Almanyadan 14 Gün Tatile Gelen Teyzemi Siktim

selamlar, ben istanbuldan ahmet, 23 yaşındayım, kumral saçlı, 1. 90 uzunluğunda, kapı gibi sayılacak vücutlu ve yakışıklılıkta iddalı konsept birisiyim. Beni geçelim, size itiraf edeceğim hadise geçen yıl, öz teyzem nigar ile benim aramda geçmiştir, ve asla beklentim olmadan ortama gelmiştir. Teyzem 39 yaşında, sarı saçlı 1. 70 boylarında, sütün gibi bacakları olan, hoş kalçalı, şahsına fazla iyi bakan bir kadındır. 10 yaşında (emre adında) bir oğlu olmasına karşın.
geçen yıl, tatile nereye gitsem diye siyah siyah düşünüyordum. Kadın arkadaşımdan ayrılmıştım ve tüm içten arkadaşlarımda çoktan bir yerlere tatile gitmişti. Fazla sıkılıyordum. Okulun stresini anca yaz tatillerinde yabancı turistlerle atabiliyordum. Fakat o yaz hem mali yönden hemde arkadaşsızlıktan birşeyler yapacak durumda değil gibiydim.
herneyse ben bu düşünceler içindeyken almanyadaki teyzem nigar bizi aradı. Annemle uzun uzun konuştular, ben de konuştum ayıp olmasın diye. Durum hatır işleri. Teyzem sordukça soruyor, “tatilde ne yapıyorsun? ” falan. Anlattım vaziyeti. “yaa, esasen ben de onun maksadıyla aramıştım. Bu yıl enişten tatile gelemeyecek, lisans ayarlayamadı. Emre ile gelicem. Sende bizimle muğla’ya gelirmisin? Hem bizim başımızda durursun, hemde tatil yapmış olursun. ” deyince, ben düşünmeden derhal kabul ettim.
teyzemlerin muğla’da havuzlu mavuzlu villası vardı ve ücretsiz tatil maksadıyla fazla hoş bir yerdi. Anlaştık, gün vakit kararlaştırıldı, onlar aktarmalı uçakla direk oraya gidecek, ben de burdan otobüsle gidecektim. Neyse gün geldi gittik, dalaman’da buluştuk. Sarıldık özlem giderdik falan, sonra yola koyulduk. Eve vardığımızda fazla yorulmuştuk. Duş falan aldık, biraz dinlendik. Sonra ben havuzu doldurmaya koyuldum. Teyzem sıcaktan bunaldığı maksadıyla, çoktan bikinisini giymişti bile.
teyzemi o bikinisiyle görünce ani afalladım. Havuzla çalışırken onlarda masayı şezlongu falan hazırlıyorlardı. Fazla yorulmuştum, teyzem meşrubat bişeyler getirdi ve ara verdik. Havadan sudan konuşuyorduk. Teyzem o sırada şahsına yağ sürüyordu, “ahmetciğim, sırtımı yağlasana canım. ” dedi. Ben direk, “tamam teyze. ” dedim ve ekledim, “ama eniştem burda olsaydı bu bikiniyi giyemezdin, onuda bil. ” dedim. Teyzem kirli kirli güldü ve “bırak canım o mıymıntı herifi, bir lisans ayarlayıp tatile bile gelemedi. ” dedi. Gülüştük.
sırtına bolca güneşyağı sürdüm ve güzelce yağlamaya koyuldum. Omuzlarından daireler yapa yapa aşağılara gerçek iniyordum. Yaptığım hem masaj hemde yağ sürme gibi bişeydi yani. Inceden inceden sorular sorup müşteri gözüyle teyzeme bir baktım. Bacaklar ve kalçalar taş gibiydi. O kadar fazla güneşyağı sıkmışımki çok geldi ve belinden göbeğine doğruda yağladım. Sonra elimi bacaklarına sildim. Teyzem, “sağol canım. ” dedi. Havuz da dolmuştu. Ufak yiğenim emre ile ben, direk atladık havuza.
biz havuzda emre ile oyunlar şakalar falan yaparken, teyzem güneşleniyordu. Sonra teyzem de havuz kafasında mevcut duşun altına girip yağlardan kurtuldu ve bir balıklama atlayışla bize katıldı. Villanın iri havuzunda üçümüz afiyet yapıyorduk. Emre annesine şakalar yapıyor, “ahmet abi sende, sende…” diyordu. Teyzem de su atıyor ve şakalara katılıyordu. Ben de şakalaşmalara giriş yaparak emre’yi suya sokup sokup çıkarıyordum. Teyzem üstüme atladı beni suya bastırmaya çalıştı, ben de daldım teyzemi bacaklarının arasından omzuma alıp yukarı fırlattım. Fazla eğleniyorduk.
teyzemle şakalaşmak daha fazla hoşuma gitmişti. Ben bundan sonra emre’yi bırakıp direk teyzeme latife yapmaya başlamıştım. Fırsattan istifade akşama 31 malzemesi çıksın diyerek. Teyzemin bacaklarına ve sezdirmeden poposuna elliyor, yarrağımı küçük küçük ta olsa sürtüyordum. Sikimin dikelmeye başladığını hissettim. Teyzem de oyundan fazla hoşlanmış, “yeter. ” dediğim halde durmadan devam ediyordu. Ben de (sen misin! ) dedim içimden ve teyzemi kaptığım gibi sıkıştırdım havuzun kenarına, arkasına geçip yüzüne gözüne su atıyordum diğer elimle de.
bilinen bu sırada dikelen yarrağım inceden inceden teyzemin o hoş kalçasına değiyordu. Ben de sezdirmeden abandıkça abanıyordum. Teyzem de kurtulmaya çalışıyor, kendini bana gerçek itiyordu. O sırada kazık gibi olan yarrağım dehşet bir baskı yapıyordu teyzemin kalçasına. Ve o serin suda ateş basıyordu beni. Kontrolumu kaybetmek üzereydim. Fakat teyzem ısrarla oyuna devam ediyordu. Teyzem de bunun farkına varmıştı umarım ve kendince haz peşindeydi kanımca. Her neyse az sonra şakalaşma bitti, çıktık duş aldık. Karnımız fazla acıkmıştı, aş yedik.
akşam ilerledi biz teyzemle sohbete koyulduk. Emre uyumuştu. Yuva fazla geniş olduğu maksadıyla her yeri kilitleyip denetleme etmek olabildiğince zordu, evde bol bol oda ve banyo vardı. Ilk günün yorgunluğu deyip, odalarımıza gittik ve erkenden yattık. Yatar yatmaz gündüz teyzemle olanları düşünüp asılmaya başladım. 1 posta 31’den sonra mışıl mşıl uyudum. Sabah oldu tekrar aynı sohbetler, kahvaltı, havuz, güneşlenme v. S. Bu zaman zarfında dünkü olanları düşünüp “teyzemi sikebilirmiyim acaba? ” sorusu vardı kafamda…
ve deneyelim görelim felsefesi ile başladım işe. Havuza girdim. Tekrar üçlü eğleniyoruz, oyun falan derken, dünkü muhabbet, şakalar falan aynen yeni baştan yaşanıyordu. Teyzemle bayağı ilerlettik, içten olduk. Teyzemi kucağıma alıp havuza atıyor, havuzda sezdirmeden orasını burasını elliyor, sıkıyor, hatta dalıp poposunu, bacaklarını dişliyordum. Teyzem de fazla normalmiş gibi tepki vermiyor, aksine haz aldığını imalı bakışlarla anlatıyordu. Teorim gerçekleşiyormuydu? Daha tatilin bitmesine 14 gün vardı ve hergün o sıcakta 31 çekilmezdi.
havuzda şakalaştıktan sonra kurulanıp şezlongda güneşlenip enine uzunluğuna sohbetler ediyorduk. Teyzem beni yağlıyor ben onu yağlıyordum. Ufaklıksa başına göre tek kafasına yüzüş stillerini deniyordu. Teyzem sırtüstü yatmış güneşleniyordu, “ahmetciğim yağlasana beni biraz. ” dedi. Ben direk aldım yağı ve “dön sırtını. ” dedim. “ne hoş yatıyorum, kalkamam, evvel önümü yağla canım. ” dedi. Ben de, “tamam. ” dedim.
ve başladım kollarından yağlamaya. Teyzem gözlerini kapamış muhabbette devam ediyor, ben de sikimin dikelmesini gizlemeye çalışarak yağlamanın hazzını sürüyordum. Üst kısmı mıncık mıncık yağladım, dizi bikininin alt kısmına ve bacaklara geldi. Elime yağı bolca döktüm ve yağlamaya başladım bacaklarının üstünü. Yağlar aralara gerçek kayıyor ben de elimi bacaklarının arasına sokup akanları topluyordum. Baldırları elimdeydi, çıldırmaya başlamıştım. Elimi bacak arasında gezdirip, bacaklarının arasına hükmeder şekilde yağlamaya devam ediyordum. Bir yandan da teyzemi kesiyordum, o görüntüyü gördükçe yarrağım patlayacak gibi oluyordu.
teyzem de bacaklarını nazikçe açarak gevşedi. Ben ellerimle komple bacakları kavrayıp yağlarken, parmaklarım da ufaktan ufaktan bikinisinin ağ kısmına değiyordu. Çıldırmamak elde değildi. Resmen ağzımdan salyalar akıyor, teyzemin vajinasını mıncıklamamak maksadıyla kendimi zor tutuyordum. Teyzem bacaklarını biraz dikti ve ben kasıklarından bikinisinin popo hizasına kadar olan kısmını yağlamaya ve ellemeye başladım. Bundan sonra muhabbet kesilmişti. Teyzem gözlerini açmıyor, çatlayan sesiyle bişeyler demeye uğraşıyordu, “efendim teyze? ” dedim.
“çok hoş masaj yapıyorsun. Devam et. ” dedi ve adını koydu. Ben de, “sağol. ” dedim ve muhabbet kesildi. Sözde masaja devam ediyordum. 2 elimle 2 bacağını komple kavrayıp, sıkıp bırakıyordum. Kasıklarına kadar parmaklarım gidip geliyor, arada bir parmaklarımı ağına çarptırıyordum. Teyzem acayıp sakinleşmiş bir şekildeydi fakat ben kaskatıydım. Sonra yavaşça diz kapaklarına gerçek indim, baldırlar, bilekler falan derken, “yeter mi? ” dedim, “sağol canım. ” dedi. Direk tuvalete gidip süratli bir 31 çektim. Rahatlamıştım.
güneşlendik. Yeni baştan havuz falan derken tekrar gece olmuştu. Teyzeme, “canım fazla sıkılıyor, tatile geldik hep evdeyiz! ” dedim. Teyzem de, “haklısın fakat napalım emre var, evladının düzeni bozulmasın. Biz de evde eğleniriz canım. ” dedi. “nasıl? ” dedim. Kalktı almanyadan getirdiği viski ve vodka şişelerini gösterdi ve “bunlarla, kendi kendimize! ” dedi. Benim ani gözlerim parladı, göz bebeklerimde “am resmi” çıkmışcasına :))) gece yemekten sonra küçük küçük içmeye, sohbete koyulmaya başladık. Emre havuzda fazla boğuştuğu maksadıyla yorulmuş ve erkenden uyumuştu. Teyzem onu yatağına götürdü ve arka geldi…
teyzemle ben kafa başa ve içki, birde benim ereksiyon halindeki sikim vardı ambiansda. Teyzem çıtırdan müzik açtı. Ben derhal süratli cd’leri taktım, sohbete devam modeli. Akşam 01:00 falan olmuştu saat. Teyzem, “bu müzikten başım ağrıdı, biraz da slow dinleyelim. ” dedi. “o. K. ” dedim, değiştirdim cd’yi, slow parça koydum. Fakat nafile ben kudurmuştum bi kere, yarrağım bi dikeliyor bi iniyordu, vinç gibi. Aklıma slow dans etme ayakları geldi, hep işe yarardı slow dans şekli. “teyze yiğeninle slow bir dans yaparmısın? ” dedim. Teyzem hafif çakırkeyf ve sömürücü bi bakışla, “tamam. ” dedi.
kalktık, titanic’in parçası ile dansa başladık. Ufaktan ufaktan teyzemin belini kavradım. Teyzem de ellerini attı boynuma, ninni gibi sallanıp arada bir iki söz edip gözgöze geliyorduk. Benim ellerim belinde geziyordu, bundan sonra komple sarılmıştım teyzeme. Teyzem de dirseklerine kadar boynuma sarılıp tek vucut olmamıza lisans verdi. Ellerim ufaktan göt tanga ipine değiyor, yarrağım tekrar dikeliyor, teyzem başını omzuma koymuş ensemdeki saçlarla oynuyor, dairesel parmak hareketleriyle içimi bir garip ediyordu. Iki elim teyzemin belinde, dairesel hareketler yapıyor, akordiyon çalar gibi öz teyzeme meslek atıyor, çift el sırt, omuz, göt, popo kenarı falan ne varsa okşuyordum.
yaklaşık 45 dakika bu konseptte cd bitene kadar dans ettik. Alkolün de etkisiyle güzelce azan ben, “birdaha koyalım cd’yi? ” dedim. Teyzem, “olmaz, yoruldum, oturalım. ” dedi. “o. K. ” dedim. Karşılıklı öyle bönbön oturuken, teyzem ani bacaklarını uzattı üstüme ve “ne eğlendik bugün, dimi? ” gibi soruları ile beynimi yormaya başladı. Ben kudurmuştum, bi kere girsem vajinasına ömrümden 10 sene gitsin hesabı dinliyordum teyzemi. Teyzem durmadan birşeyler anlatıyordu…
ben de kuzu gibi dinliyor, kucağımdaki bacakları okşuyordum. Teyzemin sütün gibi bacaklarını. Teyzemse anlattıkça anlatıyordu. Ben de bacaklarına elledikçe elliyordum. Sexy sexy bakışlar atıyor, “eniştenden illallah ettim…” diye devam ediyordu. Ben de (ne eniştesi? Tanımıyorum…) der gibi tavırlarla dinliyordum teyzemi. Derken evin biryerlerinden bir iki sound, çatırtı pıtırtı falan geldi. Teyzem, “noluyor? ” dedi, “yoktur birşey, boşver! ” dedim, fakat teyzem alkolün de etkisiyle irkildi. Ben de içimden (şansa bak vajinasına koyayım, akşam nasıl bitti! ) diye söyleniyordum.
“dur ben bir etrafa bakayım. ” dedim ve kapıya bacaya baktım, her yeri güzelce kilitledim. “heryer kilitli bişey olmaz…” falan dedim, fakat teyzem bu tripte ısrar etti. Ben de birşey demedim. Neyse sohbete devam ettik, tantana ve saire derken yatma vakti gelmişti. “yatalım teyze, yarın tekrar eğlenicez. ” dedim, teyzem de, “tamam, fakat ben korkarım şu anda koca evde, nasıl uyurum…” dedi. “korkma teyze ben varım, bişey olursa bağır. ” dedim. Teyzem, “niye bağırayım ayol, sende yanımda yat. ” deyince dünyalar benim oldu. Ben de saf bir şekilde, “tamam. ” dedim.
teyzem de sevindi ve üst kata çıktık. Ben soyundum bi boxer’le girdim yatağa, teyzem, “çocuğu çişe kaldırıp gelecem. ” dedi gitti. Velhasıl 5 dakika falan geçti benim gözler kapanır gibi oldu. Teyzem yeni baştan geldiki bir tanga ve üstünde tül bi gecelik mi, sabahlık mı var, çözemedim. Neyse teyzemi o halde görür görmez yarrağıma kan pompalandı. “teyze öyle mi yatacaksın? ” dedim. Teyzemden, “napayım, kapkaççı yetişir diye bu sıcakta elbiseylemi yatayım? ” cevabını alınca sustum. Geleneksel iyi akşamlar v. S. Muhabbetinden sonra, teyzem, “duydun mu, tekrar bir tıkırtı oldu…” diye başladı, “yok, birşey duymadım teyze. Birşey olmadı. ” dedim.
oldu, olmadı falan derken, kendi kendime (bu akşam uyutmaz bu beni! ) dedim, kalktım baktım geldim 2 dakika sonra, “yok birşey, toy da iyi. ” hesabı. “o. K. Gel hadi. ” dedi. Gittim yerime yattım. Iri döşek vajinasına koyayım, sittin yıl değemezsin, dokunamazsın. Tek umudum bir tıkırtı idi. Ve nitekim teyzem, “bak tekrar oldu. ” deyince. “teyze ben sana sarılayım, öyle uyuyalım. Bişey olmaz, ben varım. ” dedim. Teyzem de, “tamam o vakit. ” dedi ve gülerek yan döndü, ben de sokuldum yanına yattım, elimi beline attım. Nihayetinde istediğim olmuştu.
koyun koyuna gelmiştim teyzemle. Bu şekile gelince, teyzem ykusunun kaçtığını söyledi. Konuşmaya başladık fıkralar v. S. Anlatarak eğlenmeye kahkahalar atmaya başladık. Ben de kalkan yarrağımı inceden inceden teyzeme yaslamaya başladım. Tekrar kazık gibi olan yarrağım, altında tanga ve üstünde ince bir geceliği olan teyzeme güzelce yamandı. Yarrağım bundan sonra boxer şortumdan dışarı falan menfaat pozisyondaydı ki teyzem, “hadi uyuyalım bundan sonra. ” dedi ve arkasını döndü.
“tamam. ” dedim. Teyzem kıçını bana gerçek biraz daha çıkardı ve gülerek, “iyi akşamlar canım. ” dedi. Ben de kalkan yarrağımı küçük hareketlerle ona sürtüp haz almaya çalışıyordum. Az sonra yarrağımı güzelce bastırmaya başladım ve belindeki elimle de göbeğini okşuyordum. Güzelce delirmiştim. Dayanacak taakatim kalmamıştı bundan sonra. Bakıyordum teyzem de ufaktan kımıldıyor, kalçasını sikime değdiriyor ve çekiyordu. Ben de cesaretlenip göbeğindeki elimi küçük küçük tanganın içine soktum. Parmaklarımla amının ufacıcık kıllarına elliyordum. Alev alıyor bitiyordum.
asla sound yoktu, konuşmuyorduk, yalnızca teyzemin küçük mır mır’ları, benim de süratli soluk alıp verişlerimiz duyuluyordu. Adeta 40 senelik evliymişiz ve her akşamki gibi sikişmek maksadıyla ön hazırlık yapıyormuşuz gibiydik. Parmaklarımı küçük küçük bastırıp elimi amının üstünde gezdiriyordum ve volkan gibi olan sikimi kalçasına bastırdıkça bastırıyordum. Sabırsızlanıyordum, birden sayılacak bir hareketle amının üzerinde gezen parmaklarımı güzelce vajinasını kavrayacak şekile getirerek parmaklarımla amının dudaklarıyla oynamaya koyuldum.
asla konuşmayıp, küçük iniltiler eşliğinde, teyzemin sulu vajinasına iyiden iyiye ellemeye, parmaklarımı gezdirip avuçlamaya başladım. Teyzem de bunun üstüne bir eliyle benim kalçamı sıkarak, hadi bundan sonra der gibiydi. Orta parmağımı teyzemin vajinasına sokup çıkardım ve ağzına uzattım, dudaklarına değdirdim. Yavaşça parmağımı emip gözlerini açtı ve ani bana gerçek dönerek, dudaklarıma yapıştı. Fakat vakit öpüşme vakti değildi, sebebi heran boşalabilirdim. Kendimi arka çekerek, kalın bir hareketle teyzemi kendime çekip tangasını yana aldım ve hayatımda daha evvel asla abanmadığım kadar şiddetli bir şekilde, sikimi vajinasına abandım.
teyzemin vajinasından ‘caaarrt! ’ diye ince bir sound geldi ve teyzem, “ihhhhhh! ” diye inlemeye başladı. Daha dururmuyum, çılgın gibi sikmeye başladım. Vücudumum her yeri terlemiş terden gözlerimi açamaz olmuştum. Saatte 230 km. Hızla gidip geliyor, bir yandan da teyzemin omuzunu dişliyordum. Iki elimle kalçasından tutup, teyzemin vajinasına sikimi batırıp batırıp çıkarıyordum. Teyzem biryandan ben biryandan çılgın gibi inliyorduk. Taşşaklarımı bile vajinasına sokmak istercesine çatur çutur basıyordum öz teyzeme.
derken ani kendimden geçtim ve boşaldım, son zamanda yarrağımı çıkardım fakat üstümüz başımız sperm olmuştu. Derin bir “ohhh! ” çektim ve sırt üstü uzandım. Teyzem de ‘ahhlar ohhlar’ içinde bana dönüp dudaklarıma yapıştı. Sessizlik o zamanda yırtılmıştı. “erkeğim benim! ” deyip sırıttı ve öpüşmeye devam ettik. Dur durak bilmiyorduk, ben teyzemin vajinasını, kalçasını, memelerini ellerken, teyzem de yarrağımı sıvazlıyor, oramı buramı dişliyordu.
teyzem aşağıya gerçek inip yarrağımı ağzına aldığında, yarrağımı koparacak zannettim. Çılgın gibi vakumluyordu ve sırasında tekrar iri yapmıştı yarrağımı. Taşşaklarımı vakumluyordu, keder çeksemde manyak haz alıyordum. Yarrağım taşşaklarım, full ekip ağzında, sakız çiğner gibi çiğniyordu. Derken kalça deliğimi sakso çekmeye başladı. Ilkin irkildim fakat çılgın bir zevkti, öz teyzem benim yarrağımı, taşşaklarımı vakumluyor, kalça geliğimi yalıyordu. Lisanı götümün içindeydi resmen. Benim penis daha evvel asla olmadığı kadar sertleşmişti ve büyümüştü.
ani toparlanıp teyzemi döndürdüm ve önüme domalttım. Vajinasıyla kalça deliğinin arasını sakso çekmeye başladım. Apış arasından bana bakıyor, kafamı daha da bastırıyordu. Teyzemin vajinasından çılgın gibi sıvılar akıyor, onları da yalıyordum, amının dudaklarını vakumluyordum. Kalçasını ayırıp tertemiz deliğini sakso çekmeye başladım, fazla zevkliydi. Ağzıma sıçsa tekrar de devam etmek istiyordum. Kalçasını çılgın gibi yalarken teyzem boşaldı. Hemde ne boşalma, vajinasından sular oluk oluk akıyordu. Teyzem kasılıp gevşiyordu, aynı anda kalça deliği de gözümün önünde açılıyor kapanıyordu.
böyle bir his yaşanamazdı. Derken teyzemin kalçasını dişlemeye, küçük küçük kalça deliğine parmak sokmaya başladım. Parmağım içindeki kıkırdaklara değdikçe, yarrağım daha da kasılıyor, kendimden geçiyordum. Sonra iki parmağımı kalça deliğine sokmaya başlayınca teyzemin sesi arttı. Aynı anda vajinasını sakso çekmeye başladım, teyzem dayanamıyordu, “yarrağını sakso çekmek istiyorum. ” dedi. Yatarak 69’a geçtik, ben üstteyim teyzem altta. Ben teyzemin vajinasını kalçasını yalıyorum, parmaklarımı kalçasına sokuyordum, teyzem benim yarrağımı götümü sakso çekiyor, taşşaklarımı ısırıyordu…
sonra pozisyon değiştirdim, teyzemin bacaklarını omzuma alarak, sikimi kalça deliğine yasladım, ilk evvel alamadı. Zorlaya zorlaya sokuyordum, penisimin başını küçük küçük girmişti. Pütür pütürdü teyzemin kalça deliği. Ellerimle kalçasını sağa sola ayırıp var gücümle kökleyince, teyzem sağlam bir feryat attı ve gözlerinden yaş geldi. Bundan sonra teyzemin kalça deliği sikilecek kıvama gelmişti, çılgın gibi basıyordum. Kriko gibi çalışıyordum, pompalıyordum. Teyzemi döndürdüm, domalttım. Bir daha soktum kalçasına, tekrar bir feryat attı teyzem. Sonra çılgın gibi inleme sesleri eşliğinde kalçasına basmaya devam ettim. Teyzemi saçlarından tutup kendime çekiyordum ve taşşaklarımı vajinasına vurdura vurdura kalçasına basıyordum. Derken çılgın gibi patladım ve götünün içine boşaldım.
boşalmıştım, fakat teyzemi pompalamaya doyamıyordum. Teyzem de sikilmeye doymuyordu. Sikişirken, teyzem devamlı, “fick mich! Los gibs mir! Ich bin deine hure! Ich bin deine schlampe! Fick mein arsch! Ich möchte deinen riesen schwanz! Du bist der beste arschficker! Fick mich schneller! Los mach mich fertig! Bums mich knallhart! Jaa schneller, mein geiler hengst! Fick deine saugeile tante! ” gibi almanca birşeyler söylüyordu, ben de kendimi bir porno sinema yıldızı gibi hissediyordum. Teyzemin memelerine yumulup göğüs uçlarını vakumlamaya başladığımda teyzem hazdan ağlıyordu, kendi şahsına konuşuyordu, beni tokatlıyor, öpüyor dişliyordu, her yanımı tırnaklarıyla tırmalıyordu. Göğüslerinin üzerinde amerikan 31’i çekerken parmaklarımı yalaması beni çıldırtıyordu.
akşam boyunca 3 kere daha becerdim teyzemi, iki sefer amdan bir sefer de götten olmak üzere. Daha önümde 14 gün vardı, fakat adeta yarın bi daha sikemeyecekmişim gibi keyfini çıkarıyor, tüm gücümle teyzemi abondone ediyordum. Küçük yiğenim uyuyunca, teyzem bundan sonra evde çırıl çıplak geziyordu. Mutfakta, tezgah üzerinde, masa üzerinde, havuz kafasında, tüm odalarda, 3 banyoda, her türlü pozisyonu deneyerek teyzemi becerdim. Hem de ne sikme! Teyzemi full 14 gün boyunca, deliler gibi, bağırta bağırta, porno sinema yıldızlarına taş çıkartacak şekilde siktim…
almanyadan devamlı telefonla arıyor beni bundan sonra, bir ihtiyacım olup olmadığını soruyor, konuşuyoruz. Almanyaya gittiğinden beri full 2. 000 avro yolladı bana. Bolluk versin! Hem vajina kalça, hem de nakit. Teyzem bu yıl tatile tekrar eniştemsiz gelecek ve deliler gibi sikişmeye devam edeceğiz…
fırsatın nerden geleceği belli olmuyor. 40 sene düşünsem, bir gün öz teyzemi sikeceğim aklıma gelmezdi. Fakat yukarıda itiraf ettiğim gibi teyzemi becerdim işte! Demek ki hısım, eş, arkadaş demeden, her fırsatı değerlendirmek, her kapıyı zorlamak lazımmış…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir