50 yaşında başlayan seks yaşamı

Yolda damat devamlı telefonla konuşuyordu.  “ciddi olamazsın! Hadi ya, o kadar mı iyi? Inanman valla. Tamam, bana birkaç monitör görüntüsü gönder! ” gibi sözleri dinlerken derin bir uykuya daldım. Bu yaşta üst üste başımdan geçen orgazmlar ve yaşamımdaki…
yolda damat devamlı telefonla konuşuyordu.  “ciddi olamazsın! Hadi ya, o kadar mı iyi? Inanman valla. Tamam, bana birkaç monitör görüntüsü gönder! ” gibi sözleri dinlerken derin bir uykuya daldım. Bu yaşta üst üste başımdan geçen orgazmlar ve yaşamımdaki en geniş heyecan beni sefil etmişti. Damat otomobilin dışından, “anne uyan! ” dediğinde, yolun neredeyse sonuna gelmiştik, bir ara yerinde olduğumuzu gördüm. “birer çay içelim diye durdum! ” dedi. Oturduk, bana çay, kendisine enerji meşrubatı söyledi. Damat etrafımıza bakınıyor asla konuşmuyordu.   sonra bir zamanda, “dün akşam yaptıklarının bir açıklaması var mı? ” diye sordu.
çay kadehi elimde cevap veremeden dışarıya bakarak durdum. Söyledikleri dinlenmesin diye fısıldayarak dün yatakaldığında bir yandan en yakın arkadaşı ile chat yaptığını, webcamdan herşeyi izleyen ortağının kimi anları kaydolduğunu ve ona monitör görüntülerini yolladığını anlattı.  banu ’yu kadınımı fazla beğenmese, arayıp her şeyi anlatmayı düşündüğünü söyledi. “sakın” diye haykırınca. Elimi derderst edip susturdu,  niçin bunu yaptığımı sordu. Firar edecek yerim veya bir palavram yoktu ben de ona bakamadan, suskunca, biten ve gerçeğinde pek de olmayan cinsel yaşamımı, onları sevişirken nasıl izlediğimi bir iki cümle ile utana sıkala anlattım. Damadım belki bir 15 dakika suskunca oturdu. Telefonuna gelen iletilere, diğer bir deyişle benim fotoğraflarıma baktı ve ağzımdan döller akan ve koca memelerimi suratına bastırdığım resimleri bana da gösterdi.
can vermek isteyerek, “ne yaptığımı öğrenmiyordum inan, bağışla beni! ” diyerek ağlamaya başladığımda, damat birşey demeden kalktı gitti. Aklımdan kendimi bir otomobilin altına atmak, anlamsızca kaçıp gitmek gibi düşünceler geçiyordu. Bir 5 dakika sonra arka geldi, bana bir mendil uzattı. “kızını arıyorum! ” dedi. O an yürek krizi geçiriyorum umdum. “alo aşkım, ben işten güncel geldim konuta, bu saatte yola çıkmayalım, annen de bitkinmiş yarın erkenden kazancız dedik annenle! ” dedi. Telefonu bana uzattı, ben de kekeleyerek aynı şeyleri yineledim. Telefonu kapattığında, ben sorar gözlerle damadıma bakarken, elimden derderst edip kaldırdı, “konuşma ve ağlama, gel benle! ” diye buyurdu. Yürüdük, ara yerinin yan tarafındaki motele gerçek gidiyorduk.
ben, “ama…” diye lafa başlarken, damadım, “sus demiştim! ” dedi. Ben az önce masada ağlarken, damadımın motelden oda yakaladığını anladım. Kimsenin şüphelenmeyeceği, dramatik, tesettürlü ihtiyar kadın ve koluna girdiği göz alıcı toy adam odamıza girdik. Içeri girince, “bak evladım…” dedim. Damat ise bana bakmadan yatağın yanındaki mini dolaptan bir bira alıp açtı. Ben ağzımı açmaya çalıştıkça “konuşacak bir şeyin yok senin” diyerek susturdu. Ceketini gömleğini ve pantolonunu çıkardı, sadece boxer ile kalmıştı. Bana, “soyun ve yanıma gel. Fakat başörtün kalsın. ” dedi buyururcasına. Kıpırdayamıyordum.
yanıma yanaştı, önce uzun pardösümün düğmelerini çözdü. “ oğlum, bak” derken tekrardan “ya çeneni kapat ya da kırmızı telefonu anlat kocana niçin burda olduğumuzu” diye kesti lafımı. Ayakta dikilmiş için maksadıyla ağlıyordum.   sonra uzun kollu gömleğimi beni asla okşamadan çıkardı, arkama geçip uzun eteğimi fermuarını açmadan sürükleyerek yere indirdi. Ben iç çamaşırlarımla ellerim önümde dikilirken, çevremde bir devir atıp beni araştırdı. Ellerimle anlamsızca külodumun önünü ve memelrimi kapatmaya uğraşırken ellerimi iki yana çekti. Göğsüme uzandı“beklediğimden iyiymişsin, bakalım neler öğreniyorsun! ” dedi. Bana fahişe gibi davranmasına delirmiştim. “ yeter artık” diyerek dlbiselerimi arka almak maksadıyla eğildiğimde, beni kolumdan derderst edip yatağın üzerine devirdi. Kollarımı sıkarak üzerime bastırdı. “kaçma, yatanını değil, canlısını gıdasın !
elimdeki resimleri kullandırtma bana” dedi. Tekerrür ayağa kalktı ve bir dikişte birasını tamamladı. Naçardım. Ben bacaklarımı ve ellerimi göğsüme sürüklemiş, top halinde kendimi gözetmeye çalışıyordum. Elini dizimin üzerine koyarak yanıma oturdu. Kulağıma eğilip, “sabaha kadar benimsin, sonra herkes kendi hayata devam edecek! ” dedi. Cevap veremedim. Fobiden, pişmanlıktan, utançtan konuşamıyordum. Boynumu öpmeye ve sutyen üzerinden iri memelrimi okşamaya başladı. Karşılık vermiyordum. Diğer eli ile dizimden sıkı sıkı kapadığım bacak tarama gerçek indi. Tepki vermediğimi öpmek maksadıyla uzandığında kafamı çevirdiğimi görünce bıraktı.
ayağa kalktı tekrardan beni araştırarak dikildi. Vaz mı geçti derken boxerini da çıkartıp, aksi biçimde yanıma uzandı ve bacaklarımı öperek, elleriyle de kalçalarımı okşamaya başladı. Eforlu yanını biliyordu ve elimin yanında duran yarı kalkmış sert sikini burnumun dibinde sallamak için bunu yapmıştı. Topladığım bacaklarım kalça etrafımı avuçlayıp kalçalarımı yalaması ile  kendiliğinden aralanırken, o da çamaşırım üzerinden vajinamı parmakladı. Yavaş yavaş dudakları kalçalarımdan vajinama gerçek çıktı ve külodumu yana sürükleyip vajinama ilk öpücüğü koydu ve parmağı ile araladı
bu sırada tüm 69 pozisyonu almış, koca yarrağı ağzıma gerçek sallanıyordu. “yalandı mı bu vajina asla? ” dedi. Sound gelmeyince tekerrür sordu bu sefer haykırarak “hayır! Dedim.
“bu akşam bütün bekaretlerin gidecek, istesen de istemesen de” dedi. Lisanı vajinama dokunduğu an kendimi büsbütün saldım. Benim onun üzerimdeki ağırlığına temposuna yatmayacağımı kavrayıp yan dönü, şu anda yarrağı dudaklarımın ucunda, onun dudakları ise bacak aramda idi. Lisanı ile vajinama çevresini gezdi, bu arada elleri de götümü avuçluyordu. Fazla yavaştı, kadınımı siktiği günkü gibi barbarca saldırmamıştı vajinama. önce klitorisimi dilliyor, sonra dilini amımın iliklerine sokuyordu. Ben de çekinerek yakaladığım siki önce yalamış sonra yarısını ağzıma sokmaya başlamıştım. Arada, “dişlerine dikkat et, dilini kullan”, “orasını sakso çekmeye devam et”, “evet, işte öyle! ”, “güzelll! ” gibi komutlar ile beni yönlendiriyordu.
götümü avuçlayan bir elinin parmakları ile kalça deliğime masaj yapıyor, ilk kere erkek eli dokunan yerlerim vajina suları ve tükürükleri ile ıslanıyordu. ilginç bir 69 pozisyonunda birbirimizi sakso çekiyor dününün sancısı geçmeyen vajinamda tekrardan bir sıcaklık hissediyordum. Ani sikini ağzımdan çekti, beni misyoner pozisyonuna çevirerek bu sefer aynı kızıma yaptığı gibi  hızlıca vajinama tekerrür yumuldu. Lisanı ve bir parmağı ile iştahla vajinama girip çıkarken, diğer eli götümü şahsına gerçek kaldırıyordu.
ben de sütyenimi sıyırmış, kendi memelrimi sıkarak aldığım hazzı katlıyordum. Bir iki dakika içinde vajinama yaptığı baskı ve iki dudağı ile klitorisimi emmesi, dün geceki gibi bir boşalmayı getirdi. önce yavaş dalgalar, sonra vücudumu saran bir ateş ve sert bir belin yapabileceği kadar yay gibi kasılma. Damadım ise arka çekilmiş bana izliyordu. “aynı kadının gibiydin! Fakat ustalaşman gereken konular var! ” dedi ve dizlerinin üzerinde başıma gerçek yanaştı.
kavramıştım, önce sikinin kafası ağzıma aldım. Daha rahat  oturup elimle taşağını okşamaya başladım. Kızımdan gördüğüm gibi dilimle yarrağın köküne ve oradan da taşaklarına indim. Haşmetli taşaklarını koklamayı ve öpmeyi daha fazla beğendiğimi fark ettim, bir elimle ona 31 sürüklerken taşaklarını vakumlamaya toplarını tek tek ağzıma almaya başladım. “aferin bunu fazla beğendim series biliyorsun” dedi. Bir iki dakika böyle devam ettim. Sonra azıcık sikinin mantar kafası dilledim. Inlemesi ile birlikte arka çekilip iki elimle ani sert yarağını okşamaya başladım. Damadım böğürerek boşalmaya başladı, ilki yatağın üstüne, ötekiyi tüm burnuma gelen iki damladan sonra çıkanlar avucumu doldurmuştu.   ben lavaboya gidip geldiğimde giyinmişti. “ne oldu? ” dedim
gidiyor muyuz? ”panikle. “yok bir şey! Sen dinlen azıcık, ben içecek bir şeyler alıp geleceğim, akşam daha bitmedi! ” dedi. Çıplak bedenimin üzerine çarşafı sürükleyerek yattım, başımdaki örtü hali hazırda duruyordu, onu da çıkararak azıcık kestirdim. Yatmışım. Odaya girdiğini ve fermuar sesini hayal meyal duydum, fakat bitkinlikten kıpırdayamayacak haldeydim. Komidinin üzerine bir poşet bıraktı. Anal seks bana sarılıp uyuduğunda anadan üryan olduğunu kavradım. Suratımı kendisine dönü ve ilk kere bir sevgili gibi dudaklarıma yapıştı. Lisanı ağzımın içinde iken, elleri de memelrimi yoğuruyordu.
sadece öpmesi dahi toy kadın gibi ıslanmama sebep olmuştu.   telefonumun sesini ufaladık. Arayan kocamdı, ona da aynı palavrayı atarak telefonu kapattım. Senelerce beğendiğimi varsaydığım adamın gerçeğinde bana asla bir şey yaşatmadığını o an farkettim. Gençken kuvvet kalkan yarrağı, 65 ’inden sonra asla kalkmıyordu zati ve en makûssu ben her erkeğin böyle olduğunu sanacak kadar salaktım.   damadın aldığı taze meyve suyunu içmek iyi gelmişti. Bu arada damat, “bu göğüsler ve koca götün keşke kızında da olsaydı! ”  diyerek sertçe vakumluyor ve başını göğüslerimin arasına sokuyordu. Bu methiyeler kendime güvenimi artırmıştı, “sabaha kadar senin onlar” diye inledim. Memelrimi emerken başını bastırıyor beni kalın daha kalın emmesi senelerdir acımasız yoğrulmayan memelere saldırması maksadıyla yol gösteriyordum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir