18 yaşındaki Kuzenimi Siktim

selamlar seks düşkünü seks öyküsü okurları hayatımız da fazla geniş ehemmiyet arz eden seks hayatımız da erkekler kadar kızlar da seks düşkünü akıllarına koydukları adamla birliktelik yaşamak isterler tıpkı bizim kapıcının kadını gibi benim kapıcının kadını en sonun da kendisini bana götten sik tirdi.
ben ailem den uzak gurbette yaşamaktayım bundan ötürü lüks bir sitede oturmaya karar verdim. Temizlik çöp vs gibi işlerle uğraşamazdım hafta da bir ya da iki defa kapıcımı kadını gelip evimi temizler çamaşırlarımı yıkardı sanki benim evin temizlikçisi gibiydi gün maksadıyla de çöplerimi falan alırdı. Fakat her gelmesin de nazından ne de çilvesin den geçilmiyordu ben bile erkek olmama karşın utanıyor çekiniyordum yaptığı hareketler den.
köylü kadınlar gibi giyiniyordu yapı temizliklerin de yuva temizliklerin de uzun etek tarzı elbiseler giyiyordu benim eve temizliğe geldiğin de ise eteğini olabildiğince yukarı topluyor altından asla bir şey giymiyor bacaklarını meydana çıkartıyordu fakat doğruya gerçek hoş bir kızdı ondan uzak durmamın çünkü hem bekardı hem de babası kapıcı amcayla aramız fazla iyiydi babasın dan fazla utanıyordum kulağına giderse güzel olmaz diye çekiniyordum.
evimin temizlik günü gelmişti tekrar kapıcımızın kadını temizliğe geldi yanında da ufak erkek kardeşi ile gelmişti babası evlere tek bırakmıyordu sözde göz kulak olsun diye erkek kardeşini yanın da yolluyordu. Temizliğe başladı ellide baya bir becerikliydi evimi ter temiz etti ütül erime kadar yaptı son olarak banyo ile lavabomun temizlikçimiz. Kardeşine sen içeri geç akıllı akıllı otur temizlik malzemeleri seni etkilemesin diyerek kardeşini oturma odasına yolladı aradan beş dakika geçme den bana seslendi ve bir temizlik malzemesinin yerini soruyordu mutfaktan alarak banyoya yanına götürdüğüm de birde ne göreyim sutyeni tangasıyla karşıma çıktı gel gel hadi kardeşim görmeden yapalım bitsin dedi.
banyo da çabuk bir biçim de götten vermek maksadıyla domaldı ellerini lavaboya dayamış bir biçim de kendisini bana kalça deliğin den sik tirdi kardeşi gelip bizi bu biçim görecek diye fazla korkuyordum fakat bizim kapıcının kadını deneyim sahibi olmuştu benim gibi kaç kişiye bu biçim kendisini sik tirdi acaba fakat bana hoş bir haz yaşattı bir kezde eteğini giydi kudurdum eteğini kaldırarak etek altı yaptım becerdim. Her temizliğe geldiğin de iki üç defa götten vermeden gitmiyordu fazla ereksiyon halindeki bir kızdı bende alışmıştım sikmesem rahat etmiyordum hattını almıştım her fırsatta yarrağı yordum bundan sonra tek temizlikçim değ, l bana temizliğin yanı dizi karalıktı yapıyordu.
farklı farklı pozisyonlar da yarrağı yordum bundan sonra kalçasını geliği bollaşmıştı kalça deliğine boşalmak haz vermiyordu her boşaldığım da değişik değişik bölgelerine boşalıyordum bazen saçların dan sıkı sıkı tutup ağzına boşalıyordum zorla spermim yutturuyordu m bana farklı farklı zevkler veriyordu kardeşi de başımızı tutuyordu. Dostlar başımdan geçen doğru seks öykümü sanırım beğenerek okur farklı zevklerin doruğuna sizler de partneriniz ile yaşarsınız.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir