yesem diye düşünüyordum ve yine bahçeye gitmiye karar verdim. Baktım evde ve gitmeye karar verdim beni gördü ve yanıma geldi. Beni istiyormusun diye sordu evet dedim eve dudaklarımı vakumlamaya başladı. Elleri tekrar eteğimi ve kilotumu indirdi. Kendi yarağını da çıkartarak beni üstüne oturtu evvel sürtünerek haz almamı sağladı. Tekrar eski gibi fırcalayacak sanıyordum fakat gevşediğim bir zamanda yarağını ince bir sızıyla beraber içimde hissettim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir