Amcamın Karısı Yanıyordu

selam dostlar ben afyon’dan cihat. 24 yaşında bekar bir erkeğim. Uzun vakittir annem ve yakın akrabalarım beni evlendirme performansları yapıyor fakat hala bir netice almış değiller. Ben ise evliliğe pek ateşli bakan ve istekli biri değilim. Aslında kimsesizlik bana da zor geliyor fakat kendime ve kafama müsait birini zor bulacağımı kendimde fazla iyi biliyorum. Neyse gelelim asıl konumuza. Ben uzun süredir geniş bir hazla takip ettiğim hikayelerden sonra sizlerle kendi başımdan geçen belki de hayatımda asla bir şeyden haz almadığım kadar haz aldığım öykümü izah etmek istiyorum. Biz olabildiğince büyük bir aileyiz. Akrabalar falan da işin içine girince aşiret gibi oluyoruz diyebilirim. Lakin aralarında benim en sevdiğim ve kendime yakın bulduğum tek şahıs amcam erhan.
biz amca yeğen olabildiğince iyi anlaşırız lakin amcam evlendikten sonra benden biraz uzaklaştı diyebilirim. Geçtiğimiz yaz amcam erhan ve eşi şule yengem beni yemeğe çağrı ettiler. Geniş bir memnuniyetle davetlerine gittim. Lakin biz görüşmeyeli o kadar fazla değişmiş ki ben bile şaşırmıştım. Amcam işine olabildiğince düşkün olmuş neredeyse aş anında meslek görüşmesi yapmaktan bizimle oturup aş yiyemedi diyebilirim. Bundan sonra amcamla da kafamın uyuşmadığını o yemekte anladım. Biz 3 şahıs değildik o yemekte yalnızca yengem ve ben vardım sebebi amcam bizimle asla masa da oturmadı en son da acilen evden ayrılıp meslek yerine gitti. O gittikten sonra yengemle kafa başa kalmıştık.
yengemi fazla üzgün görmüştüm ve sebebini anlamam fazla zor değildi. Onunla biraz dertleştik ve haline fazla acımıştım. Içimden bu kadar hoş ve ateşli bir kadın nasıl boş bırakılır diye amcama kızıyordum. Daha sonra yengeme bakışlarımı kilitledim ve onun seksiliğini daha yakından gözlemeye başladım. Muhteşem bacakları ve ateşli kalçaları beni benden almaya yetiyordu. Yengemle kafa başa olmamız beni ona gerçek güzelce itmişti ve onun can sıkıntısından faydalanarak yanına yaklaştım. Ilk başta biraz sessizlik oldu fakat öpüşmeye başlamamız fazla sürmedi. Ateşli öpüşmemizin ardından yengem garip zevke gelmişti. Derhal onların döşek odasına çıktık. Yengem aceleyle soyundu ve altıma yattı. Bende onu aksi çevirerek evvel kalçalarını sakso çekmeye başladım. Yengem neredeyse ben kalçalarını dilimle yalarken boşalacaktı. Daha sonra önünü çevirerek vajinasından yarağımı kökledim nasıl olsa kızlık bozulma derdi yoktu ve ben güzelce kalın pompalamaya başladım. Fakat hazdan bir şeyi ikimizde anlamamıştık umarım yengemin amının içine boşaldım ve bunu fazla sonra fark ettim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir