Annem Ve İkizlerle Olan Hikayemiz

Ben biz istanbul`da yaşıyoruz. Ben emre 20 yaşında 1. 75 uzunluğunda zayıf yakışıklı 17 cm yarragı olan bir delikanlıyım. . Annem betül 37 yaşında sarı saçlı ela gözlü büyük götlü çıtı pıtı her vakit toy kalmak maksadıyla yaşayan bir kız. . Teyzem merve ise 23 ünde sarı saçlı mavi gözlü etine dolgun 1. 80 uzunluğunda 62 kilo fiziği ve teniyle kusursuz biridir. Ona muhalif cinsel talep asla duymadım. . Sebebi o türbanlıdır ve dindar bir kızıdır. Bide ikiz kadın kardeşlerim var erotik yaşındalar. . Ikiside annem gibi sarı saçlı isimleri ayşe ile ayşen. . Boyları bir aynılar işte. . Ikisini annemden diğer kimse ayıramaz. . Ben bile. . Babam daha ben 4 yaşındayken vefat etti. . Mal varlıgımız yerinde. . Işte kasabada yaşıyoz…olaya geçiyom. .
ben mektep okuyom. . Her gün eve öğleden sonra saat 3 gibi geliyorum. Ama o gün kendimi iyi hissetmediğim maksadıyla müdürden lisans aldım ve eve saat 11 gibi gelmiştim. Her zamanki gibi kapıyı yavaşça açıp içeriye girdim. Içerden annemın gülme sesleri geliyordu. Ben teyzemle ile tekrar ne kaynatıyorlar diye heves ettim. . Içeriye bir selam ben hastayım yatıcam demek maksadıyla girmeye karar verdim aralık olan kapının ağzından içeriye göz gezdirdiğimde beynimden vurulmuşa döndüm.
zaman namazını asla kaçırmayan teyzem ayakta duruyor annem betül ise önünde diz çökmüş teyzemin amcığını kök tarafını eliyle tutuyor ortasınıda da ağzına almış şehvetle vakumluyor. Teyzemin üzerinde ise yalnızca sutyeni kilodu ve başörtüsü var. Neye uğradığımı şaşırdım. Derhal içeri dalıp ikisini de öldürmeyi düşündüm. Ama full bu sırada sikimin hayatımda gördüğüm en kalın duruma geldiğini fark ettim. O zamanda teyzemi annemı yatırıp başörtüsüyle bağırta bağırta becermek maksadıyla karşı koyulamaz bir talep duydum. Beni hala fark etmemişlerdi. Ikisi de zevkin doruklarındaydı. Ben yarrağımı dışarı çıkarıp 31 çekmeye başladım. Bu sırada eyzem “ooohh sevgilim kardeşim yala yala orupu naraları mahallede yankılanıyordu umarım. . O saf o dindar o ağzından ahlaksız tek sözcük çıkmamış olan teyzem hem de annemin yanında o kadar küfürlü konuşuyordu ki annem`de teyzemin sözlerinden kudurmuş olacak ki yavrum sevgilim bebeğim yalıyorum tamamını. . Teyzem yala boğazıma kadar her tarafını valumla o senin bebeğim` diyordu teyzem boşaldı geniş bir bögürmey ile
teyzem full annemi domalttı arkasına geçecekti ki ben daha çok sabırsızlandım içeriye daldım
oooo basit gelsin dedim. Ikisi de ani neye uğradığını şaşırmış afallamışlar yüzlerinin rengi gitmişti ben asla bozuntuya vermedim. Sebebi kararlıydım. Bu vaziyet fazla hoşuma gitmişti… katıla bilir miyim dedim. . Annem hayır dedi manyag mısın falan dedi. . Gözüm gögüslerindeydi. . Bir şaplak attım suratına ya bende katılırım yada mahalleye ikinizide rezil eder kardeşlerimi alır giderim dedim. . Annem bu sözlerden sonra yumuşadı. . Tamam oglum fakat yalnızca teyzen ile birlikte olacan dedi. . Ben olmam dedi. . Tamam dedim fakat onun içinde planlarım vardı. .
teyzemi yanıma çekip dudaklarını opmeye başladım fakat teyzem robot gibi duruyordu. . Canı istemiyor gibiydi. . Teyzemin boynunu operken ıh ih demeye başladı. . Bundan sonra oda istiyordu. . Dudaklarımız birbiriyle kenetlendi. Adeta öpüşmüyor birbirimizin dudaklarını kemiriyorduk. O etli dudaklarını kanatırcasına vakumluyordum hele alt dudağını dudaklarımla sarmalayıp yutuyordum sanki. Ellerini belime dolamış kalçalarımı sıkıştırıyordu. Bende boş durmayıp bir elimi sutyenin üzerinden memelerine attım ve sıkıştırıyordum. Türbanını çikardım kafasından mis gibi kokuyordu. . Saçları gögüslerine yeni baştan egildim o kadar dik ve serttiler ki anlatamam. Teyzem kendinden geçmiş gözleri kapalı sanki inliyordu
üstünde yalnızca çamaşırları bende ise asla bir şey yoktu. Elimi kalçalarına atık sıkmaya başladım elimin altındaki o muhteşem kalçaları sanki eriyordu oda benim yarrağıma uzanarak bana mastürbasyon yapıyordu. Sutyeninin kopçalarını çözerek çıkardım. O fazla heves ettiğim iki kule resmen karşımdaydı. Daha iki sözcük bile etmemiştik. Yalnızca tenlerimiz ve ellerimiz konuşuyordu. Dudaklarımı kulak memelerine götürdüğümde inlemeleri artmıştı seni istiyorum emre bana sahip olmanı fazla istiyorum diyordu. Bu esasen benimde fazla istediğim bişeydi. Kulak deliklerine dilimi sokarak onu daha da azdırıyordum oradan da boynuna indim. Başını yana eğmiş kendinden geçmiş bir vaziyette inliyordu ayakta duracak hali yok gibisine yalvarıyordu. Fakat daha işim vardı benim. Bir elimi usulca kasıklarına yükleyip o dantelden yapılmış külotunun üstünde vajinasına attım. Vajinası öylesine kabarmış ve ıslanmış ki elim külotunun üzerinden bile vıcık vıcık olmuştu. Bende iki elimle külotunu ayaklarının dibine bıraktım şu anda kadınlığı izlemin önündeydi yanılmıyorsam daha güncel ağda yapmıştı vajinasına bira daha eğilip memelerine yumuldum acıkmış bir bebek gibi bir o memesini bir diğerini sakso çekiyor başka elimle de sıkıyordum. Ayakları titriyordu güzelimin fakat ben eğilip göbeğini sakso çekmeye başladığımda umarım ikinci orgazmını yaşıyordu. Dilim göbek çukurunda gezindikçe yalvarmaları daha da artıyordu. Dilim bundan sonra özlediği kadınlığına gerçek indiğinde vajinasından sızan sularını içmek maksadıyla ağzımı vajinasına dayamıştım bile. Aslına bakılırsa bu sıvıyı temiz bir kadından içmek gibisi yoktu o amının kokusunu aldıkça esasen kazık gibi olan yarrağım daha da dikilmiş tabiri caizse şaha kalkmıştı. Dilimi amının en derinlerine sokmaya çalışıyordum teyzemin suları dinmek bilmiyordu. Dudaklarından o müthiş sözler dökülmeye başlamıştı. Hadi erkeğim kırmızı kadınını sik doya doya parçala her yerimi diyordu. Onu kaldırıp yatağa sırt üstü yatırmıştım. Dilimi kaldığı yere yeni baştan sokup çıkarıyordum kalçalarını sağa sola savuruyordu sok şu koca sikini vajinama seni bekliyor bak diyordu. Dilimle vajinasını boydan boya bir dondurma gibi yalıyordum inlemek ne sözcük çıldırıyordu. Bundan sonra beninde takatim kalmamıştı. . Anneme baktım. . Bir vibrator almış ammının dudaklarına pres yapıyordu ammı fazla güzeldi. . Yeni baştan önumdeki mabede döndum. .
teyzem bunu çözmüş olacak ki bacaklarını dizlerine kadar kırıp açabildiğince araladı. Yarrağımı elime alıp vajinasına badana yapıyordum bir aşağı bir yukarı sürtüyordum. Fakat sokmuyor çılgın ediyordum. Yarağımın kafası elimle tutup vajinasına yasladım o an gözlerimin içine bakıp bana ilk sahip olan erkek sen olacaksın dedi. Afallamış fakat kendimi acele toparlamıştım. Yarrağımı biraz bastırıp o dar amının içine biraz olsun sokmuştum ki kaçıncı orgazmını olduğunu bilmiyordum tekrardan boşalıyordu. Hadi sok o yarağını içime diyordu esasen o kadar suluydu ki vajinası biraz daha yüklenip yarısı girmişti. Biraz daha derken tiz bir feryat atmıştı keder sandığım feryat bir zamanda haz çığlıkları olmuştu eğilip baktığımda dediğinin gerçek olduğu bacaklarından sızan üç dört damla kandan anlaşılıyordu. Teyzem bundan sonra benim kadınımdı. Biraz daha yüklenince taşaklarım teyzemin kasıklarına dayanmıştı bacaklarını belime dolamış daha çok istiyorum hepsini sok içime penisini rahmimde hissetmek istiyorum diyordu. Bir zaman bu şekilde kalıp alıştırmıştım yarrağımı vajinasına sonra arka çekip yarıya kadar yeni baştan sokuyordum bunu kaç kez yaptığımı ne kadar yaptığımı hatırlamıyorum fakat sırtıma geçirdiği tırnakları ile biraz olsun kendime gelmiştim. Bu beni daha da ereksiyon ediyordu yarrağım güzelce alışmış vajinasına girip girip çıkıyordu. Hızlandırılmış bir petrol kuyusuna sonda yapar gibi yarrağımı sokuyordum bundan sonra çığlıkları kati dışardan duyuluyordu. . O kadar hızlanmıştım ki dayanacak gücüm kalmamıştı. Bir mola gözlerinin bana baktığında gözlerinde ki ışıltıyı görmüştüm. Hadi aşkım sonuna kadar kökle ve öyle kal diyordu bende dayanamayıp bir volkan gibi teyzemin vajinasına spermlerimi fışkırtmaya başladım. Bacakları ile beni öylesine sarmıştı ki bir ahtapotun vantuzlarını anımsatıyordu. Amının sıcaklığı daha da artmıştı ve bir zaman asla kıpırdamadan öylece kaldık. Teyzemin bacakları yanlara düşünceye kadar.
ben daha doymamıştım. . Annem de bizi izliyor ammını okşuyordu ona dogru gidip ellerini ammından çektim o tekrar kapattı teyzem bırak abla senide fazla memnun edecek dedi. . Annem az yumuşadı yeni baştan ellerini kaldırdım. . Ammını öptüm bu sefer bir şey demedi. . Bebegim benim dedim. . Annem sırıttı. .
yatağın üstüne ittirdim, sendeleyen bebeğim bacakları aleni olarak yatağa düştü. O misler gibi o muhteşem o harikalar diyarı vajinası gözlerimin önündeydi, oda esasen saklar gibi durmuyor bacaklarını güzelce aralayarak bak burada seni bekleyen arzulayan bir şey var sevgilim diyordu. Esasen o kadar fazla sulanmıştı ki amının ıslaklığı belli oluyordu. Damla damla sızan vajina suyunu zarar etmemek maksadıyla yavaşça yatağa bende uzandım dudaklarımız yeni baştan birleşti öyle mükemmel kullanıyordu ki dilini aşkım, ağzımın içinde salıveriyordu dudaklarını sanki kemiriyordu nefeslerimiz güzelce sıklaşmaya başlamıştı ben dudaklarımı boynuna kulak memelerine yüklemiş emiyorken parmaklarımı da amının hariç dudaklarının üstünde gezdiriyordum. Bebeğimin gözleri güzelce kısılmış iniltileri artmış göğüsleri dirilmişti, bana yalvarmaları başlamıştı dudaklarım memelerine indiğinde orta parmağımda amının içine kaymaya başlamıştı ki bebeğim ilk tiz çığlığını basmıştı. Evet parmağım vajinasına girip çıkmaya başlamıştı. Vajinası o kadar sulanmıştı ki ikinci parmağımı da eklemek asla zor olmamıştı. Dudaklarım yavaş yavaş göbeğine ordan da kasıklarına inmişti. Aşkımın kadınlığının kokusunu aldığımda derin derin içime çektim. Dilim kasıklarının duvarlarını yalıyordu, bebeğim başımı elleriyle vajinasına gerçek daha da bastırıyordu
dilimi daha da inceltip ufak bir sik gibi bebeğimin vajinasına sokmaya başladığımda bundan sonra dayanamayan sevgilim ilk asıl orgazmını olmaya başlamıştı kendinden geçmiş feryat atarak kalçalarının savuruyordu. Vajina suyunun bir damlasını bile zarar etmeden evvel dilimle artıncada dudaklarımla doya doya içmeye başlamıştım. Çığlıkları daha da artmış sırtımı ve omuzlarımı tırnaklıyordu dudaklarından dökülen sözcükler beni fazla azdırıyordu. Kalçalarını sağa sola savururken hadi aşkım hadi beni sikmeni istiyorum içime sokmanı beni kanırta kanırta sik ne olursun diye yalvarıyordu. Ohhhhhhhhhhhh sesleri ile inlerken bile bunları duyabiliyordum bebeğimin öyle argo konuşması beni hep çılgına çevirmiştir esasen, işte benim kızım böyle olmalıydı erkeğini hazdan uçurmalıydı ki bende kızımı doya doya becermeliyim. Aslına bakılırsa ben bebeğimden dahada arzuluydum, o sıcacık amının içine yarrağımı sokuşta saatlerce beklemek yavaş yavaş hareketlenmeyi…
benimde yarrağım kazık gibi olmuş ve başkaca damarları şişmiş kafa morarmış bir durumdaydı, fakat sevgilimde rahatlamalıydı bir taneme bundan sonra vakti geldi diyince bacaklarını omuzlarına ve yanlara gerçek açabildiği kadar aralamıştı. Bu şekilde vajinası muhteşem görünüyordu. Hadi erkeğim sok şu koca yarağını vajinama diyordu hala. Bende yarrağımı elime alarak yaklaştım amının dudaklarına sürtüyordum, badana çekiyordum ki vajina suları tekrardan akmaya başlamıştı sikimin kafa kısmını vajinasına bastırdığımda çığlığı da basmıştı aşkım daha güncel sokmaya başlamıştım ağır ağır ilerliyordum bebeğimin vajinası yarrağımı hissede pay de almalıydı, santim santim, milim milim fakat hazzı de bir o kadar artarak olmalıydı. O zamanda omuzlarımda olan elleri bir zamanda kalçalarım üstüne gelmişti ve bir zamanda beni kendisine çekti ki yarağımın hepsi o mükemmel vajinasına gömülmüştü, ama öyle bir feryat atmıştı ki ilk kez sevişirken böyle bir sound çıkarmıştı. Floşş diye bir sesle sikimin tamamı amının iliklerinde kaybolmuştu, bir zaman asla kıpırdamadan öylece kaldım esasen kalçalarımdan beni şahsına cekiyordu yarağımı hissediyordu vajinasında. Amının kaslarını sıkarak içinde bekletmek istiyordu. Fakat gözleri öyle büyümüştüki bir zamanda nasıl olurda bu kadar iri yarağın tamamını aldı diye düşünmüştüm.
teyzem gelip ammını annemin agzına verdi annem yavaş yavaş yalamat-ya başladı. . Annem yavaş yavaş ritim tutturmaya başlamıştım yarrağımı biraz çıkarıp yeni baştan sokuyordum, gidip gelmelerim biraz daha artıyordu her defasında. Kendimi biraz geriye vererek yarrağım vajinasında görünüp kaybolmasını izliyordum. Kafa kısmına kadar arka çekip yeni baştan sonuna kadar köklüyordum bundan sonra. Vajinasını umarım çok zorlamıştım ki küçük ta olsa kanıyordu. Fakat bu bile bizim sevişmemize pürüz olamazdı. Ahhhhh larımız ohhhhh larımız birbirine karışmıştı iniltilerimiz duvarlarda yankılanıyordu bebeğimin amının sıcaklığı sanki yarrağımı yakıp kavuruyordu. Fakat sikimde bir itfaiye hortomu gibi aşkımın vajinasına girip serinletmeye uğraşıyordu bundan sonra ikimizde dayanamıyorduk aşkım bana birlikte gelelim demesiyle adeta, içimizden anlamışcasına aynı zamanda boşalıyorduk. Sikimi öylesine diplemiştim ki adeta yer olsa taşaklarımıda aşkımın vajinasına sokacaktım. Böyle bir his olamazdı bütün spermlerimi bebeğimin vajinasına boca ediyordum, ve onun kadınlık suyunuda sikimde hissedebiliyordum. Bu duyguyu daha öncede fazla defa sevişmiştik fakat böylesini asla yaşamamıştık. Aşkım amının kaslarıyla yarrağımı öylesine sağıyordu ki sikimdeki ritmik davranışları duyar gibiydim, bütün spermlerim aşkımın rahmine boşalmıştı. Inlemeler çığlıklar arasında orgazm üzerine orgazm yaşıyorduk ikimizde. Bir zaman yarrağımı vajinasından asla çıkarmadım esasen öylece bacaklarının arasında çıkmıyordum. Bunu bebeğim benden dahada fazla istiyordu ve tek beden olmuştuk, hem sikimin onun amının bir parçası olarak kabul ettiğinden ikimizde bundan hoşlanıyorduk…
teyzem geli psikimi çıkarıp sakso çekmeye başladı. . Ben yeter dedim sıgara yaktım. . Sıgara içerken annemde ben aracılığıyla sikilmek ona dokunmuş gibi uzak duruordu. . Ben onuda aldım önume aç kurtlar gibi sakso çekmeye başladılar az daha geleektim. . Orusular çk iyi sakso cekiyordu…bende annemin kalçasını yalarken teyzeminde kalçasını parmaklıyordum. . Becermek maksadıyla. . Bu arada kalça deliği güzelce gerildiği maksadıyla parmaklarım daha rahat girip çıkıyordu, üçüncü parmağım kalça deliğini güzelce alıştırmıştı, fakat şimdi istediğim tek şey teyzemin geri deliğini yarrağımı sokup sokup çıkarmaktı kalçası fazla güzeldi. . Ve vakti da çoktan gelmişti yarrağımı agızlarından aldım. . Teyzemi önume domalttım. . Yarrağımı evvel vajinasına sürterek oradaki sıvıları aldım ve ucunu kalçasına değdirmeye başladım. Evvel kafa kısmını sonra da yarıya kadar soktum. Teyzem kalçalarını kıvırarak bana muavin oluyordu. Ben ileri gerçek iterken o da kendini geriye gerçek veriyordu. Nihayet tamamını sokmuştum fazla basit olmuştu. . Umarım daha evel fazla götten vermişti. . Ohhhh çekiyordu annemde alttan ammını emiyordu… bundan sonra gidip gelmeye başlamış ikimizden de iniltiler yükselmeye başlamış dorukların tepesine tırmanış gerçekleşmişti. – geliyorum, ohh, hadi sok, içimde kal – dediği zamanda bende patlamıştım. Girip çıkmaya devam ederken göğüslerini boynunu okşuyor sırtını öpüyordum. Içinden çıktığımda ikimizde mayışmış bir vaziyetteydik. Yarrağımı çıkarıp annemin agzına verdim. . Yeni baştan sakso çekmeye başladı. . Önceki kıvamına getirmek onun maksadıyla zor olmadı teyzem uyumuştu umarım aldıgı hazdan. . Annemin kalçasını öpmeye başladım oglum odamıza geçelim teyzen uyusun dedi kucagıma alıp odaya girdik. . Yarrağımı yeni baştan agzına verdim. . Daha hoş opuyordu yalıyordu. . Sebep az evel bu kadar hoş yalamıyordun dedim. . Teyzenden utandım dedi. . Onu kaldırdım. . Bir birimize sarıldık. . Bundan sonra benim karımsın dedim oda o vakit kocacıgım götümüde sik dedi. . Oke dedim kalçasını sakso çekmeye başladım kasları derhal gevşedi. . Bebegimin ammıda kalçası gibi dardı. . Ammından akan haz suyunu yarrağıma sürük kalçasına pres yaptım. . Iyice domalttım. Yavaşça vermeye başladım fakat alamıyordu. Annem canımı yakmanı, acıtmanı, beni bağırtmanı istiyorum ” diyerek arkasından girmem maksadıyla kendini hazırlamaya başlamamı istiyordu. Daha evvel asla götünden siktirmediğini de belirmeden edememişti, yani masumiyetini bana vermekteydi. Yüzü koyun yatırıp kalçalarını nazikçe yukarı kaldırdım ve sakso çekmeye, dilimi ve parmaklarımı yavaşça içine sokmaya başladım. Hazdan ve coşkudan derhal bacakları gevşeyip yatağa yayıldı. Yatağın kenarına kadar çekip sütun gibi bacaklarını kenardan aşağı sarkıttım. Yeni baştan sakso çekmeye başladığımda hem inliyor hem de elleri ile kalçalarını ayırarak dilimin daha derinlere ulaşması maksadıyla bana yer açıyordu. Yatağın kenarında diz çökerek yarrağımla bu kilidi zorlamaya başladım fakat girmemekte ısrar ediyordu. O da sokmamı istiyor fakat korkusunu da yenemediğinden kendisini kasıp durmaktaydı. “annem, tıpkı kabız olmuş ta sıçmak maksadıyla ıkınıyormuş gibi yaparak kaslarını güzelce arka ver, kalçasını de güzelce aç, o vakit daha basit olacak “dedim. Ikınmaya başlamasıyla kalça deliği güzelce meydana çıkınca da kafası bir seferde sokmamla kasıldı ve kaslarını ve kalçasını arka çekti fakat bu arada da neredeyse yarısı da içine girmiş oldu. Acıdan çarşafları ısırıp ağlarcasına hırlıyor fakat hiç menfaat demiyordu. Bir iki dakika sonra acısı azalmaya, götündeki yarağa alışmaya başlamış olduğunu kasılmalarının azalmasından anlamamla, azar azar sokup çıkartarak sikmeğe başladım. Olağan üstü dardı. Önceki sevgilimin kalçası bile ilk siktiğimde bu kadar dar değildi. Belki de hakikaten ben bu kalçalara ilk giren ben olmuştum. . Annemde bundan sonra haz almaya başlamıştı. . Ahlıyıp ohhh çekiyordu kocacıgım kalçam doydu dedi sikini ammıma koy dedi. . Üstüme çıkarttım yoruldum dedim…üstüme çıktı…
ritmik ritmik oturup kalkıyordu. . Ohhhh çekiyordumm ikimizde zevkte ölmek üzereydik o kucağıma daha süratli oturup kalkıyordu daha süratli daha süratli diyordu saçlarını kalçalarını sağa sola savuruyordu. . Bende memelerini öpüp sıkıyor arada birde nazikçe dişliyordum. Bebeğim bundan sonra çıldırmışcasına çılgın gibi feryat atıyor olmadık kelimeler kullanıyordu, bana içimi parçala aşkım, yırt beni dağıt, sik beni doya doya, kanırta kanırta sik beni, hep senin olmak istiyorum, yarağınla doyur beni, bu yarağına doyamıyorum diyordu. . Ve bu sözler beni daha da çılgın ediyordu yarağım bunları duyunca daha da büyüyordu daha süratli sikmeye başlamıştım, belinden tuttuğum ellerimle daha süratli oturtup kaldırıyordum sikimin üstüne, nasıl daha çok dayanacaktım buna, arada yarrağımı çıkarıp bir zaman sonra yeni baştan sokuyordum bu arada çıkan sound annemı azdırıyordu flopş flopş diye çıkan sesle daha da hızlanıyorduk. Esasen son demlere gelmiştik ikimizde çıldırıyorduk beraberce, son bir hamleyle yarrağımı çıkarıp yeni baştan soktum geri deliğine ve daha çok dayanamayarak spermlerimi aşkımın kalça deliğe boşaltmaya başladım. . O sıcaklığı alır almaz annemde boşaldı ve vajinasından akan sular sikimin üstüne gelmeye başladı, ellerimle o suyu alarak memelerine sürüyordum. Harikaydı bu mükemmeldi bu sevişmemizde aşkım bana öyle sıkı sıkı sarılmış ve titriyordu ki kucağımdan da kalkası yoktu umarım fakat titremeleri benimkiyle karışınca umarım evde küçük bir zerzele olmuştu

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir