Ablamın Kocası Beni Yine Sikti

merhabalar. Bu devirde nakit kazanmak zor olduğu maksadıyla size hayatımda başımdan geçen en hoş anımı anlatacağım. Öncelikle tek kafasına yaşayan biriyim ve parayı erkekler ile yatarak kazanıyorum. Bir hafta boyunca yattığım erkeklerin parası bana iki ay boyunca yetiyordu.
fakat son anlarda nakit bana bir ay zor dayanmaya başladı. Öncelikle ben amımdan kimseye kendimi basit basit siktirmem. Hep götümden siktirerek zevklerini yaşatırım. Amımdan sikecek kişilerin parayı arttırması gerekiyordu. Nakit ne kadar yüksek olursa o kadar istekli oluyordum. Fakat mahallemde kimse bu işi yaptığımı bilmiyordu. Herkes beni fabrikada çalışan birisi olarak tanıyordu. Fakat aslı öyle değildi. Mahallemizde mevcut fevzi adlı kaslı toy bir gün bizim eve geldi. Bana her şeyi bildiğini söyledi ve onunla yatmamı söyledi. Yaşı ufak olduğu maksadıyla onu takmadım. Sonra balkona ayrılıp bağıracağını söyledi. Tekrar inanmadım ve balkona ayrılıp dostlar dediğinde inanmıştım. Içeri aldım ve kızmaya başladım. Bana şov yapmamı söyledi. Ayakta beni bekliyordu ve karşısında dans etmeye başladım. Ona yaklaşarak yarrak bölgesine götümü sürtüyordum. Götten verdiğim maksadıyla kalçam kocamandı. Ondan sonra o ergen toy sikini çıkardı. Bende sikini sakso çekmeye başladım. Kazık gibi evladının sikini yalıyordum. Zevkinden yerinde duramayan toy eğilmemi söyledi. Fazla hızlısın dedim ve dediğimi yap dedi. Bana serti oynuyordu fakat benim maksadıyla fark etmezdi. Ben masaya domaldım ve arkamdan direk götüme penisini soktu. Belime sarılarak beni pompalamaya başladı. Fakat köpek gibi beni sikiyordu. Başını sırtıma yaslamış bir halde beni sikiyordu. Ondan sonra beni kanepeye yatırdı ve bacaklarımı açarak amımdan pompalamaya başladı.
o toy yattığım o kadar şahıs arasında en fazla haz veren kişiydi. Nasıl haz vereceğini iyi biliyordu. Benim evime sıklıkla gelmeye başladı. Beni resmen tertipli fahişesi yapmıştı ve hazzını alıp gidiyordu. Ben ondan mutlu olduğum maksadıyla bir şey demeyip gelmesine lisans veriyordum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir