Babamın Arkadaşıyla sikiştim

sizlere babamın meslek dostuyla başımdan geçen sikiş öykümü izah etmek istiyorum. Babam bir iplik fabrikasında çalışmakta. Ben de 22 yaşında kendi emeklerimle çalışan kumral çıtır bir toy kızım. Bir gün işten lisans aldım ve evde dinlemeye geldim. Evde dinlendikten sonra dışarı çıkmak istedim fakat annem bana değişik bir fikirle geldi. Babam işyerinde yuva yemeklerini fazla özlediğini söylemiş, annem de ona yuva yemeği yapmıştı ve benim vermemi istedi.
ben de babamı düşünerek annemi kırmadım. Işyerine yemekleri bıraktım fakat babam yoktu. Babamla çeşit makine üstünde çalışan hasan abi vardı ve bana hoşgelmişsin dedi. Makine kafasında çalışmaktan olabildiğince fazla kaslıydı. Hoşbulduk dedim. Babamın patronun yanında olduğunu söyledi.
kazan dairesine inen hasan abi, kazan dairesinin kapısının kapanmaması maksadıyla kapıyı tutmamı istedi. Bende yemekleri makine üstüne bırakarak kapıyı tuttum. Hasan abi aşağı indi ve uzun zaman çıkmadı bende heves etmeye başladım. Kapının arasına bir tahta parçası sıkıştırarak merakımdan aşağı indim. Hasan abi 31 çekmeye başlamıştı ve beni görünce eli ayağına dolandı ve özür diledi.
ben de mühim değil diyerek bir şehvetle onun yanına gittim ve sikini sakso çekmeye başladım. Ben yaladıkça hasan abinin hoşuna gitmeme başladı ve benim bütün elbiselerimi çıkarmaya başladı. Uzun olmayan zaman sonra hasan abinin yarrağı dimdik oldu ve benim de vajinam sulandı. Ayağa kalktım ve hasan abiye götümü sürtmeye başladım o da benim memelrimi sıkmaya başladı.
askılarımı indirdi ve beni büsbütün soydu. Eli vajinamda dolaşıyordu ve ikimiz de kendimizden geçiyorduk. Hasan abi beni çevirerek sikini içime soktu ve benim gözlerim fal taşı gibi açıldı. Biraz alıştıktan sonra yaklaşık 1 saat boyunca seks yaptık. Hasan abi memelrimi öyle bir vakumladı ki memelerim hala mosmor. Sık sık meslek yerine gidiyorum bundan sonra hasan abi maksadıyla. Her defasında da aynı şeyi yapıyoruz. Bu da benim başımdan geçen bir sex öyküm.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir