Abimin Kankasına Kadın Neymiş Gösterdim

herkese merhabalar benim adım meltem dostlar. Açıkçası ben seks öyküleri sitesine sıkılıyor takipçisiyim fakat burada kendi öykümü bir gün paylaşacağım asla aklıma gelmemişti düşünüyorum. Yetenekle bu ilişkiden fazla haz aldığım maksadıyla size de izah etmek istedim ben diğer öyküleri okuyarak zevke geliyorum sanırım siz de benimkini oku ve aynı hazzı hissedersiniz diye düşünüyorum. Her neyse size biraz kendimden bahsedeyim isterseniz. 23 yaşında fakülte mezunu işsiz bir bakireyim vaktimin geniş çoğunluğu evde geçiyor ve meslek arıyorum. Yani bundan sonra iyiden iyiye escort olarak çalışmayı düşünmeye başladım bu kadar işsizlik içinde. Her neyse uzun boylu hoş ve sarı saçlı bir kızım doğal ki saçlarım boya fakat arka kalan her yerim saf yani hiçbir yerimde gerçekleştirme bir şey yok.
bakımlı ve dikkat alımlı bir bakireyim yani beni izleyen tüm erkekler öyle içi geçmiş gibi bakar fakat sonuçta şu zamanda ailemle aynı kentte olduğum maksadıyla ve burası da ufak bir yara olduğu maksadıyla pek bana yaklaşamıyorlar uzak durmayı tercih ediyorlar. Benim gibi ateşli bir bayanı tanımak dileyen erkek fazla doğal ki fakat ben size anlatacağım hikayemde abimin kankası ile başımdan geçenleri okumaktan siz de fazla afiyet alacaksınız hem eminim. Derhal başlıyorum sanırım siz de benim öykümü hoşlanırsınız hepinize sevgiler gönderiyorum.
fakülte etkin seks hayatım vardı ama bitince seks hayatımda bitti ben de evde fazla sıkılıyordum sonuçta ayrı bir kentte kimsesiz başıma yaşıyordum ve gönlümce erkeklerle beraberlik yaşıyordum. Ailemin yuvasına gelince işler değişti ben de bu monoton yaşama ayak uyduramadım. Meslek bulamayınca evde pineklemeye başladım ama gözüme abimin kankasını kestirdim bize fazla sık geliyordu hatta arada sırada bizde kaldığı da oluyordu evimiz olabildiğince büyük 4 1 dubleks bir yuva onlar üst katta kalıyorlar da ben de alt katta ama abimin arkadaşının bana asla bir yan bakışını dahi yakalamadım. Fazla alelade bir şekilde hatta cinsiyetsiz biriymişim gibi bana davranışlarını görüyordum. Bu da beni kamçıladı, daha hırslı ve daha şehvetli bir duruma getirdi. Sonuçta karşımda beni asla sallamayan bir erkek duruyordu kesinlikle bu erkeğe kız neymiş göstermeliydim.
eve gelince derhal daha ateşli kıyafetler giymeye başladım ve benim kız olduğumu fark etmesini sağladım. Gel vakit git vakit bundan sonra beni fark ediyor hatta arada küçük bakışlarını dahi yakalıyordum ama hala fazla çekingendi. Ben de uzun boylu sarı saçlı son derece hoş bir kızım bunu kendime övmek maksadıyla söylemiyorum gerçekten fakülte okurken herkesin bana hayran kaldığı ve yatağına atmak arzuladığı bir kadın olarak kendime güvenim full. Bu muhteşem bedeni ona da göstermek istiyordum ama yuva kıyafetleri ile bu olası değildi ben de daha ateşli bir şekilde giyinerek ona kız neymiş göstermeye başladım. Bu full 1 ayımı aldı sebebi gerçekten evladının o taraflarda asla bezi yoktu her neyse bu ayrıntıları geçeyim şu anda dizi geldi onu nasıl ayartığıma. Bir gün abimden evvel eve geldi ve direkt olarak abimin odasına çıktı ben de minicik bir şort ile odaya girdim ve onu görünce şaşırmış gibi yaptım abimin nerede olduğunu sordum ve bana 1 saate kadar geleceğini söyledi evde boştu işte fırsat bu fırsattı derhal işe koyulmalıydım.
bilgisayarla ilgili ona bir soru sordum oda ciddi ciddi cevaplamaya başladı ama arada bacaklarıma baktığını görüyordum. Tamam anlamıştım bundan sonra onun da bana ilgisi vardı ama asla cesaret edemiyordu ani kucağına oturdum ve adeta yıllardır bu hatıra bekliyormuş gibi derhal dudaklarıma yapıştı dolgun dudaklarımı dişledi ve bir yandan memelrimi okşamaya başladı. Bu kadar birden ve kalın bir şekilde karşılama beklemiyordum ben onu arzularken oda beni delicesine arzuluyormuş bunu çözmüş oldum ve bir aydır benim hasretimle yanıp tutuştuğunu, rüyalarında bile beni gördüğünü kulağıma fısıldadı. Beni daha ereksiyon halindeki bir duruma getirdi ve derhal şortumu indirerek kızlığımı ona sundum. Azgın olmuş penisinin üstüne oturdum ve daracık amımla ona ziyafet çektirdim.
üstünde zıpladım ve aynı zamanda orgazma ulaştık. Bu mükemmel anlardan sonra derhal odadan çıktım sebebi abimin gelmesine fazla az kalmıştı ona yakalanmayı kesinlikle istemiyordum. Fakat ne yalan söyleyim tadı da damağımda kalmıştı derhal odama gittim üstümü başımı düzelttim ve kendimi yatağın üzerine bıraktım. 1-2 saat kendime gelememişim daha sonra olan biteni anlamak maksadıyla yeni baştan onların odasına gittim ve onun da aynı şekilde hala kızarık olduğunu ve heyecanın üzerinden atamadığını fark ettim.
elbette bu benim onunla son ilişkim olmadı daha sonra da birlikte oldum şu anda de birazcık onu anlatayım isterseniz dostlar. Tekrar bir gün bizim evimize gelmişti fakat o gece saatlerinde abime acil bir telefon gelince çıkmak zorunda kaldı biz de tekrar evde kimsesiz kaldık. Bu kez öyle kaçamak bir münasebet istemiyordum abimin gelmesine fazla uzun vakit vardı sebebi fazla uzak bir yere gitmişti ikimizi de geç geleceğini biliyorduk. Onu derhal aldım ve kendi odama götürdüm ateşli kıyafetlerimi giyip karşısında birazcık dans ettim amacım onu güzelce azdırmak ve bu kez kız neymiş ona göstermekti. Bana dokunmak istiyordu fakat bir türlü lisans vermiyordum bana yaklaşmaya çalıştığında kaçıyordum karşısında ateşli danslar yapmaya devam ediyordum. Fakat daha çok dayanamadı ayağa kalktığı gibi beni belimden yakaladı ve doğrudan yatağa attı.
seks öykü dudaklarıma öyle bir yapışmıştı ki gerçekten efsane öpüyordu saatler boyunca beni öptü yaladı kokladı daha sonra da ateşli kıyafetimin altında vajinama ulaştı. Attığı lisan darbeleri gerçekten aklımı başımdan almıştı bundan sonra ona yalvarmaya başlamıştım hadi aşkım lisan diyordum. Daha çok beklemedi bacaklarını iki yana açtı ardından o sert yarrağını içime yerleştirdi. Olası olduğu kadar dişini sıkmasını ve beni daha kalın daha süratli bir şekilde ve gelmesini istiyordum bunu da devamlı ona telkin ediyordum. Fakat doğal ki öyle çıkarıp boşalmasında istemiyordum o yüzden derhal çekmeceden prezervatifi çıkardım yeni baştan ona verdim ve içime tekrardan girmesini istedim. Saatlerce içimde git gel yaptı ardından da üzerime yığılarak dudaklarıma yapışmış bir şekilde boşalmaya başladı.
onun bu duruma o kadar fazla hoşuma gitmişti ki ben de daha çok sabırsızlandım kollarının arasında titreyerek orgazm oldum soluk alış verişim bile değişti. Gerçekten harikaydı ikimiz de fazla haz almıştık. Doğal ki abim gelmeden biraz daha öpüştük ve koklaştık yatakta birbirimizle oyna açtık sonrasında da duşa birlikte gidip seks yaparak temizlendik. Her şey gerçekten harikaydı bunun maksadıyla abime de ekstra teşekkür etmek istiyorum iyi ki getirmiş dostunu evimize.
o günden sonra tertipli olarak cinsellik yaşıyoruz hiç evlenme gibi bir planımız yok esasen ben evlenebilecek bir kadın değilim. Erkekleri kullanıyorum ve onlarla yatarak kendimi zevklerin en alasını yaşatıyorum. Bu abimin kankası da benim en fazla haz aldığım erkeklerden biri sebebi doğru anlamda bir bayanı becermesini iyi biliyor ve yetenekle o sert yarrağına hayranım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir