Abimin Azgın Sevgilisini Abimle Birlikte Siktik

merhabalar. 6 senedir mersin’de yaşıyorum, anlatacağım hadise almanya’da başımdan geçen yıllarda yaşandı. Abimin sevim isminde bir sevgilisi var ve abim bana sevim’in fazla seksi bir kız olduğunu ve sexin her türlüsünü yaşadıklarını anlatırdı. (abimle sex konusunda fazla aleni konuşuruz). Sevim ile alakalı okadar fazla şey anlattı ki, iyiden iyiye heves etmeye başlamıştım sevim’in sex yaşamını. O kadar ki, arada bir sevim’in düşünü kurup 31 çekmeye başlamıştım.
bir gün abim aradı işe çıkmadığını, evde olduğunu söyledi, “gel hem biraz demlenir, hemde resim falan çekeriz. ” dedi. (fotğraf çekmek ve karanlık oda ortak hobimiz). Kendi işyerim olduğundan benim maksadıyla mesele olmazdı, derhal atladım abimin yuvasına gittim. Evde alkol asla noksan olmazdı, bana da bir alkol doldurdu ve başladık resim çekmeye. Yarım saat kadar geçmişti ki kapı çaldı. Abim açtı, sevim gelmişti. Sevim’le fazla önceki arkadaşız, uzun vakittir tanışıyoruz. Merhabalaştık, öpüştük, muhabbete başladık. Sevim genelde alkol kullanmaz, o gün bize eşlik etmek maksadıyla bir adet içebileceğini söyledi. Abim ona da bir alkol dolduru. Biz tekrar resim çekmeye başladık, çektiklerimiz hep vazo, meyve tabağı vs. Gibi cansız şeyler.
sevim ani, “ya niye böyle cansız şeylerle zaman kaybediyorsunuz, diri modeliniz yok mu? ” dedi. Abim bir an durdu, “var tabi! ” dedi ve sevim’i elinden tutup oturduğu yerden kaldırdı, “işte karşınızda güzeller hoşu modelimiz, sexy sevim! ” dedi. Ben olanları yorum yapmadan şaşkınlıkla izliyorum. Abim, “hadi bruder (birader), başla fotoğraf çekmeye! ” dedi. Resim makinesini aldım ve başladım sevim’in muhtelif pozlarda fotoğraflarını çekmeye. Sevim’i abim yönlendiriyor, “saçını savur, şuh bir bakış beygir! ” vs. Gibi. Bir mola abim, “soyunsana sevim! ” dedi. Ben şok olmuştum, ama tek şok olan bendim herhalde. Sevim, “dur aşkım, bir soluk alıp dinleneyim, hem terledim bir duş alayım evvel! ” dedi ve ardından duş almak maksadıyla odadan çıktı. Abime, “neler oluyor? ” dedim. Abim, “ohooo, daha güncel başlıyoruz, daha neler olacak bak! ” dedi.
bir zaman sonra sevim göründü kapıda, banyo havlusuna sarınmış, şuh bir sesle, “hadi ben hazırım! ” dedi. Abim yanıma geldi, elimden resim makinesini aldı, “artık kameraman benim, rejisör sensin! ” dedi ve çapkınca bir göz kırptı. Bundan sonra kendimi olayların akışına bıraktım, ne olacaksa olsun bundan sonra diye düşünüyordum. Abim, “kanepeyi döşek haline getir, burası bir masaj salonu ve sen masörsün! ” dedi. Asla şaşırmıyordum bundan sonra. “tamam! ” dedim, açılır kanepeyi döşek haline getirdim, ak bir çarşaf serdim ve sevim’e, “buyurun hanımefendi, uzanın! ” dedim. Sevim banyo havlusunun ön tarafını açarak yüzüstü uzandı. Abime baktım, ‘hadi! ’ işareti yaptı. Ben de başladım sevim’e masaj yapmaya. Omuzları, boynu derken sırtına geldim, ama sırtında banyo havlusu vardı. Kendi kendime, ‘oğlum rejisör sensin, devam et! ’ dedim ve havluyu sırtından kalçalarına kadar sıyırdım.
ben de bundan sonra güzelce ereksiyon olmuştum, önümdeki şişlik iyiden iyiye görünür olmuştu. Sevim ani döndü ve “aaa, yeter bundan sonra bu kadar oyun aslanım, hadi bundan sonra, sırılsıklam ıslandım, aramızda erkek yok mu acaba? ” dedi ve benim pantolonun karşısına el attı. “oooo varmış be, baksana aşkım, böyle alet her vakit bulunmaz! ” dedi abime. Abim de, “ne duruyorsun o vakit, hayrını gör :-))” dedi. Sevim beni yakamdan tutarak şahsına çekti ve dudaklarını dudaklarıma yapıştırarak vakumlamaya başladı. Ben de boş durmuyordum, küçücük göğüslerini sıkıp, arada dudaklarından ağzımı kurtarıp göğüslerini vakumluyordum. Sevim ani oturduğu yerden doğruldu, ben ayakta olduğum maksadıyla yüzü full sikimin hizasına geliyordu. Aceleyle kemerimi çözüp, bir zamanda pantolonumu külodumla birlikte aşağıya indirdi ve derin bir “oooooh! ” çekerek başladı penisimin başını sakso çekmeye. (benimki öyle 20’lik falan değil, atmanın bir anlamı yok, 14 veya 15 santimlik, orta kalınlıkta bir yarak işte).
abimin dediği kadar varmış, karı full bir fahişe! Yaptığı herşeyi o kadar hoş yapıyor ki, hem yaşıyor hem yaşatıyor, yarrağımı öyle bir vakumluyor ki, adeta ağzında diş yok! Hazdan ikimiz de inliyoruz. Sevim abime, “aşkım sen nezaman katılacaksın bize, hadi aşkım bekletme beni, iki erkek aracılığıyla sikilmek maksadıyla sabırsızlanıyorum! ” dedi ve önümde domaldı, bana da, “hadi sevgilim, sok bundan sonra dayanamıyorum! Hadiiii neoluuur! ” diye inliyordu. Benim de dayanacak halim kalmamıştı, vıcık vıcık olmuş vajinasına anal seks kökledim! Tekrar derin bir “ooohhhh! ” çekti. Bu arada abim de soyunmuş, sevimin ağzına vermişti. Hepimiz inliyorduk. Sevimin ağzı dolu olduğundan onun inlemeleri boğuk boğuk çıkyordu, ani kasıldı ve çılgınlar gibi inlemeye, bağırmaya başladı, belli ki orgazm oluyordu. Ne bende, nede abimde can kalmıştı, abim ağzına, ben vajinasına, böğürerek boşaldık. Bir zaman öylece hareketsiz kaldık…
ilk şahsına gelen sevim oldu, abime bakarak sinsice sırıttı ve “planımızı eksiksiz olarak uyguladık aşkım! ” dedi. Ben o vakit anladım ki, tüm bu olanlar abim ve sevim aracılığıyla planlanmıştı. Doğal ki bana sonradan nasıl olduğunu anlattılar. Sevim abime, “aşkım sende farkındasındır bana bir erkek yetmiyor, sana da hıyanet etmek istemiyorum, gel güvenilir birini bul, birlikte küme falan takılırız. Sen bulmazsan ben bulacağım, senin de bundan haberin bile olmaz! ” demiş ve böylelikle düşünüp taşınıp bu planı kurmuşlar. Fazla ta hoş olmuş, değil mi dostlar? O günden sonra sevim ve abimle beraber sikişmelerimiz devam etti. Hele sevimle tek iken de fazla hoş şeyler yaşadım…
bol sikişli günler sizlerin olsun.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir