Ateşli bayana çalışırken çaktım

Evet sizlere çok çalışmanın nasıl ozelhikayeler. Com maksadıyla ateş getirdiğini anlatacağım. Her haliyle sex kokuyordu. Bir kaç gectikten sonra bu kadını nasıl ayarlarım diye düşünürken kadın bana cıkma öneri etti valla beynmiden vurulmuş gibi olmuştum o kadar düşünü kurdugum kızla bundan sonra cıkıyordum. Işyerinde bakışmalar filan derken meslek ilerledi tahmin edebileceğiniz gibi.
meslek haricinde buluşmaya başladık bundan sonra her pazartesi işyerinden lisans alıp evimde sevişiyıorduk. Sanki birbirimizi sonuna kadar sömürüp atıyorduk. Işimdi size anlatiim nasıl oluyor kadın her pazartesi işe gidiyorum ddie evdev cıkıyor bana pasta börek getiriyor birlikte kahvaltı yapıpondan sonra dizi geliyor sevişme faslına…. . Şu anda ben kadını çönce saf bir yuva kadını umdum meger kaşarın tekiymiş. Kadın benim alti eme eme turp gibi kızartıyor sonra ben onu bir hoş yalıyordumm. Sonra göğüslerini vakumluyorum elma gibi şu anda bile içim titriyor aklıma geldikçe. Kadın azıyor içine girmem maksadıyla yalvarıyor. Sonra içine girince ohhhhh.
gidip geldikçe kadın boğuluyor gibi bagırıyordu kaç kez yuva sahibi gelecek die korka korka işi siktim. Full bosalma sırasında aldıgım hazzı size anlatamambütün iliklerim bosalıyordu adeta hele o ufak kalçalrı beni azdırıyordu kadın kapıdan girer girmez kalçalrına sarılıp okşuyordum ereksiyon halindeki seni diye beni keyifle itiyordu. Böyle 3 ay devam ettikten sonra birden kadının nişanlandıgını duydum şok olmuştum. Neyse sonra evlendi. 7 sene bopyunca kadını bir daha göremedim. Bir gun hastaneye gitmiştim. Bir baktım yanında cocuguyla oturuyor evvel vakumlayın olamadım o olduguna sonra bir baktım sibel derhal benim malzeme ayaklandı doğal. Fakat lafa nasıl baslayacaktım. O tekrar benden ataktı. Gecmiştek konuştuk şöyle böyle derken vedalaştıkayrıldık ertesi gün işyerini aradı. Ve tlf nomu istedi full aradıgım firsat elime gelmişti. Derhal tlf no verdimhemen aradı konuştuk doğal eve cagırdım. Evde coşkudan ne yapacağımı şaşırdım elim ayagım birbirine dolaştı.
duş aldım bişiler yedimm pekmezimi içtim. Hersey hazırdı. Derken ben candan bakarken yoldan göründü. Coşku doruk yapmıştı 7 sene sonra onu yeni baştan becerecektim. Derhal karsıladım içeri çağrı ettim çay vardı bir bardak ikram ettim fakat çay içerken gözlerimle esasen kadını becermiştim o da farkına vardı esasen atesinden bişi eksilmemiş dedi. Neyse ben yavas yavas yanına yaklaştım dudakları boynu kolları har tarafı sanki sex maksadıyla yaratılmıştı.
beni çılgın eymeye yetiyodu kalçalrı hala taş gibiydi öpüşmeye başladıkoynuna indimm tişörtünü yırtarcasına cıkardım sütyenle müthiş görünüyordu. Kulagına onu cok istediğini söylememi istedi o kadar sexi söylemiştim ki gülümsedi. Bundan sonra o tas gibi vucut karsımda duruyordu okşamak kelimesinin hakkını sonuna kadar verdim okşayarak ve vucdunun her tarafını yalayrak bayanı erittim erittim. Bundan sonra gözlerinin kaymaya basladıgını fart eetim ve o daracık ve ates gbi yanan kutuya girdim aman tanrım böyle bir tat böyle bir haz yok. Müthiş bagırta bagırta ilişkiye girdik hazdan hem ben hem o bittik.
full anlamıyla biittik inlemeleri ahlamaları aradaki çıglıkları göğsümü emmesi beni ve onu büsbütün bosaltmıştı. Full 3 kez ben boşaldım onunkileri hatırlamıyorum bile. Işimiz bittiginde ikimizde terlemiştik. Boynu memeleri çüürk içindeydi kocasına nasıl açıklama etti bilmiyorum. Neyse giyindikten sonra beni dudağımdam öptü bir zaman öpüştükten sonra seni özlemişim dedi ve yuvasına gitti. Şimdilik bu kadar macerlarım daha bitmedi bundan sonra onun yuvasında yaşadıgımız atesli saatleri anlatıcammm
seksi bayana uğraşırken çaktım, meslek yeri seks, meslek yeri sikiş öyküleri, meslek yeri porno öyküleri

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir