Ablamın Müthiş Bacakları Sex İsteğimi Arttırdı.porno hikaye dinle

Yaz geceleri bizim ailemiz genellikle aleni seçik giyinmektedir. Bu arada fazla pardon, ben veli. Antalya sıcaklarını hepiniz fazla iyi bilirsiniz. Tekrar öyle bir gece üstünde evde şortla kimsesiz başıma oturuyorum. Ablam fazla mükemmel beden ölçülerine sahip esmer bomba olarak tabir edilen bir hatundur. Ismi de gizemdir. Sır denizden geldikten sonra neredeyse içine asla bir şey giymez o kadar rahat ve geniştir. Onun o bedeni her erkeğin aklını başından almak maksadıyla vakumlayın olun ki yeter.
benim de o gece nedense içimde öyle garip fırtınalar kopuyor ki anlatamam. Sır kapıyı açıp içeriye girdiğinde 23cm olan sikim öyle bir kalktı ki anlatamam. Duş almaya gitmişti. Bende kapının deliğinden onun o hoş bedenini izliyordum. Ani dalmışım saf olarak elim sikimde idi. Ani bire kapı bir açıldı karşımda havluya sarılmış ateşli ablam sır bulunuyordu. Napıyorsun sen veli? Diye soru sordu. Bunun üstüne aşırı derece utanmıştım ve zararlı olmuştum. Neyse ablacım, hadi sen içeriye git ben üzerimi değiştireceğim dedi. Tamam abla dedim ve gittim.
derhal ardından mükemmel bir mini etek ve ipli askılı atlet ile karşıma geldi. Tekrar fazla azdırmıştı beni. Ablamın bacakları fazla fakat fazla güzeldir. Gözlerimi bir türlü kendisinden alamıyordum. Mini eteğinin altına pembe bir külot giymişti. Devamlı gözüm oraya takılıyordu. Biraz sohbet ettikten sonra ani bire abla seni bir erkek olarak o kadar fazla beğeniyorum ki anlatamam dedi. Bu ablamın hem hoşuna gitmişti, hem de onu da biraz da olsa şevke getirmişti. Pipin ne durumda? Diye gülerek sordu ablam:) bende o an utanmıştım fakat kazık gibi olduğu maksadıyla buyur abla bak diyip ani çıkardım. Ovvv şitt dedi ablam. Derhal koşarak yanıma geldi dur biraz oynayalım bakalım dedi. Öyle hoş sakso çekmeye başladı ki yürek krizinden gidecektim. Bunun üstüne bende ablamın mini eteğinden içeriye attım ve o mükemmel vücuda dokunmaya başladım. Bir zaman sonra ablamın vajinasını yaladıktan sonra koltuğun üstünde domaltarak götten pompalamaya başladım. Hem amdan, hem de götten sikiyordum. Ablam tane inliyordu. Uzun bir zaman ablam bu seksin keyfini unutamayıp bir hafta içerisinde en az 5 kere ilişkiye girmişizdir. Insanın her vakit böyle ablası olmalıdır bana göre. Saygılarımla.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir