Bakire Olduğunu Bana Söylemedi

evlenmeden evvel dostlar bir meydan ayarlamak istedi. Nişanlım bana kız gelmeyecek diye o kadar tembihledi. Bende tamam dedim fakat eve gittiğimde ruslar bizi bekliyordu. Eve girdiğimizde onlar çoktan başlamıştı ve beğendiklerimizin yanına oturarak içmeye başladık. Kafamız harbi hoş olduğunda odalara geçtik ve olanlar oldu.
ben önceden hepsine söyledim fakat arkadaşlarım beni asla dinlemediği maksadıyla son gecem diye beni kandırdılar. Aşırı derecede alkolü çok kaçırdık ve ayakta duramayacak duruma geldiğimizde ruslar bizi odalara götürdü. Ben yatağa yattığımda dünyam dönüyordu ve karşımda soyunan hatunu gördüm. Göğüsleri sallanınca esasen kendiliğinden yarrağım kalktı fakat ayağa kalkacak dermanım yoktu. Sen yat dediğini duydum ve altımdan pantolonumu çıkarınca sikimi gördü. Sen fazla hızlısın dedi ve ağzına alarak sakso çekmeye başladı. Süratli bir şekilde sakso çekerek beni derhal boşalttı. Olmadı falan dedi fakat ben yalamasını istedim. O yaladıkça biraz kendime geldim fakat kafamı hala kaldıramıyorum. Öyle garip bir duruma geldim ve ne yapacağımı şaşırdım maksadıyla çok uğraşamadım. Sonra beni ayağa kaldırınca kendime yetişir gibi oldum fakat terlediğim maksadıyla fazla fena oldum. Güzelce kendimden geçtim ve önümde domaldı. Sikimi içine soktum ve yavaşça sikerek haz almaya başladım. Oda hadi hadi diye diye beni sinir etti. Bu yüzden bende kalçasını tokatlayarak becerince mükemmel haz aldım.
ter basınca beynim fazla döndü ve yatağa düştüm. Benim kucağıma çıktı ve süratli bir şekilde kucağıma çıkınca ne yapacaktım. Penisimin üstüne oturarak zıplamaya başladığında üzerime yatırdım. Memelerini sakso çekerek üzerimde zıpladığında kaç kere boşaldım fakat asla doymadığı bir gerçekti.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir