Arabada kimseye aldırmadan kuçağıma

27 ekim 2015daha evvel onunla otobüsle alışverişe giderken ilk yakınlaşmamız calliopeg. Info oldu arkasını bana yasladı gidene kadar kalçalarının arasına kalkan aletim girdi çıktı ben kızar umdum fakat sound çıkartmadı sonra bununla aynı arabada köye gitmemiz lazımdı otomobil dolu olunca bu hafif götünü kuçağıma koydu fakat yolda değdirmelerime dayanamadı full kuçağıma oturdu
başka gün gece üzeri ve ben düzenlenmiş düğüne gidecektik. Abim çalıştığı maksadıyla yengemi gidip evden alıp salona getirmemi söyledi babam. Bende tamam diyerek abimin yuvasının yolunu tuttum. Eve gelip zile bastım kapıyı açtığında muhteşem bir güzellikte karşıma çıktı ve hazır olduğunu gidebileceğimizi söyledi ve evden ayrıldık. Gözüm ondan ayrılmıyordu. Üstüne sıfır kollu bir giysi altına ise bol kara diz kapağı üstünde bir etek vardı ve mükemmel görünüyordu üstelik çorapsızdı. Taksiye binip salona geldik.
düğün başlamış herkes dans ediyordu. Teyzemin kocası ayten yengeme gelip sebep dans etmiyorsun hadi dedi oda yok falan dediyse de ısrarla dansa kaldırdı. Enişteyle yengem dans ederken gözlerimi onlardan ayıramıyordum. Bir müddet sonra kalkıp eniştemden müsaade istedim dans maksadıyla ve yengemi aldım. Yüzüme asla bakmıyordu. Dans ederken bile yarrağım kalkmıştı ve bunu o hissetmişti bir müddet daha dans ettikten sonra oturalım dedi. Yerimize oturduk ve ışıkları söndürdüler ortalık loş bir ışıktaydı.
bacağımı yengeme hafif yaklaştırdım ve bacağına sürtmeye çalıştım bir müddet bacağını hissettikten sonra o lavaboya kalktı. Neyse düğün bitmişti ve herkes ayrılıyordu. Annemle babam dayımların arabasına bindiler o arabada 2 şahsiyet yer olduğu maksadıyla onlar oraya bindiler. Bizde yengemle sıkışarak amcamın arabaya bindik fakat üst üste oturuyorduk. Yengemle ben en sağdaydık. Bir müddet gittikten sonra bacağımın ağrıdığını yengeme söyleyip hafif kalkmasını söyledim oda hafif kalkınca bacaklarımı açabildiğimce açıp ayteni full kucak hizama oturttum bir zaman terettüt etti fakat diğer çaresi yoktu. Yarrağım tekrardan kalkmıştı ve zonkluyordu.
bir zaman sonra babamların olduğu otomobil sağa çekip durunca bizde durduk. Babam gelip hep birlikte 2 saatliğine köye gidip gelelim deyince ban gün doğmuştu. Yola devam ettik. Fakat ben sabırsızlanıyordum elimi uzatıp alttan yengemin bacaklarına nazikçe sürmeye başladım bişey yapamıyordu ve sesi çıkmıyordu istese de çıkamazdı sebebi yanımızda aileden olanlar vardı.
bana bir mola dönüp baktı ve gerçekleştirme der gibi kızar gibi yaptı fakat dinlemeden devam ettim. Elimi daha yukarılara götürüp külotunun üzerinden vajinasını okşamaya başladım. Sağa sola kaçmayı denedi fakat yapamadı. Oda sulanmıştı vajinası vıcık vıcık olmuştu. Elimi tutmaya çalıştıysa da ben parmağımın tekini amının içine sokmuştum. Fazla felaket haz alıyordum. Bir zaman bana muhalif koymadı denedi ve bir zamanda elini çekti. Vajinasını bundan sonra güzelce parmaklıyordum. Yanımızda oturan babaannemse uyukluyordu. Yengeme işaret ederek az yukarı kalkmasını söylediğimde kalktı ben derhal fermuarımı açıp yarrağımı dışarı çıkardım ve elimi uzatıp yengemin kilottunu yana çektim.
eteğini de benim bel hizama gelecek şekilde yukarı kaldırdım. Yarrağımı vajinasına sokmaya çalışıyor fakat yapamıyordum. Bir zamanda yengem elini alttan uzatıp yarrağımı tuttu ve eliyle sıktıktan sonra amının dudaklarına yerleştirip üstüne oturdu. Hazdan deliriyor titriyordum. Yengem yavaş yavaş sikimin üstünde bir yukarı bir aşağı kalkıp iniyordu. Ben daha fazla içine sokmaya çalışıyordum elimin tekini uzatıp memelerini sıktım. Yengem öne eğilmiş başını koltuğa dayamıştı. Aldığı hazzı tadıyordu. Başka elimi de alttan uzatıp yengemin bacaklarını ve bızırını okşuyordum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir