Arkadaşım Kemal ile Birbirimizi Siktik

ogün evde yanlızdım ve fazla bunalmıştım. Telefon açtım arkadaşım kemal’i davet ettim, belki sıkıntımı geçirir diye düşünmüştüm. Yarım saat sonra kapı çalındı, açtım. Gelen arkadaşım kemal’dan baskası değildi, içeri girdik. Gelirken eli boş gelmemiş bir adet 70’lik rakı’da getirmişti. Derhal masayı kurduk içmeye başladık. Arkadaşım, “filmin yok mu asla? ” diye sordu, ben de, “var. ” deyip vcd’ye bir filim attım. Sinema seks sineması idi, hem seyrediyor, hem yorum yapıyor, hem de rakı içiyorduk.
sineması izlerken siklerimiz kalkmış, kazık gibi olmuştu. Ellerimiz ister istemez siklerimize gidiyor, pantolonun üzerinden okşuyorduk. Arkadaşıma, “benim yanımda rahat ol, istersen kendini tatmin edebilirsin. ” dedim ve yarrağımı çıkardım, kendimi tatmin etmeye başladım. Arkadaşım evvel çekingen davranıyordu. “ne o lan, aksi halde yarrağın ufak mü? ” diye sordum, o’da mecburen açmak ve sikini çıkarmak zorunda kaldı. Ben, benimki geniş derdim kemal’inkini görmeden… stereo bir şekilde 31 çekiyorduk. Birer sefer boşaldık ikimiz de, fakat ben doymamıştım. Kemal’in davranışları de bunu gösteriyordu.
yavaşça kalktım kemal’in yanına gittim, “ben birdaha boşalmak istiyorum! ” dedim. O yanlış anlamıştı beni, “ben de! ” dedi, ayağa kalktı ve beni öpmeye başladı, dona kalmıştım. Ama benim de hoşuma gitmişti bu, ben de karşılık verdim. Bundan sonra ikimiz de dönülmez bir yola girmiştik. Ben o’nun sikini, o’da benimkini sakso çekiyor somuruyorduk. Parmaklarımız karşılıklı kalça deliklerimizi zorluyordu, ikimiz de terden su gibi olmuştuk.
kalktım ve önünde domaldım. O sikini götüme yaslamıştı bile, yavaş hareketlerle bastırıyor, full girecekken arka çekiyordu. Başta bu hareketler bana keder veriyordu, fakat alışmaya başlamıştım. Sikinin tamamını götümde istiyordum bundan sonra. O bastırdığında biraz daha çok girsin diye ben de götümü bastırıyordum. Kemal bir eliyle de bana 31 çektiriyordu. Becerirken sikilmek bu işte dedim kendi kendime. Bundan sonra kemal’in taşaklarını hissetmeye başlamıştım. Götümde hissettiğim acılar sonlanmış, haz dolu saatler başlamıştı benim maksadıyla. Kemal’in davranışları ve soluk alışları hızlanmış, “geliyorum! ” diye bağırıyordu. “çıkartma! ” dedim. Kemal tüm sarsıntısıyla içime boşalmıştı, sıcaklığını hissedebiliyordum.
biraz mola verdikten sonra kemal benim yarrağımı ağzına alarak yeni baştan kaldırdı. Sonra da, “hadi, dizi sende! ” dedi. Düşüncesi bile beni heyecanladırıyordu. Kalktım ve arkasında yerimi aldım. Kemal güzelce terlemiş, kalça deliği bile kayganlaşmıştı. Sikimin başını kalça deliğine dayadım derhal, bastırdım arka çektim. Kemal bana, “kibar davranma! ” dedi, bu da bana cesaret vermişti. O’nun yaptığının full aksine, bir hamlede geçirdim yarrağımı kalçasına! “aaahhh! ” diye inledi kemal. Fakat kalçalarından kendime gerçek çekiyor ve bastırıyordum. Çok sürmedi, kemal da alıştı. Bundan sonra ritmik devinim ediyorduk. Bir erkeğin sikilmeye bu kadar talep duyacağını asla düşünemiyordum. Kalçalarını öyle bir vuruyordu ki taşaklarıma, patlayacak umdum bir an. Bundan sonra zamanım dolmuştu, kemal’a asla sormadan son bir darbeyle götünün içine boşaldım.
o gün kemal ile sabaha kadar birlikte olduk. Fakat ikimiz de ertesi gün sandalyeye oturamaz olmuştuk. Birbirimize bakıp gülüyorduk. Bundan sonra kemal ile her günümüz birlikte geçiyor ve kızların peşinde koşmuyoruz, birbirimizi sikiyoruz…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir