Amcamın Azgın Gelini ve Kızı

Erotik yaşındaydım. Köyde, dedemler ve amcamlarla bir evde yaşıyorduk. Ailemiz kalabalıktı. Ben, bir erkek ve kadın kardeşim, amcamın ufak kadını ve askerlik çağında bir oğlu ve dedemle ninem, hep birlikte yaşıyorduk. Doğal geniş amcamlar ve halalarım da vardı, fakat onlar kentte yaşıyordu.
bir gün dedem rahatsızlandı ve benim de maceram ozaman başladı. Babam dedemi hastaneye götürdü ve birkaç hafta gelemediler. Köyün haricinde bir ağılımız vardı, koyunları babam ve amcam güderdi. Amcam ağılda kimsesiz kalınca, amcamın karısı da ona yardıma gitti. Evde şu anda en geniş erkek bendim. Amcamların kendi yavası vardı, fakat bizimkiyle aynı bahçe içinde ve bitişikti. Birkaç ay evvel amcamın oğlu bir kadın kaçırmış ve 1 hafta sonra da askere gitmişti. Amcanın bu gelini evde kimsesiz kalmıştı. Her ne kadar evler bitişik olsa da, ona bekçilik etmek bana düştü. Ben bu göreve itiraz ettim, fakat tekrar de annem zorladı, çaresiz kabul ettim.
ilk gün gece geç vakte kadar bizim evde kaldık, sonra amcamın kadınları ve gelinleri (ben ona yenge diyordum) ile ben amcamın yuvasına geçtik. Yengem bana odanın birine döşek yaptı, şahsı de amcamın kadınları ile aynı odada yattı. Ilk birkaç gün gayet normaldi. Üçüncü gün ben amcamın kadınları ile kavga ettim ve birdaha amcamların yuvasına gitmek istemedim. Ama tekrar ikna edildim ve gittim, fakat amcamın kızlarına küstüm. Onlara varınca yengem bana biraz çerez falan getirdi, gönlümü aldı. Biraz sohbet ettik ve bana gayet iyi davranmıştı.
akşam uyurken bir mola yanıma birisinin geldiğini hissettim ve uyandım. Baktım yengem, “ben de onlara bugün küstüm, seninle beraber uyuyacağım! ” diyerek usulca yatağıma girdi ve yanıma uzandı. Banimle alçak sesle sohbet etmeye başladı, bir yandan da güzelce bana sokuluyordu. Nefesini hissetmeye başlamıştım. Üstünde ince bir gecelik vardı, nerdeyse teni tenime dokunuyordu. Ben dut yemiş bülbüle dönmüştüm, bir şey diyemiyordum. Derken yengemin eli yavaş yavaş pijamamın altına kaymaya başlamıştı. Yengemin niyetini anlamıştım ve tedirgin olmuştum, “yenge ne yapıyorsun? ” dedim. Yengem de, “ne yapayım, ercan ağabeyin yok, canım fazla istedi. Dışarıdan diğer birini mi çağırayım? ” deyince, ben birşey diyemedim.
ben yaşıtlarıma göre olabildiğince uzun boylu ve kalıplı idim. Yengem de beni gözüne kestirmişti. Elini pijamamın içine sokup yavaş yavaş yarrağımı okşamaya başladı. Ben tedirgin olduğum maksadıyla yarrağım kalkmadı. Yengem beni sakinleştirmeye uğraşıyordu, fakat nedense yarrağım birtürlü kalkmıyordu. Yengem, “merak etme ben onu uyandırırım! ” dedi ve kafası yorganın altına soktu. Ne yapacak diye hevesle beklerken, yarrağımı sakso çekmeye başladı. Okadar farklı bir his idi ki, bir zaman sonra yarrağım kalkmaya başlamıştı. Kendimi olayın akışına bıraktım. Yengem yaklaşık 10 dakika boyunca yaladı yarrağımı. Çılgın gibi somuruyordu, adeta yutacaktı. Ben de bundan sonra zevke gelmeye başlamıştım ve yarrağım kazık gibi olmuştu.
yengem kafası yorgandan çıkarttı ve dudaklarımı, boynumu öpmeye başladı. Eliyle yarrağımı okşamaya devam ediyordu. Sonra benim pijamamın altını külotumla beraber çıkarttı. Şahsı de külotunu çıkarttı ve üzerime çıktı, kulağıma, “sikin gerçekten istediğim kadar büyükmüş, nerdeyse ercan ağabeyinki kadar. Şu anda ben ona müthiş bir haz vereceğim! ” dedi. Eliyle yarrağımı vajinasına yerleştirdi ve üzerime yavaşça oturdu. Yarrağım vajinasına girmişti. Yengem derin bir “ohhhh! ” çekti. Amının suyu kasıklarıma akıyordu. Ben büsbütün şaşırmıştım, sanki nutkum tutulmuştu. Hayatımda en fazla istediğim şey başıma gelmişti. Arkadaşlarla sık sık cinsel mevzulardan konuşurduk, fakat böyle bir şeyin başıma geleceğini asla tahmin edememiştim. Birkaç senedir 31 çekiyordum, fakat bu 31 çekmekten daha mükemmel bir şeydi.
yengem sikimin üzerinde zıplarken inim iniliyordu. Canı yarağa susamıştı, fakat kocası gidince ne yapsın, bana kalmıştı. Ama sikimin büyüklüğü onu olabildiğince mutlu etmişti. Yengem’n oturup kalkmaları gittikçe hızlanmıştı, nefesi fırtına gibiydi. Amının suyu kasıklarıma sanki çeşme gibi akıyordu. Ben de hazdan uçmaya başlamıştım ve çok sabırsızlandım, ani patladım. Döllerimin tamamını içine akıtmıştım. Yengem bundan pek hoşlanmadı, “olmadı, fazla erken boşaldın! Ben daha full zevke varamadım, bir daha yapacağız! ” dedi. Ben bitmiştim, yengem ise adeta güncel başlıyordu. Doymamıştı, benim üzerimde halen vajinasını yarrağıma sürtüyor, dudaklarımı boynumu sanki yalıyordu.
biraz sonra yeni baştan aşağıya yorganın içine kafası soktu ve yarrağımı yeni baştan sakso çekmeye başladı. Yarrağımı yalamıyor sanki yiyordu. Yarrağım yeni baştan kalınlaşmaya başlamıştı. Fırsatı kaçırmadı ve “hadi bu sefer sen üste çık! ” dedi. Üzerine çıktım ve yengem yarrağımı vajinasına yerleştirdi, sonra da yavaş yavaş gidip gelmeye başladım. Bu sefer işin daha farkında idim ve haz aldığımı daha iyi hissediyordum. Yengem biraz daha hızlanmamı istedi. Ben hızlandıkça ikimiz de daha fazla haz alıyorduk, fakat benim acemiliğimden ötürü olsa gerek, yarrağım arada sırada vajinasından dışarı çıkıyordu, o da derhal yerine koyuyordu. Birkaç defa yarrağım çıkınca biraz kızdı. Tatlı kalın bir sesle, “sana kaymak gibi vajina veriyoruz, hoş sik! ” dedi ve bacakları arasına beni güzelce yerleştirdi. Harikaydı, ikimiz de hazdan uçuyorduk ve nihayetinde aynı zamanda boşaldık. Ben hazdan kendimden geçmiş gibiydim, hayatımın en muhteşem anları idi. Yengem de olabildiğince rahatlamıştı.
birbirimize sarıldık ve bir zaman yattık. Sonra yengem, “ben bundan sonra kızların odasına gideyim, şüphelenmesinler! ” dedi ve beni öpüp gitti. Yengem gidince o akşam hoş bir uyku çektim. Sabah ta olabildiğince geç uyanmıştım, okula bile gidememiştim. Ben telaşla kalktım, mektep kıyafetlerimi giymeye uğraşıyorum, fakat yengem, “boş ver okulu bugün, dinlen. Ben sana hoş bir kahvaltı hazırlayayım! ” dedi. Kahvaltı yaparken, beni dün akşam olanlar hakkında kimseye birşey söylememem konusunda tembihledi ve şayet kimseye söylemezsem bana vermeye devam edeceğini söyledi. Doğal kimseye söylermiyim asla !
babam ve dedem gelene kadar, yaklaşık 10 gün kadar, böyle her akşam devam ettik yengemle sikişmeye. Hatta yengemin isteğiyle bundan sonra götten bile sikiyordum, sebebi yengem amcaoğluna kaçmadan evvel dayısının oğluna hep götten siktiriyormuş. Babamla dedem geldikten sonra doğal eskisi gibi rahat yapamadık, fakat ahırda, ağılda, samanlıkta, tuvalette yengem fırsat buldu mu derhal önüme domalıyordu ve ben de bir hoş amdan götten sikiyordum. Bu vaziyet amcaoğlu askerden gelene kadar devam etti. O geldikten sonra işler değişti, yengem bundan sonra bana pek surat vermiyordu, fakat yinede mola dizi görüyordu beni…
ikinci cinsel deneyimimde de tekrar yengemin katkısı büyüktü. Amcaoğlu askerden gelmiş ve yaklaşık bir sene sonra yengem de bundan sonra gebe idi. Ben de güzelce kudurmuştum. Yengem halimi anlıyordu. Bana birgün, “sana bir şey ayarlayacağım! ” dedi. Heves etmiştim ve peşine düştüm. Bana amcamın ufak kızını işaret etti ve “seni mutlu edecek kadar büyüdü, erotik yaşına girdi, full sikilecek yaşta! ” dedi. O günden sonra bundan sonra amcamın kızına müşteri gözle bakmaya başlamıştım. Gerçekten kalçaları fazla güzeldi ve mükemmel sallıyordu. Memeleri de belirginleşmişti.
bir hafta kadar onunla ilgilendim, onunla başbaşa kalabilmem maksadıyla yengem de bana her fırsatı sağlıyordu. Bir gün bizi ağıla yollayacaklardı. Ben tekrar kaytarmaya kalktım, fakat yengem müsaade etmedi, “git, his da gelecek! ” dedi. Ben derhal davayı çakmıştım. Derhal yola koyulduk. Ağıla vardık ve yapılacak birçok meslek vardı tabi. Akşama gerçek bütün işler bitmişti ve babam davarları alarak otlatmaya gitti. Ben de yengem ve amca kadını ile birlikte kaldım. Geç olduğu maksadıyla o akşam orda kalacaktık. Bana gün doğmuştu.
yengem beni usulca yanına çağırarak, “hadi göreyim seni! Kimsesiz dikkat et, yalnızca anal seks yap! ” diye uyardı. Nede olsa amcakızı halen bakire idi. Ben de kalça sikme konusunda yengem sayesinde deneyimli sayılırdım ve kalça becermek olabildiğince da hoşuma gitmişti.
yengem, duygu’ya seslendi ve samanlıktan saman doldurmasını istedi. Samanlık ağılın geri tarafında ve kuytu bir yerdeydi. Bana da derhal göz etti. His gittikten biraz sonra, ben de ona yardım etmek için yanına gittim. Işim basit ilerledi. Eski ilgilerim duygu’nun dikkatini çekmişti ve bana yanıt karşılık vermekte gecikmedi. Ilk başta biraz nazlandı, fakat sonra yumuşadı. Iyice samanlıktaki kuru ot dolu torbalarlardan bir döşek yaptım ve onu üstüne yatırdım. Evvel bir zaman öpüşüp seks yaptık. Ufak göğüslerini emmem fazla hoşuna gitmişti. Sonra aşağılara inince biraz tedirgin oldu, fakat uzun olmayan sürede alıştı. Yarrağımı çıkartınca biraz korktu, “kızlığımı bozma! ” dedi. Ben esasen o niyette olmadığımı, yalnızca götten sikeceğimi söyleyip domalttım. Kalçasını bolca tükürükleyerek yağladım ve sonra bir hoş inleterek götünden becerdim.
bundan sonra ikisini de fırsat buldukça becerdim. Bu hadise ben üniversiteyi kazanıp gidene kadar devam etti. Amcamın kadını ben fakültede okurken daha çok dayanamadı ve biriyle kaçtı. Fakat kocasıyla anlaşamayıp, tekrar babasının yuvasına geldi. Bundan sonra ben şehirdeyim, onlarla pek görüşemiyorum, fakat fırsat buldukça köye gidip önceki günleri yad ediyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir