Almanya Seyhatinde Kalın Alman Yarağı Yedim

merhaba, ben izmirden aysel, 38 yaşındayım ve evliyim. Çevremde herkes aracılığıyla beğenilen bir bayanım. Almanya münchen doğumluyum ve erotik yaşıma kadar almanyada yaşadım. Erotik yaşıma geldiğimde ailemin türkiyeye kati dönüş gerçekleştirmesiyle izmire yerleştik. 19 yaşıma geldiğimde şimdiki kocam ile tanıştım ve seks yaparak dünya evine girdik. 32 yaşıma kadar kocam ile dopdolu bir sex yaşantımız oldu. Kocam ile sexs konusunda her türlü fantaziyi yaşadım. Yalnızca kocamla olmak şartıyla, sexste herşeyi denedim. Buna ağzıma almak ve götten sikişmek de dahil. Fakat son 6 senedir eskiye nazaran daha az seks yapıyoruz kocamla.
kocam almanyaya daha asla gitmemişti ve almanca da bilmiyordu, yinede almanyayı fazla heves ediyordu. Bayram tatilinde kocam almanyaya seyhate gidelim dedi. Bende uzun süredir gitmediğim fakat dilini de unutmadığım almanyayı tekrardan göreceğim maksadıyla, geniş bir sevinç duydum. Pasaportları, biletleri ve oteli ayarladık. Ertesi hafta toy bakireliğimi başımdan geçen almanyada münchen’de idik. Kocam hep otelde kalmak istemiyordu, ayrılıp biryerleri gezelim deyince, çıktık, evvel hoş bir restaurantda aş yedik, kafaları bir hoş bulduk, ondan sonra discoya gittik. Discoda biraz eğlendikten sonra kocam, “farklı bir yerler yok mu, daha coşkulu biryerlere gidelim. ” dedi. Benim aklıma fin hamamı geldi. Orada farklı fantazi yaşayabilirdik.
bir taxi döndürüp, taxiciden bizi fin hamamına götürmesini rica ettik. Taxici bizi münchenin biraz haricinde bir yere götürdü. Hamama geldik, receptionda girişi ödedik, bize bir kabin kayi verdiler, soyunmaya gittik. Soyunduk, kabindeki havlulara sarınıp çıktık. Hamam kısmına geçince kocam şaşırdı, sebebi herkes mal mülk ortada çırıl çıplak dolaşıyordu. Kocam “ne yani, şu anda bizde mi bunlar gibi dal taşak, vajina kalça aleni dolaşacağız? Ben utanırım! ” dedi. Ben “boş ver utanma, buranın adeti böyle, hem sen demedin mi değişik bir yere gidelim diye. ” dedim, çıkıştım kocama. Kabine döndük, anadan doğma soyunup arka geldik. Evvel soğuk suda yıkandık, ardından ateşli su olan bölüme girdik, sonra yeni baştan soğuk su bölümüne. Yalnızca bizim oramız buramız traşlıydı, bizim dışımızda herkeste bir karış kıl vardı. Kocam yıkanan alman bayanların kıllı amlarına bakarken, bende kıllı yaraklarını sallandıra sallandıra dolaşan alman erkeklerine bakıyordum.
yarım saat falan yıkandıktan sonra, baktık yıkanan çıplak bir şekilde, kapıda ‘club’ yazıya döken yere giriyor. Heves edip biz de girmeye karar verdik. Içeriye girince birkez daha şaşırdık, club denilen yer meğerse küme sexs yapılan ‘swinger club’ imiş. Geçtik bara oturduk. Esasen yabancı olduğumuzu anlıyan kızlar ve erkekler derhal bize yanaştılar. Ben kocamın almanca bilmediğini anlattım. “önemli değil. ” deyip iki sarı saçlı alman kız kocamı aldılar ve bir odaya gerçek sürüklediler. Bayanlara kocamı olası olduğu kadar oyalamalarını söyledim. Alman kız da “sen heves etme, enaz 1 saat sikişiriz kocanla. ” dedi. Kocam almanca anlamadığı maksadıyla yüzüme “noluyoruz ya? ” gibisinden acayip acayip bakınca, “keyfine bak kocacım, 1 saat sonra barda görüşürüz. ” dedim.
kocam kızlarla gidince, 3 adet alman erkek de beni diğer bir odaya götürdüler. Bundan sonra rüyalarımı süsleyen küme sexsi yapabilecektim, hemde kocam yanımda olmadan. Odaya girince 3 erkek aracılığıyla her yerim ellenmeye başladı. Müthiş ereksiyon olmuştum. Birisi vajinamı sakso çekmeye başlayınca kendimi salıverdim. Biri sikini ağzıma verdi, öbürü de kalça deliğimi sakso çekmeye başladı. Aman tanrım ne müthiş bir duyguydu bu. Bugüne kadar yalnızca kocamın ellediği bedenim şu an 3 alman erkek aracılığıyla tekrardan keşfediliyordu. Müthiş bir orgazm yaşamaya başladım, ardı ardına boşalmaya başladım. Fazla farklı bir duyguydu bu, daha önceden asla tatmadığım bir his. Sikini kaldıran ağzıma vermeye başladı. Sırayla üçüde ağzıma boşaldılar, ağzım yüzüm döl ile dolmuştu.
ağızıma ilk boşalan sönmüş sikini yeni baştan ağzıma verdi, ötekisi iri bir dildo getirip vajinama sokmaya başladı. Üçüncüsü de arkama geçmiş götümü parmaklıyordu. Tarifi olanaksız müthiş bir haz alıyordum. Az sonra arkamdakinin yarrağı tekrardan kalkmıştı ve yarrağıyla götümü zorlamaya başladı. Kalçam biraz acıdı fakat yarısına kadar içime alabildim, yavaş olmasını söylediğim halde kalanını ani kökledi. O zamanda gözlerimde şimşek çaktı, ama az sonra alıştım, hazdan kendimden geçtim. O üç alman sırayla hem vajinamı hem götümü, yarım saatten çok siktiler. Sikilmekten dermanım kalmadı. Full bitti dediğim zamanda içeriye, bornoz giymiş, kocaman kıyım bir alman geldi, elinde esrarlı bir sigara vardı. Clübün sahibiymiş. Sigarayı yaktı bana ikram etti, “çok nitelikli bir ot, dene. ” dedi. Gençlik yıllarımdan biliyordum, esrarlı sigarayı aldım, bir kaç fırt çektim, bir zamanda kafam tam oldu, her tarafım uyuştu.
az evvel beni sikenler kenara çekildiler esrar içmeye başladılar. O güncel gelen clübün sahibi, full çam yarması gibiydi, zebellah gibi, benim enaz iki mislim biri. Benimle sevişmeye başladı. Her tarafımı yalıyordu. Üstündeki bornozu çıkarınca şok oldum, yarrağı kalkık değildi sallanıyordu, ama fazla büyüktü. Sikinin gövdesi abartısız bileğim kadar kalındı, başını ise aynı geniş bir mantara benziyordu. Bu hali üstelik sönük hali idi. Biran kalkık halini düşündüm, o an korktum ve titremeye başladım. O ise beni sakso çekmeye devam ediyor, dilini her tarafıma sokuyordu. Fakat ben hala gergindim. Sonra sikini ağzıma vermeye çalıştıysa da ağzıma girmiyordu. Telaşlanmıştım, ağzıma girmeyen bu geniş sik vajinama nasıl girecekti. Sakin olmaya çalıştım ve sikinin başını bir zaman sakso çektim. Yarrağı elimde daha da büyümeye ve sertleşmeye başladı, resmen sikinin damarları çıktı. Bir yandan da düşünüyordum, böyle bir yarağı birdaha nerde bulacaktım ?
o bu arada vajinamı sakso çekmeye ve vakumlamaya başladı. Vajinama dilini sokup çıkardıkça biraz da olsa sakinleştim. Vajinam sulanmaya başlamıştı, orgazm öncesi gibi haz alıyordum. Ne olursa olsun o geniş yarağı içimde hissetmek istiyordum, “los fick mich! ” diye inleyerek yalvarıyordum almana. Beni dört ayak, köpekleme pozisyonuna getirdi, bacaklarımı ayırdı, anal seks sikini ağır ağır vajinama sokmaya başladı. Sikinin mantar gibi başını amımın içinde biryerlerimi genişlete genişlete ilerliyordu. Umarım yarısına kadar anca girmişti, sebebi bedeni kalçalarıma değmiyordu. Bir zaman gelip gittikten sonra, ani tamamını soktu. Yarağı vajinamı boşluk bırakmadan doldurmuştu. Müthiş bir duyguydu, üst üste orgazm oluyordum. Amımdan akan sıvılar sayesinde almanın o koca yarağı vajinama rahat rahat girip çıkıyordu bundan sonra.
ben boşalmıştım, onunda boşalmasını beklerken, ani kenarda duran dildoyu aldı, dildonun ucuna ve götümün deliğine kaydırıcı sürdükten sonra, dildoyu ağır ağır götüme soktu. Dildo bildiğimiz doğal dildolara benzemiyordu, ucu inceydi ama arkasına gerçek boğum boğum kalınlaşıyordu. Her boğum girdiğinde biraz bekliyor, sonra dildoyu götümün içinde döndürerek başka boğuma kadar sokuyordu. Her boğum girdiğinde büzüğüm biraz daha genişliyor ve uyuşuyordu. Son boğumu da götüme sokup, içimde biraz dönderdikten sonra, dildoyu yavaş yavaş çekmeye başladı. Dildo çıktıktan sonra büzüğümün kapanmadığını hissettim. Amımdan sikini çıkardı ve götümün deliğine yasladı. Kocam ile de götten sikişirdim, fakat kocamla asla böylesine farklı bir sikiş yapmamıştık. Fazla ereksiyon olmuştum, heyecanla almanın bilek gibi yarağıyla götümü sikmesini bekliyordum.
yüklenip ani tüm kuvveti ile bastırdığında adeta bacaklarım ikiye ayrılmıştı, kımıldayamadım, soluk bile alamadım. Nasıl oldu anlayamadım, o koca yarak bir seferde yarısına kadar girmişti. Az sonra hepsini götüme sokmaya uğraşırken ben acıdan ağlıyordum ve “nein! Nein! Stop! ” diyordum. Dinlemedi, biraz daha yüklendi ve geriside girdi götüme. Her nekadar kıpırdamamasını, canımın fazla yandığını söylediysem de, bir zaman bekledikten sonra insafsızca gelip gitmeye başladı. Gittikçe de hızlanıyordu, acıdan nerdeyse bayılmak üzereydim, bu işin bir an evvel bitmesi maksadıyla dua ediyordum. Bir zaman daha gelip gittikten sonra götüme öyle bir boşaldı ki anlatamam. Boşalması rahat iki dakika devam ettik. Sikini götümden çıkardığında götümde resmen bir boşluk hissettim. Beni ayağa kaldırdığında ise kalça deliğim full kapanmıyordu ve spermler bacaklarıma gerçek süzülüyordu.
bana temiz bir havlu verdiler, havluya sarındım ve direk banyoya gittim. Yıkanıp çıktım ve bara gittim. Kocam çoktan gelmiştir ve barda beni bekliyordur diye tahmin ediyordum, ama yoktu. Nihayet onbeş dakika sonra göründü. Kocam o iki alman kızın ortasında, ikisine de sarılmış, keyfine diyecek yoktu. Alman kızlar kocamı bana teslim edip gittiler. Kocamı asla böyle memnun görmemiştim. Derhal anlatmaya başladı, “ya bu alman karıları müthiş sikişiyorlar, bitirdiler beni valla. Eee, sen ne yaptın karıcığım, anlat. ” dedi. Kocamın keyfine limon sıkmak istemedim ve yalan söyledim, “yok yaa, alman erkeklerinde meslek yokmuş, esasen küçük tefek bir tanesiyle sikiştim. O’da gerçek dürüst sikemedi bile, çabucak boşaldı, birşey anlamadım. Nerdeyse bir saattir barda seni bekliyordum. ” dedim. Kocamın göğsü kabardı, “herkes benim gibi sikemez ki karıcığım. ” dedi.
biçare bilmiyor ki, üç alman beni aynı zamanda nasıl becerdi, hele dördüncüsünde bilek gibi bir yarak olduğunu ve vajinamı götümü nasıl dağıttı. “haklısın kocacığım, herkes senin gibi sikemez! ” dedim. Ordan ayrıldık, otele gittik ve yattık. Ertesi gün kocama, “alışverişe çıkıyorum. ” deyip kendisini otelde bıraktım ve doktora gittim. Hekim, enaz yedi sekiz hafta anal ilişkiye giremeyeceğimi söyledi. Türkiyeye dönünce, full iki ay doktorun verdiği kremleri sürdüm kalçam öyle iyileşti. Şu zamanda kocam ile yeni baştan anal ilişkiye giriyorum, ama biryandan kocamın sikinin doğal boyutlarda olmasına seviniyorum, öte yandan da almanyadaki hadise aklıma geldikçe, tekrar o yediğim alman yarağı gibi, mantar başlı, sert, damarlı yarak aş istiyorum !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir