Bakireliğimi 54 Yaşındaki Eniştem Bozdu

merhaba geçen gün nette sörf yaparken sex hikaye sitenizle tanıştım. Birbirinden hoş +18 itirafları, seks öykülerini geniş bir haz ve heyacanla okudum. Ama en fazla (sübyancıyım, kendimden 20 yaş ufak biriyle sikişiyorum! ) başlıklı bir hikayeye takıldım. Öyküyü okurken, parmağımı vajinama sokup kendimi tatmin ettim. Zira ben daha erotik yaşındayken, benim de çanak tutmamla, beni sikerek kızlığımdan kurtaran, ilk sikicim, ilk aşkım, halamın kocası, 54 yaşındaki eniştem aklıma geldi. Eniştem istanbulda dünyaca meşhur bir gazlı meşrubat şirketinin distribütörü. Güya ölene kadar kimseye anlatmama kararı almış olduğumuz bu maceramı sizlerle paylaşmak istedim…
biraz size kendimden bahsedeyim. Ben 1. 60 cm uzunluğunda, 85, 60, 90 ölçülerinde, kara saçlı, yosun rengi gözleri olan, full bir esmer lolitayım. Babamın burada tr ile dışalım dışsatım işleri yapan bir ofisi var. Annem de şahsına ait bir güzellik salonu var, bense hususi bir koleje devam ediyorum.
şu anda konumuza dönelim, 2 sene evvel idi, ben henüz erotik yaşında idim. Eniştem distribütörlüğünü yaptığı firmanın satış stratejileri ile alakalı bir toplantıya giriş yapmak üzere 1 haftalığına berlin’e gelmiş, işi bittikten sonrada daha 3 haftalık vizesi olduğu maksadıyla bremenhafen’a bizi ziyarete gelmişti. Yani hem ticaret hem ziyaret türünden bir şeydi enişteminki. Annem ve babam enişteyi görünce fazla sevindiler, tabiki ben de. Zira enişteyi fazla az tanımama karşın, ona hep sebebini bilmediğim bir şekilde alaka duymuşumdur. Tatil maksadıyla türkiye’ye gittiğimizde onlarda kalırdık. Eniştem, 2 adet erkek kuzenim olduğundan (kız evladı olmadığından) beni fazla sever, aşırı şımartır, onlarda kaldığımız zaman içersinde beni kucağından indirmezdi. Kuşkusuz bu davranışları seks dürtüsüyle yaptığı söylenemezdi. Fakat ben götümün altındaki bu sertlikten haz alır, kucağındayken şayet odada kimse aksi halde o hatıra değerlendirir, götümü eniştemin siki üzerinde oynatarak, eniştemi ereksiyon etmeye çalışırdım. Eniştem de bazen, “memişlere bir bakayım. ” deyip, limon büyüklüğündeki memelerimle oynardı.
bir keresinde halamın eniştemi anneme şikayet etmesine kulak misafiri olmuştum. Halam anneme, “kız nezahat, senin bu enişten yaşlandıkça durulacağına azıp sapıklaşıyor. ” diyordu. Annem de, “niyeki abla? ” diye sorduğunda, halam, “yeni güncel, acaip acaip fantaziler istiyor benden. ” diye yanıt verdi. Annem, “nasıl fantaziler? ” diye sormuştu. Halam, “bana liseli kızların giydiği gibi uzun olmayan etekler almış, sikişten evvel bana mektep forması giydirip, saçlarıma mektep gençları gibi yaptırıp, kurdaleler taktırıyor, sonrada yatakta sevişirken şahsına amca dememi istiyor, adeta beni değilde liseli bir kadını beceriyor adam. ” diyordu. Annem ise halama, “boş ver abla, bunlar yalnızca fantazi. Eniştem seni tatmin edebiliyor mu? Sen ona bak! ” demişti.
eniştemi görünce hep bu duyduklarım bir bir gözümün önünden geçmişti. Aradan 2 gün geçti fakat eniştem bir kere bile beni kucağına alıp sevmemişti. Sabahları babam, annem ve ben beraber evden çıkıyorduk. Babam evvel beni okula, sonra annemi güzellik merkezine bırakıp, oradanda kendi işyerine gidiyordu. Eniştem ise tüm gün evde oturup, ‘bakardi kola’ içip, tv izliyordu. Geceleri ise hep birlikte bir gasthaus’a gidip eğleniyorduk. Tabi onlar eğleniyordu, benim ise bu ilgiszlikten fena halde moralim yırtıktı. Eniştemin bizi ziyarete geldiği 5. Ci gündü. O sabah tekrar her zamanki gibi babam beni okula bırakıp gitmşti. Üçüncü dersin nihayetinde öğretmenim beni odasına çağırarak, “berna bugün fazla dalgınsın, sabahtan beri derslerle ilgin yok, bir problemin mi var? ” diye sordu. Ben de, asla bir problemim olmadığını, yalnızca biraz başımın ağrıdığını söyledim. Bunun üstüne öğretmenim lisans kağıdı yazarak, “eve git biraz dinlen. ” dedi ve beni eve gönderdi.
eve kendi anahtarımla girdiğim maksadıyla eniştem geldiğimi fark etmemişti. Salona kafamı uzatıp baktığımda, eniştem sırtı kapıya dönük bir vaziyette koltuğa oturmuş, üzerinde atlet ve boxer şort, bir elinde ‘bakardi kola’ bardağı, tv’de pornofilim izliyor, başka eli ile de sikini ovuşturuyordu. Ben içeri girince derhal hattı değiştirdi ve “ne o berna? Bugün erkencisin bakireyim? ” dedi. Ben de vaziyeti kendisine kısaca izah edip karşısındaki koltuğa geçip oturdum. “enişte içtiğinden bir bardak da bana verirmisin? ” dedim. “kızım sen bundan içmek maksadıyla daha fazla küçüksün! ” dedi. “boş versene enişte, burası almanya, burada benim yaşımdaki kadınlar erkek dostları ile sex yapıyor! ” deyince, “madem öyle, kırmızı bakalım! ” deyip bir bardak ‘bakardi kola’ da bana verdi.
“enişte biz senle küsmüyüz? ” diye sordum. “nereden çıktı şu anda bu bakireyim? Sebep dargın olalım ki? ” dedi. “ne bileyim enişte, geleli bir hafta oldu, beni bir kere bile kucağına alıp sevmedin. Eskiden beni kucağından indirmezdin, aksi halde türkiyede kucağına oturtup sevdiğin diğer biri mi var? ” dedim. Eniştem, “üüüüffff saçmalama bakireyim ya, seni ne kadar sevdiğimi bilmiyormuş gibi görüşme! Bundan sonra büyüdün, hoş bir toy kadın oldun, kucağıma oturman adetlerimize göre ayıp sayılır! ” dedi. “enişte bu nasıl bir çelişki? ” dedim. Eniştem de, “ne çelişkisi, çelişki bunun neresinde? ” diye sordu. “bakardi içemeyecek kadar ufak, kucağa oturamıyacak kadar büyüğüm! ” dedim. Beraberce kahkalarla güldük. “seni fazla bilmiş şey seni, gel bakalım! ” dedi. Okadar memnun olmuştum ki anlatamam. Derhal geçip eniştemin kucağına oturdum. Altımdaki serttlik beni mutlu etmişti. Eniştemle kadehlerimizi tokuşturup, “prost! ” dedikten sonra içkilerimizi yudumlamaya başladık. Eniştem elini dizime koymuş yavaş, yavaş bacaklarımı okşuyordu. “kız sen baya büyümüşsün! ” derken, götümün altındaki yaratık harekete geçmeye başlamıştı, bunu hissediyordum.
eniştem, “berna demin, burada senin yaşındaki kızların erkek dostları ile sex yaptığından laf ettin…” dedi. Ben de, “evet. ” diye yanıtladım. “peki senin sex yaptığın bir erkek arkadaşın var mı? ” diye sordu. Ben de, “hayır yok, sebep soruyorsun? ” dedim. “sen fazla hoş bir kızsın, mutlaka erkek arkadaşın bulunmaktadır diye tahmin etmiştim. ” deyince, kollarımı eniştemin boynuna dolayıp, sert etli dudaklarımı onun dudakları üstüne koyup, koyu, seksi, ıslak bir öpüşme başlattım. Eniştem de benim dudaklarımı en az benim kadar seksi öpüyor, vakumluyor, kemiriyordu. “enişte ben eskiden beri sana aşığım, seni seviyorum, seni istiyorum! ” dedim. Eniştem, “canım, bebeğim, aşkım benim, ben de seni istiyorum, fakat bu olası değil! ” dedi. “neden enişte? Niçin olası değil? ” diye sordum. “bak aşkım, 1- kan bağımız var, 2- aramızda okadar yaş farkı var, 3- halanla evliyim, 4- en muhimi sen daha bakiresin, böyle bir şey yapıp senin yaşamını karartamam! ” dedi. “hiç birşey umurumda değil enişte, ikinci karın olmak istiyorum, lütfen sik beni, benim de kocam ol! ” dedim. Eniştem ise, “olmaz! ” diye direniyordu.
“madem öyle asla değilse sana kucak dansı yapmama müsade et, böylece hem benim boşalmama muavin olursun, hemde içimdeki şeytanı öldürmeme. ” dedim. Eniştem, “madem fazla istiyorsun, peki! ” dedi. Ben derhal soyunmaya başladım, eteğimi ve sütyenimi çıkardım. Yalnızca ufacık tanga külotumla kalmıştım. Derhal eniştemin kucağına oturup, götümü oynatmaya başladım. Fazla güzeldi, altımdaki yaratık şahlanmıştı. Eniştemin kucağından kalkıp elimi şortunun içine sokup o muhteşem siki dışarı çıkarttım. Külotumun ağını kalçalarıma gerçek sıyırıp, eniştemin penisini götümün çatalına (arasına) yerleştirip, götümü aşağı yukarı, yukarı aşağı ve sağa sola oynatarak kucak dansıma devam ettim.
eniştem fena azmıştı, “seni ufak fahişe! Mahvettin beni! ” diye inliyordu. Bense, “hadi aşkım biraz casaret, sik beni, vajinamı götümü dağıt, erkeğim benim, sik beni! Orospun, fahişen yap, kocacım, sikici erkeğim benim! ” diye eniştemi gaza getiriyordum. Eniştem inleyerek, “küçük orospu, seni öyle bir sikeceğim ki, beni hiç unutamıyacaksın! ” diyor, vajinamı avuçlayıp, memelerimi emerek morartıyordu. Eniştem bu arada kendi şortunu ve benim tangamı çıkartmıştı. Beni kucağına alıp, annemlerin döşek odasına götürdü. Beni yatağın üzerine fırlattı, önüme eğilip bacaklarımı omuzuna aldı, küçücük ammımı iştahla sakso çekmeye başladı. Tazecik vajina dudaklarımı emerken, bir yandan da orta parmağı ile mühürümü kaşıyordu. Bedenim gerilmiş, spazmlar geçirerek boşalıyordum. Eniştem ise amcığıma ağzını dayamış, haz sularımı kana kana içiyordu.
eniştem yanıma uzanıp, “sıra sende ufak fahişe! ” dedi ve 19-20 cm uzunluğundaki, sert penisini ağzıma sokup yalatmaya başladı. Eniştemin sikine tüm gayretimle saldırıyordum, lakin tamamını ağzıma alamıyordum. Eniştem, “küçük orospum, ye sikimi, ısır onu, yut onu fahişe! ” diye inleyerek yarağını ağzıma sokup çıkarıyordu. Ani kaslarının gerildiğini fark ettim ve 1-2 saniye sonrada tüm spermlerini ağzıma boşaltmaya başladı. Eniştem adeta işer gibi boşalıyordu. Ağzımın içi eniştemin dölleri ile dolmuştu. Kafamı çekip dölleri tükürmek istedim, fakat eniştem lisans vermedi. Saçlarımdan tutmuştu, başımı oynatamıyordum, birde burnumu sıkınca boğulacak gibi oldum. Ağzıma boşaltığı bütün spermlerini yutmak zorunda kaldım. Yutmuştum fakat asla iğrenmemiştim, hatta tadı hoşuma bile gitmişti.
bir müddet dinlenip temizlendikten sonra, bakardi’lerimizi yudumlayıp kaldığımız yerden devam ettik. Eniştem benim vajinamı sakso çekiyor, ben de onun o muhteşem penisini somurarak, 69 yapıyorduk. Eniştemin penisini ikinci defa kaldırmayı başarmıştım. Dizi o tarihi anne, sikileceğim anne gelmişti. Birazdan bekaretime veda edecek, doğru bir kız olacaktım. Eniştem beni öpüp severek, o anne hazırlıyordu. Bir mola üstümden kalkıp, hela masasının üstünde duran, annemin ten nemlendirici kremlerinden birini aldı. Iki parmağıyla bolca aldığı kremle, hem benim vajinamı, hemde kendi penisini güzelce yağladı. Sonra sikinin başını amımın dudakları arasında, aşağı yukarı gezdiriyor, yarrağının kertiğine kadar amcığıma sokup arka çekiyordu. Bitmiştim! Amımın suları ve krem yüzünden vajinam vıcık vıcık olmuştu. Enişteme, “yeter, ne olur sookkkk bundan sonra, beni bu işkenceden kurtar, sik bundan sonra beni! ” diye yalvarıyordum.
eniştem, “peki benim ufak orospum. ” diyerek bacaklarımı omuzuna aldı ve o muhteşem penisini amcığımın en ücra köşesini bile feth edecek şekilde, bir kerede yerleştirdi. Kızlık zarım delinmiş, bekaretim gitmiş, eniştemin altında ikiye katlanmıştım. Eniştemin sert siki daha evvel asla ellenmemiş daracık amcığımı yara yara girip çıkarken, ben eniştemin altında inleyip kıvranıyordum. Sikicim, aşkım, biricik eniştem ise vajinama gittikşe daha kalın pompalıyordu. Ard arda birkaç defa boşalmıştım ve bedenim terden jöle gibi olmuştu. Sikicim, eniştem penisini ani amcığımdan çekti, göğüslerimin üzerine oturarak penisini sıvazlayıp 31 çekmeye başladı. Ben de alttan eniştemin taşaklarını ve sikin başını yalıyordum. Tekrar ağzıma boşaldığı gibi, yüzüme işer gibi boşaldı ve soluk nefese yanıma uzandı. Eniştemin spermlerini dilimle sakso çekerek sikini temizledim. Ikimizde bitmiştik.
biraz dinlendikten sonra duş almak üzere beraber banyoya girdik. Yıkanırken ben yine rahat durmamış, eniştemin sikini yine havalandırmıştım. Vajinamı bir kere de anal seks tuşlayarak sikmesini istedim. “ulan kahpe, ne ereksiyon halindeki fahişeymişsin sen, bunca yllık evliyim bu kadar uzun olmayan aralıklarla bu kadar fazla halanı bile becermedim, öldürdün beni fahişe! ” diyordu. “ne olur, lütfen son bir defa sik. ” diye enişteme yalvarıyordum. “peki! ” deyip belime sarıldı, ben de duşun musluklarına tutunarak domaldım. Eniştem penisini anal seks vajinama sokup sikmeye başladı. Bir yandan da götümü şampuanlayıp kafa parmağını götüme sokup çıkarıyordu. Hazdan dizlerim titremeye başlamıştı, adeta aynı zamanda iki erkek aracılığıyla sikiliyordum, herşey fazla güzeldi. Fakat eniştemin ani penisini amımdan çıkarıp birden götüme sokmasıyla doğru yaşamına dönmüştüm. “ahhhhhhhh! Enişte dur gerçekleştirme! Anneciğim fazla acıyor! Enişte ne olur götümden menfaat vajinama sok! ” diye yalvarıyordum. Fakat nafile eniştem beni dinlemiyor, o sert penisini götüme soktukça sokuyordu! “bana kalça dansı yaparsın ha fahişe? Siki götten ye bakalım, yarrağa götünle sürtünmeye benziyor mu? ” diyerek, yalvarmamı dinlemeden zorla götümü pompalamaya devam etti.
eniştem yarım saate yakın götümü siktikten sonra, “geliyorum! Fahişe aç ağzını! ” diyerek inlemeye başladı. Sonra penisini götümden çıkarıp 31 çekmeye başladı. Ben de eniştemin karşısına çömelip ağzımı açabildiğim kadar açarak, dilimi sikinin üzerinde gezdirmeye başladım. Eniştem bir müddet sonra menilerini ağzımın içine püskürtmeye başladı. Kasılmaları bitince ağzımdaki menilerini dilimin üzerine alarak ona gösterip iştahla yuttum. Eniştem de sikini suratıma sürerek temizledi. Daha sonra da yıkanıp çıktık…
eniştemin vizesinin bittiği güne kadar hep birlikte olduk. Hatta türkiye’ye döneceği gün, babamla annemin işi olduğu maksadıyla, eniştemi yolcu etmek üzere havaalanına ben götürmüştüm ve uçağa binmeden havaalanının tuvaletinde son defa veda sikişi yaptık…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir