Aralarına Üçüncü Olarak Girdim

selam taksit. Biz okuyucuları…
son anlarda güncel hobim sosyal ağ üzerinden ücretsiz küme seks arayan çiftlere takılmak olmuştu. Birkaç kez böyle seksler yapmış ve gerçekten tanım edilmez bir haz almıştım. Bunu tekrardan denemek istiyordum. Son anlarda takıldığım bir site vardı ve oradan biri ile yazışmaya başladım. Daha evvel yaptığım küme seksleri naklediyor ve adamı etkilemeye çalışıyordum. En nihayetinde adam dayanamadı ve telefon numaramı istedi. Birkaç gün geçtikten sonra beni aradı ve görüntülü ile görüşme evini gezdirdi. Beni döşek odasında bekleyen süpriz süperdi.   gerçekten kız mükemmel sikişiyordu. Bende bu arada bayanı yalıyarak inletmek isterdim. Ikisi de boşaldılar ve bana bunu reel olarak seninle yaşamak istiyoruz dediler. Fakat evvel sana güvenmemiz lazım dediler. Bir sürede telde konuştuktan sonra buluşmaya karar verdik. Ben buluşma yerine erken gidip nestcafe söyledim. Fakat içim içimi kemiriyordu nasıl bir insanlardı, nasıl bir fantezi yaşayacaktık acaba. Uzun olmayan bir zaman sonra bir adam yaklaştı ve yanımda durdu ve ismi söyledi bende buyrun dedim. Adam tanımadınız herhalde ben telefonda konustuğunuz beyim dedi. Derhal kendimi toparladım ve ayağa kalktım buyrun dedim otorduk ve muhabbet ettik. Sanki olacakları bana sanki anlatıyordu adam bu arada eşinin türbanlı yuva hanımı, 30 yaşında biraz şişman fakat fantezi delisi bir kadın olduğunu söyledi. Ben sanki kudurmuştum şişman ve türbanlı hanımlar hep ilgimi çekmişti. Kendisinin kamuda çalıştığı ve ilk defa üçlü seks yaşayacaklarını ve tedirgin olduklarını söyledi.
ben onu ikna edebilmek maksadıyla elimden geleni yaptım. Bu arada telefonda konustuğunuz beyin cebi çaldı görüşme bittikten sonra arayanın eşi olduğu durumun nasıl gittiği sordu telefonda konustuğunuz bey gayet olumlu gittiğini ve misafirimizi eve getireceğini söyledi. Ben şaşırmış o dercede memnun olmuştum. Hesabı ödeyip bir taksi çevirdik ve bir apartmanın önünde durduk 4 kata çıktık ve dairenin ziline telefonda konustuğum bey bastı. Kapıyı mükemmel bir kız açtı. Full aradığım özelliklerdeydi. Içeri buyur edip salona aldı bizi. Daha sonra telefonda konustuğum bey tv açtı kadın çay servisi yaptı başı ve giyimi kapalıydı. Çayları tazelemek maksadıyla karısı mutfağa gittiğinde nasıl hoşlandın mi eşimi dedi. Benim nutkum tutulmuştu sanki. Mükemmel dedim gerçekten tabi elbisenin üstünden diye bir söz çıktı ağzımdan utanmıştım şahsen sebebi daha 10 dk olmuştu eşiyle tanışalı. A dam hoşuna gitmiş ve elbisenin altınıda görürsün korkma dedi ve bekle beni dedi. Bir zaman sonra döşek odasından beni çağırdıklarını duydum.
kalktım yerimden ve odanın kapısını açtım sanki kanım donmuştı deminki o kapalı örtülü kız kırmzı renk sütyen ve tanga kilotla kusursuz bir makyajla yatakta oturuyordu. Bey hadi bakalım hünerlerini görelim dedi ben kızın yanına oturdum. Biraz çekingen olduğu her halinden belliydi. Ben çekingenliğini atmak maksadıyla omuzları sakso çekiyor kulağına güzel sözler fısıldıyordum elimi vajinasına kaydırdım tangasından bızırını okşama başladım az sonra vajinası sulanmuştı yatağa sırt üstü yatırıp tangasını ve sütyenini çıkardım geçekten biraz şişman fakat süt gibi ak vucudu vardı karısının. Boynunu, kulak memelerini ve göbeğini sakso çekmeye başladım. Daha aşağılara inerek kasıkları yalıyordum. Süratli bir şekilde titremeye başlamıştı kız. Daha aşağılara inerek vajinasını açıp bızırı vakumluyor biraz uzun olan burnumu vajinasına sokuyordum. Sonra kalça deliğini vakumlamaya başladım, kız kendinden geçmişti. Ayağa kalktım ve soyundum ve yarrağımı ağzına gerçek götürüp ağzına verdim biraz acemiydi fakat yinede iyi yalıyordu bir zaman sonra bacaklarını omuzuma alıp yarrağımı hızla vajinasına daldırdım kız çıldırmıştı sanki. Demin mahcup olan kız şu anda sik beni kocacağım vajinamı dağat ohhhhhh diyordu hızlanmıştım ikimizde sarsıla sarsıla boşaldık. 10 dakika sonra eşi de bize katıldı. Yeni baştan kalkıyordu sikim. Bu sefer eşi kızın altına yatmıştı. Kız onun üstündeyken ben de kıza anal seks sapladım. Kız aynanda 2 siki da almıştı. Bu şekilde dakikalarca seks yaptık. Hala sevişiriz haftada 1 falan.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir