Arkadaşımın Kız Kardeşini Becerdim

evlenmeme iki gün kalmıştı ve düğün telaşı içerisindeydim. Dostlar benim kafamı dağıtmak maksadıyla yanlarına aldılar. Dışarı çıktık ve kulüpleri gezmeye başladık. Gittiğimiz son kulüpte benim maksadıyla bekarlığa veda etmemi kutluyorduk. Içmeye başladık ve yavaş yavaş kafamız hoş oluyordu.
kulüpte yanımıza kadınlar gelip gidiyordu ve en nihayetinde bir kaçı sabit kaldı. Sonra kadınlar ile sohbet etmeye başladık ve fazla farklı anılarını anlatmaya başladılar. Geniş ihtimalle yalan söylüyordular fakat bizi ereksiyon etmiştiler. Yetenekle beni baştan çıkarmayı başaran ela ile sarmaş dolaş oturuyorduk. Beraber alkolümüzü yudumlarken, şarkı söyledik. Ben ela’ ya beni tuvalete götürmesini istedim. Ayakta duramıyordum ve beni lavaboya götürdü. Elimi yüzümü yıkadım ve sonrasında tuvalete girdim. Tuvalette ben ona iltifat etmeye başladım. Bana yaklaştı ve elini yarrağıma attı. Yarrağımla oynamaya başladı ve sonra ben onun dudakların yemeye geçtim. Bana göğüslerini açtı ve bende göğüslerini sakso çekmeye başladım. Beni bir zamanda baştan çıkarmıştı ve mükemmel baldırları vardı. Göğüslerini vakumlamaya başladım ve sonra onu mermerin üstüne oturttum. Oturduktan sonra elbisesini yukarı çekti ve benim sikimi açmamı söyledi. Bende derhal açtım ve onu kendime çekerek vajinasına sikimi soktum. Bir an duraksadım ve önümü göremeyecek haldeydim. Gözlerimi kapadım ve vajinasını pompalamaya başladım. Ela boynumdan tuttu ve kafamı göğüsüne dayadı. Göğüsleri yastık gibi kafamı tutuyordu. Yavaşça ela’ yı orada sikiyordum. Derhal boşaldım ve sonrasında ikinci postaya geçtim. Onu pompalamaya devam ettim. Dostlar içeride oturuyordu ve beni unuttular. Biz ela ile tuvalette seks yapıyorduk. Ikinci sefer boşaldıktan sonra ela ile üzerimizi düzelttik. Yeni baştan içeri gittik ve arkadaşlara eve gitmemizi söyledim. Ela’ yı da alarak eve gittik. Arkadaşlarım beni bir odaya yatırdı ve ela’ da yanımdaydı. Elbiselerini büsbütün çıkardım ve direk vajinasına yarrağımı soktum. Sonra pompalamaya başladım ve sabaha kadar ela ile şehvetli saatler geçirdim.
onu sabaha kadar becerdim ve daha evvel bu kadar memnun olmamıştım. Sabaha kadar fazla ter attım ve ela’ nın telefon hattını almıştım. Bundan sonra sevgili gibiydik fakat full vakumlayın değildim. Evlendikten sonrada görüştük ve beni hep tatmin eden ela ile bağlantımı kesmedim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir