Ablamın manitasıyla sikiş öyküm

Ablamın erkek arkadaşıyla sikiştim
merhabalar ben ankara ’dan lale 23 yaşında toy ve güzel bir bakireyim. Üniversiteyi yarıda vazgeçtim lakin arka dönmeye hazırlanıyorum. Bundan 2 yıl önce başımdan geçen fazla ilginç lakin çılgın bir hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben kendi kafama emir yaşamayı beğendiğim maksadıyla pek kimseyi dinlemeyen kendi serbestliğine düşkün bir kadın olduğumdan ne vakit ne yapacağım asla muhakkak olmazdı. Her an istediğim bir yere gider kafama göre kendime tasarılar kurardım. Akşam gündüz fark etmeden çıktığım dolaşmalarda kesinlikle başıma bir çorap örerek arka dönerdim. Bu vaziyetten en fazla şikayet eden babamdı fakat ben onu da takmıyordum. Böyle çılgın olduğum anlarda yaptığım en delice şey ablamın manitasi suatla birlikteliğim olmuştu.
ablam o zamanlar çalıştığı maksadıyla şahsına dahi kuvvet müddet ayıran bir insandı. Hayatında biri olması benim içimdeki çirkin yanı meydana çıkarmıştı. Onu deli gibi çekememeye başlamıştım. Bundan sonra bu gidişat benim maksadıyla hastalıklı bir durum almaya başlamıştı. Kafama suat ’ı tavlamayı koymuştum. Kafama koyduğumu da gerçekleştirmek olabildiğince basit oldu. Suat benimle buluştukça daha da bana gerçek çekilmeye başladı ve ablamın onunla ilgilenmemesi buna daha da vesile oldu. Suat bana yakınlaştıkça ablamdan uzaklaştı. Bir gün beni fazla güzel bir etrafa götüreceğini söyledi. Bende derhal hazırlanıp işlerimi ayarlayıp onunla o etrafa girmek maksadıyla elimden gelen her şeyi yaptım. Birlikte buluşarak fazla güzel yüksek sesli bir bara gittik. Orada asla eğlenmediğim kadar eğlendim.
suat benimle olabildiğince yakından ilgileniyor ve beni çılgınlar gibi eğlendiriyordu. Burada deli gibi içip ayyaş olmuştum. Suat ’ın birlikte eva gitme önerisini zati asla arka çevirmeden kabul ettim. Yuvasına gittiğimizde beni soğuk suyun altına sokan suat yanıma gelerek dudaklarımdan öpmeye başladı. Avuçlarının arasına aldığı memelerim onun ağzına gittiğinde ben çoktan kendimden geçmiş haz suyum amımdan akmaya başlamıştı. Suat vajinama eğilerek lisanı ile haz suyumu sakso çekmeye ve vakumlamaya başladı. Bana bu kadarı yetmiyordu daha aşırısını istiyordum. Suat benim isteğimi kırmadı ve iri sert yarağını vajinama kökleyerek beni deli gibi haykırdırarak vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü becerdi. Yaşamım süresince unutamayacağım en geniş deliliğimdi

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir