Ahhhh Baldız Ah! Bunca Sene Boşa Yaşamışsın

selam ismim mustafa, 38 yaşındayım. Almanyada işyerleri olan, yakışıklı bir erkeğim. Evli ve iki toy babasıyım. Karımla fazla şahane bir evliliğim var. Sex yaşantımızda da asla mi asla bir eksiğimiz yok. Bir akşam karımla sikiş sonrası yatakta konuşurken, karım bana kadın dostları ve kızkardeşi ile konuştukları mevzuları izah edince, duyduklarıma şok oldum. Bunların kocaları bunları haftada ya bir ya iki defa sikiyorlarmış ve bu sikişmeleri 4-5 dakika sürmezmiş. Ne ön sevişme, nede sikiş sonrası sevişme ve öpüşme falan bilmezlermiş. Bunları duyunca ne bileyim, içimden baldıza kaymak geldi. Baldızım biraz ukela, fakat hoş bir kadındır.
ben baldızı becermek maksadıyla fırsat kollarken, bu fırsat otomatik ayağıma geldi. O hafta meslek icabı tek başıma arabayla türkiyeye gidecektim. Benim salak ve pinti bacanak beni aradı ve (arabada nasılsa yer olduğunu, karısının da benimle gitmesinin olası olup olmadığını) sordu. Karım da araya girip rica edince, ben de, “tamam götüreyim…” dedim. Yola çıkarken baldızı yuvasından aldım. Nerdeyse bir valiz yiyecek hazırlamış garibim, (arabasıyla gidiyorum, en azından yiyecekler benden olsun) diye düşünerek. Bu mola benim bacanak fazla mu fazla pintidir, bir liranın hesabını yapar. Neyse yolda baldızla havadan sudan sohbet ederken baya ara katetmişiz. Yugoslavya’ya geçmeden avusturya graz’da bir otele çektim. Baldız şaşkın şaşkın baktı, “otelde mi kalacaz enişte? Ne gerek var? Esasen bacanağın çok nakit vermedi, arabada yatarsınız diye. ” dedi. Ben güldüm, “baldız saçmalama ben varken parayı mı mesele ediyorsun? ” dedim, girdik otele. Ben receptionda iki oda kiralamak istedim. Baldız, “enişte buralar yabancı, aynı odada kalalım, ben kanepede yatarım, aksi halde ben korkarım, sabaha kadar uyuyamam. ” diye yalvardı.
eee, baldızı mı kıracam
“tamam. ” dedim, tek oda kiraladım, kayi aldık çıktık yukarıya. Lüks bir oda, koskoca bir döşek var. Bir de ufak bir kanepe var. “baldız ben bir duş alayım, sonra da sen girersin, bilinen biraz yoruldum. ” dedim. Duştan çıktım, baldız kanepeyi hazırlamış, orda kalacak. Baldız duşa girince, kanepeye ben geçtim ve yattım. Full uykuya dalmışım ki, baldızın “enişte ne yapıyosun? Sen yoruldun yatağa geç! ” demesi ile uyandım. “yok olmaz, yatakta sen yat baldız! ” diye ısrar edince baldız yatağa geçti. Baldız üstüne bir ipek gecelik giymiş, dolgun göğüsler ve taş gibi götü şahane duruyor. Meme bölümü aleni, nerdeyse göğüs uçlarına kadar görünüyor.
akşam ilerledikçe ben kanepede sağa sola dönüp duruyorum, baldız da yatakta uyuyamıyordu. En nihayetinde “enişte gel, sende buraya yat, aramıza yorgan koruz, içim rahat etmiyor! ” diye ısrar edince, ben de yatağa geçtim. Üzerimde yalnızca atlet kilot yattığımdan, baldız benim yarağı kalkık şekilde görünce renk değiştirir gibi oldu. Yatağa yattım, inanın yastığı görür görmez derhal uyumuşum. Bir mola autobahn’dan geçen arabaların sesine uyandığımda, aradaki yorgan yerde, baldız sırtı bana dönük yan yatıyor, ben de baldıza arakasından sarılmışım, bir bacağımı baldızın üzerine atmışım ve sol elimde göğsünde. Ani çekecek oldum, baktım baldız yaşamından mutlu, ve uyumuyor da! Ben uyuyormuşum hattı yapıp, baldızın kalçasının arasına benim siki yasladım. Benim yarak nerdeyse ipek geceliği ile birlikte baldızın vajinasına girecek.
nihayetinde, baldız bana döndü, “uyumuyorsun değil mi enişte? ” dedi. Gözlerimi açınca baldızla göz göze geldik. Baldız alt dudaklarını ağzıma gerçek uzatınca, çılgın gibi öpüşmeye başladık. Baldız kendinden geçti. Baldızın boynunu, kulaklarını öpüp yalıyordum. Sonra öperek göğüslerine gerçek indikçe, baldız çılgın oluyordu. Baldız bir çırpıda geceliğini ve kilotunu çıkardıktan sonra, elini benim kilotuma attı ve çıkarmaya yeltendi. Baldızın iki elini yatağa bastım ve “baldız, yavaş! Acelemiz yok, kendini bana bırak! ” dememle sakinleşti. Baldızın bacak arasına kadar sakso çekip, vajina dudaklarını ağzıma aldığımda baldız öyle bir kasıldı ki anlatamam, kasılması ile ağzıma boşalması bir oldu. “enişte öldürdün beni, ben hayatımda böyle bir şey tatmadım, ölürüm senin için…” diyerek kafamı vajinasına bastırıyordu. Baldızın vajinasını 45 dakikaya yakın sakso çektim. Baldız belki dört beş defa orgazm oldu. Nihayetinde yalvarmaya başladı, “ne olur sok yarağını bundan sonra! ” diye.
baldıza, “şimdide seni görelim baldız! ” dedim ve sırtüstü yattım. Baldız ne demek istediğimi anlamamış, acayip acayip bakıyordu. “şimdi sen yala bakalım! ” deyince, “daha asla yapmadım enişte, fakat sen iste ölürüm! ” dedi. Benim kilotu çıkarır çıkarmaz gözleri fal taşı gibi açıldı, şaşkın şaşkın, “enişte bu ne? ” dedi. Benim yarak biraz büyüktür, üstelik baya bir sert. Baldız, “eniştem kurbanın olayım, bu bana girmez! ” demeye başladı. “sen yala, girdirmesini bana bırak, o daha nerelere girer heves etme! ” dedim ve ensesinden tutarak bastım baldızın başını yarağıma. Baldız evvel çekine çekine ağzına aldı, sakso çekmeye bşladı, sonradan açıldıkça açıldı, ne dersem yaptı. Manyak gibi, adeta kıtlıktan çıkmış gibi vakumluyordu yarağımı. Yarım saate kadar yaladı. Nihayetinde yatırdım baldızı sırtüstü. Adeta asla mi yarak yemedin vajinasına mübarek kız? Baldızın vajinasına yarağımın yarısını sokana kadar ne haller yaşadım. “baldız kasma kendini, bacın bunun hastası, o hepsini alıyor, sende alırsın…” dedim. Baldız da, “enişte, bacım yıllardır bu yarağı yiyor, bense yıllarca bunun üçte birini yedim, kurban olayım eniştem yavaş sok! ” dedi.
bacak arasına inip, biraz daha baldızın kaymak gibi vajinasını yaladıktan sonra, aldım bacaklarını omzuma, yavaş yavaş soktum. Baldız nihayetinde köküne kadar aldı yarağımı. Fakat tamamı girene kadar vefat etti vefat etti dirildi garibim. Baldızın daracık vajinası benim yarağı öyle bir sarıyordu ki, adeta vajina değil kalça sikiyorum. Bir yandan boynunu boğazını öptükçe, baldız gevşedi ve series şekilde vajinasına sikmeye başladım. Nihayetinde baldız güzelce alıştı. Yarağım vajinasına girip çıktıkça gelen “şlak şlak” sesleri bir yandan, bir yandan da baldızın inlemeleri beni güzelce kudurtuyordu. Full iki saate yakın, her pozisyonda, evire çevire becerdim baldızımı. En son da, baldız üstte pozisyonda, çılgın gibi zıplarken, sabırsızlandım “baldız geliyoruuuummm! ” diye bağırdım. “ak içime! Baldızın kurban sana enişte! Beyaz ateşli ateşli içime! ” demesi ile patladım baldızın vajinasına. Ne zamandan beri böyle boşalmamıştım fakat. Baldız da birkaç zıplamadan sonra boşaldı ve üzerime yığıldı kaldı. “ya enişte, sen neler yaptın bana böyle? Senin bir gecede siktiğin kadar ben ömrümde yarak yemedim! ” dedi. “ahhhh baldız ah! Desene, bunca yıl boşa yaşamışsın! ” dedim gülerek.
fakat benim yarak halen inmemiş, baldızın vajinasında dimdik, kazık gibi duruyordu. Yarağımı alttan oynatınca, baldız, “öldüm bittim enişte, fakat senin bu yaratık halen inmedi, ne yapacaz? ” diye mel mel bakıyordu. O esnada baldızın kalçasını avuçladım ve “baldız, oldum mümkün senin kalçasına hastayım, seni bir de götünden sikecem! ” dedim. Baldız tekrar şaşkın şaşkın bakmaya başladı. Meğer bizim aptal bacanak baldızı daha asla götten sikmemiş. Eee, sikmeyenin kalçasını sikerler! Baldıza, “yanında krem var mı? ” diye sordum. “çantamda el kremi var. ” dedi, uzandı verdi. Baldızı aksi döndürdüm, yüzüstü yatırdım. Yürek atışlarını duyuyorum nerdeyse. Baldızın kalçasını iki şaha ayırdım, büzüğünü bolca kremledim ve parmağımla kurcalamaya başladım. Baldız, “eniştem kurban olayım, o koca canavarı vajinama alana kadar canım çıktı, o küçücük götüme nasıl alacam? Gel sen beni tekrar amımdan sik, orası alıştı…” diye yalvarmaya başladı. “baldız sen bana bırak ve kendini kasma! ” dedim ve götünün deliğine bolca krem sürdüm, benim yarağı da kremledim. Yasladım benim canavarı götünün deliğine. Baldız daha girmeden bağırmaya başladı. “baldız kasma kendini, kastıkça canın acır! ” diye diye, kendini kasmasını bıraktırdım.
yüklene yüklene, zor bela yarağımın kafası soktum baldızın kalçasına, fakat baldız da bu arada yastığı kemiriyordu. Biraz bekledikten sonra, yavaş yavaş kaydım içine. Nihayetinde köküne kadar soktum baldızın kalçasına. Baldız perişan bir halde, “kurban olayım enişte, yırttın götümü, ne olur menfaat! ” diye yalvarıyordu. “dur baldız, götün alışır birazdan! ” dedim ve içinde hareketsiz bekledim. Bu arada baldızın sırtını, ensesini, boynunu resmen dişliyordum. Baldız hafif gevşeyince, ben de yavaş fakat series şekilde kalçasına girip çıkıyordum bundan sonra. Yarağımı her çektiğimde, adeta baldızın bağırsağı da beraberinde çıkıyordu. Bir zaman siktikten sonra, baldız öyle alıştı ki götten sikilmeye, keder dolu bağırmaları gitti ve hazdan bağırmaya başladı. Baldızın kalçasını yarım saat kadar siktikten sonra, dizlerimin bağı kesildi ve sarsılarak götünün iliklerine boşaldım. Fakat ne boşalma! Son damla döllerim akarken, adeta damarlarım yırtılıyordu…
sonra baldızla beraber duş aldık ve sarmaş dolaş yattık, uyuyana kadar baldızı öpüp okşadım. Sabah kahvaltıdan evvel, baldızı bir posta vajinasından, bir posta da götünden becerdim. Arabada baldız devamlı, “götüm alev alıyor enişte…” diye yakındı. “geçer baldız, geçer! ” diyerek, türkiyeye varana kadar fırsat buldukça baldızı becerdim. Fakat baldızın söyledikleri halen kulağımda, “bacım seninle sikişlerini hayran hayran anlatırdı da kızardım, abartıyor falan derdim. Ne bileyim böyle yarak yediğini. Bundan sonra beni de alıştırdın enişte, bundan sonra beni de bu yaraktan mahrum bırakma eniştem, senin canavarsız yaşamak istemiyorum! ” dedi. Eeee, baldızı kıracak değilim ya

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir