41 Yaşındaki Evde Kalmış Baldızımı Sikiyorum

ben serdar, 37 yaşında, 1. 75 uzunluğunda, atletik yapılı birisiyim ve samsunda yaşıyorum. Karımla aynı yaştayız ve aramız fazla iyidir, sikişmediğimiz gün yok gibidir. Karımın da benim gibi memur olması nedeniyle, gençlara bakmak maksadıyla, bazen baldızımı yanımıza alırız, bizde birkaç ay kalır gider. Baldızım karımdan 4 yaş geniş (41 yaşında), esmer, uzun boylu, zayıf, ince belli, hafif büyük götlü, dolgun göğüsleri ve dudakları olan, sexy birisi olmasına karşın, halen bekardı. Baldızıma devamlı, “kızım evlen bundan sonra, bak açılmadan iade olunanların hesabı ağır oluyormuş! ” diyerek takılırım. Baldızım ise bana yanıt vermez. Gerçi baldızımı arzuluyanlar olurdu, fakat anlaştığı erkeklerle düğüne birkaç hafta veya gün kala evlenme işleri bozulurdu.
baldızımın en son evlenme işi bozulunca tekrar bize geldi, kayınpederim ile kavga etmişler ve bizde bir müddet kalacaktı. Bu seferki gelişinde, baldızıma müşteri gözü ile baktım. Baldızım yaşına göre dipdiriydi, göğüsleri, kalçaları ve beden numaraları adamı baştan çıkarıyordu. Ve ben baldızımı nasıl sikerim hesaplarına başladım. Bazen karımı becerirken, “ablan evli olsaydı, şu anda birkaç defa de ona kayardım! ” diyerek karıma takılıyordum. Karım da, “sakın öyle birşey yapıp ta ablamın yaşamını karartma! ” diye beni tembihliyordu. Baldızım ise bizim evde kaldığı zamanlar herzamankinden daha rahat giyiniyor, benden bir ziyan gelmeyeceğini düşündüğünden, devamlı frikik veriyor, beni azdırıyor, kabaran yarrağıma bakarak gülüp geçiyordu.
bir gün baldızımla ladeş oynadık ve iddiaya girdik, kandıran en beğendiği ekip elbiseyi alacaktı. Baldızım beni ladeşlemek maksadıyla birkaç denemede bulundu, fakat kanmadım. Bir gece karımla otururken kahve istedim. Gelen kahveyi baldızım ikram etti, gömleğinin iki düğmesi aleni, göğüsleri sütyen içerisinde sıkışmış bir halde görünce, aklım gitti, oynadığımız ladeş oyununu unutttum ve kahveyi aldım. Baldız derhal, “ladeşşşş! ” dedi ve “kız kocanı kandırdım! ” diyerek karıma takıldı. Karım da, “evet kaybettin sedar! Yarın gidin ve ablamın elbisesini alın! ” dedi. Ben de yenilgiyi kabul ettim ve “tamam laf, yarın alalım! ” dedim. Baldızım sevinçten havalara girdi doğal.
ertesi gün, mağazalardan baldızıma giysi bakmak üzere, baldızımla evden ayrıldık. Çarşıya indik ve beraber mağazaları gezdik. Parasından değil, fakat baldızın beğendiği elbiseleri ben beğenmiyordum. En son girdiğimiz mağazadaki elbiseler fazla güzeldi, fakat bu sefer de baldız bir türlü beğenemiyordu. Baldız kabinde giysi denerken, reyona bakan bayana, “bir müşteriyi kandıramıyorsunuz, ben sizin patronunuz olsaydım derhal kovardım! ” dedim. Satıcı kadın da, “beyefendi yeter ki siz isteyin, ben satarım, nasıl birşeyler olsun? ” dedi. “seksi ve dikkat alımlı kıyafetlerden olabilir! ” dedim. Bunun üstüne satıcı kadın baldızımı alıp diğer bir reyona götürdü. Baldızım ordaki elbiselere bakarken, kadın bana, “eşinizin tarzı nasıldır? ” diye sordu (baldızımı karım sandı). Ben de, “kendisini ikna ederseniz her şeyi giyer! ” dedim.
baldızım bayanın verdiği aleni dekolte elbiselerden birkaç tanesini denedi. Baldızımın vucüdunu ilk defa bu kadar aleni görüyordum, çıldıracak gibiydim. Baldızıma, “kız, fazla hoş yakıştı, hangisini istersin? ” dediğimde, bana sırt dekoltesi olan, memelerinin üstünü açıkta bırakan, tek parça bir elbiseyi gösterdi. Bu giysi belden bağcıklı idi. Baldız, “bunu hoşlandım, fakat pahalı! ” dedi. Ben de, “orasını heves etme! ” dedim. Baldızım kabine girdiğinde, bayana, “şimdi de sexy birkaç adet de iç çamaşırı gösterin! ” dedim. Kadın, “kime? ” dedi. “bana. Eşim değil mi, giyeceği iççamaşırını da zevkime göre alayım. Siz ne öneri edersiniz? ” dedim. Kadın beni bir diğer reyona götürdü, raftan bir ekip iççamışırı aldı ve “yeni moda tanga, hanımlar fazla tercih ediyor, altı aleni. ” dedi. Şaşırmıştım, “nasıl altı aleni? ” dedim. Kadın gülerek, “vajina kısmı aleni, dilediğiniz vakit işinizi görebilecek şekilde. Göstereyim mi? ” dedi. Ben de, “gösterin! ” dedim. Görünce iyiden ereksiyon oldum !
baldızımın beden ölçülerine göre bir ekip şeçtim, ve aynı takımdan karıma da aldım, paketlettim. Baldızım kabinden çıktıktan sonra, beraber bir giysi de karıma beğenip, iki ayrı paket yaptırdık, hepsini ödedim ve mağazadan ayrıldık. Arabaya gittik. Baldızım arkaya binmek isteyince, “öne gel kadın! ” dedim ve öne geldi oturdu. “güle güle kullan baldız! ” dedim. Baldız da, “teşekkür ederim enişkom, ilk defa kızlığımı vurgulayan bir şeyler giyeceğim! ” dedi. Ben de, “hadi bakalım… şu anne kadar kadınlığından henüz birşey göremedim! Eve varınca bundan sonra eniştene ufak bir gösteri yaparsın! ” dedim. Baldızım utandı kızardı, yanaklarımdan öperek yeni baştan teşekkür etti ve evin yolunu tuttuk…
eve vardığımızda baldıza, “şimdi dene de üstünde net bir şekilde göreyim! ” dedim. Baldız sevinçle, “tamam! ” dedi ve gitti, giydi geldi. Güncel aldığımız giysi ile baldızın bedeni muhtşem görünüyordu. Baldıza, “çantada iç çamaşırı da vardı, onu da giydin mi? ” dedim. Baldız utanarak, “hayır, giymedim enişte! ” dedi. “hadi ozaman giy de bir bakayım! ” diyerek giymesini istedim. Baldız, “ama enişte ayıp! ” dedi. Ben de, “kız evde kimse yok, bir görsem ne olur ki? ” diye ısrar edince, “peki! ” diyerek gitti, giyip geldi. Oturduğum yerden kalktım ve elbisenin öndeki bağını çözdüm. Sütyeni transparandı ve göğüsleri muhteşemdi. Aşağıya baktığımda baldızın vajinası traş olmamıştı, sıkışan külodun alt aleni kısmından vajinası ve amının kılları dışarı taşmıştı. “arkanı dön! ” dedim. Baldız, “arkası yok gibi birşey enişte, arkası incecik bir ip, o da kıçıma girdi nerdeyse! ” diyerek utana kızara döndü arkasını…
harbiden tanganın ipi resmen kalçasına girmişti, “ulan bacınla evli olmasam şu anda ne sikilirdin! ” dedim. Baldız derhal, “hoop! Enişkom ileri gitme! ” dedi. “tamam tamam, laf ileri gitmeyecem baldız! ” diyerek, elimi alt kısmına attım ve vajinasını sıvazladım. Baldız benden böyle birşeyi düşünmediği maksadıyla irkilince, “kız asla elletmedin mi? ” dedim. Baldız, “ellettim elletmesine de, fakat kimse girmedi daha! ” dedi. “ben gireyim mi? ” dedim. “olmaz enişte! Ileri gitmek yok! ” dedi ve kendini biraz arka çekti. “tamam tamam, sen bilirsin! ” diyerek vajinasına ellemeye devam ettim. Baldız, “yapma enişte! ” diyordu. Bu arada yarrağım kazık gibi olmuştu, baldızı belinden tuttum kendime çektim, yarrağımı çıkarıp zorla eline verdim. Yarrağımı biraz elledikten sonra elini çekti. Baldız devamlı, “olmaz! Gerçekleştirme! Sen benim eniştemsin! ” diyor, kendisini benden kurtarmaya uğraşıyordu. Bense bırakmıyor, amının içlerine parmağımı sokuyordum. Baldızın vajinası güzelce ıslanmıştı. Başka elimle de memelerini sıkıp, sütyenin üzerinden biraz vakumlamaya çalıştım. Baldız güzelce ereksiyon olmuştu, full sikilecek kıvama gelmişti, vajinasından sıvıları akıyordu. Ani kendimi toparlayıp çekildim ve baldızı o halde bıraktım, “giyinebilirsin! ” dedim. (siktirmek arzuladığı vakit şahsı yalvarsın diye).
gece karım eve gelince, baldız güncel aldığımız elbiseyi giydi, karıma gösterdik. Karım fazla beğendi, aynısından kendisine de istediğini söyledi. Ben de kendisine de aldığımızı söylemedim, sonra sürpriz gerçekleştirmek maksadıyla, “olmaz diğer model olsun! ” dedim. O akşam baldız, bacısının karşılaşmadığı her fırsatta, güncel elbisesiyle bana farklı farklı pozisyonlarla vajinasını gösteriyor, bacısı mutfağa geçtiğinde eteğini yukarı çekip vajinasını eliyle açıyor, beni güzelce ereksiyon ediyordu. O akşam baldıza bir şey yapamadan yattım, fakat karımla sabaha kadar birlikte olduk. Hem de ne sikişme! Karım, “sana ne oldu bu akşam böyle, aksi halde ablam mı seni azdırdı? Bana bak serdar, ablama bir şey yapmadın değil mi? ” dedi. Ben de, “aşk olsun karıcığım, bana güvenin yok mu? ” dedim. “güveniyorum da, tekrar de belli olmaz! Ablam o elbiseyle fazla sexy olmuş! ” dedi. Ben de sürprizimi yaptım ve karıma da aldığım elbiseyi ve iç çamışırını verdim. Karım fazla sevindi ve derhal aldıklarımı giydi. Karım da fazla sexy olmuştu. O akşam, bir defa de o (am kısmı açık) iç çamaşırı üzerindeyken becerdim karımı.
baldıza uyguladığım strategy etkisini göstermeye başlamıştı. Baldızım bundan sonra her gün bana frikikler veriyor, fakat ben oralı olmuyordum. Karımın işte olduğu ve benim de izinli olduğum bir gün evde oturuyordum. Baldız yanıma geldi, “enişkom sana birşeyler mi oldu? ” dedi. Ben de, “ne olmuş bana? ” dedim. Baldız da, “ilk gün bu elbisenin içinde beni neredeyse sikecektin, şu anda tık yok! Bacım yatakta seni fazla mu yoruyor, aksi halde kalkmıyor mu seninki bundan sonra? ” dedi. Gülerek, “ne o baldız, canın ani yarak mı çekti? Hani enişten oluyordum, unuttun mu? ” dedim. “unutmadım enişte de, bundan sonra dayanamıyorum! ” diyerek kucağıma oturdu ve yarrağımı ellemeye başladı. “dur kadın gerçekleştirme, azdırma beni, bacın öldürür valla beni! ” dedim. Fakat baldız taşaklarımı sıkıca avuçlayarak, kulağıma, “ikimizin de kocası olmak istemezmisin enişte? Bacımı siktiğin gibi beni de siksene! ” dedi. “olur mu kadın? Sikmesine sikerim de, sen bakiresin, sonrası ne olacak? ” dedim.
baldız da, “enişte yaşım 41 olmuş, bundan sonra beni kim alıp da kafasına bela eder? Bu zamana kadar sikilmeden durmanın ızdırabını bana sor! Bundan sonra daha çok dayanamayacam, beni sikmeni istiyorum! ” diyerek yarrağımla oynamaya devam etti. Ben naz yaptıkça baldızım güzelce azıyordu. Ayağa kalkarak, eteğini beline kadar topladı, aldığım (am kısmı aleni olan) iç çamaşırını giymişti tekrar. Bacağının birini kaldırıp ayağını koltuğa koyarak, güncel tıraş ettiği belli olan vajinasını, külodun aleni olan kısmından bana göstererek, amının içini açıyor, parmaklıyor ve becermem maksadıyla resmen yalvarıyordu. Amacıma ulaşmıştım bundan sonra ve yarrağım de kazık gibi olmuştu. Derhal koltuktan kalkıp, yerime balızı oturttum, kendim de yere halıya, bacaklarının arasına dizlerimin üstüne çöktüm ve baldızın vajinasını sakso çekmeye başladım. Bir elimle de memelerini avuçluyor ve sıkıyordum. Baldız gözlerini kapatmış, bundan sonra olacakları bekliyordu…
baldızın vajinasını sakso çekerek, baldızı bir posta orgazm ettikten sonra, yerimden kalkarak fermuarımı açtım, yarrağımı çıkartıp, “em! ” diyerek baldızın ağzına uzattım. Baldız yarrağımı tutarak, “nasıl yapacam bilmiyorum ki enişte? ” dedi. “dondurma yalar gibi yalayacaksın baldız, ağzına alıp emeceksin işte! ” dedim. Baldız sikimin kafası sakso çekip vakumlamaya başladı. Ama yalnızca kafası ağzına alıyordu, yaşamında asla sakso çekmediği bariz bir şekilde belli oluyordu. Çenesinden tutup, “baldız ağzını biraz daha aç! ” deyip yarrağımı biraz daha soktum ağzına. Ama baldız kusacak gibi oldu ve yarrağımı ağzından çıkararak, “enişkom ağzıma sığmıyor işte, ağzıma alacağıma vajinama soksana! ” dedi. Ben de, “merak etme vajinasına da sokacam, sırası var! ” diyerek, yarrağımı baldızın ağzına tekrardan verdim ve ensesinden çekerek, ağzına gidip gelmeye başladım. Yarrağım baldızın gırtlağına dayandıkça, baldız soluk alamıyor, gözlerinden yaşlar, ağzından burnundan salya sümük geliyordu. Birkaç defa daha çıkarıp sokarak, baldızın ağzına boşaldım. Yarısı direkt midesine fışkırdı…
yarrağımı ağzından çeker çekmez, baldız elini ağzına tutarak banyoya koştu ve ağzında kalanları lavaboya tükürdü. Ben de arkasından gittim, baldız lavaboda elini yüzünü yıkarken, ben de duşun süzgeciyle yarrağımı yıkadım. Baldız ağzını yıkadıktan sonra bana zararlı zararlı baktı ve sitemkar bir sesle, “niye yaptın böyle birşeyi enişte, insan bir haber verir boşalıyorum diye! ” dedi. Derhal lavabonun önünde duran baldızın arkasına yanaştım ve ellerimi öne, göğüslerine attım. Göğüslerini okşayarak, ensesini öptüm ve “kusura bakma baldız, birdaha haber verip öyle boşalırım! ” dedim. Bu arada yarrağımı kalçalarına güzelce bastırıyordum. Ve fazla geçmeden yarrağım tekrardan sertleşmişti…
baldızın yönünü kendime çevirerek dudaklarına yumuldum, öpüşmeye başladık. Okadar seksi öpüşüyorduk ki, dakikalarca öpüşebilirdik. Ama lavabonun taşı baldızın belini ağrıttığı maksadıyla yeni baştan salona geçtik. Baldızı koltuğa oturtup memelerini sütyeninden çıkardım. Baldızın göğüsleri taş gibiydiler, karım baldızımdan yaşça daha ufak olmasına karşın, karımın göğüsleri bu kadar kalın değillerdi. Baldızın memelerini güzelce sakso çektim vakumladı. Bir elimle de vajinasını okşuyor, vajinasını kalçasını parmaklıyordum. Baldızı tekrar güzelce azdırmıştım, “sik beni bundan sonra enişte! ” diye kıvranmaya başlamıştı. Ayağa kalkarak yarrağımı ağzına vermek istedim, fakat baldız ağzını açmıyordu. “bak şu anda iyi yalaman lazım ki, vajinasına rahat girsin, canın yanmaz! ” deyince, baldız ağzına aldı, vakumlamaya ve sakso çekmeye başladı. Full o sırada kapı çaldı! Derhal toparlandık, üstümüzü başımızı düzeltip kapıya baktık. Muhalif komşunun 22-23 yaşlarındaki kadını gelmişti. El işi örneği almak istediğini söyleyerek içeri girdi ve oturdu. Hep beraber kahve içtik. Kadın adeta inadına yaparcasına akşama kadar oturdu, gece karım gelince el işi örneğini alıp gitti. Bu kadını da fazla beğeniyordum, fakat baldızım kadar değil…
yani anlayacağınız o gün de baldızı sikemedim. Ertesi gün işteydim, baldızımı aradım, “nasılsın baldız, ne yapıyorsunuz? ” gibilerinden. Baldız da, “enişte bilgisayara bakıyorum, fakat asla pornoresim ve sinema bulamıyorum! ” dedi. Ben de, d diskinde gizli olan pornofilmlerin yerini söyledim, “ordaki sinemaları izle, yarın uygularız! ” dedim ve kapattım. Gece oldu, karım evladı emzirirken, baldızı birkaç defa sıkıştırıp, vajinasını ve memelerini elledim. Baldız, “enişkom dayanamıyorum bundan sonra, sikişmek istiyorum! ” dedi. “sabret kadın başkasına deldirme sakın! ” dedim. Baldız da, “deldirmek maksadıyla seni bekliyorum, fakat sabrım kalmadı! ” dedi. O akşam de baldızımı sikemeyişimin acısını karımdan çıkarırcasına, karımı çılgın gibi iki posta becerdim. Karım, “bu günlerde devamlı yapmaya başladın, noluyor lan? ” dedi. “azıyorum napıyım? ” dedim. “aman başkasına gitme, ben çileni çekerim erkeğim! ” dedi ve uyuduk.
sabah karımı işe bırakırken, akşama arkadaşlarımla gezeceğimi, eve geç geleceğimi söyledim vadalaşıp ayrıldık. Derhal baldızı aradım, “hazırlan geliyorum! ” dedim ve evin yolunu tuttum. Arabayı geri sokağa, evden uzak bir yere bıraktım ve eve gittim. Kapıda ayakkabıları çıkarıp elime aldım ve içeri girdim. Baldızım, “enişte odamdayım! ” diye seslendi. Odasına girdiğimde baldız yatakta çırıl çıplaktı. “hadi baldız, o elbiseyi ve külodu giy, seni onun içinde sikeceğim! ” dedim. Baldız da, “üff enişte, bir de onlarla zaman kaybetmeyelim, bundan sonra dayanamıyorum! ” diyerek yataktan çıktı ve derhal beni soydu ve yarrağıma yapışarak, “filimlerden emmeyi öğrendim! ” diyerek, yarrağımı vakumlamaya başladı. Gerçekten hoş sakso çekiyordu, aynı filmlerdeki karılar gibi yapıyordu. 10 dakika kadar sakso çekti. Yarrağımı ağzının iliklerine alıyor, çıkarken de sıvazlıyor, ağzının salyalarını silerek yarrağımı kurutuyor ve beni güzelce ereksiyon ediyor, yarrağım adeta daracık vajinan içerisindeymiş gibi hissediyordum…
bundan sonra yarrağım kıvamına gelmişti, “yeter bu kadar! ” dedim ve baldızı yatağa yatırdım, üstüne çıktım. Baldızın vajinası da sırılsıklam olmuştu. Vajinasına yerleştirmek maksadıyla yarrağımı sürtüp sürtüp çekiyordum. Baldız bir eliyle yarrağımı yakaladı ve “şunu yerine sok bundan sonra enişte! ” diyerek, diğeri eliyle amının dudaklarını iki yana çekti, sikimin kafası amının ağzına yasladı. Yavaş yavaş vajinasına girmek maksadıyla yükleniyordum, ama vajinası fazla dar olduğundan sokmakta zorlanıyordum. Zar zor kafası biraz sokmuştum. Vajinası fazla sıkıydı girmiyordu, güzelce zorlamaya başladım. Bastırdıkça giriyor, girdikçe baldız inliyor ve sızlanıyordu. Birazını daha sokmuştum ki, amının içi alev alev yanıyordu. Full yarrağım kızlık zarına dayanınca, baldız ani eliyle beni itekledi ve “dur enişte, ileri gitme! ” dedi. “noldu vajinasına koyum, vaz mı geçtin? ” dedim.
“evet enişte korkuyorum, beni bozmadan zaman geçirsek olmaz mı eniştem? Ne olur beni bozma! ” dedi. Nasıl sinirlenmiştim fakat! Hay vajinasına koyayım! Sikermisin sabaha mı bırakırsın? Mecburen, “tamam! ” dedim ve bu şekilde yavaş yavaş girip çıkıyor ileri gitmiyordum. Full da vajinası yarrağıma alışmış, vajinası güzelce sulanmış, açılmaya başlamış, sikilecek kıvama gelmişti! Yetmiyormuş gibi bir de aramıza yastık koydu, ileri gitmemem maksadıyla. Anca belirli bir yere kadar girip çıkıyordum. Tamamını sokturmasa da, bundan sonra güzelce hızlanmıştım. Baldız da iki eliyle göğsümden iterek beni kendinden uzaklaştırmak istiyordu, bu da beni daha da sinirlendiriyordu. Ani gözüm karardı, aramızdaki yastığı çekip attım, “madem full anlamıyla siktirmeyecektin, beni sebep bu kadar uğraştırdın fahişe! ” dedim ve var gücümle abandım! Abanmamla sikimin tamamının vajinasına girmesi, kızlığının bozulması ve ciyaklayarak bağırması bir oldu! “geçmiş olsun baldız! ” diyerek kökledim. Bundan sonra çılgın gibi gidip geliyordum…
yarrağım baldızın amının iliklerine indikçe, baldızım kendini sıkıyor, hem ağlıyor hem de sarsıla sarsıla boşalıyordu. Baldızın vajinasını 15-20 dakika siktikten sonra, full boşalmak üzereyken yarrağımı dışarı çıkardım, baldızın göbeğine ve memelerine kadar attırarak boşaldım. Baldızımın vajinasından halen hem kan geliyor, hemde amının sıvıları dışarı akıyordu. Derhal yatağın başucunda duran kağıt mendillerle evvel sikimdeki kanları sildim, sonra da baldızımın vajinasından akan kanları temizledim. Baldızım sitemkar bir şekilde, “enişte sebep hepsini soktun, ben öyle negüzel yönetim edecektim! ” dedi ve yeni baştan ağlamaya başladı. Nedense ağlayan kızlar beni daha fazla sinirlendirir. Asla bir şey söylemeden, duş almak maksadıyla banyoya gittim. Duşumu aldım, aynanın karşısında kurulanırken baldızım geldi. Ağlaması sonlanmış, arkamdan bana sarılıyor, şirinlik yapıyordu. “üfff be baldız git başımdan, böyle maymun iştahlı olduğunu bilseydim valla sikmezdim! ” dedim. “kızma be enişte, iyi ki siktin, sen sikmeseydin kim sikecekti? ” dedi. Ben de, “tamam tamam, hadi duşunu kırmızı! ” dedim ve üzerime bornozu giyip banyodan çıktım.
yarım saate yakın baldız banyodan çıkmayınca, gidip bakmaya karar verdim. Banyoya girdiğimde baldızım küvetin içerisine yatmış, vajinasını sudan dışarı çıkartıp vajinasına bakıyor, amının dudaklarıyla oynuyor, elleriyle amının dudaklarını açıp kapatıyor, şak şak vajinasına vuruyordu. Baldızı öyle görünce yarrağım tekrardan kalkmıştı. “ne oldu kadın, napıyorsun? ” dedim. Baldız da, “hiiç, vajinamla oynuyorum! Şu anda ben kız mı oldum enişte? ” dedi. “evet, geç kalmış bir şekilde! ” dedim. “enişte neolur sikiştiğimizden bacımın bilgiyi olmasın, tamam mı! ” diye tembihledikten sonra, “hamile kalmam değil mi enişte? Vajinama boşalmadın değil mi? Amımdan akan sıvılar senin değildi değil mi? ” dedi. “hayır, korkmana gerek yok! ” dedim ve ellerinden tutarak küvette ayağa kaldırdım. Ben de küvete girip, küvetin içine oturdum. Yarrağımı elimle tutarak, “arkanı dön ve yavaş yavaş otur! ” dedim. Baldız masum masum, “ne olacak, ne yapacağız? ” diyerek arkasını döndü. “ne olacağı var mı, birdaha becermek istiyorum! ” dedim. Baldız, “ama acıyor halen! ” dedi. “eee, olacak o kadar! ” diyerek, kalçalarından tuttum kendime çektim, amının dudaklarını ayırıp, sikimin üzerine oturttum…
ve küvetin içerisinde yeni baştan başladık baldızımla sikişmeye. Suyun içindeki sikişimiz yarım saat kadar devam ettik. Baldızı iki kere orgazm ettikten sonra, ben de boşalmaya yakın vajinasından çıkararak ağzına verdim, “şimdi de yala! ” dedim. Baldız yarrağımı iştahlı iştahlı yalarken, tekrar haber vermeden ağzına boşaldım. Baldız tabi derhal kusmaya başladı…
tekrar haber vermeden ağzına boşaldım diye, iki gün asla konuşmadı benimle, taaki vajinası kaşınmaya başlayıncaya kadar. Kaşıntısı tutunca şahsı gelerek, “enişkom sikişelim mi? ” dedi. O günden beri baldızım bundan sonra bizle birlikite yaşıyor. Evlenmeyi de düşünmüyor. Bu arada baldızım ağzına boşalmama da alıştı, bundan sonra ne var ne yok kusmadan tükürmeden sakso çekip yutuyor, hepsini midesine indiriyor. Ben de her iki bacıyı da aynı gün içinde sikmenin hazzını yaşıyorum. Iki evlilik bu olsa gerek !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir