Abla Kardeş İkisini de Götten Siktim

karımı çokca sefer anal seks becere becere bundan sonra geri deliğine yol yapmıştım. Karımda bu hale alışmıştı fakat bundan sonra yetmediğinin farkındaydım. Eş değişimi ve küme 3 lü gerçekleştirmek maksadıyla kolları sıvadım ve çift aramaya başladım. Aradığımız eşleri bulup evimize çağrı ettik ve başladık küme yapmaya patlattık gitti.
bir müddet sonra ablası şaplağı bastı oda karşılık vermeye başladı yuva mücadele alını gibi olmuştu allahtan bahceli bağımsız yuva beimki kimseler duymazdı. Ayırmaya calışıyordum bir ablasını bir tatyanayı cekiyordum bazende ablasının göğüsleri avucuma geliyor istemedende olsa avucumla baskı uyguluyordum bir zaman sonra ikiside durdu yorulmuşlardı ablası gercekten degermi kocanı aldatmaya dedi. Tatyana evet herşeye deger dedi. Ablası ani benide sikeceksin o vakit aksi halde seni kocana senide karına söylerim dedi tatyana manyakmısın ne yapmaya calışıyorsun dedi ablası sen evli o evli oluyorda ben isteyincemi manyak oluyom dedi evetmi hayırmı dedi bagırarak. Tatyana bana bakıp aşkım sikermisin ablamı diye sordu bende elim mahkum zorunlu dedim. Ablası egildi ve yarragımı cıkarıp okşamya başladı ooo iri bu dei ve agzına lıp saksafon calmaya başladı tatyana dudagıma yapıştı
ve öpüşmeye başladık benim maksadıyla süper olaydı ikisini ani becermek asla yapmamıştım ablası yaladıktan sonra ben yatıp agzımın üzerine oturdu ablasının vajinasını sakso çekmeye başladım bu sırada tatyana yarragımın üstüne oturmuş amının iliklerine batırıp cıkarıyordu ablası boşalmaya başladı agzıma boşalıyordu. Hep erkeklermi boşalacak agzımıza bide biz yapalım dedi tatayanayı kaldırıp kendi oturmaya başladı dibine kadar vajinasına soktugumda mükemmel süper ohhhh diye diye hopluyordu yaklaşık 10 dakika sonra sarsılmaya başladı ve boşaldı üzerime yatıp dudagımdan öpmeye evet senin yarragını yiyipte vaz gecmek zor dedi. Ben ablasının gitünü sakso çekmeye başladım o götten sikişöişti belliydi kalçasını güzelce gevşetip yarragımıgötüne yaslayıp bastırdım tamamını soktugumda sadec ıhhhh diye bir sound cıktı ve pompalamya başladım tatyanayı üstüne yatırıp bir ona bir ablasına sokmaya başladım ne kadar vakit gecti bilmiyorum tatyananın vajinasına boşaldım ve yarragımı icinden cıkarmadan üstünde yatıp kaldım yarragım hala içindeydi.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir