AZGIN TÜRBANLI FATMAGÜL

öncelikle selam benim ismim kemal istanbulda yaşıyorum. 20 yaşındayım bundan 2 sene evvel başımdan geçen hadiseyi yazmak istedim. Üst komşumuz vardı kocasından bayağa evvel ayrılmış 40 yaşlarında dolgun ve güzel çekici fatmamdı o benim. Bazen apartmana girerken kapıda görürdüm onu sexi şeyler giymeyi severdi şahsına bakan bakımlı bir hatundu. Fatma abla diyordum ben hep ona bir gün fatma abla bilgisayarının yavaş çalıştığını söledi sen anlarsın gel dedi gece bi bakarsın dedi bende tamam dedim geçen gün arkadaşım bana damla diye bir şey vermişti şahsı kullanmış tesirli olmuş flan fakat ben inanmadım tabi fakat her zman düşünüp 31 çektiğim manita beni yuvasına çağırınca ister istemez düşünüyordum tesiri gerçekten var mı diye.
ben tabi sabahtan daha düşünmeye başlamıştım aksam olur mu diye neyse vakit geçti gece oldu ben tabi derhal vakit geçirmeden gittim çay yapmış koydu içmeye başladık aaa dur yanına birkaç bir şey getireyim dedi mutfakta ugraşma sesleri geliyordu ani aklıma cebimdeki damla geldi inanmadıgım maksadıyla düşünüyordum yapsam mı yapmasam mı diye denemekten ne menfaat diyerekten onun çayına damlattım sonra bir şey ham gibi oturuyordum içtik çaylarımızı yanında getirdiği şeyleri yedik sonra bilgisayara bakalım mı hadi dedi içeri gittik bilgisayarın yanına açmaya çalıştık acılmadı kablo takılı değilmiş kabloyu takayım dedi. Bir eğildi o süper kalçası ortama cıktı süperdi. Benimki kalkmaya başladı zor tutuyordum adeta. Yanıma bir iskemle çekti oturdu üzerine giydiği elbiseyi eliyle biraz açmaya başladığını farkettim.
lezbiyen seks benimki kalkmaya devam ediyordu bundan sonra gözükmeye başlamıştı elimle kapatmaya çalışıyordum fakat belli oluyordu bir an kafamı döndürüp fatmaya baktım ne göreyim sikime bakıyordu dudaklarını büzerek ben fazla şaşırmıştım bir şey diyemedim bilgisayara bakıyordum fatma ani dokunabilir miyim diye sordu nasıl yani derken elini sikime attı şaşırdım fakat durmadım yapıştım dudaklarına sevişe sevişe odasına kadar gittik yatırdım yatağa yavaşca soymaya başladım. Inliyordu ah uh sesleri arasında göğüslerini sakso çekmeye başladım sızlanmalar daha fazla başladı hadi sik beni diyordu sikimi amının üzerine koydum bir zamanda hepsini soktum içine ahhh diye bağırdı durmadan sikiyordum bağırıyordu.
boşalmaya yakın çıkardım siki göbeğine gerçek boşaldım. Hala istiyordu adeta üstümüzü giydik. Geçtik içeri bu sefer ben söledim bi çay koyda afiyet çayı içelim diye. Içtik afiyet çaylarımızıda konuşmaya başladık fatmam kocasından boşandıktan sonra kimseyle yatmamış yanıyormuş meğer fakat hala nasıl yaptığına mana veremiyor adeta içimden geleni durduramadım diyordu. Çaylardan sonra kalkıp gittim evime fakat bundan sonra haftada 2 3 kere sikişiyoruz ereksiyon halindeki dul bundan sonra faişem oldu adeta. Ertesi gün arkadaşa damla maksadıyla teşekkür ettim. Inanmadım fakat gerçekten işime yaramıştı derhal nerden aldığını sordum 1 tanede ben sipariş verdim. Istiyen dostlar maksadıyla aldığım adresi veriyorum azdırıcı damla. Yenierotik hikayelerde görüşmek üzere.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir