3 Arkadaşımla Birlikte

3 arkadaşımla beraber
selam ben ankara’dan eylül. Sitenize ilk defa yazıyorum.
birgün arkadaşlarım ile beraber evde sinema izliyorduk. Fakat benim canım fazla sıkılmıştı. Işık kapalı olduğu maksadıyla yanımdaki arkadaşım tabiat okşamaya başladım. Yavaş bir şekilde amini okşuyordum ve yanağına öpücükler konduruyordum. Fakat tabiat kendini tutamayıp derhal inlemeye başlamıştı ve başka arkadaşımda bizi görerek bize katıldı ve oda benim vajinamı sakso çekmeye başladı. Öyle hoş bir şekilde yalıyordu ki o beni yaladıkça bende doğayı ısırıp vakumluyordum. Daha sonra ise ben doğanın amini iştahla sakso çekmeye başladım ve tabiat hazdan çıldırmaya başladı.

üçümüzde garip bir şekilde haz alıyorduk fakat tabiat aldığı hazdan ötürü çığlıklar atıyordu. Daha sonra ise tabiat buketi sakso çekmeye başladı. Buket beni yalarken doğada hazla buketi yalıyordu ve üçümüzde sanki hazdan çıldırmıştık. Sonra ben doğanın vajinasını sakso çekmeye başladım yeni baştan. Vajinasını yalarken parmaklarımı da sokuyordum ve tabiat hazdan çığlıklar atarken bukette bizi gözleyerek vajinasını ve göğüslerini okşuyordu.

ben parmaklarımı çıkartıp doğanın vajinasını daha da iştahlı bir şekilde vakumlamaya başladığımda tabiat ani benim ağzıma boşaldı ve ben tüm hepsini yuttum. Vajinasını sakso çekip temizledim ve sonra onların ikisi beni sakso çekmeye başladılar. Bende fazla çok haz aldım ve geniş bir hazla onların ağzına boşaldım lakin buket daha halen boşalmamıştı. Ben derhal buketin göğüslerini vakumlamaya başladım emerken bedenini da okşuyordum.

doğada aynı anda buketin vajinasını sakso çekmeye başladı. Buket bu halinden olabildiğince memnundu ve geniş bir inleme ile bir oda doğanın ağzına boşalmaya başladı. Doğada onun vajinasından akanları yuttu ve sonra gidip duş aldık çıktıktan sonrada uyuduk. Ve o günden sonrada bu hadise her hafta böyle zevkli bir şekilde devam etti….

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir