Azmış sexsi ablamı becericek

Çok uzatmadan öykünün devamını anlatayım. O geceden sonra ablam bana muhalif diğer davranmaya başladı nasıl mımisal annemler olmayınca uzun olmayan etekler giyer üstüne de genellikle bir dar shirt giyinirdi bazen shirt in içinde sutyanı olmadığı belli olurdu ve tabi bende böylece azardım. Tabi ablam beni azdırdığı belliydi fakat gidip de ya abla benseni bi akşam saten derhal derhal sıktım gel şu anda full sikişelim diyemem ya . Tabi bazılarınız şu anda diyecek tabi diyebilirsin fakat o zamanlar daha ufak, bilgisi ve tabi korkuyordum, neyse günler haftalar böyle geçip giderken bir gün asla düşünemediğim ve ummadığım bir şeyler oldu ben ve ablam 4 gün boyunca kimsesiz kalacaktık sebep mi, abim
sınıfıyla 2 haftalık bir tatile gitmişti.
annem, babam ve ufak kardeşimde halamlara garp almanya ya gidecekti bizi de götürmek istediler fakat babam daha günlerden çarşamba olduğu maksadıyla ve bizim okulumuza gitmemiz lazım olduğunu anneme söyleyerek çarşamba akşamı yemekyeyip bize nakit bırakıp yolacıktılar. Annem ler gider gitmez bizde yemekmasasını toplayım yavası temizlemeye başladık temizlik bittikten sonra ablam ya ben baya terledim banyo yapacam> dedi önünüzerine bende> abla sen banyonu yaptıktan sonra bende banyoya girecem onun maksadıyla banyonun suyunu içinde bırak> ablamda, tamam, deyip banyoya gitti. O kapıyı kitler kitlemez ben key deliğinden gözetlemeye başladım. Ablam shirt ini çıkartmış şimdide eteğini indiriyordu yüzü bana dönüktü şanki resmen benim maksadıyla yavaş yavaş soyunuyordu. Eteğini eğilip indirdikten sonra doğruldu ve ani negöreyim elleriyle o kusursuz memelerini okşamaya başladı benim sıkım sırasında kazık gibi oldu delirecek gibi oldum.
kuduruyordum o yaladığım memelerini karşıma geçmiş adeta benim onu seyrettiğimi bilir gibi beni çıldırtıyordu. Ben sıkımı elime almış 31 çekmeye başladım fakat süratli yapmamak maksadıyla kendimi zor tutuyordum. Ablam yavaşça na elinin birini aşağı gerçek yükleyip kilodunun üzerinde amini okşamaya başladı bunu bir kaç saniye yaptıktan sonra kilodunu indirdi ve gine amini okşamaya başladı bir elinle amini okşarken başka eliyle de memelerini okşuyordu ve ani vajinasıyla okşarken 2 parmağını vajinasına sokmaya başladı ve ben o zamanda kendimden geçmiş akıtmaya başladım akıtırken basım dönmeye başladığını ve ani dengemi yitirip yere düştüm, yere düşerken de derhal kapının yanında mevcut pabuç lığı da beraberimde düşürdüm sebebi düşerken bir şeyden tutunmak istedim.
tabi düşüne bilirsiniz baya bir gürültü oldu ben sırtüstü yerdeyken sıkım dahada dımdık ve ortadayken bir den banyonun kapısı açıldı ve ablam karşımdaydı bana baktı beni süzdükten sonra gülümser bi şekilde bana ya ne oldu sana? Hem sen ne yaptın böyle hertarafı dağıtmışsın ha, dedi. Bende tabi o zamanda yakalandığım maksadıyla korkudan ve ablamın bir den
gürültüyü duyup banyodan dışarı çakarken ya bilerek ya da unutarak çırılçıplak karşımda görünce ne diyeceğimi şaşırdım. Ablam benim orda şaşkın ve aptallaşmış gibi yerde ona yanıt veremeyecek gibi bir vaziyet da olduğumu farkedince beni yerden kaldırıp bana canım bir yerini incittinmi, deyip sıkıme bakarak gülmeye başladı öyle bi sırıtıyordu ki adeta benimle
alay eder gibi ve buda fazla zoruma gitdiği maksadıyla benim gözlerimden de gözyaşları akmaya başladı ve ablama ilk kez fazla sinirlenmeye başladım.
sinirimden ötürü ani ona bağırarak bırak şu gülmeyi adeta bilmez gibi bana devinim etme seni fakat bir kaç hafta evvel yatakta amini ve memelerini yalarken öyle gülmüyordun, abime kendini sıktırırkene gülmüyordun bana haftalarca çıldırttın bugünde banyoda kendini okşarken kati benim delikten seni seyrettiğimi biliyordun, onun maksadıyla full deliğin önünde kendini tatmin ediyordun ve sen full parmaklarını amina sokunca ben kendim den geçtim ve akıtınca dengemi kayıp ettim ve yere düştüm sende çırıçıplak karşıma çıkmış bana ne yapıyorsun diyor ve benim üzerime gülüyorsun seeeeee full burda diyeceklerimi bundan sonra diyemedim sebebi ablam yere çökmüştü.
ben utandığı maksadıyla yere oturacak sanmıştım fakat o bir den sınırden inmiş olan sıkımı ağzına almış ve çılgın gibi sömürmeye başladı ben gine uzun olmayan vakit içinde bir şaşkınlıktan bir şaşkınlığı girdim. Şaşkınlığı atınca ablamın saçlarından tutup delicesine sıkımı bende ağzına sokmaya başladım bu pozisonda ablam bir kaç dakika sıkımı emdikten sonra basında olan ellerimi elleriyle ayırdı ve sıkımı ağzından çıkardı ve bana yokarı bakarak> sakinleştinmi canım> dedi ve gülümsedi> ben senin üstüne sırıtmak istemedim fakat seni burda öyle görünce sıkın kalkmış üstünde tüm döllerim diğer taraftanta tüm ayakkabılar üstünde, gerçekten sırıtmamak eldedegildi dedi.
bunun üzerinede bende gülmeye başlayınca ablamda gülerek ayağa kalktı ve beni elimden tutup annemlerin odasına götürdü ve beni yatağın yanında elimden bıraktı ve sırtüstü yatağa yattı ve derhal bacaklarını ayırdı ve bana gelbakayım aşkım şu anda ablanı o akşam gibi yalarmışın? Ne demek abla ben bundan sonra diğer bir şey düşünemezoldum o aminin kokusu sıcaklığı hele suyu dahada tadı damağımda der demez amini sakso çekmeye başladım ablam da elleriyle başımdan tutmuş vajinasına bastırarak yala aslanım sik beni dilinle ah ah ah ah ah canım piçim benim, parmaklarınıda sok bende tabi parmaklarımı sokuyor birtaraftanda amina yalıyordum biraz böyle yaptıktan sonra ablam aşkım piçim pesevenkim gel yanıma şöyle yat diyerek bugünlerde söylene 69 pozisyonuna getirdi ve şahsı üstüme çıkarak amini gine ağzıma yerleştirdi ve kendiside benim sıkımı deligibi sakso çekmeye başladı ve böyle nekadar birbirimizi yaladık.
bilmiyorum nihayetinde ben geleceğimi farkettim ve full ablama söyleyecektim ani ablam> yalaaaaaaaaa aslanımm
geliyor bağırarak geldi ve onu öyle görünce bende ani akıtmaya başladım ablamın elinde olan sıkım ani hava ya fişek atan bir tabanca gibi fışkırtmaya başladı ta ablamın yüzüne bedenine akıttım ve inanın gerçekten baya döllerim aktı adeta asla akıtmamışım gibi hemde bu benim bugünkü ikinci akıtmam olduğu karşın. Ablam biraz öyle
asla bir şey demeden durduktan sonra kalktı ve bana döndü ve şu anda gerçekten banyo yapmamız gerekiyor kocacığım.
diyerek gülümsedi ve bende gülümseyerek yataktan kalktım ve evet karıcığım şu anda birlikte hoş bir banyo yapalım dedim ve elinden tutarak banyoya götürdüm ve banyonun içine girdik ve birbirimizi yıkamaya başladık ben ablamı o beni yıkamaya.
ablam biliyor musun abimiz beni tatile gitmeden evvel en son siktiğinde seni hayal etmiştim o siken senin olmanı sebebi o geceden sonra bende seni fazla arzuladım ve onun maksadıyla seni hep azdırmaya çalıştım abla abim seni vajinasından çoktan mı sıkıyor? Birincisi canım abim beni amımdan asla sikmedi fakat kalçam den derhal derhal 5-6 aydır sıkıyor nasıl oldu ?
nasıl olacak abimizi bilmezmişin başına bir şey koydumu yapar bir gün sen uyurken abim senin gibi yatağıma indi ve ani beni ellemeye ve okşamaya başladı.
ben tabi uyurordum bu sefer gerçekten neyse ben birisinin beni okşadığını farkına varınca uyandım ve gözlerimi açınca abimi gördüm ve korkarak abi neyapıyon sapıttınmı felan diyebildim abimde derhal ağzımı eliyle kapatıp kulağıma sakin sound çıkarayım deme seni istiyorum kendini selbest bırakırsan seni incitmem fakat bağırmaya ve ya diğer bir terslik yaparsan fazla zararlı yaparım dedi ben de korktuğumdan sırf kafamı sallaya bildim afferim kadın şu anda elimi çekecem ne dediğimi unutma ha abi lütfen ben daha kızım lütfen yalvarırım korkma bakireliğine dokunmayacacım fakat götünden sikeceğim onun maksadıyla don kalçasını bana bakalım orüspu seni kahpe sende böyle mallar varken benim kerhaneye bile gitmeme gerek yok tabi bende döndün abim derhal dönümü indirdi ve götümü sakso çekmeye başladı.
öyle bir yalıyordu ki adeta diliyle beni götümden sıkıyor gibi oldum ve ister istemez korkunun gözyaşlarımın arasına haz de geldi amim sülandığının farkına vardım ve biraz biraz olsun kendimi abime bırakmaya başladım abimde birde bir parmağını soktu o andı ilk organizmim oldum bağırmamak maksadıyla elimi ağzıma tuttum abimde bunun farkına varınca ne oldu
orüsbü bacım geldinmi hoşuna gittimi kahpe dedi ve böyle küfürlü konuşması beni dahada azdırdı bende evet pezevenk dedim hadi bacını sikeçen ha şok bakalım o ufak yaragini demem onu fazla kızdır di bilmiyorum sebep ona öyle konuştum belkim beni zorla sahip olmak istetiği içindi hem sıkının büyüklüğünüde asla görmediydim ki o an öylesine kızdırmak istedim, işte neyse abim onun üstüne derhal arkama geçti ve sıkıne bir tükürde ve sıkının başını götdeliğime yasladı bir eliylede ani ağzımı kapattı nedenini anlayamadan bir den süratle tüm sıkını götüme soktu ben adeta ikiye ayrılmış gibi oldum.
ister istemez bağırdım fakat elini ağzıma tuttuğu maksadıyla duyulmuyordu böylece biraz içim de kaldı ve sancı inmeye başlamasıyla onun git gelmesi de başladı söküp sokup çıkartıyordu bir kaç dakika böyle yaptıktan sonra elini çekti sebebi farkına varmıştı yavaş yavaş hoşuma gittiğini. Ne oldu fahişe hoşuna gidiyor mu ufak müymüş heee hayır pezevenk sıkın ufak değilmiş fakat evet hoşuma gidiyor şok abiciğim şok şok sik beni abim de< evet kırmızı fahişe oh oh ohhhhhhh ben ben geliyorum diye içime tüm dölerini akıttı ve üzerime çöktü biraz öyle kaldıktan sonra üzerimden kalktı ve< bundan sonra istediğim vakit seni sikecek tamammı tammı< bende diyebildim ve o geceden sonra her fırsatta beni sıktı istesem de istemesem de, fakat sen da başkasın sen be asla incitmedin hep beni arzuladın fakat o akşam beni her tarafımı yaladın. beni 3 kere organize me getirdiğin halde ginede şahsına yargıç oldun ve benden öylece yanıt alamadığın maksadıyla bana sıkını sokmadın ve biliyor musun o an fazla memnun oldum ve onun maksadıyla beni şu anda istersen amımdan sikebilir sin doğru erkeğim senin olmanı istiyorum ablam bana bunları izah ederken biz dahada banyonun içindeydik ve birbirimizi tatmin ediyorduk ablacığım istemez olur muyun beni dünyanın en memnun erkeği yaparsın fakat burda değil gel rüya alıp gine annemlerin yatağına gidelim derhal düşümüzü aldık ve döşek odasına geçtik ablamın belinden tutarak ilk kez öpüşmeye başladık öyle bir öpüşüyorduk ki adeta birbirimizi yiyecektik ve böyle öpüşerek yatağa attık kedimizi bir birimizi okşuyor öpüyor ve konuşuyorduk< bacım delirecek gibiyim süper malların var fahişem benim canım karım olacaksın benim değil mi? Evet erkeğim kocacığım seninim, benimle yap ne istersen sik amımdan kalçam den neremden istersen canım nihayetinde memelerini sakso çekerek amina indim ve gine amini sakso çekmeye başladım ve nihayetinde dayanamayıp ablamda hadi piçim sok ablana sok piç ve benim de esasen dayanacak halim kalmadığı maksadıyla ablamın ayırmış olduğu bacaklarının arasına geçtim. Sıkımı o sulanmış vajinasına yasladım ve yavaş yavaş içine sokmaya başladım ve biraz girdikten sonra ufak bir pürüz olduğunu hisettim ve bu onun kızlığı olduğunu anladım ve abla ma abla gerçekten istiyor musun? Ben sana bunu soruyorum fakat inan kendimi fazla fazla zor tutuyorum fakat seni sevdiğim maksadıyla vakumlayın olmak istiyorum. Aşkım benim evet istiyorum şok bacına senin olacağım senin orospunum bundan sonra soooooook ben o bunları söylerken full köküne kadar sokmuştum sebebi aşkım biraz dur he he keder biraz insin ah ahhh bende biraz bekledikten sonra başladım yavaş yavaş sıkımı çıkarıp çıkarıp sokmaya ablacım inanamıyorum seni sikiyorum. Ah ablacım karıcığım amin ne hoş ateşli ateş gibi amin ah fahişe tohumu ah ahhh ah seni becermem ne hoş bir şeymiş yavrum gerçekten amdan sikilmek ahhhh ahhh ahhhhhhhhhh geldim aşkım devam sık sık şok ahh ah fazla güzelmiş sok kardeşim dibine kadar canım piçim sık beni ablamı hem sıkıyor hem memelerini sakso çekiyor ve delicesine sonra öpüşüyorduk böyle ne kadar sıkıştık bilmiyorum ablam dediğine göre 3 kere gelmişti bensen önceden iki kez akıttığım maksadıyla baya dayandım fakat bu dizi içinde ikimizde baya terden şu gibi kaldık nihayetinde bende gelmek üzereydim abla ben de geleceğim dayanamayacağım bundan sonra abla geliyorum ablacığım full o zamanda ablam ani sıkımı vajinan dan çıkarıp toparlandı ve sıkımı eline alarak ağzına soktu ve çılgın gibi vakumlamaya başladı bende dayanamayıp ağzına akıttım ablam hepsini yutmaya çalıştı fakat yutamadı sebebi döllerimin yarısı ağzının kenarlarından akıyordu birazda kan vardı kızlığının kanlarıyıdı

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir