Babam Beni İnlete İnlete Becerdi

erotik yaşında fazla hoş olduğu kabul edilen bir bakireyim. Bekâretimi iki sene evvel kaybettim. O zamandan beri yattığım erkeklerin sayısı da bir hayli fazla miktarda. Yani liseli sex hikâyeleri olarak anlatabileceğim birçok hikayem var. Fakat bugün size anlatacağım hikaye onlardan birisi değil.
babam fazla iyi ve çoğu vakit sakin bir adamdır. Tek kusuru sayabileceğim sorunu ise uyurgezer olmasıdır. Bu nedenle akşam tuvalete gitmek ya da su içmek maksadıyla kalktığımız anlarda onu gördüğümüz akşamlar oluyordu. Tavsiyelere uyarak onun işine karışmıyor, uyandırmaya da kalkmıyorduk. Sabah yatağında uyandığında ise bir şey hatırlamıyordu. Fakat bu akşamlardan birisinin ensest hikâyeler arasına sokabileceğiniz bir macerayla biteceğini tahmin etmemiştim.
o akşam fazla sıcaktı ve yalnızca külotum ve sutyenimle yatmıştım. Tekrar de sıcaktan bunalınca mutfağa giderek soğuk bir bardak su içmeye karar verdim. Mutfağa gidip suyumu içmiştim ki babamı gördüm. Tekrar uykusunda yürüyordu. Önünden sessizce geçerek yukarı kata çıkmak istedim fakat kapıdan çıkarken beni tuttu. Işin garip tarafı beni tutmasıyla beraber mutfak tezgâhına yapıştırmasıydı. Durumundan ve uykuda yürürken uyandırmaktan korktuğum maksadıyla ne yapacağımı bilemedim. Fakat ben vaziyeti değerlendirene kadar babam birçok erkek arkadaşımın beceremediği şekilde yalnızca birkaç saniyede külotumu ve sutyenimi çıkartmıştı. Pijamasındaki boşluktan çıkarttığı sikini vajinama köklemesi de pek uzun sürmedi. Sesimi çıkartmaya ve onu uyandırarak ziyan vermeye korktuğum maksadıyla bıraktım, meslek olacağına varsın. Babam beni sikmekle kalmadı işi bittiğinde de içime boşaldı. Fakat tertipli olarak doğum denetleme hapı  aldığım maksadıyla bu durumdan endişe etmem gerekmedi.
bu anlattığım akşam benim de yaşanmış seks hikâyeleri arasına ekleyebileceğim bir hikayem oldu. Babamın sorununu ise bundan sonra daha değişik anlatıyorum. Babam bir şey hatırlamıyor fakat ben ona ‘uyurgezer’ değil ‘uyursiker’ diyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir