Ateşimi Söndürecek Birisini Bulur Bulmaz Veriyorum

12 nisan 2015azgınlık başa bela derlerde yolds. Com inanmazdım. Ben bu son sıralar fazla azıyordum ve bu azgınlığımı bastıramıyordum. Sebebi deliğime ne bir alet nede bir erkek eli değiyordu. Daha evvel ki partnerim beni devamlı yalardı ve böyle boşaltırdı. Bende alıştım devamlı lisan arıyorum deliğimde ki beni boşaltsın öyle bir fışkırtayım ki haz suyumu ona, ardından derhal beni becersin. Hep geç gelirdi bir gün tekrar gec geldi herkes yatmıstı benimde aklımdan o geçiyordu hayali gözümün önündeyken kendimce bir sevişme sahnesi olusturmustum kafamda kendi kendimi tatmin etmeye calısırken abim eve girdi ve derhal yattı bende uyuyormus gibi yaptım tabi. Abime sırtım dönük yatıyordum full arkama benimle aynı sekilde yan yatıryordu ani aklıma bi hinlik geldi.
uyurken kıpırdarmıs gibi götümü ona deydirdim ani hissttim sikini ucmustum fakat abim derhal arka cekilip arkasını dönüp uyudu bense aklımdaki kişiyi bir türlü cıkaramadım. Sabah oldu herkes ise gitti. Evde tektim ve o toy mahalleye geldi. Bize uğradı abimi sordu işe girdiğini bilmiyordu abim yok dedim ve aklıma derhal onu eve sokmam lazım olduğunu düşündüm. Istersen geç içerde bekle dedim olur dedi ve içeri girdi. Hava cok sıcaktı balkonda oturdu bende derhal üzerime dar bişiler giyip soğuk bişiler içmek maksadıyla mutfaktan biraz meyve suyu getirdim. Içeri gel dedim biraz sıkıldı fakat geldi. Meyve suyunu içti. Bundan sonra ona kendimi siktirmek istiyordum. Fakat bir türlü yapamıyordum. Ve ani havanın sıcaklığını düşündüm cook sıcaktı ve insanı mayıstırıyordu. Oda biraz mayısmıs görünüyordu amacıma yavas yavas ulasıyordum istersen uzan dedim kabul etmedi. Sonra bişiler yapmam gerek diye içimden düşünmeye basladım. Aklıma saclarını oksamakgeldi.
buna dayanamadığını biliyordum bana söylemişti saclarım oksanınca dayanamam uyurum diye. Fakat amacım uyutmak değildi yalnızca dizlerime uzansın gerisi yetişir diye düşündüm. Oldu da. : oturdum ve dizlerimin üzerine basını koydu. Bundan sonra dizi bendeydi onu delirtmeliydim. Kendimi siktirmeliydim. Saclarından baslayıp yavas yavasgöğüslerine inmeye basladım biraz iç gecirdi umarım amacıma ulasmaya baslamıstım mayısmıstı ve bundan sonra uyandırmam lazım olduğunu düşündüm. Ani basını göbeğime cevirdi benimde badim uzun olmayan olduğu maksadıyla nefesi göbeğime geliyordu. Büsbütün ereksiyon olmaya basladım nefesi deydikçe göbeğime çılgın oluyordum. Ve sabırsızlandım elimi direk sikinin üzerine koyup oksamaya basladım. Bir zamanda kalktı gamze ne yapıyorsun sen dedi. Bi an duraksadım yanıma oturdu tekrar sordu gamze ne yapıyorsun sen diye sound cıkarmadım. Sonra cesaretlenip içimden tutmak geldi dedim durdu hafif bi tebessüm etti ve 5 10 saniye kadar sonra tamam elle istiyorsan fakat ileri gitme dedi yalnızca elle dedi. Tamam dedim pantolonun üstünden ellemeye basladım ve git gide büyümeye baslayan bir sey oldu nerdeyse pantalondan cıkacaktı.
ve fermuarını acmak istedim gamze gerçekleştirme dedi dinlemedim fermuarını actım ve elimi boxerının içinden daldırdım. Iri bir sik vardı elimde elime sığmıyordu biraz uğrastaktan sonra haz suyunun elime geldiğii hissettim. Bana ağzına kırmızı dedi. Sasırdım. Birazda garip oldum nasıl yapacaktım bunu bilmiyorum miğdem bulanır diye düşündüm fakat daha evvel birkaç filmde gördüğüm maksadıyla bende denemek istedim. Pantalonunu çözdüm ve ağzıma almaya basladım. Oda ani memelrimi sıkmaya basladı bir zamanda havaya uctum adeta. Badi yukarı sıyırdı südyenimin askısını çözdü. Ben yalaıyordum oda memelrimi oksuyrodu ani ayağa kalk dizi bende dedi. Işte o an hersey beni bekliyo dedim. Tüm zevklere sahip olabileceğimi biliyordum ayağa kalktım. Beni şahsına cekti ve memelrimi sakso çekmeye basladı bende onun basını bastırıyordum memelerime. Asağı gerçek öperek inmeye basladı sortumu sıyırmak istedi.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir