Adamla Sikişirken Karısı Bizi Seyrediyordu

slm, ben düsseldorf’tan melek. 32 yaşındayım ve dulum. Çoğu vakit ‘kaymak gibi sikilen amlar’ sitesine takılıp burdan enteresan seks öyküleri, seks itirafları okuyorum, ve okurken bile orgazm oluyorum. Hatta kimi öyküleri okurken adeta kendi hayatımı okuyorum, kimi hadiseler adeta beni naklediyor gibi. Ben de sizlere başımdan geçen enteresan bir hadiseyi yazmak, sizlerle paylaşmak istedim. Belki size acayip gelecek fakat bunları gerçekten yaşadım ve halen de yaşıyorum.
geçen yıl düsseldorf’a bir saat mesafedeki bir şehire diskoya gittim. Disko çıkışı olabildiğince kafam güzeldi, otomobil kullanamıyacak kadar içkiliydim. Diskonun önünde bir bankın üzerine oturdum, temiz hava almak ve kendime gelmek istiyordum. Diskodan çıkan birçok erkek beni “götürmek” istedi, fakat ben bundan sonra bu çeşit olaylardan bıkmıştım, farklı birşeyler istiyordum. Olabildiğince ateşli popumu örtecek kadar uzun kıvır kıvır saçlarımla, mini kiyafetlerimle, 7’den 70’e bütün erkekleri delirtiyordum. Gelen geçen beni derhal oracıkta sikecekmiş gibi bakıyordu. Ben de az değilim yani, millete azıcık ucundan gösteriyordum fakat kimseye vermiyordum. Derken bir karı-koca yanımdan turkçe konuşarak geçtiler. Adam beni kastederek karısına, “şuna bak, tangası görünüyor resmen, güzelde vajinası varmış, becermek isterdim. ” dedi. Karısı da “istersen götürelim sik, ne dersin aşkım? ” dedi.
ben asla oralı olmadım, daha doğrusu adamın karısından çekindim biraz. Bunlar yanımdan uzaklaştılar. Ben uzun olmayan bir an düşündükten sonra kendi kendime (kızım istediğin değişiklik bu, fırsatı kaçırma! ) diyerek peşlerinden koştum ve almanca, “sigaranız var mı? ” diye sordum. Adam, “biz kullanmıyoruz, fakat şurda az ileride aleni bir büfe var, ordan sana alalım. ” dedi. “tamam. ” dedim ve beraber yürümeye başladık. Yolda bana sorular sormaya başladılar, “nerelisin? ” gibi, ben de, “macaristanlıyım. ” diye yanıt verdim. Havadan sudan sohbet ederek yolumuza devam ettik. Arada sırada nasılsa ben anlamıyorum diye, kendi aralarında turkçe konuşuyorlardı. Benim türk olduğum akıllarının ucundan bile geçmiyordu. Ben sezdirmeden oyuna devam ediyordum, almanca konuşuyorduk. Büfeye geldik, adam bana bir paket sigara ve çakmak aldı ve sigaramı yaktı. Sonra, “sigaranın yanında kahve iyi gider, istersen sana bir ‘türk kahvesi’ ikram edelim. ” dedi.
ben de, “bilmem ki, olur mu? ” deyip karısının gözlerine baktım. Karısı, “neden olmasın? Evimiz iki sokak ötede, buyur bir kahvemizi iç. ” dedi. “tamam, içeyim ozaman. ” dedim ve evlerine gittik. Kız mutfağa bana kahve yapmaya gitti. Gitti fakat gelmek bilmedi. Adam karşıma oturmuş ikide bir sikini tutuyor oynuyordu. Ben de yetenekle bacaklarım ayrık bir şekilde oturuyordum, yani benim mal meydandaydı. Adam, “çok sexy tangan var, rengi de güzelmiş, ak! ” dedi. Ben de, “beyaz değil, al! ” dedim. “yok ak! ” dedi, ben de, “hayır al! ” dedim. “görmeyince inanmam, göster. ” dedi. Eteğimi kaldırdım gösterdim. Adam gülerek, “ben de bunu istiyordum, hoş vajinan var, sakso çekip becermek isterdim. ” dedi. “nasıl olacak? Karın ne der? ” dedim. “karımla anlaştık esasen, seni becermek maksadıyla kahveyi bahane ettik. ” dedi.
kahve birtürlü gelmiyordu. Ben kahveyi beklerken adam fermuarını açtı ve koca sert sikini çıkartıp bana gösterdi, “kahveden evvel istersen gel bunun bir tadına bak. ” dedi. Gözüm kapıdaydı, karısının bilgiyi vardı biliyordum, fakat yinede ya gelirse diye biraz tedirgindim. “korkma karım gelmez! ” dedi, beni kolumdan çekerek sikini ağzıma verdi. Saçlarımı eline doladı, iki eliyle sikini ağzıma bastırıyordu. Sikini tümden ağzıma sokmaya uğraşıyordu. Adam hazdan dört köşe olmuş, garip sesler çıkartıyordu, ben ise gözüm kapıda, çekinerek de olsa, iyice yalıyordum. Yarrağı fazla hoşuma gitmişti, vakumluyor, ısırıyor ve yalıyordum. Sonra aynısını o da bana uyguladı, vajinamı vakumluyor, sakso çekiyor, arada bir de parmağını sokuyordu. Vajinamı epeyce bir yaladıktan sonra, “gel otur üzerine, yarrağımı gömecem sana! ” dedi. Beni aksi çevirerek oturttu üzerine, alttan girdi vajinama. O koca yarrağı nerdeyse ağzımdan çıkacak umdum.
süper sikiyordu, epeydir böyle hoş sikilmemiştim, hayal edilemiyecek kadar fazla haz alıyordum. O uzun ve sert yarrağı amımın iliklerine girip çıktıkça, dayanamayıp ben de bağırmaya başladım. Sikinin üzerinde mest olmuş bir şekilde hoplayıp zıplarken, ani kapıda beliren karısını görünce dondum kaldım. Nedense karısından çekiniyor ve utanıyordum. Ben bir an duraksayınca, karısı bana, “çekinme, devam et! Kocamın yarrağı güzeldir, iyi de siker, sende payını kırmızı! ” dedi. Ben yinede zıplamayı bıraktım, adamsa alttan geçirmeye devam etti. Arada bir pozisyon değiştirerek bir hoş becerdi beni. Full istediğim gibi sertçe, hunharca becerdi. Karısıda yeri geldi beni okşadı öptü, yeri geldi bacaklarımı tuttu, kocasının beni sikmesine muavin oldu. Adam amımın hakkını verdikten sonra, tekrar karısının yardımlarıyla, beni domaltıp götten de becerdi.
o akşam ön geri demeden sabaha kadar sikildim. Sabah arabama atladım düsseldorf’a döndüm. Vakit vakit beni tekrar çağırıyorlar, gidip siktiriyorum kendimi. Karısı biz sikişirken bundan sonra yalnızca seyretmiyor, bundan sonra o da bizimle birlikte sex yapıyor. Kocası götümü becerirken karısı da, ya benim vajinamı sakso çekiyor, yada bana kendi vajinasını yalatıyor. Muhteşem sex hayatımız oldu ve uzun vakittir da böyle devam ediyor. Şu sıralar bir alman erkek arkadaşım var, fakat onunla, o karı kocadan aldığım kadar fazla haz almıyorum. Bir gün onu da tanıştıracam onlarla, küme yapmayı kafama koydum güzelce. Ne yapayım, sikilmeye doymuyorum

bütün sikici erkeklerin kalkmış yaraklarından ve ereksiyon halindeki bayanların ıslak amlarından öpüyorum !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir