Ablamın Alamadığı Yarağı Köküne Kadar Aldım

slm herkese. Ismim ebru. Konyada fakültede okuyan, erotik yaşında,  1. 65 uzunluğunda, ince yapılı, her erkeğin birlikte olmak arzuladığı, hoş bedeni olan, mavi gözlü, sarı saçlı bir bakireyim. Saf bir görünüşüm, engelsiz bir cildim ve dolgun dudaklarım var. Başkaca her erkeğin hazla okşayıp sevebileceği dolgun ve dik memelere sahibim. Şu anda sizinle, eniştemin o iri yarağı ile beni nasıl inlete inlete siktiğini paylaşmak istiyorum.
ablam benden bir yaş geniş, şahsı bir şirkette çalışıyor. Eniştem ise bir halk kuruluşunda çalışıyor. Ablamın uzuluğu ile benimki aşağı yukarı aynı, fizik olarak benim gibi, birbirimize fazla benzeriz, fazla hoş bir kadın. Ablamla eniştem evleneli dört ay oldu. Bende konya’yı kazandığım maksadıyla ablamla durmak zorunda kaldım, ters taktirde ailem beni okutmayacaktı. Eniştem fazla iyi bir insan, üstelik çokta yakışıklı ve alımlı biri, fakat aslında ablama göre biraz kocaman yarı birisi. Enişteminkini hep heves ederdim, 46 hat pabuç giyerdi. Ayağı geniş olanların yarağının da fazla geniş olduğunu duymuşumdur hep. Ablamla geçen ilk günleri nasıldı bilemem, fakat şu anda ablamlarda kaldığım ve döşek odalarımız yan yana olduğu maksadıyla, her akşam eniştem ablamı inlete inlete nasıl beceriyor, ablam nasıl inliyor, sürekli duyuyorum. Tabi yan odada ablam inlerken, bende kendi kendime vajinamla oynuyor ve mastürbasyon yapıyorum, fakat kadın olduğum maksadıyla vajinama birşeyler sokup o hazzı yaşayamıyorum.
tekrar bir akşam, zaman epeyce ilerlemişti, beni uyuyor sanıp sikişmeye başladılar. Ablam tekrar inliyordu ve enişteme devamlı birşeyler söylüyordu. Neler söylediğini duymak maksadıyla odamdan sessizce çıktım ve onların döşek odasının kapısına yaklaştım. Ablam enişteme “nolur tamamını sokma! Fazla acıtıyorsun! Ayyy alamıyorum! Nolur çek! Çek nolur az! Çek yaa alamıyorum! Fazla kalın…” diye yalvarıp inilerken, ben esasen sonlanmış ve boşalmıştım. Vajinam vıcık vıcık olmuş, vajina suyum bacaklarıma aşağı akmaya başlamıştı. Ya eniştemin yarağı fazla büyüktü, ya ablamın vajinası fazla dar, veya eniştem ablamı götten sikiyordu! Mutlaka bunlardan biri olmalıydı. Bu düşünceler beni müthiş ereksiyon etmişti ve kendimi tutamıyordum. Işte o zamanda kararımı verdim. Bana neye mal olursa olsun, ablamın alamadığı eniştemin o yarağını ben almak istiyordum, hemde ablam gibi nazlanarak değil. Dibine kadar almak ve ablamdan alamadığı hazzı enişteme ben tattırmak istiyordum. Derhal odama gidip yatağa yattım, eniştemin beni sikmesi maksadıyla nasıl teslim olabileceğimi, vajinama yarağını sokarken neler diyebileceğimi, eniştemi nasıl azdıracağımı falan düşündüm. Gözlerimi kaptıp, eniştemin iri yarağını bakire vajinama köklediğini hayal ederek, bir elimle amımın dudaklarını bir elimlede memelerimi okşuyordum. Bir mola coşkudan kalbim duracak umdum. Sabahı nasıl ettiğimi bilemedim…
bir kaç gün sonra ablam sevinçle eve geldi, ‘bir ay lisans aldığını, izmire annemin yanına gideceğini’ söyledi. Eniştemde “tamam git karıcığım. ” dedi. O gece ablamı uçakla yolladık. Eniştemle eve dönerken benim yürek atışlarım öyle sıklaştı ki, birazdan iri yaraklı eniştemle, ablamı bağırta bağırta siken eniştemle evde kafa başa kalacaktım. Bana ne olduğunu ben bile anlayamıyordum, neredeyse takside enişteme yapışıp, yarağına oturmak maksadıyla can atıyordum. Eve varana kadar zor tuttum kendimi. Evde eniştem, “baldızım ben üstümü değişeyim, sende yemekleri hazırla. ” dedi. “tamam enişteciğim, ben şu anda ne istersen hazırlarım. ” dedim. Çabucak mutfağa gidip ablamın pişirdiği yemekleri getirip masaya yerleştirdim. Ardından bende odama gidip, eniştemin iştahını açacak şekilde giyindim. Sütyen ve külot giymeden, uzun olmayan bir etek, üzerine de aleni yakalı, memelrimi meydana çıkartacak, bedenimi saran incecik bir blüz giydim. Eniştemin yanına geldiğimde bana öyle bir baktı ki, kati içinden (vay fahişe vay! Baldızım olmasaydın şayet, seni şu anda şuracıkta nebiçim sikerdim! ) diye geçirmiştir. Tabi bende içimden (ah ne kuvvetli bir erkek, kimbilir beni inlete inlete nasılda siker! ) diye düşündüm.
mutlaka bir bahaneyle eniştemi kendime çekmeliydim. Yemekte “enişte, ablamla aranızdaki mesele ne? ” dedim. Eniştem evvel “ablanla aramızda mesele falan yok…” dedi. Ama ben ısrar edince, “hiç sorma baldız…, fakat sana anlatamam. ” dedi. “hadi enşte, ben senin baldızın değilmyim, bana anlatmayacan da kime ablatacan, hadi anlat nolur! ” dedim. Eniştem “ablanla sorunumuz cinsellikle alakalı, sana anlatmam gerçek olmaz! ” dedi. Ben şiddetle ısrara devam edince, “ama anlatırsam bana kızmayacan. ” dedi. “yok enişte kızarmıyım. ” dedim. Eniştem başladı anlatmaya. O izah ederken ben ona güzelce yaklaştım. “evlendik evleneli, ablanı bir kere istediğim gibi götten sikemedim, hep yarım kaldı. Yarağım oldukca kocaman ve sert, bu benim suçum değilki, yalnızca kafası alıyor içine, derhal tamam yeter çek diyor! ” dedi. Ben ani “enişte ablamın alamadığını ben alır seni rahatlatırım! ” deyiverdim. Bunu nasıl dediğimi bende anlamadım, fakat demiştim bir kere. Eniştem duydukları karşısında biran şok geçirdi, sonra gözleri ışıldadı. Derhal enişteme sarıldım ve dudaklarımı ağzına verdim. Eniştem mükemmel vakumluyordu dudaklarımı. Mola dizi eniştemin ateşli nefesini içimde hissediyor, neredeyse aldığım hazdan bayılacak gibi oluyordum. Eniştem saçlarımdan tuttuğu gibi, başımı arka çekerek boynumu ve kulaklarımı sakso çekmeye başladı…
eniştem sonra üstümde ne varsa parçaladı attı. Bende elimi pijamasının içine sokarak eniştemin yarağını sıvazlamaya başladım. Dudaklarımı ağzına yeni baştan verdim. Öperek yavaş yavaş aşağılara inmeye başladı. Memelerimi sanki bir bebek gibi vakumluyordu. Bir erkeğin memelerimi yalamasını hep hayal etmişimdir, tahminimden daha fazla zevkli oluyormuş. Tüm bedenimi santim santim sakso çekerek taa aşağıya, vajinama indi. Amımın dudaklarını ağzına alıp, diliyle amımın yarığının tamamını sakso çekiyor, sonrada bacaklarımı sakso çekiyor, diliyle yalamadık yerimi bırakmıyordu. Aldığım hazdan baygınlık geçiriyorum umdum. Eniştem beni bulutların üstünde uçuruyordu. Bir mola eniştemde soyundu ve beni koltuğa oturtup bacaklarımı kaldırdı. Bacaklarım iki yana ayrılmış, vajinam kabak gibi açılmıştı. Eniştem vajinamı biraz daha yaladıktan sonra, ben kendimi tutamamış, eniştemin ağzına boşalmıştım. Eniştem amımın sularını, yalaktan su içen köpekler gibi yalıyordu. Sonra bacaklarımı biraz daha yukarı kaldırıp, götümün deliğini sakso çekmeye başladı. “ben senin götünün deliğine kurban olurum baldızzzzzzz…” diyerek, dilini sokuyordu götüme.
eniştem biraz da götümü parmakladıktan sonra, bacaklarımı indirdi ve “al, kalçasına girecek yarağı evvel bir yala bakalım, fahişe baldızım! ” diyerek ağzıma verdi. Eniştemin yarağını bukadar yakından görünce, büyüklüğünden harbiden korktum biraz, fakat kararlıydım, vazgeçmeyecektim. Eniştemin yarağını ağzıma alıp sakso çekmeye başladım. Vakumluyordum güzelce, iliğini kurutmak istercesine. Eniştem yarağını zorla kurtardı ağzımdam, “bu kadar yeter, dön bakalım arkanı baldız! ” diyerek beni koltuğa domalttı. Götümün yanaklarını elleriyle ayırarak, ağzını vajinama yasladı. Sırılsıklam olmuş amımın sularını emerek ağzına aldı ve tükürüğü ile dağınık götümün deliğine bıraktı. Sonra “ölürüm bu kalçalara, ölürüm! ” diyerek, yarağını götümün deliğine yasladı ve zorlamaya başladı. Yarrağının başını götüme girdiğinde, ben acıdan bağırmamak maksadıyla koltuğun minderini dişliyordum. Eniştem bir an durakladı ve “hah işte, ablan bu kadarını alınca dünyayı başıma yıkıyor, yeter çek diye bağırıyor, daha çok sokturmuyor! ” dedi. Eniştemi memnun etmek istiyordum, “ben alırım enişte, sok hepsini, kökle! ” diye inledim…
eniştem götümün yanaklarını biraz daha ayırarak, yarağını götüme öyle bir geçirdi ki, acıdan “enişte yırttın götümüüüüüüü…” diye bağırdım. Eniştem de “dayan baldızım, seni fazla seviyorum! ” diyerek, o sert yarağının tamamını kanırta kanırta, taa taşaklarına kadar götüme soktu. Üstüme abanarak ensemi, omuzlarımı ve sırtımı öpmeye ve dişlemeye başladı. Iki eliyle belimden tutarak, o koca yarağını götümün içinde hafif hafif oynatmaya başladı. Keder bir yana, ama insanın götünde kımıldayan bir yarağın verdiği haz asla bir şeyde yoktur umarım. Eniştem keder vermemek maksadıyla devinim etmeye korkuyordu, yarağını yavaş yavaş oynatıyordu götümde. Oysa acıya karşın ben daha kalın sikilmek istiyordum, başladım götümü ileri arka devinim ettirmeye. Biraz öne çekilip, sonra götümü yeni baştan eniştemin kasıklarına vuruyordum. Eniştem de hareketlerini yavaş yavaş hızlandırmaya başladı. Hala keder duyuyordum, ama aldığım haz daha çoktu, “sik fahişe baldızının kalçasını enişte! Kökle! Daha kalın, daha süratli sik götümü enişte! ” diye bağrıyordum.
eniştem bundan sonra kendini kaybetmiş gibi sikiyordu götümü, çılgın gibi gidip geliyordu. Ben ‘ahhh uhhhh’ diye inlerken, eniştem de ‘ohhhh ohhhh’ diye inliyordu. Ani güzelce hızlandı ve titremeye başladı, sonra da durakladı. O sırada götümün içine ateşli ateşli akan eniştemin spermlerini hissedebiliyordum. Eniştemin boşalması bir iki dakika kadar devam ettik, yarağını götümden çıkarmadan üzerime yattı. Eniştemin yarağı götümde küçülüp otomatik çıkana kadar öyle kaldık bir zaman. Bu arada benim yürek atışlarım normale dönmüş, ama hala burnumdan solumaya devam ediyordum. Eniştem mutluluktan beni döndürüp, ağzımı, dudaklarımı, boynumu ve kulaklarımı öpüp yalarken, bende eniştemin arzusunu yerine getirmenin ve ablamın alamadığı yarağı almanın mutluluğuyla mest oluyordum. O gün eniştem beni sabaha kadar uyutmadı, götümü becerdi.
ablamın izmirde kaldığı bu bir ay zarfında, enişteme hergün götten verdim, memnun ettim eniştemi. Bu sürede eniştemin karısı gibi olmuştum. Eniştem ben kızım diye vajinama ellemiyordu, fakat götümü mükemmel sikiyordu. Şu anda ablamın gelmesini bekliyoruz, geldiğinde tepkisi ne olur bilmiyoruz fakat, sikiştiğimizi ablama anlatmayı düşünüyoruz. Aslında çok da alternatif yok. Ya ablam eniştemi boşayacak (eniştem bana kalacak), yada hadiseyi kabullenecek ve ablam eniştem ben, üçümüz de aynı yatakta, her akşam beraber yatıp, beraber sikişeceğiz… fakat birşey var, eniştem götümü sikmekten hiç vazgeçmeyecek…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir