Bacanağın karısı düzdüm

Bu hadise baldızın karım olduduğu zamandan derhal sonra gerçekleşti. Baldızım banu kaynanamın ısrarlarına karşın yanımıza taşınmıştı. Her gün iki karımla sikişiyordum. Günler böyle zevkli geçerken bir sikten bilgiyi olmayan bacanak evlenmek istediğini söyledi. Velasıl gelinle tanıştık. Gelinde full gelin. Silikonlu göğüsler. Karrpuz gibi bir kalça. Kısacık bir giysi. Davranışlarınıda dahil edersek full bir fahişe.
dedim benim bu memeleri görmem lazım. Derhal yıldırım nikahı ile evlendiler. Ben şüphelendim esasen. Kati bu fahişe gebe kalmış toy senin diye bacanağı kandırmıştır diye düşünürken derhal o ay içerisinde düğün yapılacağını söylediler. Düğün günü gelene kadar bu fahişe ilayda gördüğü adama yavşıyordu. Bana hele daha çok yavşıyordu.
düğün günü geldi hanımları kuaföre bırakmam gerekiyordu. Baldız banu eşim büşra ve ilayda arabaya bindiler. Bilerek banuyu öne oturttum ve başladım bacaklarına dokunmaya. Amınada sürtüyorum sound çıkarmamak maksadıyla kendini zor tutuyor. Eşimde arkada ilayda görecek diye beni dürtüyor fakat sikimde değil amacım onun görmesini temin etmek olduğundan takmıyorum devam ediyorum. Aynadan bir baktım ilayda şaşkın şaşkın bakıyor bize. Kuaföre geldik ilayda başladı ben hususi kuaförüme gidicem diye. Bizimkilerde biz bundan diğer kuaföre gitmeyiz diyip tartışmaya başladılar. Ben araya girdim. Kadınlar siz sert ben ilaydayı kuaförüne götürürürm diyip ilaydayı aldım. Arabayla giderken başladı konuşmaya. Şener banuya ellediğini gördüm dedi. Olabilir dedim. Nasıl yani eşin buna kızmıyormu dedi. Bende bizim eve gerçek sürüyorum arabayı. Kuaförün nerde olduğunu söylemiyor o da. Banu benim karımla eş kıymet bana göre. Dert yok yani eşitler benim gözümde. Ikiside benim eşim. Dedikten sonra ilayda güzelce şaşırdı ve aval aval bakmaya başladı. Yani sen ikisiylede… diyemeden lafını böldüm. Evet ikisiylede dedim. Elini yarrağıma attı. Bu yetiyormu onlara dedi. Artıyor bile diye ekledim. Artandan faydalanmak istiyorum dediği zamanda bizim eve vardık.
eve girer girmez kapıya yapıştırdım bunu. Öpüşmeye başladık fazla profosyonel öpüşüyordu. Direk elimi yarrağına attı ve pantalonu indirir indirmez eğildi ve sakso çekmeye başladı. Fakat ne sakso çekmek. Fazla profosyonel. Full bir fahişe. Dişlerini geçirmeden tamamını aldı. Bırakmıyorda yarım saat yaladıktan sonra ben ağzına boşalınca bırkatı. Bir hoş yuttu menilerimi. Bu kadar değil demi dedi. Bu başlangıçtı deyip üstünü soydum. Silikonlu göğüsleri fazla hoş gözüküyordu. Yalıya yalıya bitiremedim. Vajinası biraz kötüydü kararmış leşi çıkmış yani sikile sikile. Fazla az sakso çektim. Yaladığım gibi sabırsızlandım soktum içine. Fahişem benim diye diye saatlerce siktim. Dedim bu orospuyu götten sikeyim daha fazla haz alırım diye düşünürken yarrağımı vajinasından çıkarıp kalçasına yasladım. Derhal hayır yo orası olmaz asla sevmiyorum ordan sikilmeyi dediği zamanda meslek işten geçmişti. Köklemiştim bundan sonra. Bağıra bağıra hayır çıkart ordan diye benden kaçmaya uğraşıyordu. Bende daha şiddetleniyordum. Bana şaplak atıp ayağa kalktı. Lan ibne götümden sikme demiyormuyuz niye devam ediyorsun pezevenk diyince ayağa kalktım. Iki şaplak yapıştırıp duvara dayadım bunu. Ellerindende çekip kalçasına girdim. Siksen kaçamazdı. Sikiyordumda esasen. Bağırta bağırta duvara dayayıp götünden sikiyordum. Nihayetinde kalçasına boşaldım. Kendimi bırakınca lan sikik niye siktin istemiyoruz demedikmi diye bağırdı. Kalktak sonlarda haz almadınmı lan diyip tersledim.
velasıl yaklaşık bir buçuk saat sikiştikten sonra bunu kuaföre götürdüm. Bunun saçı yapılınca bizimkileri almaya gittim. Onlarda bekleye bekleye ağaç olmuşlar banu fazla kızdı. Bari telefonu açsaydın diye diye hiçbirşey anlamadılar.
düğün salonuna gittik bekliyoruz gelinle damadı. Gelin bir çıktı yürüyemiyor. Paytak paytak yürüyor resmen. Zar zor oturdu masaya. Nikah kağıdını imzalar imzalamaz ayağa kalktı. Oturamıyordu. Devamlı oynadı.
büşra fark etti bu vaziyeti. Bana dimdik bakıyor. Şener bu kadın niye böyle nerdeydiniz siz falan diye sormaya başladı. Bende kuafördeydik diyip üsteledim. Düğün günü bitti o akşam büşra yorgundu yattı banuyu becerdim.
yaklaşık 7 ay sonra toy doğdu. Ben haklı çıkmıştım. Evlat doğar doğmaz boşandılar esasen gençta bizim salak bacanağa kaldı.
ilaydayı evlendikten sonra iki kere daha sikebildim. Farkedicekler diye sikemiyordum. Ilerleyen aylarda da gebe olduğu maksadıyla götünden sikebildim zar zor. Benim sayemde anal hastası oldu. Boşandıklarından sonrada bir kere daha becerdim. Daha sonrasında kayboldu gitti esasen.
sex hikayeleri:
gay hayvan insan sikiş vidoları, entest tecavuz seks öyküleri güncel, kaynim oruspu diye sex h, kayninin karisini siken eniste porno öyküsü

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir