Ağabeyimin Dostuyla Her Pozisyonu Sınadık

Fakülte talebesi bir bakireyim üniversitenin son yılını bundan sonra güzelce hayatı çılgınca yaşamaya başladım. Zati ailem de bunu öğreniyor diğer bir deyişle erkek dostlarım oluyordu ve seslerini çıkarmıyorlardı. Farklı bir kentte yaşıyorum bazen ailemin yer aldığı şehre geliyorum ve…
fakülte talebesi bir bakireyim üniversitenin son yılını bundan sonra güzelce hayatı çılgınca yaşamaya başladım. Zati ailem de bunu öğreniyor diğer bir deyişle erkek dostlarım oluyordu ve seslerini çıkarmıyorlardı. Farklı bir kentte yaşıyorum bazen ailemin yer aldığı şehre geliyorum ve azıcık yanlarında kalıyorum. Ağabeyim annemlerle beraber yaşıyor oda kendi halinde işe gidip gelen biri diğer bir deyişle ailenin hınzırı benim. Her neyse ağabeyimin bir arkadaşı var o da ağabeyim gibi inek sayılabilen bir tip. Kesintisiz olarak bir şeyler inceliyorlar ve sadece konutla meslek arası gidip geldikleri bir hayatları var. Ben ise hayatı ve yaşamayı seven biri olarak bunları azıcık dışarı çıkarıyorum ve eğlendiriyorum. Biz bu gençla azıcık yakınlaştık ağabeyim bir gnam bizimle gelmedi biz de ikimiz dışarı çıktık beraber dans ettik ve orada azıcık çocuğa bir şeyler hissettim. Acaba bu çocuğa verse miydim? Uzun vakittir da sevgilim olmamıştı.
diğer bir deyişle aşırısıyla ateşliydim ve bu toy gözüme hoş görünmeye başladı, gözlüklü efendi bir tipti. Her neyse bir gnam hep beraber konuttayız, ağabeyim ben bu toy sinema seyrediyoruz. Daha sonradan ağabeyimin işi çıktı ve bizi konutta vazgeçip gitti ben de azıcık reyin oynayayım dedi ve evladının yanına yanaştım, kafamı omzuna koydum ve beraber sinema izledik ama evladının nefes alış verişlerinden fazla heyecanlandığını fark ettim bu gidişatta güzelime gitti ve daha aşırısını yapmaya karar verdim. Derhal elimi yarrağını attım ve yarrağını pantolonun üzerinden okşamaya başladım. Nefes alış verişleri güzelce süratlenmiş, kendinden geçmek üzereyken o zamanda kapı çaldı ve ağabeyim konuta geldi.
biz yarım kalmıştık ama evladının coşkusu fazla güzelime gitmişti bir de yarrağı sandığımdan daha büyüktü ben de azıcık heyecanlanmıştım. Bu gençla beraber olmayı kafaya taktım ama müsait bir vaktini bulmam gerekiyordu. Her neyse ben bunu ertesi gnam aradım konutta asla kimse yoktu konuta gelmesini söyledim. Buda derhal geldi ve odama alarak dudaklarına yapıştım ne yapacağını öğrenmiyordu ben de kendini rahat vazgeç şu anda sana hayatının en hoş vakitlerini yaşatacağım dedim. Bana karşılık vermeye başladı derhal pantolonu soydum ben de üzerimi çıkardım yatağa uzandım ikimiz üryan kalmıştık.
onu ellerimle eğlenceye getirmeye çalışıyordum o da benim amıma okşuyordu. G noktasına parmağıyla masaj yapıyordu sandığımdan daha deneyimli olduğu emindi bayanların nelerden hoşlandığını öğreniyordu. Memelerimi okşamaya başladı ben de ona otuz bir sürüklüyordum derhal amımı onun ağzını dayadım ben de yarrağına eğildim ve 69 pozisyonunda birbirimizi tatmin etmeye başladık. Sıcacık soluğunu ve diline amımı seziyordum ben de onun yarrağını büsbütün ağzıma almıştım. Bir yandan beni yalarken bir yandan da ağzıma git gel yapıyordu. Fazla eğlenceye geldik ve aynı zamanda titreyerek orgazma eriştik. Gerçekten harikuladeydi 69 pozisyonu ilk defa bir erkekle sınamıştım ve gözdem olmuştu.
mutfağa gittim besin bir şeyler getirdim güce lüzumumuz vardı ve ikinci posta maksadıyla azıcık vakit geçmesini bekledik ve sohbet ettik. Tekerrür onun dudaklarına yapıştım azgın olunca yatağa uzandım yüzüstü o da arkamdan vajinamın içine girdi ve üzerime uzandı beni bu pozisyonda birkaç dakika süresince sikti. Daha önce sınamadığım her pozisyonu bu gençla gerçekleştirmek istiyordum. Daha sonradan ben de ayağa kalktım önünde domaldım ellerimi yere koydum ve full kalçamı onun karşısına serdim. Bu pozisyonda da beni birkaç dakika süresince becerdi zati güncel boşalmıştık ve ikimizin de boşalmaya gayeyi yoktu. Ona da her pozisyonu sınayalım mı dedim tamam dedi derhal sosyal ağdan değişik pozisyonlar baktık.
yere oturdu dizlerini kırdı, kalkık penisinin üstüne oturdum. Zati en fazla hoşlandığım pozisyon buydu bir yandan üstüne git geller yapıyordum üstteki kız olarak bu anların neşesini çıkarıyordum. Bundan sonra erkeğim daha çok sabredemedi zati sandığımdan fazla da iyi çalışma sergilemişti ve boşaldı. Bundan sonra konuttakilerin gelme saati yanaşmıştı derhal giyindik derlendik ve onu konuttan apar topar gönderdim. Biri akşam sosyal ağda anal seks nasıl yapılır en az nasıl can yanar bunun araştırmasını yaptım zira bu çocuğa götümü de vermek istiyorum daha önce asla anal seks yapmamıştım. Bunu ona da söyledim derhal bir ileti attım yarın beni götümden becermeye ne dersin ilkim olacaksın dedim. Gerçekten mi bunu yapacak mıyız diye cevap verdi ertesi gnam oldu ve bu sefer ben onun yuvasına gittim.
bugnam asla vajinal seks yapmayacağız sadece beni götümden sikeceksin dedim. Onun da ilk anal tecrübeyi olacaktı ve zati dünden razıydı fazla istekliydi. Derhal bir vazelin aldı yarrağına devam ettik. Daha sonradan benim anala devam ettik ve tekrardan beni yüzüstü yere yatırdı. Popomu iki yana güzelce ayırdı ve yavaş yavaş içime girmeye başladı. Canım muhteşem yanıyordu ama bir yandan da sevinç alıyordum fazla heves ediyordum bu götten vermeyi. Büsbütün kökledikten sonra içimde gelgit yapmaya başladı hakikatinde kendimi o kadar koşullamışım ki daha çok canımın yanacağına, aldığım haz canımın yanmasından daha fazlaydı. Sandığımdan fazla daha sevinçliydi ben de bu anların keyfini çıkarmaya başladım üzerime uzandı ben de zati kalın hoşlanıyorum ve beni analımdan güzelce becermeye başladı. Her köklediğinde canım hem alev alıyor hem de sevinç alıyordum.
daha sonradan ben dizlerimin üstüne geldim ve domaldım oda dizlerinin üstünde beni o biçimde becermeye başladı. Bir 5 dakika kadar daha böyle birbirimizi tatmin ettikten sonra onu yere uzandırdım ve ben de üstüne çıktım. Kalça deliğinden tüm olarak içime aldım arkam ona dönüktü o full vücudunu görüyordu ve götüme girip çıktığını izliyordu. Bu biçimde birkaç dakika katlanabildi, bu görüntü karşısında hangi erkek katlanabilir ki? Daha sonradan beni çıkardı ve göbeğinin üstüne boşaldı. Ama o kadar şiddetli bir biçimde inleyerek boşaldı ki daha önce böylesini görmemiştim. Ben de fazla sevinç almıştım ama orgazm olmamıştım şu anda gizeme bendeydi. Derhal yere uzandım bacaklarımı araladım ve haydi beni memnun et dedim. Derhal önüme eğildi ve lisan darbeleri atmaya başladı. O lisan darbeleri attıkça ben eğlenceye geliyordum daha sonradan amıma parmaklarını sokunca tüm anlamıyla doruğa eriştim ve titreyerek orgazm oldum.
ensest hikayeler ağabeyimin arkadaşıyla iki gnam süresince yapmadığımız seks, girmediğimiz pozisyon kalmamıştı her türlü şeyi sınamıştık ve gerçekten sandığımdan daha geniş sevinç almıştım. Bundan sonra kumpaslı olarak hala görüşüyoruz ve beni hem götümden hem de vajinamdan sikiyor hatta yaşamıma diğer asla kimsenin girmesine lisans vermiyor ve benimle evleneceğini söylüyor. Ama ben netlikle evlenmeyi düşünmüyorum bunu ona da söylüyorum. Azıcık daha takıldıktan sonra bölmeyi düşünüyorum zira ben küme seks fantezisini de yaşamak istiyorum. Bunu ona teklif ettim gel beraber küme seks yapalım dedim ama hiç böyle bir şey yapmayacağını ve beni asla kimseyle paylaşmayacağını söyledi diğer bir deyişle buna müsait biri değil. Ben ise en az iki erkek ile bu anları yaşayarak bir de böyle bir fantezi gerçekleştirmek istiyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir