Asumanin Oyunu

asumanın oyunu

geçen gün dükkandan çıkarken asuman geldi (babamın dostu) elinde fazla iyi mallar olduğunu ve fazla eğleneceğimi söyledi. Ben o işleri bıraktığımı söyledim, o da bana beni skerken nasıl fışkırdığımı anlattı.

o gün ofiste yaşadıım asla bir şeymiş şayet dediğini yaparsam bir kovayı doldururmuşum inleye inleye. Beni kadın arkadaslarına mı siktireceksin dedim, hayır erkek dedi. Erkek lafı beni sulandırmıştı öyle fazla konuşuyordu ki beni ikna etmek maksadıyla kafam şişmişti. Nihayetinde beddua edip kabul ettim.

o zamanda bir el hareketiyle taksi dönü. Inanmıyacaksınız fakat bir inşaatın önünde durduk beni amelelere siktirecekti herhalde, taksiden inern inmez süratli adımlarla inşaata girdik. Bizi derhal küçük tefek bir adam karşılayıp bir kulübeye götürdü.

masada dört su bardağı ve bir şişe jhonny walker vardı. Bir adam daha giri verdi güzel geldinizi deyip, bizi kanepeye oturttular bardaklarımıza buz ve viski koydular. Içiyorlar, içiyoruz aptalca anlamdığım şeyler anlatıyorlar gülüyorum fakat neye güldüğümü bilmeden, anlaşıldı bana bana asılan sikicek ona da ona asılan sikecekti.

konuşmayı bırakıp parmaklamaya başladılar ve bizde soyunduk, karı doru söylemişti ikisinde de mal iyi idi. Ikimizi de bagırta bagırta insaatta bir hoş siktiler, ben bunun anısına bir bardak viski içecektim fakat adamlar değişti, benim ki asumanın ağzına, onunki de benim ağzıma zorla soktu fakat bizler uslu fahişeler uslu uslu adamları emdik, doğal ki emmeden aletleri kalktı.

adam bacaklarımın arsına gireceğine arkama girdi ve o zamanda acıdan bağırdım, ben avaz bagırırken asuman bacaklarımı okşuyordu ani bacaklarımı araladı ve beni ilk siken geldi yattı önüme ve usulca skini yerleştirdi vajinama.

hem kalçam hem vajinam skiliyordu. Garip bir his haz almadım skilmekten fakat iki aletin içimmde olması haz verdi. Iki sikte içime giriyor çıkıyordu. Ilk kez böyle bir orgaz yaşadım götümde vajinamda vıcık vıcık kaygan bir duruma geldi öyle hoş kayıyorlardı içimde, ağzımdan burnumdan, amımdan götümden sular geliyordu hazdan

siklerine kurban olduklarımın boşalmamışlardıda daha arkamda ki dayamayıp arkamı kökleyip, boşaldı arkama önümde ki çıkardı tüm üstümü döl ile yıkadı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir