Amca kızını Sikemedim, Ama Kıllı Amına Boşaldım

slm dostlar ben konyadan serkan. Amcamın kızıyla son yaz başımdan geçen bir hadiseyi paylaşmak istiyorum. Onu sikemedim fakat hayatımda başımdan geçen en hoş akşamlardan biriydi. Amcamın kadını alanyada bir otelde uğraşıyordu ve mola dizi telefonla görüşüyorduk. Her fırsatta bana, yanına gelmemi tatil gününde birlikte gezip eğlenebileceğimizi ve denize girebileceğimizi söylerdi. Ben konyalı olduğum maksadıyla alanya bize çokda uzak değildir. Tekrar bir konuşmamızda ne vakit geleceğimi sordu, ben de, “bu hafta tatil gününde gelecem, laf! ” dedim. Motoruma atladığım gibi çıktım yola. Yaklasık 4 saatte vardım alanyaya. Yolda yağmura tutulmuştum, o yüzden geç kalmıştım.
çalıştığı otelin karşısına gittim ve amcamın çocuğunun işten çıkmasını bekledim. Oteli alanyaya biraz uzaktı. Saat erotik gibi işten çıktı. Beni fazla ateşli karşıladı, yanaklarımdan öptü ve nasıl olduğumu sordu. Yolda yağmura yakalandığımı, fazla fena ıslandığımı ve fazla da yorgun olduğumu söyledim. Acıdı halime galiba, “hadi gidelim, ben kalacağımız yeri ayarladım, yatar dinlenirsin. ” dedi. Atladık motora alanyaya geldik. Bu arada gece birlikte kalacağımız maksadıyla yanına sırt çantası hazırlamış ve eşyalarını koymuştu içine. Kalacağımız yere geldik. Iki şahsiyet ahşap evlerdi, fakat içerisi güzeldi, klima, tv, duş falan hepsi vardı. Içeri girdik. “nasılsın? ” diye sordu, yağmurdan fazla fena ıslandığımı, boxer’ımın dahi ıslak olduğunu söyledim. Onu ereksiyon etmek istiyordum. Esasen yanına gitme niyetim de buydu. Ailelerimiz tutucu olduğu maksadıyla, amca kadını ile sikişemeyeceğimizi biliyordum, fakat en azından hoş bir akşam geçirebileceğimizi düşünüyordum.
“ben bir duşa gireyim. ” dedim. Duş tuvaletle bir ardaydı ve odayla duşun arasında incecik bir perde vardı, bu benim maksadıyla bir fırsattı. Derhal girdim duşa. Boxer’ıma kadar çıplaktım. Niyetim onu etkilemekti, sebebi şeffaf sayılabilecek perdeden tüm bedenim rahatlıkla görünüyordu, bundan emindim. Bilerek yarrağımı perdeye gerçek döndüm yıkanıyordum. Amcakızı yatakta oturuyordu beni göremezdi, fakat full muhalif duvarda duran ayna tüm bedenimi ve yarrağımı ona göstermeye yeterdi ve beni izlediğinden emindim. Yıkanıp duştan çıktığımda, acıktığını söyledi. Dışarıya çıktık, birşeyler yedik. Yemekten sonra “gezelim mi? ” dedi. “tamam. ” dedim. “yat turları oluyor, gidelim mi? ” diye sordu. “kaç saat sürüyor? ” dedim. “bir saat falan sürüyor. ” dedi. Aklım bir an evvel ahşap evimize gitmekteydi, fakat kabul ettim. 10’ar lira verdik, yatın birine bindik, fakat fazla beklettiler. Yaklaşık bir saat beklemiştik ve ben sıkılmaya başlamıştım. Nihayetinde yat hareketlendi, bizi yaklaşık bir saat gezdirdi, fakat akşam olduğu maksadıyla asla birşey görünmüyordu ve fazla sıkıcıydı. Bunu farkeden amca kadını bana “sıkıldın mı? ” diye sordu. “evet. ” dedim. “limana geldik sayılır, eve gidelim de dinlen. ” dedi. Neşem yerine gelmişti.
limana geldik ve derhal motora binip evin yolunu tuttuk. Giderken de kola, çikolata, cips,  sigara falan aldık. Bizde alkol yoktur
eve vardık. Ben şortumu giydim, o da banyoya geçip üzerini değiştirdi. Al fazla uzun olmayan bir şort ve üstüne kara askılı tişört gibi incecik birşey giymişti. Bacakları bembayaz ve süt gibiydi. Hafif de kiloluydu, fakat fazla ateşli görünüyordu. Ben ateşli olduğunu bahane ederek üzerimdeki tişörtü çıkardım. Amca kadını yatağa uzanmıştı tv’de oynayan sineması seyrediyor ve cips yiyordu. Ben de yeme bahanesiyle yanına uzandım. Kendim yediğim gibi ona da uzatıyordum. Hoşuna gitmişti. Arasıra bilerek üstüne cips döküyor, alma bahanesiyle göğüslerine dokunuyordum. Fazla ereksiyon olmuştum. Bu arada filmde sevişme sahnesi çıkınca gözlerimi kapatarak “sen bakma! ” dedi, sırıtıyordu. Birer sigara yaktık içtik. Fazla yorgun olduğumu söyledim ve bana masaj gerçekleştirmesini istedim, kabul etti. Sırtımı döndüm ve masaja başladı. Gönülsüz yapıyordu ve asla rahatlamamıştım, “istemiyorsan gerçekleştirme. ” dedim. “yok, fakat kuru kuru da yapılmıyor…” dedi, bardağa su kattı, elini hafif hafif ıslatıyor ve öylece masaja devam ediyordu. “önünü dön. ” dedi, döndüm. Birazda memelerime ve karnıma masaj yaptıktan sonra, “yeter mi? ” dedi.
ben de gülerek, “sen masajdan anlamıyorsun, dön ben sana yapayım da nasıl masaj yapılırmış öğren! ” dedim. Bana sırtını döndü ve uzandı. Sırtını biraz ovaladıktan sonra korkarak ve sesim titreyerek içinde sütyeni olup olmadığını sordum. “var. ” dedi. “öyleyse tişörtünü menfaat, böyle masaj yapamıyorum. ” dedim. Tişörtünü çıkarmadı, yalnızca biraz yukarı sıyırdı. Ak sütyeni görünüyordu bundan sonra. Böyle de omuzlarına masaj yapamadığımı bahane ederek büsbütün çıkarmasını istedim. Nazlanarak çıkardı. Elime su döküp yavaş yavaş vücudunda gezdiriyordum, fazla hoşuna gitmişti ve sakinleşmeye başlamıştı, farkındaydım. Bir iki defa bilerek elimi sütyeninin kopçasına taktırdım ve en nihayetinde asla sormadan sütyeninin arkasını açtım. Asla birşey demedi. Masaja devam ediyordum. Arada bir elime su alıyor, meme yanlarına dokunmaya çalışıyordum.
bir mola bacaklarına indim, biraz masaj yaptıktan sonra şortunu güzelce yukarı sıyırdım. Şortu aynen kilot gibi olmuş, güzelce götünün arasına girmişti. Kalçaları bütün güzelliğiyle karşımdaydı ve kalbim fazla süratli atıyordu. Amca çocuğunun asla sesi çıkmıyordu, güzelce rahatlamıştı. Fakat benim yarak kazık gibi olmuş, dokunsam boşalacaktım. Bundan sonra herşeyi bırakmış kalçalarına masaj yapıyordum, daha doğrusu avuçluyor, okşuyordum. O zamanda aklımda göğüslerini de görmek ve okşamak vardı. “yüzünü dönde birazda ön tarafına masaj yapayım. ” dedim. Döndü fakat sütyenini eliyle tutuyordu. “sütyenini çek…” dedim. “olmaz! ” dedi. “utanacak ne var ki? ” dedim. “hayır! Bu kadarı bile çok! ” dedi. Gözlerim vajinasına kaydı, vajinası şortundan belli oluyordu, güzelce kabarmıştı. Bundan rahatsız oldu galiba, “neyse, yeter…” dedi kalktı ve banyoda üzerini giyindi.
fazla üzülmüştüm, tüm hevesim içimde kalmıştı. Banyodan geldiğinde memeleri belliydi ve sütyen giymediğini anlamıştım. Yatağına yattı, “çok yorgunum, uyuyacam. ” dedi. Benimse o kadar yorgun olmama karşın, gözümde asla uyku yoktu. O biraz uyur gibi oldu, fakat rahat durmadım sürekli konuşuyordum ve onu uyutmuyordum. Ani yattığı yatağın kafa kısmına oturdum ve “yana kay da, ben de yanına yatayım, uykum yok bari saçınla oynayım…” dedim. Saçla oynamayı cok severim
galiba niyetimi çözmüş olacak ki, “olmaz…” falan dedi. Fakat ben yüzsüzlük yapıp yanına uzandım, saçıyla oynarmış gibi yapıyor, bir elimlede onun elini tutuyordum. Bana ısrarla kendi yatağıma gitmemi söylüyordu, fakat onu dinlemiyordum. Saçını bıraktım parmaklarıyla oynuyordum. Parmağının tekinde hafif yara varmış, “öpeyimde geçsin…” dedim ve parmağına hafif bir öpücük kondurdum. Sonra baktım ki dudağının kenarında bir çizik var, “burana ne oldu? ” dedim. “hiç…” falan deyip geçiştirmeye çalıştı. “oranı da öpeyim geçsin. ” dedim. “hayır saçmalama! ” deyip azarladı. Fakat ısrar ediyordum, “bir kerecik öpeyim dudağından ne olursun…” falan diyordum. Ok yaydan çıkmıştı bundan sonra, niyetimi anlamıştı.
“tamam, fakat sonra yatağına gideceksin! ” dedi. Kabul etmedim. “o vakit olmaz! ” dedi. Ben de, “ya tamam öpeyim,  söz bir daha dokunmayacam, yanında uslu uslu yatacam! ” dedim. Bu arada kalkıp ışığı kapatmıştım, “yak arka! ” falan dediysede dinlemedim. Oda fazla karanlıktı. Asla sesi çıkmıyordu, güzelce nefesini hissediyordum dudaklarında ve ani müthiş bir sıcaklık hissettim, günlerdir düşünü kurduğum dudaklar ağzımdaydı. Bir zaman öpüştük ve kendini çekti, “yeter! Hadi git yat bundan sonra! ” dedi. “ama sen fazla hoş öpüşüyorsun, tadına doyamadım. ” dedim. Hoşuna gitmişti, yeni baştan yapıştım dudaklarına. Bir elimi derhal göğüslerine attım, “olmaz! Gerçekleştirme! ” falan diyordu. Dinlemedim, memelerini sıktırıyordum. Dahada ileri giderek vajinasını okşamaya başladım. Derhal elimi tutup çekti, “bak böyle yaparsan menfaat giderim! ” dedi. Fazla korkmuştum, fakat ne istediğini anlamıyordum, hem öpüşüyor, elletiyor, hemde ileri gitmeme lisans vermiyordu. Biraz daha öpüştük, göğüslerini güzelce yoğuruyordum. Bu arada biraz zorla da olsa elimi tişörtünün içine sokmuştum. Göğüsleri küçüktü, fakat yumuşacıktı. Garip ereksiyon olmuştum. Hala öpüşüyorduk. Üstüne gerçek abandım, bacaklarının arasına yanaştım. Bende şort, onda şort, fakat amının sıcaklığını hissedebiliyordum…
nihayetinde ne zahmetle üstündeki tişörtü çıkarmıştım, bundan sonra göğüslerini yalıyordum. O da sessiz sessiz saçımı okşuyor, inliyordu. Fakat bir türlü vajinasına dokundurmuyordu. Bu arada ben şortumu çıkartıp yarrağımı serbes bıraktım. Elini tutup yarrağıma götürmeye çalışıyordum, fakat kabul etmiyor, arka çekiyordu. Ani “yeter bundan sonra! ” dedi ve arkasını döndü. Kalçasını görünce güzelce kudurdum ve arkasına dayandım. Sound çıkarmayınca cesaret alarak, şortunu kalçasından yana kaydırdım ve yarrağımı kalça deliğine yasladım. Ama bir türlü kalçasına sokamıyordum, sebebi kendini sıkıyordu. Fakat bana bu kadarı bile yeterdi, güzelce abandım ve kalçasına sürtünerek git gel yapıyordum. Bu arada belki razı olurda en azından kalçasını siktirir diye, “seni seviyorum aşkım! Fazla hoş vücudun var, götün bir harika…” diye iltifatlar ediyordum. O ise “hadi bu kadar yeter canım, bundan sonra uyuyalım! ” diye hala naz yapıyordu. Bu arada yeni baştan önünü döndü ve konuşuyorduk. Tekrar dudaklarına yapıştım ve bacak arasına yanaştım, şortunun üzerinden git gel yapıyordum, fazla dolmuştum ve bundan sonra patlayacaktım.
arada bir elimi şortuna atıp kenara çekmeye ve vajinasını meydana çıkarmaya çalışıyordum. Son denememde bunu başardım. Vajinası kıllıydı. Ve ani şaha kalkmış sikimin vajinasına değdiğini hissettim. Tabiki fazla uğraşmama karşın vajinasına sokturmadı fahişe. Yalnızca sikimin kafası amının dudakları arasına sürtebildim ve onun hayır! Diye bağırmasıyla boşalmam bir oldu. Tüm döllerimi amının üstüne boşalttım. Bana kızarak beni üzerinden itti ve banyoya gidip temizlendi. Fakat ben rahatlamıştım. Arka geldi ve benim yatağıma uzandı, dargın gibiydi. “ne oldu? ” dedim. “birşey yok! ” dedi. Galiba şahsı boşalamadığı maksadıyla sinirliydi. Dudaklarından öptüm ve “ben yatıyorum…” dedim. Sound çıkarmadı. Gittim başka yatağa yattım. Yolun yorgunluğuyla ve boşalmanın verdiği rahatlıkla uyuyakalmışım…
sabah 4 gibi uyandım. Amca kızına baktım uyuyor, derhal arkasına geçip şahlanan yarrağımı dürtmeye başladım. Uyandı ve bana kızdı. Ben de onu boşaltmak istiyordum, fakat o bir türlü yanaşmıyordu. Öğlen 11’e kadar yüzeysel sevişmelerle ben bir kaç defa daha boşaldım, fakat o asla boşalmadı. Ve ben onu ne vajinasından nede götünden sikemedim! Hatta vajinasını bile gerçek dürüst göremedim. Sonra çıktık kahvaltı yaptık, biraz denize girdik. Yüzme bilmediği maksadıyla o çok açılmadı, ben biraz yüzdüm. Saat öğleden sonra 2 olmuştu ve bundan sonra gitmem gerekiyordu, yolum uzundu. Denizden çıktık, kurulandık ve giyindik. Onu kaldığı lojmana bıraktım ve konya yoluna koyuldum.
şu anne kadar amca kızıyla bir daha da böyle birşey yaşamadım. Fakat o akşam hala hayallerimi süslüyor. Geçen telefonda konuştum, eve çıkmış, gel de gezelim yine… diyor. Birşey olacağını zannetmiyorum, fakat gidip yeni baştan şansımı deneyecem. Sanırım bu defa amca kızını sikebilirim…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir