Arabanın arkasında beni sikti serseri

12 eylül 2015özel bir kolejde hoş imkanlar ile hayatımı ve eğitim öğrenimi mi yapıyordum. Yaşım olmuştu ve ergen sevgililer beni bundan sonra tatmin etmiyordu. Mektep çıkışlarında mahalle serserileri ve şahin marka arabları ile okulun karşısına gelen krolara bakıyordum. Aralarından biri ile yakın vakit iletişim kurmuştum ve konuşmaya başlamıştık. Yaşı 23 yaşında ve full bir bela tipti. Benim bu hoşuma gidiyordu sebebi beni resmen mahvederek elliyor ve götümü avuçluyordu. Ben ise onu devamlı arzuluyordum. Adı mahmuttu ve fazla kalın bakışları vardı. Bir gün bir mesaj attı ve mektep çıkışı bir yerlere gidelim dedi. Ben de esasen her fırsatını bulduğumda yanında bittiğim bu serserinin bu teklifini hemencecik kabul ettim. Mahmut beni mektep çıkışından alıp arabayı sürmeye başladı.
arabayı sürerken elimi yarrağına attım ve kaldırdım. Mahmut arabayı sürerken ben sert sikine sakso çekiyordum. Löp löp ağzımda onun penisini kaldırıyordum. Mahmutun siki kontrolden çıkmış ve iri olmuştu. Mahmutta kontrolden çıkarak ormanlık bir alana gerçek sürmeye başlamıştı. Otomobil ile yarım saat süren yolculuktan sonra ormanlık bir alana geldik ve arabanın geri tarafında öpüşmeye başladık. Yum yum öpüşme sesleri amcığımı sulandırıyordu. Mahmut benim memelerimi çıkarmış vakumluyordu. Liseli eteğimi kaldırıp alttan külotlu çorabımı yırtmış hayvan herif. Sonra beni domaltmış amcığımı aralamış ve sert penisini içime sokmuştu. Şap şap şap beni sertçe becerirken otomobil sallanıyordu. Ereksiyon halindeki herif beni bağırtıyordu. Ahhhhhh ahhhh yavaş sakin ne olur aşkım ühühühüüh hadi yavaş ol diyordum fakat durmuyordu. Amcığımdan iki kere boşalmıştım fakat o durmuyordu. Beni güzelce domalttım bütün vücuduyla hıh hıh diye amcığıma yüklenerek en nihayetinde boşalmıştı.
mahmut beni arabanın arkasında 2 posta daha siktikten sonra kucağına alarak bir sigara yakmıştı. Çıplak bedenlerimiz birbirine değerken sanki bir daha zevke geliyorduk. O an mahmutun fazla sikici bir erkek olduğuna kanaat getirmiştim. Ilk sikişimi yaşadıktan sonra devamı daha rahat olmuş ve bulduğum her fırsat da mahmut ile sikişmeye başlamıştım. Fazlası okuldan bir kaç ergeni de memnun etmiştim. Hoşça sert.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir