Adamın karısını boş bırakmadım

14 eylül 2015yakın bir anda başımdan geçen anımı anlatacağım sizlere. Izah ederken de biraz utanacağım bundan sonra fakat olsun her şeye değerdi bu öykü. Biz ailece birbirimize fazla sıkı bağlı olan bir yapıydık. Evlenme çağı gelince köyden fazla hoş bir kız ile evlendi. Fazla taş hatundu ve zamanla biraz kilo aldığı maksadıyla balık etli bedeni beni çılgın ediyordu. Gitmediği maksadıyla evli olduğu anda askere gitmek zorunda kalmıştı. Ben ise yapıp erkenden derhal gelmiştim. Gidince balık etli yengem bizde kalmaya başlamıştı. Extra bir konut parası vermek mantıklı değildi.
bizde kalmaya başlayan yengemin külotlarını ve sütyenlerini koklayarak 31 çekiyordum. Onun o hoş vajinasını hayal ediyordum. Yengem bir evde benim onun külotunu koklarken yakalamıştı ve elimden çekere almıştı. Ben ise korkarak ya annemelere söylerse diye içim içimi yemiştim. Bir gün evdekiler akrabalarımıza gittiğinde yengem ile evde tek kalmıştık. Yengem benden kaçıyordu evin içinde. Ben ise açıp br video gözlemeye koyuldum ve yarrağım kalkmıştı. Mutfakta olan yengemi becermek maksadıyla can atıyordum. Kalkık olan sikimin verdiği cesaretle mutfağa gerçek gitmeye başladım. Yengem domalmış yerleri siliyordu. Ben de derhal gidip arkadasından yapıştım. Yengem feryat attı fakat ben durmadım. Derhal yere yatırdım ve ağzını kapattım. Yengemi yerde soymaya başladım. Bu arada kalkık olan yarrağımı şortumu itikleyreek ortama çıkardım. Yengemi zorla soyduktan sonra sallanan göğüsleri beni çılgın etmişti.
yengemin bacaklarını ağzını kapatarak ayırmaya çalıştım fakat yengem bir tekme koyup beni arka savurmuştu. Fazla kızdığım maksadıyla daha şiddetli bir şekilde yengemi tutu p bacağını ayırdım ve vajinasına sert sikimi soktum. Yengemi iki büklü bir şekle sokup vajinasına çat çat sokmaya başladım. Yengemin vajinasını delerek sikiyordum. Yengem ahhh hahhhhh diye inliyordu. Ne olur bırak diyen yengem şu anda ahhh diye inliyordu. Onun amcığın ısertçe sikiyordum. Kaldırdım ve yatağına götürdüm. Götürürken bembeyaz olan kalçasını vakumluyordum ve sıkıyordum. Yengem ise utanıyordu. Yengemi yatapa uzandırıp vajinasına bir daha geçirdim ve dakikalarca becerdim onu. Yengemin vajinası bundan sonra benim olmuştu ve resmen her istediğimde sikiyordum onu. Akşamları evdekiler yattıkdan sonra yatağına giriyordum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir