Asansörde Seksi Komşumla Ben

merhabalar herkese. Ben emrah dostlar isterseniz size de size kendimden bahsedip ardından da derhal başından geçen kusursuz seks öyküsünü paylaşmak istiyorum. Fakültede talebe olan bir gencim ve 23 yaşındayım. Burada hoş bir fakültede iyi bir bölümde okuyorum yani gerçekten nitelikli bir okuldayım fakat dersleri o kadar yoğun ve ağır geçiyor ki kendime ayıracak asla vakit bulamıyorum desem yalan olmaz. Neredeyse tüm zamanımı okulda ve derslerle geçtiği maksadıyla hususi hayatım fazla zararlı gidiyor kadın arkadaşın falan yok. Birkaç kez nakit karşılığında kızlarla birlikte oldum onun haricinde cinsellik yaşamında asla yok ve sen yalan olmaz. O yüzden bundan sonra kıza aç bir erkek haline geldiğim bir dönemde başından geçen seks öyküsü sizinle buradan paylaşmak istedim. Benim maksadıyla fazla zevkli bir hikayeydi sanırım siz de fazla hoşlanırsınız ve ilginizi çeker.
aslında bu öykü benim apartman komşumla başından geçti bayanla daha evvel defalarca karşılaşmıştık fakat doğal ki onunla beraber olma düşünceyi asla aklıma gelmemişti daha doğrusu benim maksadıyla olanaksız gibi görünüyordu sebebi gerçekten fazla hoş manken gibi bir kadındı. Fakat ne yaptım ne ettim nihayetinde bayanı elde etmeyi başardım işte şu anda size onu izah etmek istiyorum. Fazla geniş bir sitede yüzlerce dairenin olduğu bir apartmanda oturuyorum. Bir kaç kez fazla ateşli bir bayanla asansörde denk geldim ama bu fazla ender gerçekleşen bir olaydı. Ikinci kere karşılaşınca bu bayanı aklımda kaldı sebebi uzun ve ateşli bacaklara sahipti yüzü fazla hoş olmamasına karşın bu hoş bedeni aklımdan uzun zaman çıkaramadım. Başkaca bacaklarını daha da hoş gösteren minicik şortlar giyiyordu neredeyse poposu görünüyordu.
bu ateşli kızın onu güzelce becerecek bir erkek maksadıyla yanıp tutuştuğunu ve aslında basit lokma olduğunu anladım ama nasıl olacaktı ve ben onu nasıl becerecektim? Esasen bu kadar ender denk gelirken onu cinselliğe nasıl ikna edecektim bunu düşünmeye başladım daha hangi dairede oturuyor onu bile bilmiyordum. Tekrar bir gün asansörde denk geldik ben en üst katta oturuyorum ve asansörün aşağı inmesi yaklaşık 25 saniye sürüyor. O da asansörü çağırmış ve derhal bir altımdaki katta oturuyormuş bunu çözmüş oldum. Asansörün kapısı açıldı ve bu güzellik ani karşıma çıktı. O gün gözüme daha hoş görünmeye başladı sebebi minicik şortunun yanı dizi bir de meme dekoltesi vermiş canlı göğüslerini görür görmez benim erkeklik şaha kalktı. Birkaç saniye geçmişti asansör aşağı inmeye başlamıştı ki bana mükafat gibi gelen hadise gerçekleşti ve elektrikler kesildi. Jeneratörün devreye girmesine yalnızca 1 dakika vardı ve ben de 1 dakika daha işimi halletmeliydim.
sizin gibi hoş bir bayanla şu zamanda bu hatıra başımdan geçen maksadıyla fazla coşkulandım dedim ve onun da aynı şekilde beni devamlı olarak izlediği itirafını aldım. Derhal yarın akşam buluşmayı öneri ettim. Evet, fazla birden oldu ama dediğim gibi bu kızın basit lokma olduğunu esasen anlamıştım kabul etti ben de daire numaramı söyledim yarın gece saat 10 da onu beklediğimi ve fazla coşkulu bir şekilde olduğumu belirttim, o sırada jeneratör devreye girdi ve biz aşağı indik. Ertesi gün oldu ve ben de hoş bir içki masası hazırladım. Full saatinde kapı çaldı ve üstünde incecik bir gecelik kapımda belirdi. Bu hoş uzun bacaklı ateşli komşuyu birazdan becerecek olmak bana fazla iyi gelecekti fazla ufak stresli günler yaşıyordum.
derhal onu içeri aldım ve dudaklarına yapıştım fazla çabuk etmememi, bir kaç kadeh bir şeyler içmesi lazım olduğunu söyledi. Derhal yanına oturdum ve ona içki ikram ettim bir yandan da onu okşuyordum güzelce keyfe getirdikten sonra derhal memelerine yapıştım. O votkasını yudumlarken geceliğini sıyırdım ve g noktasına lisan darbeleri atarak onu hazdan sanki deliye çevirdim. Benim lisan darbelerim ile inlerken bundan sonra haz sırasının benim olduğunu söyledim ve başından tutarak erkekliğime onu çektim. Olağan üstü hoş bir şekilde oral yapıyordu, bu konuda tecrübeli olduğu belliydi ama benim boş almaya asla niyetim yoktu. Derhal onu uzaklaştırdım uzun ve hoş bir sevişmek istiyordum, birden bir hareketle domalttım ve kadınlığına kalın bir şekilde başlangıç yaptım.
git gel yaparken ani hızlandım ve maalesef fazla erken bir şekilde boşaldım bana dönerek bu kadar erken beklemediğini, mutlu kalmadığını söyledi. Doğal ki biraz bozuldum ve ona birkaç kadeh içtikten sonra ikinci seksin efsane olacağını söyledim. Ikinci seks maksadıyla yeni baştan onu önüme aldım ve erkekliğimi gırtlağına kadar soktum. Mükemmel bir şekilde onu sikmek istiyordum ve bu zararlı sözlerinden ötürü onu pişman etmem gerekiyordu. Bana tekrar muhteşem bir şekilde oral yaptı şu anda dizi asıl olaya gelmişti. Bu sefer onu yatırdım misyoner pozisyonunda sanki kadınlığının canını çıkardım sebebi full 35 dakika boyunca boşalmadan ve ona iki kez orgazm yaşattım. Komşusunun mükemmel çıktığını ve canı sıkıldıkça üst kata ayrılıp kendisini becertmek istediğini söyledi ben de seve seve kabul ettim.
bundan sonra benim de alelade hayatıma renk gelmişti onun sayesinde gerçekten uzun zamandan beri tatmadığın bir seks sitesini onunla yaşama olanağı bulmuştum üstelikte büsbütün kızın isteğiyle yani öyle nakit falan vermem gerekmedi bu münasebet karşılığında. Kızın da benimle beraber olmaya niyeti olduğunu anlayınca ertesi gece tekrar onu düşünmeden edemedim ve mesaj attım. Doğal ki benimle birlikte olmayı kabul ederse derhal onunla görüşmek maksadıyla gidecektim oda sağ olsun beni kırmadı ve gelebileceğini söyledi. Yuvasına gittiğimde kapıyı bana muhteşem ateşli bir gecelik ve açmıştı karşında o kadar hoş duruyordu ki gerçekten ayaklarım yerden kesildi desem yalan olmaz.
biraz sonra bu bayanla birlikte olma düşünceyi bile bana fazla coşku verici gelmişti bir an evvel onunla yatağa geçmek ve bu coşkusu yaşamak istiyordum. Umarım onun da niyeti benden değişik değildi ve derhal beni gömleğimin yakalarından tutarak döşek odasına götürdü. Bana muhalif böyle kalın olması açıkçası fazla hoşuma gitmişti. Döşek odasına da beni yatağa yatırıp pantolonumun düğmelerini açmaya başladı. Umarım üstünlüğün kendi elinde olması hoşuna gidiyordu ben de bunu lisans verdim ve bana istediğini gerçekleştirmesini bekledim. Biraz yarrağımla ilgilenip dondurma yalar gibi yaladıktan sonra kalktı ve üzerine oturmaya başladı.
sex öyküleri ben de hafif doğrulara mevzu belimden kavradı ve inip kalkmasına muavin olmak maksadıyla onunla tempolu bir şekilde devinim etmeye başladım. Fazla çok dayanacak durumda değilim boşalmak üzereyim dediğim gibi kıza özlem kalmış bir adamım fazla çok dişimi sıkmam olası olmuyordu ne yazık ki. Onu da bunu söyleyince içime boşalabilirsin aslanım heves etme korunuyorum dedi. Benim maksadıyla kaçırılmaz fırsat tipo ben de bıraktım kendimi ve boşalmaya başladım gerçekten kusursuz bir geceydi. Bundan sonra benim canım komşumla birlikte her gecemiz değişik bir coşku içerisinde geçiyor ikimiz de fazla afiyet alıyoruz fazla haz alıyoruz kusursuz akşamlar yaşıyoruz.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir