Anlayışlı Karım ve Üvey Kızım Sex Yaptim

merhabalar ben almanyadan emre. Alman karım amanda ile bundan 3 yıl evvel evlendiğimde, kendisinin 13 yaşında chantal adında bir kadını vardı. Chantal’ı yalnızca birgün görmüştüm amanda’yla evlendiğimde, 3 sendedir de birdaha görmedim. Üvey bakireyim chantal, geçen aya kadar, aachen’da yaşayan babasıyla (amanda’nın önceki kocasıyla) kalıyordu. Geçen ay karım amanda, chantal’ın erotik yaşına girdiğini, ergenlik dönemi hayatını sürdüğü maksadıyla de babasıyla anlaşamadığından bahsetti ve chantal’ın bizle kalıp kalamayacağını sordu. “tabii ki kalabilir! Derhal atlasın gelsin! ” dedim. O akşam karım (herhalde çocuğunun bizle kalmasına lisans verdim diye) daha bir seksi sikişti benle. 3 yıllık evliliğimizde derhal derhal her akşam karımla sikişirdik, fakat böyle seksi sikişmesine fazla ender tanık olmuştum.
üç gün sonra, bir pazar günüydü, chantal’ı karşılamaya bahnhof’a gittik. Chantal bir elinde çantası, bir elinde de çektiği tekerlekli valiziyle ayrılıp geldiğinde şok olmuştum! O benim 3 yıl evvel hatırladığım cılız, uzun olmayan boylu, tahta gibi kalçası, küçücük göğüsleri olan, yüzü çilli kadın evladı gitmiş, yerine erotik yaşında, 1. 75 uzunluğunda, etine buduna dolgun, iri memeleri, kocaman yuvarlak kalçası olan, terim yerindeyse ‘kısrak gibi’ bir yetişkin kadın gelmişti! Chantal’ın güzelliği karşısında ağzım aleni baka kalmıştım. Tanrım, bir kadın 3 senede bukadar mı serpilir ve güzelleşebilirdi. Chantal evvel annesine sarıldı ve kucaklaştı, sonra, “hallo emre! ” diyerek geldi bana sarıldı. Uzuluğu full benim boyuma geliyordu. Sarıldığımız o birkaç saniye beni alıp götürmüştü. Chantal üvey bakireyim olmasaydı da, bir başakası olsaydı, ne bileyim sevgilim falan olsaydı, ona orda dakikalarca sarılmak isterdim. Mis gibi kokuyordu, kokusu beni çıldırtmaya yetmişti bile! Chantal’a sarılmayı istemeye istemeye bıraktım ve valizini aldım, arabanın bagajına koydum. Amanda yanıma, chantal arkaya bindiler ve devinim ettik.
eve varana kadar valide kadın arabada sohbet ettiler. Bense pek konuşmuyor, belli etmeden devamlı aynadan chantal’ın arkada uzun olmayan eteği ile rahat oturuşundan ötürü görünen tanga küloduna ve külodundan bütün detaylarına kadar belli olan vajinasına bakıyordum. Yarrağım kalkmıştı ve karım farkedecek diye çekiniyordum. Chantal (belki kasıtlı, belki de farkında olmadan) bacaklarını hafif hafif açıp kapatıyor, adeta oturduğu yerde orgazm olacakmış gibi, belli belirsiz devinim ediyordu. Evin karşısına geldiğimizde nerdeyse pantolonuma boşalmak üzereydim. Karımla chantal arabadan indiklerinde, ben (sikim insin diye) birkaç saniye torpidoda birşeyler arıyormuş gibi gerçekleştirmek zorunda kaldım. Inip bagajadan valizini alarak girdik apartmana. Merdivenlerde onlar önümden çıkıyorlardı. Ben de elimde valizle arkalarından, chantal’ın sütün gibi bacaklarına ve her basamağa ismim attığında götünün arasına girip çıkan tangasının ipine baka baka, gördüğüm mükemmel manzara karşısında kudurarak, çıkıyordum.
eve girdiğimizde salonda biraz soluklandıktan sonra chantal’a hazırladığımız odasını gösterdik. Valizini yatağına koydum. Chantal derhal valizi açtı ve annesiyle beraber elbiselerini dolaba ve çekmecelere yerleştirmeye başladılar. Oda’da benim varlığımdan rahatsız olmadan, chantal valizindeki külotlarını ve sütyenlerini annesine veriyor, annesi de inceledikten sonra bana gösteriyor, “çok sexy şeyler değilmi? ” diyerek çekmecelere yerleştiriyordu. Benimse dilim damağım kurumuş, yalnızca, “evet fazla sexy! ” diyebiliyordum. Valizdeki materyalleri yerleştirme işleminin sonuna gerçek, karım valizden bir vibratör çıkınca, aldı eline ve chantal’a, “bu da ne? Ne yapıyorsun bununla? ” diye sordu. Chantal sinirli bir şekilde, “üfff valide! Neye benziyor? Vibratör tabi ki! Masturbasyon yapıyorum onunla! ” diyerek, vibratörü validesinin elinden aldığı gibi çekmeceye koydu. Annesi şaşırmıştı, “kızım gençsin güzelsin, seks yaptığın erkek arkadaşın yok mu da masturbasyon yapıyorsun? ” diye sordu. Chantal da, “yok valide! Bu konuyu sonra konuşsak…” dedi, nedense bu konuda rahatsız olmuştu.
odayı yerleştirme işi bittikten sonra karım, chantal’a, “ben gece yemeğini pişirirken sen de gir bir duş kırmızı! ” dedi. Karım mutfağa, chantal banyoya gitti, ben de salona geçtim oturdum. Oyalanmak maksadıyla tv’yi açtım, fakat kafamdan chantal’ı atamıyordum birtürlü. Salonda biraz oyalandıktan sonra mutfağa gitmek niyetiyle kalktım. Koridordan geçerken banyo kapısının aralık olduğunu gördüm. Içeriye bir göz attığımda chantal çırılçıplak duş yapıyordu. Içimden girip saldırmak istedim, fakat bunu yapamazdım. Chantal’ın duştan çıkacağını anladığım maksadıyla derhal yeni baştan salona geçip koltuğa oturdum. Chantal 2 dakika sonra çıktı. Havluya sarılmış. O şekilde geldi yanıma oturdu. Bacakları kaymak gibi harikaydı, fazla doğru bedeni vardı. Beynimde şimşekler çakıyordu, sarılıp dudaklarına yapışmak istiyordum, fakat yapamıyordum…
karım amanda elinde yemeklerle geldi ve chantal’a, “hadi giyin de aş yiyelim! ” dedi. Chantal, “ok! ” deyip giyinmeye gitti. Fazla ateşli görünüyordu, gözümü alamıyordum, arkasından baka kalmıştım. Bunu fark eden karım, “harika bir kadın değil mi, büyüdü iri oldu! ” dedi. Ben de, “evet, fazla tatlı! ” dedim. Karım gülümsedi, dudağımı öperek, “ona sahip olmayı istiyorsun değil mi? ” dedi. Ben de, “bunun olası olacağını bilsem, evet, hem de fazla isterdim! Ama chantal senin kadının, benim de bakireyim sayılır! ” dedim. Karım bunun üstüne, “bak emre, dürüst olduğun maksadıyla teşekkür ederim. Evet chantal bakireyim, fakat anladığım kadarıyla erkek dost ve seks konusunda fazla mutsuz. Kadınımı böyle mutsuz görmek istemem, memnun olmak ve hoş seks onun da hakkı. Anladığım kadarıyla bakireyim da senden fazla hoşlandı, bu konuda hislerime fazla güvenirim. Kızımla yatmanı istiyorum! ” dedi. Duyduklarıma bir an inanamadım, “beni deniyormusun aksi halde! ” dedim biraz kalın bir sound tonuyla. Karım derhal, “hayır! Hiç! Bu konuda fazla ciddiyim. Sen evet de, ben kızımla konuşurum! ” dedi. “evet ozaman! ” dedim, fazla sevinmiştim seksi seksi öpüyordum karımı.
chantal giyinip geldiğinde üstünde bol bir mini etek ve bady vardı, biz halen öpüşüyorduk. Chantal, “oh sohbete bak be, sevişecekseniz odanıza gitsenize! ” dedi. Derhal öpüşmeyi kestik ve “yemeğimizi yiyelim! ” dedim. Karım yemeğin yanına şarap getirdi. Bir kadeh te chantal’a koydu. Chantal, “ben içmem anneciğim. ” dedi. Karım da, “bu akşam içelim bakireyim, bu akşam bizim gecemiz olsun! ” dedi ve chantal’ın şerefine kaldırdık kadehlerimizi. Daha 2. Kadehte chantal sakinleşmiş, başını hafif iyi olmuştu. Yemekten sonra karım boşları alarak, “sen de gel bakireyim mutfağa, hem bulaşıkları yıkarken anne kadın konuşuruz biraz! ” dedi. Beraber mutfağa gittiler. Ben salondan duyabildiğim kadarıyla konuşmalarını dinliyordum. Karım, “sen bundan sonra iri kadın oldun, herzaman öyle vibratörle, masturbasyonla olmaz! Doğru cinsellik, doğru seks senin de hakkın, bunu tat, yaşa! ” dedi. Chantal da, “anneciğim erkek arkadaşım yok, daha kızım! Bilmiyorum sebep fakat, erkekler benden yeterince hoşlanmıyor galiba! ” dedi. Karım da lafı uzatmadan, “bak bakireyim, emre’yle konuştum, bu akşam sana doğru ateşli yaşatacak! ” dedi. Chantal da en az benim az önce şaşırdığım kadar şaşırmıştı, “sen ciddimisin valide? ” diye sordu. Karım da, “evet, fazla ciddiyim! Bak bir defa yapınca ve keyfini alınca hep isteyeceksin yavrum! Bu akşam deneyelim, şayet hoşuna gitmezse, laf bırakacağız! ” dedi. Ve chantal kabul etti !
ben sevinçten havalanabilirdim, sakin olmaya çalışıyordum. Derken ikisi de eğlenceli bir şekilde salona geldiler. Karım bana, “biz seni çağırınca döşek odamıza gel emre! ” diyerek, kol kola gittiler. O beklediğim 10 dakika bana adeta 10 sene gibi gelmişti. Nihayetinde karım, “gel emre! ” diye seslendi. Coşkudan kalbim yerinden fırlayacakmış atıyordu. Döşek odasına girdiğimde, anne kadın ayakta beni bekliyordu. Ikisi de şeffaf geceliklerin içinde muhteşem görünüyordu, fakat chantal full bir içim suydu. Yanlarına vardığımda karım dudaklarımdan öperek beni soymaya başladı. Az sonra üzerimde yalnızca boxer külodum kaldı, fakat coşkudan yarrağım kalkmamıştı! Karım külodumun üzerinden yarrağımı biraz okşayınca, benimki çadırı kurdu! Sonra karım çekingen duran chantal’ın kolundan tutarak güzelce yanıma yaklaştırdı, “bu senin gecen bakireyim! ” diyerek. Chantal bedenini benimkine yapıştırarak sarıldı bana. Mis gibi kokuyordu. Boynundan, kulaklarından başladım ve dudaklarından öpmeye devam ettim. Yavaş yavaş, ürkütmeden, dikkatlice fakat hazzını çıkara çıkara öpüyordum…
karım omuzlarımızdan ittirerek, “hadi yatağa geçelim! ” dedi. Ben ortalarına olmak üzere yatağa uzandık. Bir karımı öpüyordum, bir üvey kadınımı. Karım külodumu sıyırıp çıkardığında serbest kalan yarrağım göbeğime yapışmıştı. Yarrağımı biraz sıvazladıktan sonra sakso çekmeye, vakumlamaya başladı. Sonra chantal’ın elini tutarak sikimin üstüne bıraktı. Chantal da annesi ne yapıyorsa aynısını yapıyordu, biraz okşayıp ağzına aldı, sakso çekerek vakumlamaya başladı. Bu arada karım da kendi geceliğini, sütyen ve külodunu çıkararak çırılçıplak soyundu.
ben de tangasının üzerinden chantal’ın vajinası ile oynamaya başladım. Sonra tangasını ve sütyenini çıkardım, göğüslerini bir zaman sakso çekip emdikten sonra, chantal’ı üzerime alarak 69 olduk. Vajinasını yalamıyor, sanki bir göğüs gibi vakumluyordum. Tüysüz, kaymak gibi daracık vajinası, ateş gibi yanıyordu. Chantal’ın vajinası sırılsıklam olmuş, hafiften inlemeye ve kasılmaya başlamıştı. Annesi, “tamam, hazır benim bebeğim, hadi kız olma zamanı geldi! ” diyerek, kızını üzerimden alarak sırt üstü yatırdı, bacaklarını araladı…
ben de kalktım ve chantal’ın bacakları arasında yerimi aldım. Yarrağımı son defa karımın ağzına verip yalattıktan sonra, yarrağımı yavaşça yasladım chantal’ın bakire vajinasına. Karım, “hazırmısın birtanem? ” dedi. Chantal kafası sallayarak “evet! ” dedi. Yarrağımı yavaşça soktum. Vajinası fazla dardı. Biraz ittirdim ve santim santim girmeye başladım. Sikimin yarısı girmiş kızlık zarına dayanmıştı. Son bir hamleyle patlattım zarını. Chantal validesinin ellerini sıkıyor, “acıyor acıyor! ” diye inliyordu. Karım da, “geçti bakireyim, bırak kendini! ” dedi. Ben bundan sonra yavaş yavaş chantal’ın vajinasına gidip gelmeye başlamıştım. Bir zaman sonra acısı geçip alışınca, chantal hazla inlemeye başladı. Ben de hızlanmaya başlamıştım, öyle süratli gidip geliyordum ki, 10 dakika sonra chantal çığlıklarla boşaldı. Bu chantal’ın sikilerek ilk orgazm’ıydı ve durmak bilmiyordu. Annesi kızını öpüyor kutluyordu. Az sonra, “ben de gelmek üzereyim! ” dedim. Karım da, “emre içine boşal da hissetsin! ” dedi. Ve içine fışkırmaya başladım. Chantal, amının çeperlerine tazyikle fışkıran döllerimi hissetmeye başlayınca, hem şaşırmış, hem de fazla memnun olmuştu. Sanki uçuyordu, “anneciğim mükemmel birşey bu! Ateşli ateşli içime akıyor! ” dedi sevinçten yüzü gülerek. Annesi de bu kadar memnun olduğunu görünce, “sen herşeyin en iyisini hakediyorsun, hoş bakireyim benim! ” diyerek öptü kızını…
chantal’ın içinde bir zaman bekledikten sonra çıktım. Nemli mendille temizlendikten sonra oturup karımla birer sigara yaktık. Chantal, “anne ben de yakabilirmiyim bir adet? ” dedi. Karım lisans verince o da yaktı. Meğerse kendi babası sigara içmesine lisans vermiyormuş, biraz da o yüzden atışıyorlarmış babasıyla. Sigaralarımız bitince karım chantal’a sordu, “nasıl, kız olmak, doğru seks gerçekleştirmek güzelmiymiş? ” diye. Chantal da, “harika anneciğim, mükemmel! ” dedi ve bana sarılarak kucağıma oturdu, “seni fazla seviyorum emre! ” dedi. “ben de seni fazla seviyorum bebeğim! ” dedim öperek…
gecenin ilerleyen saatlerinde, karım yeni baştan yarrağımı sakso çekip kaldırdıktan sonra, “hadi beni götümden sik de, bakireyim da görsün, öğrensin! ” dedi. Herzaman yaptığım gibi karımı domaltıp götünden pompalamaya başladım. Chantal garip bakıyordu, kıskanır gibi. Sonra beni çekti validesinin götünden ve “beni de götten yap! ” dedi. Chantal’ı da domalttım validesinin yanına, kalçasını sakso çektim, parmakladım ve soktum kalçasına. Ikisine de sırayla götten sokuyordum bundan sonra, birinden çıkarıp ötekine. Yarım saat götlerini siktikten sonra chantal’ın kalçasına boşaldım. Yarrağımı chantal’ın götünden çıkardığımda, karım derhal ağzına aldı ve sikimden gelen son damla döllerimi de emerek yaladı…
üvey bakireyim chantal bundan sonra akşamları yanımızda yatıyor, bundan sonra yatakta iki karım var ve fazla mesudum. Son anlarda fantazilerimizi de güzelce geliştirdik. Günümüzde evli çiftler arıyoruz grupseks için…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir