annemin patronu ile olan anımız

mrb ben tülay 3 kadın kardeşiz üniveriste de okuyoruz. Tülin 27 tülay 25 elif 23 yaşında. Bizi dul annem büyüttü annem yasemin 45 yaşında annem ben erotik yaşında iken bir şirkette sekreter olarak performansa başlamıştı. Annem zayıf uzun boylu 95 80 95 ölücülerine sahip ve herkes döner bakardı. Daha ozamanlar patronu kemal beyle ilişkisi başlamış ve kemal bey yakışıklı bir adamdı sıkılıkla bize gelirdi annemle dakikalarca sevişirlerdi biz seslerini duyardık sabah giderken bize harcılık veriridi bize gelmesinden ötürü sevinirdik. Bir akşam tuvaltte kalktığımda kemal bey de kalmıştı dimdik yarragını görmüştüm donakalmıştım. Tülay bana ne oldu yok bişey dedim hadi git yat dedi. Daha sonra biz üniveriste maksadıyla gidince bize iice yerleşmiş bizim yuva kiramızı herşeyimizi ödüyordu. Bazen annemi aradığımızda sevişirken seslerini duyuyorduk bir keresinde telefonu acık kalmıştı sikişmekten telein acık olduğunu fark etmediler kemal bey anneme kızlarda iice büyüdü diyordu oralarda yemişler midir diye soruyordu anneme annemde tülinle tülay yemişler herhalde fakat elifi bilmiyorum diyordu yazın geldinlerde benim arkadşalarla tanıştırayım işe koyalım diyordu kemal bey annemde ben onların nasıl koyacagını biliyorum diyordu kemal bey anneme bi şamar attı kalcasına sonra şap şap pompalamaya başladı gelsin gelsin o kadar yatırım yaptım geldiklerinde durma göre bakarız dedi pompalamaya başadı annemde ii bakalım kemal dedi devam ettiler biz daha evvel küme yaptığımızdan hem şok olduk hemde hoşumuza gittmişti.
yıl sonu gelince eve gitmek maksadıyla hazırlanıyorduk okuldan yasinde gidecekti onun arabası ile gideceğimizden tayt giydik rahat şeffaf içimiz gözüküyordu biraz tülinle elif geri koltuğa ben ön koltuğa oturdum yasin beni izliyor kabarmış amcığıma bakıyor memelerimi izliyor bizimkiler gülüşüyordu bir iki kere bakıcam diye kaza yapacaktı fakat nihayetinde eve varabilmiştik. Arabadan indiğimizde mahalledeki gençlar bize bakıyor yasin de seyrediyordu gençlar geldi güzel geldiniz dediler üniveriste yaramış filan. Yasine sonra beni mola buluşuruz filan bir mola dedim. Eve çıktığımızda tülin kapıyı açacakken sesler duymaya başladık kemal bey evde dedik gülüşmeye başladık içeri girdik döşek odasının kapısının kenarında baktığımızda adını sonradan öğrendiğimiz deniz bey kemal amca küme yapıyor.
kemal:kemal amcanın sakso çektiriyor deniz sen kadınları bir görsen bir içim sular diyordu.
deniz: deniz bey annemi becerirken sen diyince faceden baktık bizim gençlarla dedi felaketler hele o bikinili pozlar yokmu hepimiz bakınca azdık full yaseminin kadınları dedik esasen. Kemal asla sikişmişler mi
kemal:yasemin dedğine göre tülinle tülay sikişmişte elfi bilmiyoruz dedi. Gelsinlerde tatile gidelim birlikte dedi.
biz birbirimize baktık hafif güldük evden yavaşça çıktık annemi arıyoruz. Valide biz geliyoruz birazdan taksiden inicez diye.
sonra tekaradan eve çıktık deniz bey yok tu kemal amca ile sarıldık filan hoşgeldiniz filan
kemal:tam vaktinde geldiniz bende arkadaşlarla tatile gidecektim sizde gelin dedi anneniz burda kalıcak fakat işleri öylece bırkamayız filan.
annem:ısrar edince üçünüzde okulu uzattınız pek adalet etmiyorsunuz fakat gidin bari dedi
kemal:yasemin sen şirkette git bizde alışverişe gidelim dedi.
annem çıkınca bizde eşyalarımızı yerleştirken kemal amca bizi seyrediyor filan hadi kadınlar çıkalım diyorbizi anal seks çekip arkadaşlarına yolluyormuş. Alış veriş merkezine gittik kemal amca aldıklarımızın hepsini ödüyor filan. Sonra deniz bey ile faruk bey geldi tanıştık filan kemal bunlar negüzel kılarmış full yasemin kadınları belli filan dediler eeeeeeeee ne yaptınız diye sordular.
tülin:şimdi bizde bikini filan alıcaktık dedi
deniz:ii ne hoş full vaktinde gelmişiz dedi benim evde iri bir havuz var esasen hoş olur dedi.
alış veriş merkezine giridk bikini filan seçiyoruz giyiyoruz. Pek beyenmiyorlardı.
tülay:eeeeeeeeeee ne yapıcaz hiçbirini beğenmediniz.
faruk:biz seçelim size evde giyersiniz bakarız hangisi güzelse onu secerisiniz diyorlardı. Herbirimize 5 6 adet bikini seçtiler.
eve girdiğimize bunlar oturdu koltuğa hadi biz jüriyiz siz giyin biz not verelim dediler. Biknilere baktık hepsi küçücük hepsi tanga şeklide ipli filan. Ben al ipli tanga şekliden bikiniyi giydim tülinin kaplan desenli ipli bikiniyi elif de kara ipli bikiniyi giydi. Hepsi ani offffffffff çekmeye başladılar. Şöyle etrafınızda dönünün dedi kemal amca dönüyoruz cok hoş olmuşsunuz diyorlar filan bikini üstlermizde ufak olduğundan gögüslermizde taşmıştı uçları çıkmış amcıklarımız kabarmıştı.
deniz:kemal sebep bekliyoruz yarını şu anda gidelim uçakla yaseminde bir iki güne otomobil ile gelsin dedi
kemal amca hadi kadınlar gidelim dedi ne dersini biz olur dedik hazırlanmaya başladık mini eteklerimizi büstiyelermizi giydik uçağa bindik gidiyoruz bundan sonra. Eve vardığımız da saat 10 gibiydi.
faruk bey :hadi kadınlar aldığımız bikinileri giyinde havuza girelim dedi. Biz hazırlanmaya başladık elif heycanlandım kemal amcayla küme mu yapıcaz dedi bende öyle gözüküyor dedim tülinde kaç gündür sikişmedim ii olur dedi hadi gidelim dedik havuza girdik yüzüyoruz bunlar bizi seyrediyordu deniz bey kamera kurmuş çekiyordu sizde gelin dedi tülin havuza giridiler gülüyoruz eğleniyoruz viski getirdiler içiyoruz filan kafalarımızda hoş oluyo kemal amca yanıma geldi beni belimden tutu beni öpmeye başladı bende karşılık veriyorum elleri kalçalarımda okşuyor amcığıma parmak atıyordu bende mayosundan içeri ellimi attım ve yarragını çıkardım kemal başımdan bastırdı ve sakso çekmeme istedi sakso çekiyorum bu sırada bizimkiler beni seyrediyor oooooooooo çekiyorlardı deniz beyde tülini yanına cağırdı havuz kenarına gittiler tülini yatır dı amcıını sakso çekiyor tülin feryat atıyordu devam et diyordu sonra o da sakso cekmeye başladı sonra elif ide faruk bey kucağına aldı gülüşüyorlar havuz kenarına aldı vajinasını sakso çekip pompalamaya başladı sonra bizde yanlarına gittik full domatıp beni de sikcekkken telefonu çalmaya başladı
kemal: telefona baktı kadınlar anneniz dedi arkadama geçti içmeye yerleştirdi yarragını becerirken teli açtı ne oldu yasemin dedi
annem: nerdesinz dedi kemal biz geldik eve antalyadaki eve dedi biz o dizi siker çıgılık attıyor ooooooooooooooo devam et diyoruz başladınız herhalde dedi
kemal:telin sesini dışarı verdi başladık yasemin dedi kızların senin gibi kütür kütür dedi deniz bey tülin süpermiş diyor daha da abanıyor bağırtıyordu tülini vajinası aynı senin ki gibi yasemin daracık senin ki gibi diyordu annem ii tamam çok zorlamayın kadınları dedi sonra kemal teli kenara bıraktı sesi acık bir şekilde.
sonra bizi bıraktılar elife yüklenmeye başladılar kemal sırt üstü yattı elifi yarragına oturttu arkasından deniz beyde girdi faruk beyde ağzına veriyordu elif ortalığı yıkıyor çığılık cığlıga hazdan ölüyor bir taraftan devam edin diye yalvarıyordu sonra tülini aldılar aralarına yer değiştirip tülin daha rahattı fakat o da bir zaman sonra çığlıklar atmaya başladı. En son beni aldılar aralarına kemal götümden giremeyince tülini aldı onu pompalamaya başladı elif daha şahsına gelemişken deniz bey elifi pompalamaya başladı sabaha kadar her pozisyonda siktiler daha sonra 3 gün boyunca birlikte olduk seks yaptık evde çıplak geziyoruz filan sonra annem geldi yanında rasim beyle akşama bu sefer 4 ümüzü sikiyolardı. Dakikalarca 4ümüzü yan yana dizdiler dizi ile hepimizi elden geçirdiler. Bir hafta sonra eve gititğimizde bir tatile daha ihitiyacımız vardı. Kemal amca hepimize 10 milyar nakit verdi. Yaz boyunca birbirimizden habersiz
kemal amcayla diğerleri ile sikişmisiz sonradan öğrendim biri defa de küme yapmıştım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir