2 Yıldır Kaynanamı Sikiyorum, Gönlünü Ediyorum

merhaba dostlar, ben azmi. Sex hikayeleri sitesinde fazla enteresan seks itirafları, öyküleri okudum ve ben de bir sırrımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben aslında böyle yasak ilişkilere muhalif biriydim, fakat kader beni böyle bir ilişkiye sürükledi.
kayınpederimi 7 sene evvel kaybettik. Kaynanamla başımdan geçen bu hadise 2 sene evvel gerçekleşti. Kaynanam o vakit 50 yaşındaydı. Şahsı sık sık bizde kalır ve aramız olabildiğince iyidir. Ben kaynanamın menopozu atlattığından ötürü seks arzusu kalmamıştır diye düşünüyordum, ta ki geçen gün banyoda bir vibratör görünceye kadar. Ben eşim benden saklı vibratör aldı sanmıştım. Eşime sorunca, “ben almadım, annemindir. ” dedi. Fazla şaşırdım, “vibratörle halledeceğine niye evlenmiyor? ” diye sordum. Eşim, “hem gençlardan çekiniyor, hem de talibi yok. ” dedi. Kaynanamı vibratörle oynarken düşünmeden yapamıyordum. Bundan sonra kaynanamla konuşurken, onun vibratör vajinasında iken orgazm oluşunu canlandırıyor, biraz gülecek gibi oluyor, birazda ereksiyon oluyordum.
bir keresinde eşim yokken kaynanama lafını açtım, “anne, biliyormusun geçen banyoda ne buldum? ” dedim. Kaynanam derhal kızardı. Sonra gülümseyerek, “ne yapayım oğlum, baban öleli 5 sene oldu, ben de insanım, kendimi sokaktan geçenlere mi siktireyim yani? Hayırlı bir damadım da yok ki…” deyince kızarma sırası bendeydi. “ne yani valide, seni sikmemi mi istiyorsun? ” dedim. Kaynanam, “neden olmasın damat? Gizlice, kimsenin bilgiyi olmadan gönlümü etsen, bir yerin mi eksilir? ” deyince kulaklarıma inanamadım. Kaynanamı becermeyi istiyordum fakat kızından fazla korkuyordum. Nasıl olacaktı bu meslek? Duyulursa eşim beni kati terkederdi. Aslında eşimden diğer biriyle olmak duygusu beni çıldırtıyordu. Kaynanama, “tamam valide! Ilk fırsatta gönlünü ederim. Çocuğunun evde olmadığı bir vakit yaparız. ” dedim. Kaynanamla konuşurken yarrağım demir gibi olmuş, testislerim ağrımaya başlamıştı. Az sonra eşim eve geldi. O akşam eşimi bir diğer becerdim, kendimizden geçtik sanki.
ertesi sabah kahvaltıdan sonra eşim gençları okula gönderdi. Evden beraber çıkacaktık. Eşime, “benim bilgisayarda az işim var, gecikeceğim, sen git. ” dedim ve eşim işe kimsesiz gitti. Kayınvalidemi sikmenin full vakti idi. Kayınvalideme baktığımda, o çoktan hazırdı. Derhal onun kaldığı odaya gittik. Odasına girer girmez kaynanam derhal soyundu. Kaynanam 1. 60 boylarında, 75-80 kiloda, orta bir kadındı. Vajinası traşsızdı. Kaynanamı çıplak seyretmek garipti. Bugüne kadar büyüğüm olarak, annem olarak gördüğüm biri, şu an kendisini becermem maksadıyla bekliyordu. Evvel kaynanamın dolgun memelerinden başladım. Henüz pek sarkmamıştı, doyana kadar öptüm onları. Sonra kaynanamın kilolu baldırları arasında yalamamı bekleyen kıllı vajinasına geçtim. Eşim genelde epilasyonla aldığından eşimin vajinası kılsız olur hep, kıllı vajinası yalamayı özlemiştim.
ben kaynanamın kıllı vajinasını yaladıkça, kaynanam da eliyle başımı vajinasına bastırıyor, her dilimi sokuşumda inim inim inliyordu. Kaynanamın iniltileri beni çıldırtıyordu. Üstüne uzandım. Boynunu kulak memelerini öptüm. Bu arada yarrağım kaynanamın vajinasını hafif hafif aralıyordu. Azıcık itince kaynanam bir ohh çekti ve “harika, ateşli yarrağın yerini hiçbir şey tutmuyor, o ruhsuz vibratörden kurtuldum! ” dedi. Kaynanamın bu sözü üstüne vajinasına güzelce kökledim ve sikmeye başladım. Ben kaynanamın vajinasına gidip geldikçe, kaynanam hazdan uçuyordu. Sonra kaynanamı yatağın üstünde aksi döndürdüm, dizleri üzerine domaltıp yarrağımı anal seks vajinasına yeni baştan yasladım, yarrağımı itmemle kasığımın kalçalarına dayanması bir oldu. Dibine vurdukça ‘şlop şlop’ sesleri geliyordu. Bacaklarında bolca selülitler ve dalgalar vardı.
ama yaşlıda olsa kaynanam kadınlığından hiçbir şey kaybetmemişti. Ben kaynanamı becerirken, kaynanam da kalçalarını arka arka kasığıma vurdurarak tempo tutuyordu. Anal seks göğüsleri avuçlayıp, vajinasına kökledikçe kaynanam güzelce kendinden geçti ve soluk nefese orgazm olmaya başladı. Orgazm çığlıkları benide boşalacak hale getirdi, kasıklarından tutup kendime çektim, süratli süratli pompalamaya başladım kaynanamı. Neredeyse testislerimde amının içine girecekti. Çılgınca boşaldım. Sikimden spermler kaynanamın vajinasına boşalırken, üstüne yığılıp kaldım. Bir zaman kımıldayamadım. Ikimiz de sevinç sarhoşuyduk. Daha sonra kaynanam, “damat, ne marifetler varmış sende, bundan sonra elimden kurtulamazsın…” dedi.
iki sene oldu, eşim hiçbir şeyden şüphelenmedi, full iki senedir kaynanamı sikiyorum. Hele yetenekle eşimin tane günlerinde ve başı ağrıdığında (gönülsüzlük yaptığında), kaynanamı bir diğer heyecanla sikiyorum. Karımın kalçası henüz bakire, ama kaynanamı götten de sikiyorum. Kısaca, kaynanamı becermek bir mükemmel. .

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir