Azgın Teyzem Beni Taciz Etti

selam aile içi saklı teyze seks hikayesi sevenler, cep telefonumdan sizler maksadıyla yazıyorum arkadaslar bu öyküyü sizlerle paylasıyorum fakat bakın aramızda kalacak:)şaka bir yana teyzemi öyle bir becerdim ki muhtemelen bana asık oldu devamlı sikişmek sitiyorum onunla bundan sonra onun da bana ilgisini ilk hissettiğim zamanda becerdim esasen. Beğenmenizi temenni ediyorum arkadaslar herekese bol bosalmalar.
annemin kadın kardeşi yani ufak teyzem ile aramızda yaklaşık 9 yaş var. Ufak teyem evli fakat asla evladı yok. Teyzemde bizim gibi bursa’da yaşıyor. Eniştem tıbbi mümessil yani ilaç pazarlama işi yapıyor. Bölge ilaç deposunda çalıştığından devamlı çevre illere seyahat ediyor. Teyzem evde yanlız kalmasın diye eniştem evde yokken annem beni teyzemlere yatılı gönderiyor. Sık sık teyzemgilde yatılı kalıyorum. Tekrar böyle bir gün gece yemeğimizi yedikten sonra ben odaya çekilip uyumaya başladım. Gecenin bir yarısı uyandım, ağzım susuzluktan kup kuru olmuştu. Derhal yataktan kalkıp mutfağa gidip su bir iki bardak su içtim. Daha sonra teyzemin odasından inleme sesleri geldiğini duydum. Eniştem evde olmadığına göre bu neyin nesi tövbe tövbe diyerek odaya yaklaştım. Kapı aralıktı. Teyzem bacaklarını iki yana ayırmış, ipek geceliğini yukarı sıyırmış, vajinasını parmaklayarak inliyordu. Teyzem mastürbasyon yapıyordu. Gördüğüm manzara nefesimi kesmişti. Teyzemin o halini daha çok izleyemezdim.

sonuçta teyzemdi. Derhal kapıdan uzaklaşıp doğruca arka mutfağa koştum. Asla beklemediğim bu manzara karşısında şoka girmiştim. Dilim damağım kurumuştu. Derhal elimi yüzümü yıkayıp bir bardak daha su içtim. Arka odama dönerken koridorda teyzemle karşılaştım. Teyzem yarı çıplaktı. Umarım banyoya gidiyordu. Üstünde yalnızca iç çamaşırları vardı. Bir kaç saniye dona kaldık. Teyzem derhal gerisin arka odasına kaçtı. Ben de derhal odama girdim. Fakat teyzemin o hali bir türlü gitmedi gözümün önünden, uyku tutmuyordu. Full gözüm dalıyor gibi oluyordu ki teyzemin o hali gözümün karşısına geliyordu. Baktım uyku tutmuyor ve kazık gibi olmuş yarağıma söz geçiremiyorum. Teyzemin o halini düşünerek mastürbasyon yapmaya başladım. Önceleri kendim de inanamadım fakat düpe düz teyzemi hayal ederek otuzbir çekiyordum. Biraz sonra boşalmanın da verdiği rahatlıkla uyuya kalmışım.

sabah kalktığımda teyzem kahvaltı sofrasını hazırlamış, çayı demlemişti. Derhal elimi yüzümü yıkayıp sofraya oturdum. Fakat ne ben ne de teyzem birbirimizin yüzüne bakamıyorduk. Teyzem kusura bakma ben senin olduğunu büsbütün unutmuşum, aksi halde o halde ortada dolaşmazdım, kimseye söylemezsin değil mi dedi. Ben de dert yok teyze ben unuttum bile falan diyerek geçiştirdim. Teyzem diğer bi şey görmedin değil mi falan diye baskı yapınca, su içmeye kalkınca odandan inlemeler geldiğini duydum. Eniiştemi aldatıyorsun sanarak günahını aldım. Kapı aralıktı içeri baktığımda seni o halde gördüm dedim. Ne hali be ne aldatması saçmalama dedi. Yok aldatıyorsun umdum fakat sonra baktım ki kendi şahsına mastürbasyon yapıyordun dedim.
ben çat diye ard arda sıralayınca teyzemde kızdı, bağırdı davet etti. Ben de evden ayrılıp gittim. Arkadaşlarla buluştuk gezdik dolaştık gece ettik fakat eve gidemezdim. Annemlere ne söyleyeceğim diyerek zorunlu tekrar teyzemlere gittim. Teyzem açsındır sen diyerek yiyecek bir şeyler hazırladı. Yok falan diyerek salona oturup televizyon seyretmeye başladım. Fakat teyzem tekrar de elinde aş tepsisiyle geldi. Ben bi şeyler atıştırırken, teyzem de kusura bama sabah sabah sana bağırdım. Fakat biliyorsun işte kız olmak zor. Kimi şeyleri kadınken gerçekleştirmek daha zor anla işte, enişten ayda taş çatlasın beş, altı gün evde kalıyor o zamanlar da benimle pek ilgilenemiyor.

ben de toy ve hoş bir kızım benim de ihtiyaçlarım var lakin bu şekilde karşılamaya uğraşıyorum. Senden anlayış bekliyorum. Bu gördüklerin aramızda kalırsa sevinirim falan maval okumaya başladı. Teyzemin bu anlattıkları bana geniş zevk vermişti. Benim ufaklık kabarıp şortumun yanından başını göstermeye başlamıştı. Teyzem bana gördün mü sen bile bu durumdan zevk alıp kabarmaya başladın deyince ben utanıp yere bakmaya başladım. Teyzem bunda utanılacak bir şey yok, ekmek gibi su gibi sex de bir gereksinim insan vücudunun sevişmeye de gereksinimi var dedi. Teyzemin böyle konuşması beni biraz rahatlatsa da aslında daha fazla haz vermiş daha da şehvetlenmeme neden olmuştu. Hep senin gereksinimin mı var sanıyorsun her kati gereksinimi var diye ağzımdan kaçırı verdim. Teyzem de bak gördün mü gerçek yolu buldun dedi. Sonra başımı okşayarak madem yalnızca gereksinim meselesi, ben sana aş hazırlayıp gereksinimini kaşılayıp karnının doyurdum, sen de bana bir şeyler hazırlar ihtiyacımı karşıla beni aşka doyur demesin mi? Kör istedi bir göz tanrı verdi iki göz diyerek yumulsam mı? Kaçsam mı? Teyzemin böyle rahat sikişten konuşabilen bir kız olmasından utansam mı? Karar veremedim.

ben sessiz sessiz yere bakmayı tercih ettim. Teyzem de odadan ayrılıp gitti. Bir kaç dakika sonra, opuzhan koş odada sıçan var diye bir feryat attı. Koşa koşa odasına gidip, kapıyı açtığımda ne göreyim. Teyzemin üzerinde incecik tül gibi bir gecelik, dolgun memelerinin uçları kalkmış altında dantelli bir tanga ve ateşli bir jartiyerle dönmüş bana bakıyordu. Teyzem elimden tutup beni odadann içeri çektiği gibi dudaklarıma yapıştı. Öyle şehvetli öpüşüyordu ki kendimi bir zamanda kaybettim. Beni derhal yatağa yatırıp üstüme çıktı. Yarağımın üzerinde oturuyordu. Dudaklarımı uzun uzun emerek öperken, şortumun üstünden vajinasını yarağıma sürtüyordu. Sonra süratli bir şekilde tişörtümü çıkarttı. Memelrimi öpüp emerek göbek deliğimin etrafından yarağıma gerçek kaydı. Ufak öpücüklerle yavaş yavaş şortumu çıkardı. Sonra yarağımı eline alıp bir yandan otuz bir çekerken bir yandan da yarağımı vakumlamaya başladı. Öyle hoş yalıyordu ki ağzına boşalmamak maksadıyla kendimi zor tuttum. Sonra teyzem üzerindeki geceliği çıkarıp attı. Tangasını yana kaydırıp, yarağımın üzerine oturup, vajinasını sürtmeye başladı. Teyzemin amının suyunu taşaklarımda ve yarağımın kafasında hissediyordum. Hafif kalkar gibi oldu. Eliyle yarağımı tutup kendi vajinasına daldırdı. Sonra ata biner gibi üstümde hoplamaya başladı. Ellerimi tutup göğüslerinin üzerine koydu ve okşamaya başla sen mi beni sikeceksin ben mi sikeceğim diyerek gülmeye başladı.

evet full olarak o beni sikiyordu. Teyzemin tecavüzüne uğradım. Daha sonra üstümden inip yatağa yattı. Ben teyzemin üzerine ayrılıp vajinasına yeni baştan yarağımı sokmaya başladım. Bir yandan göğüslerini emerken bir yandan da teyzemin kalçasını okşuyordum. Bu pozisyonda süratli süratli pompalamaya başlayınca teyzem yavaş ol şampiyon akşam fazla uzun ve ben asla bitmesin istiyordum dedi. Daha yavaş hareketlerle teyzemin kalçasını okşaya okşaya becerirken teyzemin içine boşaldım. Teyzemin amının içine boşaldım. Sonra teyzemi çevirip domalttım. Teyzemin pes pembe vajinası gözümün önündeydi. Götünün deliğinin üzerinde yarağımın kafası kaydırırken, orası olmaz şampiyon daha aşağı diyerek vajinasından sikmemi istedi. Vajinasına yarağımı yeni baştan daldırdım. Ben anal seks teyzemin vajinasına soktukça teyzem de inleyerek alttan amının dilini okşuyordu. Bu pozisyon fazla hoşuma gitmişti. Teyzemin kalçalarına şaplak ata ata bir daha boşaldım. Kalkıp banyoya gittik. Duş alıp yatağa daldık. Teyzem bütün bunlar tatlı bir rüyaydı oğuzhan, şayet uzlu bir toy olursan, teyzen sana daha tatlı rüyalar alacak diyerek dudaklarıma bir öpücük kondurup sırtını döndü. Ben de sırtına sarılıp yarağımı teyzemin kalçalarına yasladım. Öylece uykuya daldık. Sizler maksadıyla yazdığım bu ensest sex öyküsünü okuduğunuz maksadıyla teşekkürler. Bu teyzemle ilk sikişimiz. Teyzem ile daha sonraki yaşadıklarımızı da en kadına anda anlatacağım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir