Babam İçin Rüstem Amcayla Yattım

Ben şu zamanda 20 yaşında biraz uzunca boylu ve doğru bacaklı bir toy bakireyim. Sizlere erotik yaşında bakireliğimi babamın ortağı rüstem amcaya nasıl verdiğimi anlatacağım.
babam istanbul`da otomobil galerisi işletiyordu. Işleri fazla iyiydi ve bizim fazla rahat hatta fazla lüks denilebilecek bir hayatımız vardi. Bir vakit sonra babamın işleri yolunda gitmemeye başladı. Evvel evlerimizden bazılarını satarak atlatmaya çalıştı fakat olmadı. Daha sonra yanına rüstem isminde 55 yaşlarında bir müşterek aldı. Bir sure böyle devam etti.
aslında ben bu rüstem amcadan asla hoşlanmamıştım. Ben giyim konusunda rahat birisiyimdir. Ateşli havalarda genellikle şort ya da mini etek giyerim. Babamın meslek yerine her ziyaret ettiğimde üzerimde mini etek varsa rüstem amcanın saklı saklı sezdirmeden bacaklarıma baktığını görürdüm.
derken gel vakit git vakit babamın işleri tekrar bozulmaya başladı. Rüstem amcanın mali vaziyeti olabildiğince iyiymiş. Katları, yazlıkları, çiftlikleri bir sürü serveti varmış. Bu zor günlerde babama yüklü denilecek konseptte bir ödünç verdi. Altı aylık da bir senet gerçekleştirdiler. Altı ay su gibi geçti ve babam bu aldığı yüklü borcu ödeyemedi.
aylardan mayıs idi ve biz okulun düzenlediği bir haftalık bir mektep gezisine gitmeye hazırlanıyorduk. Gezi parası istemek maksadıyla babamın meslek yerine uğradım. O gün benim üzerimde pembe renkli bir mini etek ve dizlerime kadar gelen kara bir çorap vardi. Meslek yerine vardığımda rüstem amca ile babam tartışıyorlardı. Rüstem amca borcun gününün geçtiğini, babam parayı ödemezse icraya verip elimizdeki her şeyi alacağını söylüyordu. Ben içeri girdiğimde tartışmayı kestiler.
babam bana niçin geldiğimi sordu. Gaziantep escort ben de bir haftalık mektep gezisi maksadıyla nakit almaya geldiğimi, fakat tartışmayı duyduğumu onun maksadıyla böyle bir durumda geziye falan katılamayacağımı söyledim. O zamanda rüstem amca söze tuşlayarak “ceren bakireyim sen bize kulak asma biz babanla tartışırız da gülüşürüz de bir şekilde anlaşırız, sen gezinden falan kalma” deyip bana cebinden yüklüce bir nakit uzattı.
o an tereddüt ettim babama baktım, babam kafasıyla onayladı ben de rüstem amcanın uzattığı parayı aldım. Rüstem amca bana gezinin hangi gün başlayacağını sordu ben çıkarken. Cumartesi sabahı otobüsümüzün devinim edeceğini ve bir hafta sonra cumartesi günü arka döneceğimizi söyledim.
o gün günlerden perşembeydi. Ben babamın meslek yerinden çıkarken babam tuvalete gitti rüstem amca beni kapıya kadar uğurladı. Ben oradan ayrılmadan evvel babamla arasında ciddi problemler olduğunu fakat benim bu problemleri çözebileceğimi söyledi. Evvel birşey anlamamıştım. Bana ayrıntıları görüşmek üzere birgün sonra cuma günü bir cafede randevu verdi.
şaşırmıştım. Fakat babamın problemlerini cözmek benim elimdeyse ayrıntıları öğrenmek maksadıyla bir gün sonra ismini vermiyorum o cafeye gittim. Rüstem amca fazla önceden gelmiş oturuyordu. Sandalyeye oturmam maksadıyla eşlik ettikten sonra bana cola kendisine de buzlu viski ısmarladı. Içecekler gelene kadar havadan sudan konuştuk. Ben ayrıntıyı öğrenmek maksadıyla dayanamıyordum.
içkiler geldi birer yudum aldık, sonra rüstem amca söze girdi. “bak ceren seninle lafı dolandırmadan konuşacağım. Babana verdiğim fazla geniş bir ödünç var ve onu ödeyemiyor. Biliyorsun ki ticarette merhamet etmek olmaz. Ben babanı icraya verirsem elinizdeki herşey bile bu borcu ödemeye yetmez ve ortalıkta kalırsınız. Ben bu borçların hepsini bir kalemde silmeye hazırım. Bu senin elinde. ”
tekrar anlamamıştım. Rüstem amcaya nasıl birşey yapabileceğimi sordum. O da “ceren bak seninle aleni konuşacağımı söylemiştim. Uzun zamandan beri benim dikkatimi çekiyorsun. Seni arzuluyorum. Şayet mektep gezisine gidiyorum diye evden ayrılıp bir hafta boyunca benim yazlığımda zaman geçirirsen tüm borçlarınızı iptal edeceğim. Sana bu konuda laf veriyorum. Senin maksadıyla kalan bütün servetimi bile vermeye hazırım. ”
o an dona kalmıştım. Yüzüm kıpkırmızı oldu. Rüstem amca da benim bu durumumun farkında olduğu maksadıyla bana kendime gelip düşünmemi, aksam saat full sekizde kağıda yazdığı hususi bir cep hattına cevabımı bildirmemi istedi. Defalarca defa fazla iyi düşünmemi tembihledi.
o gün günlerden cumaydı ve bir gün sonra geziye gidecektik ve aksam saat sekizde rüstem amca teklifine vereceğim cevabı bekliyordu. Oradan derhal ayrıldım. Saat yaklaşık beş falandı. Karar vermek maksadıyla üç saatim vardi. Şok olmuştum. Evvel derhal o numarayı arayıp “senin ağzına sıçayım” gibi bir yanıt vermek geldi içimden. Sonra saatler ilerledikçe rüstem amcanın da söylediği gibi her şeyi ayrıntılıca düşünmeye başladım. Rahatımızın bozulmaması ve babamın işlerine devam edebilmesi maksadıyla kendimi feda etmeye karar verdim.
aksam saat full sekizde rüstem amcanın verdiği numarayı aradım. Rüstem amca aldı telefonu ve beni dinlediğini söyledi. Ben de teklifini kabul ettiğimi söyledim. O da bana yarin sabah erkende geziye çıkıyormuş gibi evden ayrılıp bugün buluştuğumuz cafeye gelmemi istedi. Telefonu kapatmadan evvel en son babamın meslek yerini ziyaretimde giydiğim pembe mini eteği ve diz kapaklarıma kadar gelen kara çorabı da yarin giyerek gelmemi istedi.
ertesi günü erkenden pembe mini eteğimi ve kara çoraplarımı giydim. Süratle kahvaltı ettim. Full o zamanda babamın cep telefonu çaldı. Telefondaki rüstem amcaydı. Fazla korktum, nedenini bilmesem bile. Rüstem amca babama fazla acil bir isinin çıktığını bu vesileyle on gün kadar memleketine gidip geleceğini söyledi. Babam da sevinmiş görünüyordu. Bir hafta rüstem amcayı görmemenin ve kafayı dinlemenin kendisine iyi geleceğini söyledi bize. Ben de içim burkularak iyi olacak baba belki bir hafta sonra herşey yoluna girecektir dedim ve daha çok orada duramayacagımı kavrayarak süratle evden cıktım.
taksiye atlayıp derhal o cafeye gittim. Rüstem amca cafede bekliyordu. Sabah sabah buzlu viski içiyordu. Ben yanına varınca derhal hesabı ödedi ve kapının karşısına parkettiği bmw marka arabasına bindik ve akkum` daki yazlığına gerçek yola cıktık. Bir saat boyunca hiçbirşey konuşmadık. Istanbul dışına çıktıktan sonra havadan sudan konuşmaya başladı benimle. Benim ağzımı bıçak açmıyordu. Sonra rahat olmamı, bu davranışımla ailemin geleceğini kurtaracağımı söyleyerek beni rahatlatmaya çalıştı.
yolda bir restoranta girip aş yedik. Yemekte ben cola istesem de rüstem amca iki bira söyledi. Biraları da içtik. Sonra yola koyulduk. Öğleden sonra beş gibi rüstem amcanın yazlığına vardık. Kimseler yoktu. Mayıs ayıydı, sezon daha güncel başlarda olduğu maksadıyla çevrede de bir kalabalık yoktu.
derhal içeri girdik. Rüstem amca bu kez iki kadeh viski doldurdu içine buz koydu (önceden gündelikçiye haber vermiş buzlar, mutfak falan herşey hallolmuş gibi düzenliydi). Viskileri içerken koltukta yan yana oturuyorduk. Coşku ve horror içindeydim.
bana öylece kıyafetlerimle kucağına oturmamı söyledi. Ağlamaya başladım başıma gelecek olanlar maksadıyla. Beni kollarıyla çekerek yan vaziyette kucağına oturttu. Evvel bacaklarımı okşamaya başladı. Bana bakire olup olmadığımı sordu ve ağlamaklı bir sound tonunda bakire olduğumu söyledim. Esasen bunu tahmin ettiğini, bakışlarımda bir bakirenin bakışları olduğunu falan söyledi. Ben ağlamaya ve soğuk davranmaya devam edince beni ciddi bir şekilde uyardı. Benim de bu kaçınılmaz durumdan haz almamı, böylesinin ikimiz maksadıyla de fazla iyi olacağını, anlaşmamızı hatırlattı.
bundan sonra yavaş yavaş ben de onun zevklerine ayak uydurmaya çalışıyordum. Dudaklarımı öperken dilini ağzımın içine soktuğunda evvel ne yapacağımı şaşırdım, sonra ben de dilimi rastgele gezdirmeye başladım.
kucağındayken beni tıpkı bir muz soyar gibi yukarıdan aşşağıya soydu. Öptü, yaladı beni kucaklayıp ikinci kattaki döşek odasına taşıdı. Yavaşca beni yatağa uzattıktan sonra hala çıkarmamış olduğu kıyafetlerini çıkarmaya başladı. Evvel gömleğini, atletini, çoraplarını, pantalonunu çıkardı. Yalnızca kilotu kalmıştı üstünde fakat bekaretimi bozacak olan iri yarrağı çoktan kalktığı maksadıyla kilotu çadır gibi duruyordu. Bana uzun sevişme fasılları maksadıyla epey zamanımızın olacağını fakat evvel derhal bana sahip olmak istediğini, sabrının kalmadığını söyledi.
yatağın üstüne diz üstü oturduğu yerden kilotunu indirdiğindeki manzara fazla korkunçtu. Belki haftalarca tras edilmemiş kıllarının arasındaki geniş yarrağı fazla korkunç bir manzara oluşturuyordu. Kadın arkadaşlarımla filmlerde gördüklerimden bile büyüktü. Büyüklüğü kolumun yarısı kadar vardı, şehvetten nabız gibi atıyordu, ucundan da sıvılar sızıyordu. Onun birazdan vajinamı parçalayıp bakireliğimi alacak olması beni fazla fakat fazla korkutuyordu. O şey içime girerse beni parçalayabilirdi.
bacaklarımı ayırdı ve üzerime geldi, elleriyle sikinin mantar gibi kafası ve vajinamı tükürüklemeye başladı. Bende de garip şeyler oluyordu. Horror, endişe ve haz karışımı tarifi zor şeyler. Amımdan sular sızdığını hissediyordum. Göğüs başlarım ürperip sertleşiyordu. Bu acayip şeyler bana ilk kez oluyordu. Haz almak istemesemde bedenim buna engel oluyordu. Rüstem amca dudaklarımı öpüp bir eliylede minik memelerimi okşarken kulağıma eğilip ceren aşkım sende haz alacaksın korkma, yarrağım biraz geniş vajinan alışınca genişler acımaz diye şehvetle fısıldadı, sonra sikinin iri sert başını amımın dudaklarını iki yandan elleriyle açarak yavaşça başlangıca yerleştirdi. Yavaş yavaş bakireliğimi almadan evvel o anın keyfini çıkardığı belli oluyordu.
dudaklarımdan öperken sikinin basıncı gittikçe artıyordu, bacaklarım, ellerim, bütün bedenim az sonra olacakların korkusuyla istem dışı titriyordu. Rüstem amca her öpüşünde ve okşamasında sikini biraz daha bastırıyordu. Bu titremelerim ve kasılmalarım arasında hafif bir yanma hissettim. Bu zamanda da rüstem amca ohh ceren aşkım başı girdi, kendini rahat bırak geriside girer şu anda aşkım diye inledi. Ufacık vajinama sikinin kafası sokan rüstem amca sikini tutmayı bıraktı ve beni rahatlatmak maksadıyla eliyle bacak aramı okşamaya başladı başka elide ufacık memelerimi yoğuruyordu.
rüstem amcanın yarrağı bundan sonra santim santim içime giriyordu. Her bastırmasında ortalık kararıyor, bayılacak gibi oluyordum. Rüstem amca ne olur dur canım fazla acıyor dedim. Birazdan geçer cerenciğim alışırsın diyip bastırmaya devam etti. Benim bu sözlerimden sonra rüstem amca şu anda geçecek diyip bacaklarımı omuzlarına koydu, bu zamanda da dudaklarımdan öpmeye devam ediyordu. . Ani fakat ani öyle bir soktu ki ben korkunç bir feryat attım. Ortalık bir zamanda kararmıştı. Rüstem amcanın iri yarrağı büsbütün içime girmiş kasıklarımız birbirine yapışmıştı. Ereksiyon halindeki bir şekilde hırlamaya başladı, üzerimdeki rüstem amca. Bacaklarımı bir omuzuna atıyor, bir kıvırıp kollarının arasına sıkıştırıyor fakat durmadan sikini pompalıyordu. Bir sure sonra içimde bir sıcaklık hissettim, rüstem amva içime boşalmıştı. O sıcaklıktan sonra rüstem amcanın da gidip gelmeleri yavaşlamaya başladı ve sikini yavaşça kan gölüne dönmüş olan amımdan çıkardı. Yarrağı amımdan çıktığı zamanda içimde bir boşluk oluştu, tarifsiz keder ve haz son bulmuştu. Kenardaki kilotumu aldı ve kilotumla kanları sildi. O kilotu yırtacağı senetlerin karşılığı olarak alacağını söyledi. Derhal toparlandı aşağıdan çantasını getirdi ve babamın senetlerini çıkarıp bana uzattı, kanlı kilotumu da bir poşetin içine özenle koyarak çantasına yerleştirdi.
bir hafta boyunca rüstem amca üzerimde denemedik fantezi bırakmadı.
amımdan ağzımdan defalarca becerdi beni. Üzerime önceden hazırladığı türlü türlü kıyafetleri giydirerek becerdi. Bana numaralı gibi görünen fakat yalnızca cam olan gözlük taktırarak becerdi. Bir hafta boyunca onun fantezilerinin fahişesi olmuştum.
bir hafta sonra cumartesi sabahı istanbula gerçek yola çıktık. Bundan sonra benim onun karısı olduğumu istersek bu isi ileride resmiyete dönüştürebileceğimizi falan söyledi yol boyunca. Bunun maksadıyla hanımından boşanmaya herşeyinden vazgeçmeye hazır olduğunu falan anlattı bana.
istanbula varıca beni evin yakınlarında bir yere bıraktı ve pazartesi aksam saatlerinde ayni cafede güncel bir randevu verdi.
eve döndüm. Dakikalarca odadan çıkmadım. Aksam yemeğinde dikkat çekmemek maksadıyla gezi döünüşü yorgun olduğumu söyleyerek tekrar odama cekildim.
işte benim içler acısı öyküm bu. Sonraki günlerde rüstem amca beni düzmeye ve yemeye tekrar devam etti. Bazen gitmek istemediğimde şantaj yapıyor, gitmek zorunda kalıyorum.
bakalım nereye varacak bu isin sonu… beni patlak bir şekilde alacak olmadığı maksadıyla onunla evlenmeyi düşünüyorum.
belki sonraki yaşadıklarımı da senarist gönderirim. Kim bilir ?
gönderen: ceren
(hafifçe editlenmiş alıntıdır)

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir