Annem Sana Koca Buldum Desede Ben Bayan

25 nisan 2015annem beni zorla evlendirecek günün yolds. Com birinde fakat geçen ki mevzudan sonra pek bu taraflara yaklaşacağını sanmıyorum. Bana şunu beğen şunu kırmızı dermiş gibi erkek gösteriyor ve ona göre kısmetimi arıyordu. Ona dedim ki  bende valide erkekleri pek sevmiyorum evlensemde kalmak fazla zor oluyor diye bir bahane üretmiş. Tabi ben duyunca dellendim.
sonra içlerinden beni içeri çağrı eden hanımın yanındaki toy bayanın benim bulunduğum kapalı yere gerçek geldiğini gördüm adeta onu görmemiş gibi soyunup sırtımı kapıdan tarafa verdim. Kadın “pardon kusura bakmayın üzüm getirmiştim” dedi. Bende buyur ederek aldım üzümleri ve muhabbete başladık. Ben hala çıplaktım. Biliyorum korkulu bir oyun oynuyordum ve sonunun nereye gideceğini bilmiyordum. Üzümleri yerken bacaklarımı ayırarak oturdum oda üstündeki peştamalı çıkardı. Nihayetinde lezbiyen oldum iyimi. .
ilk kez diğer birinin amını görüyordum. Bu kadar kılsız engelsiz olacağını tahmin etmemiştim. Nasıl aldığı sordum ben almana yardım edeyim cevabı beni daha da heyecanlandırdı. Bacaklarımı güzelce ayırdı memeleri ayaklarıma deyiyordu arada bir. Uçları pembe ve sertleşmişti tıpkı benimkiler gibi. Sabunu sürerken vajinama adeta okşuyor gibiydi. Benimki sulanmaya başlamıştı ve içim bir garip oluyor adeta sırıtmak istiyordum. Derken “aman ne sulu şeysin bir türlü köpük durmadı akıp duruyor” dedi. Bende utandım “dokunca böyle oldu kusura bakma ne yapayım dedim.  çözümünün olduğunu söyledi ve vajinamı yıkayıp okşamaya başladı. Sound çıkaramıyordum. Yalnızca izliyordum, hoşuma gidiyordu sebebi. Uzun olmayan bir zaman sonra sarsılarak boşaldım. Beni sırt üstü yatırdı 69 pozisyonuna getirdi ve yine vajinama köpük devam ettik “sende bos durma benimkinle oyna” dedi. Bende beceriksizce sakso çekiyor ve oynuyordum. Parmağımı sokunca “devam et” dedi kısık bir sesle. Demek ki gerçek yoldaydım. O bu arada benimkini temizlemiş sakso çekmeye başlamıştı. Okşamasından daha güzeldi yalaması. Parmağını sokunca bakire olduğumu uyarı ettim.
sakso çekmeye devam etti belli bir zaman sonra o da bende haz sularımızı saldık. Sonra bana döndü ve kendi haz sularımla ıslanmış olan dudaklarını dudaklarımla birleştirdi ilk kez öpüşüyordum hem de bir kızla. Elim göğüslerine gitti. Aynı şekilde onun bir eli vajinamda öbürü göğsümdeydi. Derken vajinamda ki el geri deliğime kaydı yavaşça girip çıkmaya başladı parmağı. Öpüşmeyi kestim sebebi elim ayağım birbirine karşıtı bundan da fazla haz almıştım. Bunu anlayınca domalmamı söyledi. Dediğini yaptım eğildim. Belimi kırdım ve o parmağını usulca sokmaya başladı. Ikinci parmağı acıtmıştı fakat biraz sonra o da zevke dönüştü. Çok inlemeyezdim duyabilirlerdi fakat kendimi zor tutuyordum. Bir yandan vajinamı kurcalıyor başka yandan arkamı kurcalıyordu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir